Posts by Kukulajze#CZ

  Antické ruiny
  Říká se, že tento kopec ukrývá tajemství. Už dlouho se z jeho vrcholu nevrátil nikdo živý... (su to tie kopce na mape a policko v strede vyhasnutej sopky)  Na mapě najdeš 7 vesnic s divem světa. Tyto vesnice jsou zahalené hustou mlhou a zpřístupní se 111 dní po začátku serveru (na speed serverech samozřejmě dříve). V těchto vesnicích s divem světa se nachází jednotky antického národa Natarů.


  Jakmile budou poraženi a vesnice s divem světa budou zabrány, může začít budování divu světa. Jakmile bude první div světa dostavěn na úroveň 100, herní kolo končí. Aliance, která jako první postaví div světa na úroveň 100, získá bonus k vítězným bodům. Divy světa na nižší úrovni odmění své stavitele o něco nižšími bonusy. Hru vyhrává aliance, která bude mít po dokončení stavby divu světa nejvíce vítězných bodů.

  Ahojte.. pokladnu som postavil ale nejde mi aktivovat.. pise mi tam .......Musíš být králem nebo vévodou, abys mohl tuto budovu využít jako pokladnici.... pruser je ze Kral ma pop 13 a my sme len dvaja aktivny hráči a sme len Guvernéri.. teraz čo? :D
  Dakujem


  Kuku