Posts by buffalobill_CZ

Chtěl bych poděkovat hernímu supportu za bleskovou podporu a naprosto skvělé informování hráčů o problémech a jejich řešení. Pracovat takto já ve své firmě už pravděpodobně bydlím pod mostem. Ale když herní support pracuje dobrovolně, ve svém volném čase a zdarma tak se to dá chápat. :D

Tak já celkem chápu, že jste problém uměle nevytvořili kvůli mě. Nejsem středobod vesmíru, ale byl bych opravdu rád, aby už se ten problém vyřešil. A nejen proto, že to vadí mě. :D

Milý Blacku,
    asi se budeš opět domnívat, že jsem na tebe vysazený ale na můj poslední ticket odeslaný dnes v 10:32 dosud žádná odpověď. Proto opět prohlašuji, že ze strany herního supportu je naprosto nulový zájem o hráče, stačilo napsat máme problém a nevíme co s ním. Ale naprostá ignorance řešení problémů hráčů rozhodně nevyřešilo vypnutí hladovění na pár hodin. Otázka zní: má travian team zájem hráče udržet nebo je má zcela na háku? Jde opravdu o hru nebo jen o penízky za zlatky, které jsou zcela k ničemu u téměř nefukční hry? Má německý majitel zájem o nás čecháčky nebo se řeší jen mezinárodní servery?
    Předem děkuji za informace.

Ano, jsem na Blacka vysazený, protože za herní podporu reaguje jen on, kdyby to byl kdokoli jiný byl bych zřejmě vysazený na něj. Na VOP se odvolává travian team zejména v případech kdy se mu to hodí ale nikde jsem tam nečetl. že hra nemusí fungovat a že v případě nefunkčnosti není zákazník opravněn požadovat vrácení peněz za nefunkční věc. Eskaluji vše co služba nesplňuje a po travian eamu nechci nic víc, než aby řešil problémy které nastanou. A upřímně je mi úplně jedno, jetli to Blacku děláte jako vedlejší činnost, po práci a zdarma, já za to platím. A osobní invence a tykání někomu o kom nevím kdo to je také hezké.
    Já tu řeším problém ve službě která nefunguje a za kterou, jak jsem uvedl, se travian nestydí požadovat peníze. Hraju to jak uvádíte spoutu let a ano vyhrožuju právníkem protože platím a pokud služba nefunguje je váš příjem mých peněz neoprávněný. Když mě Blacku máte tak prozkoumaného, kolikrát jsem žádal o vrácení peněz? Kolikrát jsem na vás byl sprostý? Kolikrát jsem chtěl víc než funkční hru? A kde jsem nerespektoval pravidla hry a poku ano, jak je možné o tom z vaší strany psát na veřejném foru, když hráč o tom psát nesmí?
    Hru s chybami, které se nyní projevují nebylo možné hrát ani v době, kdy nebyla spojená království, nyní je zcela nehratelná a pokud je váš návrh řešní opakovaný refresh je to stejné jako by prodejce vozidel tvrdil, že když auto po kilometru chcípne a startér nefunguje, lze vždy vozidlo znovu roztlačit.
    Já vás Blacku neznám, ale na vaši poslední otázku odpovídám, že chci buď funční hru nebo peníze zpět. Vy byste snědl zkažený párek anebo požadoval výměnu za čerstvý či vrácení peněz?

Tak za prvé, od hry za kterou platím očekávám, že bude fungovat. Blacku vy se tu stavíte do role soudce a popravčího v jedné osobě. Chápu, že jste v týmu travianu dlouho, ale tím spíš chápete stále méně a méně problémy hráčů.
    Za druhé ke stornování platby došlo nikoli 3 hodiny po odeslání ticketu ale po více než dvanácti hodinách takže asi tak.
    Za třetí vaše komunikace probíhá zásadně z pozice síly, ale vy jste poskytovatel služeb za které platím a já ZÁKAZNÍK. Nevím zda došlo k posunu vašeho chápání, ale já nejsem povinnen travian hrát, vy jste však povinni poskytovat službu kterou deklarujete a za kterou se nestydíte peníze vybírat.
    Za čtvrté vaše poslední sdělení mne osobně uráží a vězte, že učiním veškeré právní kroky aby jste pochopil, že vaše role je prodavač od kterého službu kupuji případně servisní technik, který má zasáhnout v okamžiku, kdy služba nefungute tak, jak její poskytovatel deklaruje. Nikoli můj šéf nebo nedej bože bůh.
    Za páté je mi zcela jedno, že zakazujete šířit komunikaci se suportem, zveřejním ji v plném rozsahu zde či kdekoli jinde, spousta hráčů je díka vašemu přístupu titiž stavěna do pozice vašich sluhů, kteří mají držet hubu a krok a pokud možno platit co nevíce vaší německé centrále za služby, které jsou stále horčí a horší, ale tím se asi odráží realita současného světa.
    Za šesté, nabídl jsem dohodu, ale vás hráč nezajímá, zajímá vás vaše jediná pravda že hráč je nic a travian je zákon. Není. Doufám, že paypal má stále stejný přístup k podvodníkům a já po vaší dnešní odpovědi tavian team a vás osobně za podvodníka považuji.
    Já ve svém postu uvedl svoji plnou reálnou identitu, vy jste pro mne jen virtuální postava, stejně jako jakási německá firma, která si myslí, že její zákazníci jsou její otroci.

Ano, mám pocit že se travianu nevěnujete, nevylepšujete a problémy
    neodstraňujete. Mám pocit, že komerce převažuje nad hratelností. Mám
    pocit, že travian a je úplně jinde než býval a současně mám pocit,
    specielně po vaší poslední odpovědi, že hráči vás nezajímají, jsede jen a
    jen o prachy. Váš přístup mi připadá jako když budu reklamovat topení,
    že málo topí a požaduju pokud topení neopravíte vrácení peněz. Vy však
    přijedete a protože chci něco reklamovat topení úplně vypnete. já bez
    travianu žít dokážu, jen jsem si myslel, že vám jde o to bavit lidi a
    dostat za to odměnu, což je zcela pochopitelné. Místo toho mám pocit, že
    vám jde jen o prachy a o zábavu lidí možná ve druhém plánu. Řešní je na
    vás. Já hrát nemusím, ale pokud hrát nebudu budu požadovat platby zpět
    bez ohledu na váš rating. Rozumíme si?

Ve 14:37 jsem psal ticket na herní support, dosud bohužel bez reakce. Vzhledem k tomu, že bez komunikace ve hře je hra obtížně hratelná až téměř nehratelá (podpory, obilí pro podpory a pod.) zdá se mi tento přístup mrtvého brouka nepříliš profesionální. Nejspíš bude nutné se obrátit s dotazem na centrálu.

Edit 03.0218 02:32 . Protož zde nikdo nereaguje, domnívám se, že travian games je v úpadku, proto učiním další právní kroky.
    Do této chvíle jsem odeslal následující dopis na centrálu v německu:, a záměrně uvádím i kontaktní údaje, aby si někdo nemyslel že se schovávám za nick, též jsem požádal o vrácení dosud uskutečněných plateb přes paypal z důvodu naprosté ignorance ze strany taviangames.
    Dobrý den,

již asi druhý den ve hře nefunguje řádně systém zpráv ve hře. Je nutné
    provádět neustálý refresh, někdy se zprávy zobrazí jen některé, často
    žádné. Hra se tímto stává téměř nehratelnou. Herní support v ČR na
    vložený ticket nereaguje, na fóru ve vlákně také bez reakce. Mnoho z nás
    do hry vložilo peněžní prostředky a hra za kterou platíme jistě nemalé
    částky by měla mít zajištěnu podporu 24/7. Vzhledem k tomu, že k chybám
    dochází u většiny hráčů se kterými se mi podařilo spojit a to na různých
    platformách a různých prohlížečích je jednoznačně chyba na vaši straně.
    Vzhledem k tomu, že není možné zasílat žádosti o zásobování podpor
    obilím, o podpory a plánování útoků jde o velmi závažnou závadu. Proto
    žádám, aby do doby, kdy bude závada odstraněna bylo na herním světě
    vypnuto hladovění jednotek a očekávám následnou kompenzaci ve formě
    zlatých ve hře, či jiné formě.

Očekávám odpověď v brzké době, v opačném případě budu nucen vše řešit
    právní cestou, protože jak si jistě zjistíte zaplatil jsem za hru mnoho
    euro. Viz paypal.com odesílatel [email protected]

s pozdravem

Buffalobill

cz3.kingdoms.com

A kdyby vás zajímalo jak reaguje travian na žádost o vrácení platby za nefunkční hru:
    Ahoj Buffalobill,
    Tvá postava byla zablokována kvůli problému s platbou.
    Poskytovatel(é): PayPal

Kvůli stornování platby musíme platit vysoké poplatky a kromě toho s tím máme i další práci. Proto zůstane tvůj účet zablokován, dokud se problém nevysvětlí či nevyřeší.
    Až bude celá částka včetně poplatků zaplacena, tvá postava bude odblokována.
    Pokud dostaneme oskenovanou kopii nebo screenshot převodu, můžeme tvou postavu odblokovat před přijetím této platby na náš účet. Oskenovanou kopii nebo screenshot převodu můžeš poslat e-mailem na [email protected] nebo faxem na +49 89 324 915 973.

Pokud máš další otázky, neváhej nás kontaktovat na [email protected].
    Převeď prosím následující částku:
    Cena balíčku: 19.99 EUR (PayPal)
    Poplatky: 5 EUR Cena balíčku: 49.99 EUR (PayPal)
    Poplatky: 5 EUR
    Cena balíčku: 9.99 EUR (PayPal)
    Cena balíčku: 19.99 EUR (PayPal)
    Cena balíčku: 9.99 EUR (PayPal)

CELKEM: 134,95 EUR
    s předmětem/zprávou: cz3 - 422
    na náš účet:
    Travian Games GmbH
    Acc.no.: 1000365831
    Kód banky: 701 500 00
    IBAN: DE32 7015 0000 1000 3658 31
    BIC: SSKMDEMM
    Bank: Stadtsparkasse München
    S pozdravem
    Tvůj Travian Kingdoms Support Team

Je to stále složitější, jak se objeví nějaký magor, který se rozhodne někomu znepříjemnit hru zkatuje ves na nulu. Dalším problémem je, že implementované funkce proti multiúčtům dost znepříjemňují hru pokud je někdo něčí zástupce. Nelze posílat suroviny a to ani tehdy pokud jsou zástupcova vojska na podpoře. Pokud dám na prodej suroviny v jiném poměru než 1:1 nelze jako zástupce obchod příjmout, pokud je poměr 1:1 z 15 ti nabídek se u zástupce zobrazí jedna jediná. Ještě zavést něco jako EET nebo nastavit hru ať si hraje sama. Stále víc se travian stává nehratelnější a jen díky závislákům přežívá. Furt se něco zakazuje a celkově se se hratelnost díky updatům, které snad ani nevycházejí z postřehů hráčů, zhoršuje. Jen tak dál. :(
    Tak se ptám, je cílem hry se pobavit, nebo si vyřešit komplexy a hru stále víc a víc svazovat omezeními? Oproti prvním serverům travianu je stále víc a víc omezení, zákazů a změn které hru víc a víc omezují. Navíc mám pocit, že bez zlatek se pomalu ani významnějších úspěchů dosáhnout nedá. Komerce převažuje nad hratelností.

Jak je to vlastně s poštem aktivních pokladnic ve vesnicích? Vesnice mám 3 (z toho jedno město), ve dvou pokladnice aktivní, ve třetí vsi je skrytá pokladnice a nelze aktivovat. Systém udává:

Momentálně máš 2/2 aktivních pokladnic. Založ více vesnic nebo deaktivuj jiné pokladnice, abys mohl aktivovat tuto skrytou pokladnici.

V království u přehledu území mi to zase píše

Abys mohl generovat vliv, musíš mít aktivní pokladnici.

Tak opravdu nevím.