Posts by lajan72_CZ

Chtěl bych se zeptat, jak je to se snižováním loajality? Dřív jsem s třemi senátory a zapnutými velkými slavnostmi snížil loajalitu z 100% na 9%, někdy 11%. Před několika dny mi to za stejných podmínek dalo jen na 23% a dnes dokonce jen na 41%. To je bug nebo za to může nějaká změna pravidel při updatu?

A já bych doplnil otázku ohledně zástupu. Jak je to s útoky na hráče, kde jsem měl zástup a už nemám, jak je to s případným přebíráním jeho vesnice?

Jako že ani na mezinárodná server (com) to převést nejde? Tak proč je v nabídce k hraní? Proč to někde kurva neuvádíte? Čekám tam, než skončil cz2, abych si převedl zlatky, v nabídce ten server k převedení figuroval, ale nic se neděje...

Díky Blacku za vyřešení.

Ne, nejde to. Zlate jde prevadet jen mezi servery jedne zeme.

Jako že ani na mezinárodná server (com) to převést nejde? Tak proč je v nabídce k hraní? Proč to někde kurva neuvádíte? Čekám tam, než skončil cz2, abych si převedl zlatky, v nabídce ten server k převedení figuroval, ale nic se neděje...

Nevím, zda píšu do správného postu, ale chci se zeptat něco k těm medailím, resp. úspěchům. Píšeš, že "Pro naše hráče, kteří se zúčastnili Closed Beta verze nebo dokonce Alpha verze, zahrnují medaile specialitu: medaili za účast v Alpha nebo Closed Beta verzi. Tato medaile bude samozřejmě splněna automaticky." Hrál jsem na prvním CZ1 serveru v ali OFF pod stejným účtem lajan72 a server jsme vyhráli. Nevím, co to bylo za verzi, ale nějaké beta to byla, ale žádnou medaili v profilu nevidím.

Zřejmě jste natvrdlí, když si myslíte, že jsem tak natvrdlej. Samozřejmě mám dost pokladů - to bych přece vůbec nemohl posílat pozvánku. Oba se i vévodou u mě stali, jen negenerují vliv. U toho bývalého krále je to asi v pořádku, neboť se mu zřejmě abdikací deaktivují všechny pokladnice a aktivace nové pokladnice nějakou dobu trvá, ale Vendelin se svojí pokladnicí nic nedělal. Je to vidět i na tom, že mu poklady zůstaly. A nepotřebuju tři vévody, ale dva.

právě, my už to také dělali, ale teď je tam asi chyba. U jiného hráče před pár dny to šlo. Nyní ne. Také nedeaktivoval pokladnu, jeho poklady se do království přičetly, ale nezobrazuje to územní vliv.

Slučujeme dvě královsvtí, abychom pak přešli pod jinou ali. Pozval jsem od druhého krále k sobě vévodu, on pozvánku přijal, ale negeneruje žádný vliv, přestože mu prý pokladnice ukazuje 80%, na mapě to není vidět. To samé abdikující král, který už je také mým vévodou, ale opět není vidět vliv v okolí jeho vesnice. Je to bug nebo to má nějakou dobu trvat, než se ten vliv objeví?

Setkal jsem se s tím na tomto serveru poprvé a nikde jsem o tom nečetl. Tak nevím, jestli je to bug, nebo co je to za blbost. Po útoku na hráče, který nemá žádnou obranu se mi některé jednotky chytly do pasti. Znám z jiných verzí travianu, že se chytnou v případě loupeže, ale pokud dám normální útok a mám víc jednotek, než je pastí, tak hned i osvobodím jednotky z pastí a vše se mi vrací zpět domů beze ztrát. Tady mi to ale napíše, že z 49 chycených přežilo 37, což jsou docela velké ztráty vzhledem k útoku na prázdnou vesnici. Pokud je to záměr, aby i pasti zabíjeli, ptám se, jak se tomu dá zabránit, protože jsem nikde nenašel ani zmínku? Lze to ovlivnit počtem útočníků, zničením opevnění nebo katováním pastí? A lze je vůbec cíleně katovat? Nebo jen náhodně a nebo vůbec?

A jak je to, když jsem domluven, že abdikuji jako král a budu pozván jako vévoda do království v jiné alianci? Jak je to při abdikaci a následném zvolení vévodou s poklady, když je mám ve dvou vesnicích v pokladnicích? Mohu jako vévoda mít také dvě? A nebo jen jednu a tam se sami přesunou poklady i z té druhé automaticky, pokud postačuje kapacita? A nebo přejdou pod nového krále?

ok. Když je toto vlákno o druhé vesnici, ještě jeden dotaz. Když jako král založím druhou vesnici, v ní mohu postavit jen skrytou pokladnu, je to tak? Až když budu mít další vesnici, jde to změnit na normální okladnici, je tak? Nebo bych musel tu v té první zbořit a to bych pak asi o poklady přišel. A když se píše, že mohu mít jen v polovině vesnic pokladnici, jak je to tedy s tím počítáním? Znamená to, že bych mohl až ve čtvrté vesnici založit druhou pokladnici, resp. až když budu mít 4 vesnice, mohu mít dvě aktivní pokladnice?

Jak to vlastně je?
    Útočil jsem na hráče, který již ochranu neměl, pak ji zas nějakou dobu měl, další den zase ne a šlo na něj útočit a dnes je zase v začátečnické ochraně, alespoň mi to tak při zadání útoku píše.

No hrál jsem travian v roce 2009 až 2011. To bylo ještě v té jednodušší verzi, až ke konci se zaváděl ten bonifácův klub apod. Možná si to fakt pletu, ale byl jsem přesvědčenej, že to tam šlo. Ale je to už dlouho a moh jsem to zapomenout.

Ok, dík. O katapulty samozřejmně ještě nejde, ale počítal jsem s tím, že si do MC přesunu útok z první vesnice a farmením si pomůžu k více surovinám pro rychlejší rozvoj této vesnice. Přesun vozíky je dost na dlouho a stavět další útok v první vesnici tak nemá moc smysl.