Posts by Aragorn-

Daha öncede belirttiğim gibi aynı saniyeye yapılan operasyonlar sistemde büyük sıkıntılara yol açıyor.

Orduların varışlarında salise cinsinden hesaplamalarda bence sorunlar var.Op sırasında 15-20 dk oyuna giremeyişimiz de ayrıca büyük bir sıkıntı.

Eskiden 1-2 saniye içinde 3-4 seviye sur basabiliyorduk bu da opun seyrini değiştirebilecek pozisyonlar oluşturabiliyordu.Ama bu serverda bunlar mümkün olmadı maalesef.

İncelemeler yapıldı,operasyonun sonucu değişmeyecek demek bir çözüm değil,asıl çözüm olan sistemin bu hataların hiç yaşanmayacak duruma getirilmesidir.

Bu şekilde devam edilirse çok oyuncu mağdur olacaktır.

Gerekli anlayışı geç de olsa gösterdiğiniz için teşekkürler.

Bu açıklama bana daha erken detaylı olarak yapılsaydı bu kadar uzamazdı ve bu kadar yıpranmazdım.

Ben sadece bu durumdan öte bana ve oyunculara verilen değeri daha fazla görmek istiyorum.

Aynı hatanın başka oyuncuların başına gelmemesi dileğiyle.Az asker veya fazla asker önemli değil.Önemli olan hatanın olmaması.

Benimle birlikte olan veya olamayan herkese sağlıklı ve mutlu günler.

Burada yaşanan olayın hiçbir krallıkla alakası olmadığından hepimiz hem fikiriz.

Bu oyunun tamamen kendi hatası ve benim emeklerimin karşılığı ne 50 gold ne 5000 gold.

Beni gecelerce uyutmadınız.Gerek alarm kurup kalktım,gerek başka sosyal olaylardan feragat edip oyunla ilgilendim.

Sayın Odin sen benim 40 günlük emeğimin 50 gold mu olduğunu zannettin ki ?

Size gerekli tüm bilgilerimi veririm beni bulmanız için ki zaten biliyorsunuzdur.Gelin çayımı da için,yemeğimi de yiyin.Ben size emeklerinizin karşılığını bir şekilde veririm.

Cidden bu şekilde yönetim tarzınız yanlış.Oyunun hatası varsa o hatanın telafisini de oyun kurallarınıza ve yönetmeliğinize eklemeniz gerekiyor.

16 senemi verdim Travian dünyasına.Krallığıma ve düşmanlarıma saygımdan dolayı server sonuna kadar bekleyip daha sonra aranızdan ayrılacağım.

Ama emin olun hiçbirinize ne bu dünyada ne de ötekinde hakkımı helal etmiyorum.Emek,hak,hukuk hırsızı olan hiç kimseyi haklı bulmuyorum.

Umarım bu olay emsal olur ve başka kimsenin başına gelmez.Kimseyi düştüğüm durum içinde görmek istemiyorum.

Kalın sağlıcakla.

Trx3 serverında Numenor kralı olarak "Aragorn" nicki ile oynamaktayım.
    15 Mayıs gününde 15 tahıl tarlalı köyüme yapılan operasyon sonucunda köyüm yıkılarak sıfırlandı.Bu süreçten sonra fark ettim ki raporlarda bir sıkıntı vardı.Araya koyduğum defanslar köye ulaşmamıştı ve köy yıkıldıktan sonra defansların ulaştığı raporlar 20 saniye sonra raporlar kısmına geldi.
    Asıl konu şu ki mancınıklı saldırılar yapılırken araya defans sokup koyumu engellemeye çalışmamdı.
    Bunu başarmıştım fakat oyunun o andaki kasması yüzünden gelen destekler 20 Sn... Sonra geldi ve bunu adminlere bildirdiğimde "evet oyundan kaynaklı bir sorun yaşanmıştır ve bu oyun kaynaklıdır" ve "askerlerini geri vereceğiz denilip" tamı tamına 10 gün bekletildim ve biraz önce aldığım cevap size askerlerini geri veremiyoruz bunun yerine 50 Gold verelim.
    Çocuk kandırır gibi benim 2000'den fazla Gold harcadığım hesabıma 50 Gold teklif edip emeklerimi çöp ediyorsunuz.
    Yöneticilerle yaptığım konuşma ektedir ve hatalarını kabul etmelerine rağmen mağduriyetini karşılanmamaktadır. Bu oyuna para harcadığım için yasal olarak bir suç teşkil oluşturuyor bu durum ve travian kingdoms için suç duyurusunda bulunacağımdan emin olabilirsiniz.

Bu oyuna verdiğim bu kadar emeğin karşılığı dalga geçer gibi 50 gold.

Bu oyunu bu hale getirmeye hakkı yok kimsenin.

As we all know,our hero's attributes will stuck at lvl 100.

After level 100,our hero will be the same as lvl 100 even we reach level 150 or 200.Only thing changes at ranking at "The greatest heroes".

So my suggestion is that after lvl 100,for each level we gain,automaticly +x Fighting strength can be added to our hero.

By this way we can use our hero better at defence or attack.

Thank you for your reading.

Have a nice game.

20 gündür ödemenin düzelmesini beklerken kaldırıldığını gördüm ve hiçbir yetkili de cevap vermiyor.Acilen yetkili birinin dönüş yapmasını istiyorum.Para yatırdık elimizde kaldı.Nasıl giderilecek bizim maduriyetimiz?

Odin veya diğer yönetici arkadaşlar.Gerçekten sabırla beklediğim çözüm mangır kart ile ödemeyi kaldırmak ise bu hiç mi hiç hoş olmadı.50TL lik harcama yaptım ve kodu aldım ve 20 gündür bu sorunun düzelmesini bekliyorum.Sonuç olarak mangırkartla ödemeyi kaldırdıysanız bu kod ile alacağım 600 goldu bana bir şekilde vermeniz çözüm olmalıdır veya bir şekilde acilen çözüm bekliyorum.

Elimde 600 altınlık Mangırkart kodu var 14 gün oldu alalı.Eğer ki sizin sitenizde bu ödeme yöntemi ile anlaşma yapılmışşa bir sorun olduğu zaman da çözülmesi gerekiyor.
    Yok çözmüyorlarsa da tavrınızı koyup o ödeme yöntemini sunan şirketle iletişiminizi keseceksiniz.O yapmıyor,bu yapmıyor diye bir şey yok.Mağdur olan biziz.Baştan bildiriceklerdi ki biz de almayacaktık.Ben bu konuya artık acilen çözüm istiyorum,nasıl ve ne şekilde olacağı beni ilgilendirmiyor.