Posts by Akıncı

1) Ne zaman krallıktaki sohbet odalarını silme özelliği tamamen gelecek?
    2) Eski 3 kral 1 birlik formatında özel oyun dünyası yapma şansınız var mı? (Gece barışı vs gibi)
    4) Travian Legends'deki gibi eğitimi atlama seçeneği getirir misiniz? Zaman kaybı...

• Bu konuda aldığımız olumsuz geri bildirimler olduğu kadar olumlu geri bildirimler de oldu. O yüzden şuan için bunun akıbeti diğer ülkelerdeki geri bildirimlere bağlı ve henüz planlanmış bir değişiklik yok.
    • Maalesef TR özelinde böyle bir oyun dünyası yapılma şansı şuan için yok. Ancak gelen geri bildirimlere göre bu özellikler yeniden de değiştirebilir. Bu yüzden geri bildirimleriniz önemli.
    • Evet bu olabilir, fakat bu konudaki ilk öneri-istek TR özelinde şuan sizden geliyor. İleteceğiz.

Merhaba Odin,

Bu öneri-isteklerde herhangi bir gelişme var mı? Olumlu yahut olumsuz cevap alabildiniz mi?

Ayrıca "2" numaralı başlıkta sunduğum öneriyi COM forumunda da dile getirdim.

Şimdilik anket sonuçları olumlu çoğunlukta ve oyuncular da bu yeni özel oyun dünyasını istemekte. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Bunu da ilgili yerlere iletecek misiniz?

Bahsettiğim konu

New special type of Worlds

In this special world where there is no union of 2 kingdoms and menhir feature, some of the plus aspects that come to my mind:

• If the new players come into this special world, the chances of winning against the metas and premade teams will increase.
    • In day 1, 20-30 players will not be able to gather in a single kingdom. The players will now try to rely more on each other, oblige to cooperate with the Kings around them and wage great treasure wars.
    • From the second week, the first 3 Kingdoms that would remain to the end of the game were making itself felt and the players were competing to enter these kingdoms. Those who lost hope were leaving not just the game world, but Kingdoms altogether. Now the players will have more fighting spirit and fight harder to win. They will not delete their avatars until even 1 month is up, and there will likely be an increase in the number of players.

Bunu her ne kadar ben de canı gönülden istesem de tamamen kralın zihniyetine ve vicdanına kalmış bir şey.

Varsayalım 500 kişilik bir oyun dünyasında 250 kişiyle kazanmak istiyorsa, bırak kazansın; bu şekilde eğleniyorsa, bırak eğlensin. Yapılacak pek bir şey yok.

Her zaman söylemişimdir tekrar dile getireyim. Kingdomsun en güzel sistemi 3 kral 1 birlik sistemiydi.

Bu sistem zamanında can sıkıcı metalar yoktu. Kazanma kaygısından dolayı oyuncular birinci krallığa girmek için yarışmıyordu.

3 kral bir araya gelerek işbirliği kuruyor ve harika takım oyunlarıyla oyun dünyasını kazanabiliyordu.

I have to agree. The Kingdoms are losing players just as they can't attract new players to the game.

You can try this instead of opening up the game worlds of "night truce," which is a total waste of time. In addition, many people have left the game after the release of the menhir feature and the unification of the kingdoms.

Perhaps a special world of old versions could be opened. I also suggest you do a survey for this.

There's not much excitement left for the kingdom anymore.

#MakeTKGreatAgain

Siz sordunuz ben alınabilecek önlemleri aktardım Odin Bey

Şimdi benim size bir sorum var. Bu arkadaş benim nickimi kullanıyor. İyi veya kötü niyetle orasını bilemiyorum.

https://prnt.sc/ogbdkc

Aradaki fark bir şekilde belli oluyor ayrı mesele. Ayıramayanlar için soruyorum.

Peki buna karşı siz ne çözüm öneriyorsunuz? Art niyetli bir eylemde mi bulunmasını beklemek lazım?

Totally agree, an option for annoyance names can be also be available for who want.

I am sure many played in servers and been disappointed from a player or more, and sure that he will avoid to play with him again in any matter, so you choose with whom you would like to play next time, in many servers people try to take the contacts of many players to play with them in another server, so this Unique name ill solve many problems, in this game many invest their time and money to be able to have fun and win.

Totally agree. Onee of my friend sent this to me. Look at this guy he is using my nickname but you can understand it is not me from prestige lvl etc.

https://prnt.sc/ogbdkc

I do not want my nickname occupied by another players in different game worlds.

İşte bu trolleme dediğiniz işlemi şu an ki sistemle gayet rahat yapıyorlar.

Diyelim ki ben TR1 de "x" ismiyle oynuyorum.

TR2 de başka biri "x" diye açıp sizin isminize zarar getirecek, yapmadığınız hareketler yapabiliyor.

Kimse isim satacak boş değildir bu oyunda emin olun.

İlgili yerlere çözümüyle birlikte önerimi iletirseniz ve bu soruna da bir çözüm bulabilirseniz müteşekkir olurum.