Posts by rizek95_CZ

Když si král a ten hráč kterýho chceš vyhodit z království, je tvuj guverner, tak na něj pošli 1 vojáčka jako utok, jak to dopadne, automaticky ho to vyloučí z království i aliance.

Nevím jestli Tvůj post chápu, ale vidím též budoucnost v chytrých mobilech. Jakmile ten mobilní travian bude, tak si nemyslím, že by ho někdo hrál jinak. Na PC obvykle člověk hraje jiné hry.

Jinak mě se třeba na mobilu přihlásit jde, ale jen na tu lobby stránku, kde musím kliknout na "hrát server 1" a v tu chvíli je obraz useknutý tak, že se dál nedostanu, prostě na to nekliknu (obraz nejde zvětšit, posunout nic.). Nepomáhá nic, ani změna prohlížeče. A má nokia ještě všemu neumožňuje stáhnout mobilní firefox, který mi byl doporučen jako jedna z mála věcí která spustí travian kindoms bez potíží, protože umí vypnout tu nefunkční mobilní verzi (prostě tam jde nastavit zobrazení jako na PC údajně). Nemám googleplay, nemůžu firefox sosnout...

Na mobilu se přihlásím a normalně hraju, ale vůbec se v tom nevyznám.. vůbec nevím jestli tam jde dát poslat utok :D

Čau, ted se mi na trhu v sekci Obchodníci objevilo tohle:

Měli by mi to tam psát, kolik a za jak dlouho se vrátí nebo někam přijdou, ale místo toho mam tohle :/

Tak celkovo len že čo na to hovoríte na server na TK a tak, mne sa to páči po grafickej stránke určite, inak som čakal hráčsku účasť niečo okolo 8K hráčov.

8k hráčů, to jsi teda pán :D :)
    Já čekal cca. 3k

Grafika pěkná, neokoukaná věc. Ale opravdu systém má hodně much, to zkazí i sebelepší grafiku. Všechny ty problémy s chatem, problémy s vlivem kde nemůžeš pozvat lidi na úrovni hranic(vliv je prostě patvar, který nereaguje pružně na situaci) , minimální informační provázanost (sdílení reportů jen občas) hodně zkažené rychlo aukce (původně jsem chtěl napsat jiné slovo) a další věci které jsem pustil z hlavy.

Nevím co do počtu lidí, ale já musím zaklepat. Mám naprosto skvělý guvernéry. Lepší menší počet skvělých, než větší...

Grafika nová, ale jako klikačka na internetu si myslím zcela zbytečná.. jsem zvědavej na mobilní appku, protože když se pokusím přihlásit ted přes mobil, je to hruza.. a u tabletu je to taky skoro na nic

Chat.. škoda slov :D ale je to beta jak píše Lored, uvidíme jak se to zlepší, ale moc cz/sk hráčů to nenalákalo, nevím jak je to na .COM s hráčema, takže nemužu hodnotit tam

Haha, 2000 jednotek :D .. to by byl moc dobrý předmět.. už ted mě sere, když s tím někdo furt utíká a nedá se to trefit.. a to je jen podělanejch 200 jednotek

Jojo, Alianční medaile nejsou nebo jsem je alespon nenašel
    Mě stačila placka za 1 místo v 1 týdnu off a tím to pro mě hasne :D :D maličkou radost jsem si udělal.. Jinak Shreku pěkně valíš.

Dotazy prosim pis do prislusne sekce, tohle ma byt tlacharna, jo? :)
    Jinak MC se daji najit na mape pri nejvetsim oddaleni a zapnutem filtru na MC.

Promin :D Jdu zkusit

Uprava: Tak jsem to našel, ale jak je to tak z výšky je to dost na houby :D to abych si to otevřel a koukl kolik je tam oaz