Posts by JaLe

Plánuje travian nějaký další rozvoj hry? Nebo jen bude lepit záplaty a přidávat blbinky typu masky?

Jen se ptám, nehejtuji a nenadávám nikomu.

Podle mého názoru hra upadá a začíná být nudná.

Ahoj,

kde se dá najít nějaká tabulka prestiže?

Chtěl bych vidět jakou mám úroveň (podle diamantu), jaké jsou další, kolik potřebuji bodů, atd.

Dík

@Tkey Nebudu používat edge/ie, protože nejste schopni udělat fungující aplikaci ;)

..nejen desktop, ale i mobilní.

Ale, abych tě ušetřil odpovědi - jsem jedinej kdo to hlásí, problémy mám jen já, chápu.

Bohužel jakmile bude tento proces automatizován, pak vám rozhovor a smlouvání s adminem již moc nepomůžou

Stroj bude místo admina odpovídat ve stylu:

Zapněte kůkýs, zkuste jiný prohlížeč, nikdo nám tuhle chybu nehlásil - je to váš výmysl.

Počkat, nejsou ty stroje už aktivní? Jeden mi často odepisuje nějaký Tkey :-D už jsem ztratil nervy psát tomuhle stroji na support, měli by ho naučit nějaké nové fráze.

Dobrý pokus a palec nahoru za to.

Rozhodně jsem stejného názoru, administrátoři moc multi účty neřeši, za dobu mého hraní jsem jich nahlásil dost a nikdy nebyl multiučet potrestán.

A jak jsem věděl že jde o multiúčet? Někteří hráči už jsou "známé" firmy a dělají to každý server.

Jediné jak řeší multi účty je že blokují posílání surovin, což je dost blbé řešení, když posíláte přebytečné obilí spoluhráčům, jste blokován, naprosto zbytečně.

To se vám moc nepovedlo.

Přijde skupina 20 lidí, král si je první den pozve do vlivu všechny a druhý den má daně jako kráva a dominuje nad lidma co nepřišli společně.

NESMYSL. Kdo to vymyslel?

To beru jako ránu pod pás pro herní systém.

Naštěstí patřím do té skupiny co chodí společně s partou, takhle ti slabší co nejsou domluveni nemaj absolutně šanci :-)

Palec dolu za tuhle "novinku" :thumbdown:

Dohrál jsem server s člověkem, se kterým jsem si psal i mimo travian.

Začal jsem s ním hrát nový server a on mi bodl kudlu do zad a to dost hluboko a můžu si za to sám. TJN, jsem asi ***že věřím lidem, chápu :-D

To by měla být spíš síň hanby.

Občas jsem hrou dost znechucení, jak se někteří lidé dokaží chovat. Viď Johny.

Nejdřív jsou přátelé, hrají s vámi server a na dalším vás pojebou a nachčijou vám do xichtu.

Špina.

Doufám že takovým hajzlům jednou někdo v životě zláme ruce.

Tohle je naštěstí jen hra a tak takové praktiky nejsou potřeba a všichni víme, že jsou proti pravidlům ;)

Možná bych do pravidel doplnil:

Hráč se musí chovat jako člověk a musí dodržovat základní morální a etická pravidla.

Rozpad tohoto království má na svědomí výše jmenovaný.

A Johny, jestli chceš zase psát, jak mě sere že jsem prohrál, tak nesere, sere mě že se tu lidi chovaj jako svině.

Prohra je prohra, pokud je čestná.

A klidně to přepošli těm svejm kumpánům.

Kterej ňouma vymyslel tenhle způsob dovolené?

Jak si může největší král v okolí vzít dovolenou aby na něj nemohl nikdo útočit a hrál dál? Na účtu je normálně aktivní (jen má některé ty omezení).

NAVRHUJI ABY DOVOLENA NESLA PRO LIDI S POKLADNAMA

Nechápu tuhle kravinu, beru to jako klacek pod nohy stejně jako přesouvání mc (které bude v následujících updatech snad zakázáno).

Hi there,

my question is simple how is generated village id?

..../#/page:resources/villId:536068101

Coords of village are following: x: 5, y: -25

I found formula on internet:

536887296 + X + Y * 32768

536887296 + 5 + (-25) * 32768 = 536068101

Yeah, its correct, and what what does mean 536887296 and 32768 in formula?

Is it working for all travian kingdoms servers?

Just for fun :)

Thx