Posts by laldza_CZ

ked sa dívam na novy update rozmýšľam na čo bolo toto hasovanie v kotorm vyhrala možnosť nechcem túto funkciu ked aj tak prvá zmena v najnovšom update je

• Na nových herních světech budou poklady v aktivních pokladnicích zobrazeny na mapě, takže je uvidí každý hráč. To znamená, že poklady králů a vévodu budou vidět, zatímco daňové fondy guvernérů se nebudou zobrazovat.

...A vzhledem k tomu, že vévodové mohou mít pouze jednu aktivní pokladnici je tam jediná neznámá kolik pokladů mají v které vesnici králové... a tuto informaci bych nechal pouze pro krále. Takže bych nic neměnil :)

v tomto by som však dodal že vévodovia majú nevýhodu čo sa jednej pokladnice týka pretože ak ju máš brániť nemôžeš stiahnuť deff a v tom prípade ak ju preplníš zbytočne pretekajú poklady

bohužel hlasoval som hned jak to tu naskočilo že nechcem aby sa to zobrazovalo minimalne do restartu serveru kebych to vedel počkám a dám neskôr "nechci takovou funkci" pretože to je podla mna chyba odtajnovat počty pokladov v pokladniciach pre supera

chcel som sa spýtať že keď som teraz král a abdikujem kvôli napriklad vstupu do ineho kralovstva čo sa stane z pokladmi ktore vlastnim ako kral ja?? je ich okolo 500 a nechcem o nich prist