Posts by lajan72_CZ

A nezkušení hráči, co odehráli dva tři servery na starém travianu si mysleli, že když tu o tom nic není psáno, tak že si mohu jednotky mezi vesnicemi libovolně přesouvat tak, jako to šlo tehdá. Třeba to, že stavím katapulty ve více vesnicích a pak si je přesunu do vesnice, ze které chci vést silný bourací útok. Toto je fakt cesta zpět a hlavně to nikde není psáno a hráč to musí zjišťovat cestou pokus omyl nebo zde na fóru. I tak dík za odpověď.

A nezkušení hráči, co odehráli dva tři servery na starém travianu si mysleli, že když tu o tom nic není psáno, tak že si mohu jednotky mezi vesnicemi libovolně přesouvat tak, jako to šlo tehdá. Třeba to, že stavím katapulty ve více vesnicích a pak si je přesunu do vesnice, ze které chci vést silný bourací útok. Toto je fakt cesta zpět a hlavně to nikde není psáno a hráč to musí zjišťovat cestou pokus omyl nebo zde na fóru. I tak dík za odpověď.

Jak je to s jednotkami v druhé vesnici z první? Mohu je tam Nějak převést. Když jsem je tam poslal, tváří se jako podpora a nejdou odtud posílat na útoky. Změní se to, když tento druh jednotek bude v nové vesnici vyzkoumán nebo jednotky vyzkoumané v první vesnici budou vždy patřit k té první a nelze je přesunout? To by byla dost pakárna.

a je tedy alespoň vidět útok na mě hned po vyslání? Aby se třeba dalo spočítat jeho složení podle rychlosti jednotek? Zda jde třeba o katovačku nebo ne? Nebo je to další odklon od klasického travianu (hrál jsem myslím verzi 3 někdy v letech 2009 až 2011) někam k age of empires, kde byly útoky také vidět až několik hodin nebo i minut před dopadem a blbě se to bránilo?

Jak je to tady v té verzi travianu s útoky? Na mě ještě žádný nešel tak nevím a u hráčů z mého království vidím pouze, že na ně jde útok a za jak dlouho dorazí. Víc nic. V travianu, který jsem hrál kdysi se zobrazovalo více info - hráč, který útočí případně i síla útoku. Je to podmíněno nějakým výzkumem, levelem shromaždiště a nebo se víc prostě zobrazovat nebude?