Posts by DarthVader

  Merhaba Hanci ,


  Kaos'un da belirttiği gibi reislemeden bir köyü kendi sınırlarına katamazsın. Fakat reislemek yerine Natar köyünü tamamen yok ederek, boşalan 15 veya 9 tarlalı bölgeye göçmenlerle yeni köyünü kurabilirsin.

  Merhaba maraz ,


  Bahsettiğiniz özelliğin olmaması bir hata değildir. Bu özellik oyuna eklenirse,oyuncular hammaddelerini korumak için veya başka bir amaçla bu özelliği kullanmaya çalışabilirler. Bunların yaşanmaması için bu özellik oyunda bulunmamaktadır.

  Merhaba gncwın#TR ,


  Birleşme oncesi kral çekıldıgı zaman derebeyı kral olabılıyor fakat birleştikten sonra kral yada derebeylerı el cekme olmadıgı ıcın degışıklı olmuyor bu duzeltılmelı

  birleşme sonrası nasılkı kral çekıldıgı zaman vekıl kral oluyorsa derbeyı da hazıne oranına gore kral yada vekıl olabılmelı

  Birleşme olmadan önce iki krala da geri dönüşü olmayacağı ve bu kararı verirken iyi düşünmeleri gerektiği söyleniyor.Bu yüzden krallar bu kararı verirken uzun vadeli düşünmeli ve biraz daha dikkatli olmalılar fakat biz sizin bu önerinizi geliştirici ekibe ileteceğiz.


  Reislenen koy askeri hangi ırk ıse o koy o şekılde kalmalı

  Böyle bir yenilik ile oyunun kimliği değişecektir,böyle bir yeniliğin geleceğini düşünmüyoruz ama etkinliklere ev sahibi yapan oyun dünyaları için güzel bir fikir.Bunu etkinlikleri hazırlayan ekibe ileteceğiz.

  Vahalardakı yaratık sayısı duzenlenmelı

  Oyunda her geçen gün vahada oluşan hayvan sayısı zaten artmakta,tam olarak isteğinizi anlayamadım,daha açıklayıcı olabilir misiniz ?


  Multi hesapları onlemek ıcın telefon numarası sisteme adapte edılmelı

  Hile ile mücadele eden ekibimize bu fikrinizi ileteceğiz.


  Yeni silahlar yenı ıtemler eklenmelı yıl olmu 2021 merdeyse kalıp şema aynı

  Geliştirici ekibimize bu fikrinizi ileteceğiz.


  Tüm fikirleriniz için teşekkür ederiz,böyle fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı asla bırakmayın.Sağlıklı kalın :)

  Merhaba EMİNOFRAGNAR ,


  Öncelikle kral olup olmadığınızı sormak isterim.Kral iseniz krallığa çıkan haydut kamplarını temizleyebilirsiniz fakat alınan çalıntı mallar hazinenize eklenirler.Krallara haydut sığınakları çıkmamaktadır.Eğer kral değil vali iseniz oyun içi bir hata ile karşılaşıyorsunuz demektir.Bu hatayı buradan bildirebilirsiniz.İyi oyunlar dilerim.


  Sevgili oyuncularımız,


  Bildiğiniz üzere 5 sene de oyun oldukça değişti.Yeni oynanış dinamikleri eklendi ve yeni oyuncular için hazırlanmış yardımcı konular azaldı.Travian: Kingdoms'da en iyi savaşçı olmak için, bilgi ve strateji başarının anahtarıdır.Siz efsane savaşçıları, haritayı nasıl ele geçireceğimizi ve savaşın kazanan tarafında olmayı öğretmeye çağırıyoruz.Bize yolu göster, biz de izini takip edelim!


  Yeni oyuncuların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak en iyi ipuçlarını bizimle paylaşın.Hem yeni oyunculara yol gösterin hem de liderliğinizi kanıtlayın.

  Merhaba Orenda#TR


  Malesef asker eğitimlerini iptal etme özelliği oyunda bulunmamaktadır.Hangi binadan asker bastıysanız o binaya tıkladığınız zaman eğitime başlanan askerleri görebilirsiniz.Ayrıca sol üst tarafta bulunan kışla,ahır ve imalathane simgelerinden de basılmakta olan askeri görebilirsiniz.

  Merhaba Serci1


  Hammadde alanlarını 2 türlü yıkabilirsin :


  1) Mancınık yardımıyla,

  2) Tek köyün var ise ışınlanarak.


  Bu iki yöntem haricinde malesef hammadde alanlarını sıfırlayamazsın.

  Merhaba Bilal


  Natar köylerinin hammadde ve tarla alanları 10. seviye olarak hazır bulunmakta.Bu oyunculara zaman kazandıran bir etken ama her Natar köyünde mevcut bulunan Natar askerleri var.Onları kesebilecek gücün var ise Natar köyü reislemen seni mutlu edebilir.

  Merhaba Haylaz


  Oyuna kral olarak başladığınızda tekrardan vali olabilmeniz için korumanızın bitmesi gerekiyor.Korumanız bittikten sonra elçilik binasından krallığınızı kapatabilirsiniz.Korumanız bitmesi için ise 200 nüfus barajını veya 1 hafta oynama barajını aşmanız lazım.