Posts by Pelda

  *Vojáci budou produkovat suroviny pouze v oázách přiřazených v ambasádě. takze je zcela zbytecne cistit oazy a posilat do nich vojáky. do dnes me z oaz slo pres 5k surovin za hodinu a jen diky jednotkam v nich umistených jsem dokazal vesnici uzivit. Ted budu muset stáhnout domu vojaky z oaz a zlatit obilko aby me to alespon nepokapalo hlady .. nevim kdo to meni ale dle vseho se snaží navrátit vse ke stare verzy a jde k tomu opravdu milovími kroky. No nebudu si kazit dovolenou a uvidim co zmení zas za týden :(, ale jsem z techto capovin opravdu smutny, kdyt to byla jedne z nejlepsích vecí co se zemnili k lepšínu a která dokonce pomahala i deffařům.

  *Vojáci budou produkovat suroviny pouze v oázách přiřazených v ambasádě. to si delaji prdel ... kdyt to byla jedna z nejvetsich a nejlepsich zmen od dob T4 ... jak to mohli zmenit kdyt to zmeni celou hratelnost serveru.

  Viděl si aby němci udelali nekdy neco z čeho by nemeli zisk? :D tohle se řesilo uz na T4.4 dle všeho je to bud totalni nahoda nebo propracovaný podovd :)

  pokud nekterý s králu ze tve aliance abdikuje vetsinu jeho hracu to hodi k nejblizsimu krali z aliance nezalezi zda jsou na uzemí. jednoduse jim napis nebo se skus domluvit vetsinou sou u sebe tak nekomu z nich nabidni vevodu a hned mas vetsi uzemí i daně

  Zdravim


  pokud mate jednotky u jineho hrače na podpore a zmineny hrač smaže ucet, jednotky zustanou na prázdném políčku a nemám ponětí zda budou umírat hlady či ne každopádne nebudou zrat od majitele, pokud ale budou umirat hlady a hrac smaze necekane v noci muze to zpusobit dost velke straty.


  Pelda

  smysl dlouhe vypravy je v tom že pokud hrac ma malo času nebo odjizdi na delsi dobu pryc posle delsi vypravu. Pokud ma vice času pošle kratší. jinak to vychazi naprosto stejne az na ten čas.

  in attacks against other kings, up to 33% of the treasures stored in the target village can be stolen - as long as the attacker has sent their hero alongside their troops. Takze pvni bug sme vyřesili logicky. Královy nemuzes nikdy zebrat vice jak 1/3 pokladu u nej umístecných nezalezi na pokladně. Ted uz jen overit ten druhý.

  myslím že to je aktivni pokladnou. všechny poklady ve vesnici se počítají jako by byly v ní. + nevím zda se ukradene daně pocítají do statistiky. Ale bylo by to docela nefer kdyz obrance nema zpusob jak to ovlivnit.

  Zdavím měl bych takový dotaz.


  Kolik lidí z cze a svk admin teamu se uvázalo na Kingdoms? Vím že matec(spravce fora), merlouska(head admin), black(vedoucí cze scény), v suportech je maslenka(svk admin) a lored(jeden z nejvic aktvnich hráčů) , ale je tu i někdo další, opravdu vas to tu tahne 5? Případně bude probíhat nějaký dodatečný nábor z řad adminů nebo dokonce i z řad hráčů pro doplnění stavu?


  s díky za odpověd
  Pelda