Posts by rizek95_CZ

Sorry, nerefreshnul jsem stránku... jo, tak to je pěkný, ted jsem to poslal na sekundu přesně.. Takže to je pěkně debilně udělaný, když vojáky prostě nezabiješ :D

A je tam nějaká doba, kdy se to dá trefit když se vrátí?

Protože jestli ne, tak bych to musel trefit přesně na sekundu jak se mu vrátí jednotky. Třeba jak je v T4, že je 10 sekund mezera a když se do ní trefíš tak vojáci automaticky neuhnou.
    POkud to tak není, tak je to hodně dobrá až blbá věc :D

Ty si vyberies poklady so surovinami cez dane. Guverner nemusi robit nic.

Díky... a ještě jedna, pokud nevíš, Strašpytlovy boty: +250 jednotek uhne před utokem...
    Jak to funguje?
    Uhne až 250 jednotek a za ty 3 minuty se vrátí nebo když půjde útok s více než 250 jednotkama tak vojáci ve vesnici uhnou?

Mám otázečku,

rozšířil jsem území na území krále. Pozval jsem ho do království a on přijmul, tudíž je teď guvernér. Jak mi prodá poklady? Přes hrdinu nebo to jde až pomocí daní?

Aha :/

Jinak, když jsem dal vévodu kámoše, ale není v dosahu mého království a udělá pokladnici a potvrdí to, tak rozšíří můj vliv + budu dostávat daně a poklady?

Ano, jmenuje se to NPC vesnice a to mám já, tam normálně vybíráš daně jako u hráče, jen je to od NPC , ale nedokážu ted říct, co je na surky lepší.

Afk hráči v království je celkem problém a to mě dost sere...
    Se regnete, šup do království pod nějakýho krále, který je neaktivní + další 3 hráči v království.. takže se stát králem, ale není nikdo v okolí kdo by hrál a došáhnete na něj, tak je to uplně o ničem

OAZA.png
    Takhle mam oazu zabranou, produkce je 15 hlíny a 23 obilí za hodinu .. což je 25% z mé produkce u vesnice.
    Když tak pošleš jednotky (až 250) tak ti to tam přidá tu produkci, 1 jednotka = 1/h produkce
    DOufám že to tak je :D

čus, no jak to chápu já, tak ji jakože zabereš a máš tam jakousi produkci té suroviny naco ta oaza je, které si poté vybereš.. a 50% procent bude asi produkce obilí v oaze z tvé celkové produkci obilí :D
    Pokud nemám pravdu, tak prosím o vysvětlení :D

Čauec, když si otevřu mapu a kliknu na políčko, které znázorňuje skálu - otevřu abych viděl co to je, tak se mi objeví Loupežnická skrýš, když dám zautočit, tak vesnice nenalezena,
    takže bude asi nějaká chybka v technické nebo grafické sekci. Tuším že dřív na tom místě byla zrovna ona loupežnická skrýš.

Dík