Posts by DarthVader

  Merhaba @Freedom#TR(5)


  Tek bir köye sahip olup,bir krallığa bağlı olmaman yer değiştirme için yeterli koşullardır.Her gece 01:00'dan sonra yer değiştirme seçeneği gelebilir.Tabi kesin gelecek diye bir şey diyemem.Şans faktörü etkili,ama eninde sonunda gelir diye umuyorum.


  İyi oyunlar dilerim !

  Merhaba @ForLivE#TR


  Bazı oyuncular oyun kurallarına uymadıkları için yasaklı hale getirilirler.Destek birimimiz ile iletişime geçmedikleri için de cezaları açılmaz.Belli bir süre de oyuna girmedikleri zaman köyleri gri hale gelir.Süresini bilmemekle beraber belli süre gri olarak kalan köyler silinmektedirler.


  İyi oyunlar dilerim !

  Merhaba @ozn#TR


  Oyun içinde destek bölümü ile iletişime geçebilirsiniz incelenmesini istediğiniz oyuncular ile ilgili.Arkadaşlarının onu savunmuş olma ihtimali yüksek,fakat kuşkularınızı gidermeniz için destek bölümü size yardımcı olabilir.


  İyi oyunlar dilerim !

  Merhaba @Ha Lee' m


  Önerdiğiniz sistem kulağa hoş gelse de sistem birçok suistimale elverişli.Önerdiğiniz sistem oyuncular arası gümüş transferine olanak sağlıyor,daha kötüsü bir oyuncunun başka hesaplardan kendi sattığı ürüne absürt teklifler verebilmesine olanak sağlıyor.Bildiğiniz gibi gümüşler altına çevrilebiliyor.Sistemdeki açığı kullanmak isteyen oyuncular haksız yollarla altın sahibi olmuş olurlar.Bu da oyunda eşitsizlik oluşturur.


  Şu andaki sisteme gelecek olursak bu sistem Travian Legends'teki sistemin düzeltilmiş hali.Yukarıda bahsettiğim şeyler Travian Legends'te yaşanmış olaylar.Oyunda kullanılan sistem sayesinde herkes neredeyse eşit kazançlar sağlamış oluyor,eşitsizlik en aza indirgeniyor.Oyuncular arası gümüş ticareti büyük usulsüzlüklere yol açabilir.


  Bunlar benim düşüncelerim fakat sizin önerinizi oyun yöneticilerine ileteceğiz.


  Hayırlı Ramazanlar,iyi oyunlar !