Posts by RPG-7

odin kaos gelmese iyiydi. sorunlarımın çoğu leo ile. hemen doluşup salça olmuşlar ve boş boş cevap vermişler. salın bizi kaynatıyoruz :P

Başıma gelen olayları derledim. yukarda herhangi cevap bekleyen bir soru yok. çözebileceğiniz bi sorunda yok. zamanında çözmeliydiniz :!:

Neden bıraklamalıyız biz bunu tartışıyoruz. odin kaos sizde neden oynamalıyız diye bi başlık açın oraya gidin lütfen :Dd

Bide multi yasak değil başlıklı içeriğimi silenlere selam olsun burdan. eğer gerçek olmadığını düşünseniz zaten sansürlemezdiniz. daha öncede bahsetmiştim kaostaki ahaber moderatörlüğü usta çırak ilişkisi. :Ds

bide tüm modlar birbirlerinin mesajlarını beğenmişler A:DFADSf muz-kingdoms

valla ben ozana server başı açık açık dedim.ortak kişiler var gelin anlaşma yapalım server sonuna kadar beraber gidelim kim iyiyse alsın dedim.ss ler elimde mevcut istersen atayım.ama ozanın pek niyeti yokmuş o 750 hazine olayında kalmış sanırım. :(

bi 750 hazine ile başladı herşey. herkesin psikolojisini bozan bir server oldu. hiç oynamamayı hatta o serverda tanıdığım kimseyi tanımamak isterdim.

Yıllardır oynuyorum. neden bırakmalıyız size sıralı tam liste:!:

NOT:hayatımda hiç banlanmadım ve hiç kural ihlali yapmadım.

- Öncelikle yıllardır oynamanız, oyuna sürüyle para aktarmanızın hiç bir önemi yok. yeni bir hesapla aranızda hiç bir fark yok. Oyun yönetiminin amacı ne yeni insan katmaya uğraşıyor ne de eski etkin üyeleri koruyor. Neden hiç bir fikrim yok

- Multi-forgiven / multi-affedici leo sağolsun multi hesap açmayı sonuna kadar destekleyici tavırlarıyla tecrübesiz ve hileci oyunları her daim koruyor. (konuyla ilgili elimde sürüyle ss ve örnek var) 2 farklı serverda multiden kural ihlali yapmış bir insanı aynı hesapla başka bir serverda yine aynı kullandığı multiler ile görebilirsiniz.

- Rakip oyunculardan aldığınız tehditin hiç bir önemi yok. Leo konuyla ilgili baya bir korkak veya klavye delikanlılığı olarak düşünüp konuyu es geçiyor. (ya da ona bu tehditleri eden bana ne yapmaz gibi düşünüyor olabilir xd)

- Rakip oyuncudan gelen küfür ve hakaretler için rakip oyuncuyu banlıyor. fakat aynı oyuncu her serverda aynı kural ihlalini yapmasına karşın hesabı bloke edilmiyor yani bana göre tekrar hesap açabilsin diye korunuyor. (multiden ban yiyenleri koruduğu gibi)

- Altın fiyatlarının saçmalığından bahsetmeme gerek yok. Travian türkiye fahiş fiyatlardan satın alabilesiniz diye diğer sitedeki kodları toplatmış sağolsun..

- Yardım destek günde sadece tek bir cevap yazıyor. Bazı konular inanılmaz önemli oluyor burada konunun ne kadar değerli olduğunun bir önemi yok ve ekstra istekleriniz asla çözülmüyor. (mesela nickinizi yanlış girdiğiniz. com serverında anında bu küçük ekstra istekleriniz çözülüyor fakat TR de öyle bişey yok. ) comda bir probleminiz varsa hızlıca gün içinden destek sizinle birden fazla kere dönüş yapabiliyor. TRde imkansız. çünkü leo! spidermanin yan çar. yardımlarınız için bir kahraman edasıyla olaya girip yapabileceği en geç şekilde ve en az yardım ile mudahele ediyor. bide en sevdiğim olayı konuyu çözmüş gibi konuyu kapatması D:sdf biraz üşengeç türk işi. bu leo için değil eskiden odinde aynı yavaşlıktaydı. babadan oğula.

- oyuna uygulamadan yaklaşık 40 gün boyunca iphone-ios ile giriş yapılamadı. bekliyoruz düzeltirler diye fakat haberleri bile yokmuş. sorduğumuzda bunu rapor etmemiz gerekmekteymiş. oyuna girilmiyor?? oyuna girilmediğini nasıl oluyorda biz rapor etmeden bilemiyorlar. asdf:AD oyuncuyu ve oyunu pek önemserler. bu konuda şüpheleri ortadan kaldırdılar.

sanıyorum saydıklarım genel olarak oyunla ilgili değilde yöneticilerle ilgili. zaten oyun buglarıyla çeviri hatalarıyla berbatken bide bu yöneticilerin '' Belirli kurallar çerçevesinde işlem yapmaktayız ve bunların dışında çıkamıyoruz. '' adı altında ilgisizliği ve sırf cevap vermek için cevap vermeleri yok mu.. bizi salında şu oyunu oynayalım diyesi geliyor insanın. yıldık awk yıldık

şimdi herzamanki gibi burda bişeyler yazdıkta davşan dağa küsmüş muhabbetinden öte olmayacak. hiç bir yöneticinin zerre umrunda olmadığı gerçeği kimsenin inanmak istemediği nokta. onlarda haklı herkes maaşına bakıyor hacı.

en iyisi bırakalım şu oyunu biz de kurtulalım onlarda bir nebze rahat etsinler. :D

Oyunu bırakmanın o muhteşem hazzı ile son kez buralardayım. dışarda inanılmaz güzel oyunlar var <3

siz neden bırakmak istiyorsunuz lütfen aşağıya yazın.

ozan ifşa izle, mert ifşa izle, seri izle, full HD izle, 1080P izle.

konuşmaları foruma aktaracağınızı bilmiyorduk. Kaos reis demedi bize =O kendi stratejilerimizi herkese ifşa etmiş olduk :huh:

neandertal sabah oyun push bildirimi geldi mi sana? :P 20 tane saldırı yedin sıfırlandın. bütün emeklerini, rekor ordunu kesmediler mi?

test server çöktü kendi wowunuza deflerinizi atabildiniz mi? wowa def atmaya çalışanlar atamadılar dimi? wowunuzda yıkıldı.

ticket atıyoz everythings seems alright diyor, aynen georgi kankam everything is alright.

Oyunu karalamıyoruz Erayım, oyunun hatalarından bir haber millet. rekor ordunu ve wowunu oyunun hatalarını kullanan rakibin yıktı.

az sesin çıksın emeklerine sahip çık.

Oyunu mobilde, uygulamadan açmaktansa tarayıcıdan masaüstü şeklinde açmak çok daha başarılı. Özellikle mobil uyugulamadaki geçişlerde, her seferinde verilerin güncellenmesi çok uzun sürüyor. Ben yaklaşık 2 aydır mobilde, ne kadar WEB sürümü de mobile çok uygun olmasada, WEB sürümünden çok hızlı ve akıcı şekilde hallediyorum. Ancak o da o kadar kolay olmuyor. Travian Ekibi ne kadar Travian Legends'tan sonra daha iyi bir oyun ortaya sunmaya çalışsada teknik olarak çuvallamış. Çünkü Travian Legends'ta gerek düşük internet seçeneği ile gerek, normal şekilde, ticaret yolu olmadan mobilde 16 köye daha kolay bakıyordum. Nacizane tavsiyem, oyuna girerken Travian Legends gibi düşük grafikli mobile uygun seçenek getirilmesi.

(Bir Programcı Olarak Mobil uygulamanın genel tasarım hatlarının son derece başarısız olduğunu da belirtmeden geçemiyecem)

İyi Forumlar

Kesinlikle çok haklısın. güzel tespit, uzunca yazıp detaylıca bilgilendirdiğin için çok sağol.

Bunu zaten bir kere telefondan oyuna girip biraz kurcalayan herkes bütün hataları farkeder. sorun kingdoms ekibinin oyunla ilgilenmiyor olması gibi gözüküyor.

Oyunun açılmadığından haberi olmayanlar buglar için ticket atmamızı istiyor. bunun yerine bir kere oyuna girmeleri yeterli!

Yaklaşık 6 haftadır oyuna giremiyoruz. İphonelar için telefondaki uygulama çalışmıyor..

Biz 6 haftadır kingdoms ekibi bizler için uğraşıyor çalışıyor ama düzeltemiyorlar sanıyoruz. ALAKASI YOK! YAKIN BİLE DEĞİL.

Oyunun çalışmadığından haberleri yokmuş ?(

Kimsenin ilgilenmemesi, haberinin dahi olmaması benim için üzücü bir olay oldu, kingdoms için ise çok çok daha üzücü.

ilerde editleyip kaç günde düzelttiklerinide yazıcam.

oyuna yeni başlayanlar için özel 'kingdomsa neden başlanmamalı' adlı başlangıç paketi gibi post. Eleştirel post..

oyun içi bildirim must be like:

+ oyun 6 haftadır açılmıyor..

- nasıl açılmıyor?

+ vallahide billahide açılmıyor.

- kapat aç bi telefonu açılır kardeşim! telefonunda bozuk olabilir! prof bi ekibiz yanlış olmaz bizde!

+ abi bir tek bende değil bu sorun 80 kişi aynı sıkıntıda

- kardeşim niye haber vermiyorsunuz düzeltirdik.

+ oyunun açılmadığınıda farkedersin sandım abi??!?!11

- ............

yazılım sürümü: İOS 12.4.1

tek problem oyun dünyalarında çok az kişi olması.

gün geçtikçede travian kingdoms TR kan kaybediyor. son altın fiyatlarının saçmalığından dolayı olduğu aşikar.