Posts by RAGNAR_CZ

Elementární slušnost hráčů ze hry docela mizí.
    To že někdo bude nadávat mně, nebo se ke mně nebude umět slušně chovat - dejme tomu.
    Ale už mě hodně začínají štvát vaše výpady vůči Blackovi a ostatním klukům. Uvědomte si, že to není jejich HPP a dělají to za almužničky.
    Celospolečensky se lidi začínají chovat jako hovada a nevidí si do huby - jde to vidět i tady.

Krásně to tu napsal i ADVE / díky dinosaure, že inteligence ještě nevymřela/ .

Mohli by jste začít brát Blacka, jako svého partnera při hře a ne jako nepřítele ?
    Každý máte zosobněno, že je to admin a prostě tady ta oáza, zmizel tam krokodýl, on za to může a šup tam hejtovací Ticket...

Výpadky serveru byly pro každého komplikací, ale měli jsme to tak všichni, není to nevýhoda pro jednoho...
    Snažili se to zafixovat, co nejdřív a udělali pro to maximum - hru vám určitě nepokazili, tu si každý umí posrat sám :)))))

Zdravím všechny válečníky ! :)

Po posledním com3 odpočívám na CZ4, kde je to pro mne takový relaxík.
    Na podzim bych chtěl dát dohromady opět silnou sestavu českých hráčů a znovu ukázat ruské části, zač je toho loket :)
    Udělali jsme docela slušné jméno české komunitě a doufám, že v tom budeme i nadále pokračovat.
    Mluvím v množném čísle, protože dle mě je travian hlavně týmová hra a jeden člověk v ní neznamená nic.
    Takže i mé úspěchy nejsou jen mé, ale jsou spousty lidí, kteří jsou stejně trefení jako já :)

Díky travianu jsem poznal spoustu super lidí, děláme i travian srazy, které již proběhly v Brně, Praze a určitě bude zase další.
    Není to jen hra, je to životní styl :saint:

No a něco o mě 8o
    Bydlím kousek od Kyjova a jsem stavař workoholik :thumbsup: , rád čtu, ale ne tak často jak bych chtěl, nejčastěji fantasy, scifi (dle názvů vesnic to znalec odhalí ihned).
    Ze sportů můžu veškeré, aktivně jsem hrál fotbal, házenou, tenis, ale co se týče pohybu, jsem talent na vše, kde můžu běhat jako pes za míčkem.
    Dále rád sleduju seriály - GOT, True Blood, BlackBooks, IT crowd, HIMYM, BBT a ostatní hitovečky.

Znát mne můžete pod nicky Qndra z obyč travianu a kingdooms pod nicky EvilRagnar, BloodRAGNAR, RAGNAR, ♥RAGNAR♥ .

:D