Posts by Elfka13

Čauky mňauky všem :P

travíka hraji už spoustu let (zhruba 7, co si pamatuji, ale možná ještě déle), ještě než z toho udělali omalovánky, tzn. ještě T3 verzi :D . Vždy jsem hrála pod nickem Elfka13, teď se většinou objevuji pod nickem Okap&Elfka13. Momentálně se nenacházím na žádném serveru, ale uvažuji o CZ4, buď sama, nebo k někomu na dual :D .

No a něco o mně :D . V této době se pohybuji v Praze a okolí, ale původem jsem ze severních Čech :D . Mám trošičku zvrhlý smysl pro humor, čím je černější, tím víc mě baví :D . Koníčků příliš nemám, nebo je dost často měním, ale ty největší lásky jsou knihy, hlavně young adult fantasy, ale ráda si doplňuji vzdělání i v klasické literatuře. Dále je to hudba, tam je to hodně podle nálady, od klasické hudby až po snesitelnou formu metalu :D . Dříve jsem hrávala basket, a do dneška si ráda zaházím na koš, jinak miluji přírodu a zvířata.

Travian je moje srdeční záležitost, poznala jsem tu pár lidí, kteří mi doslova změnili život a i teď tu hraji se super skupinou lidí, takže doufám, že se tu najdou i jiní magoři do hry, jako já :D .

S láskou

Elfka13 <3