Posts by Tkey

Takže jsem si prošel znovu všechny vaše příspěvky a znovu jsem se dost zasmál. Dali jste si s tím dost práce a tak mi až přijde škoda vás odbýt nějakou generickou odměnou dle předpisů.

Takže jsem se já a rada složená ze mě a hromady mých alter eg rozhodla, že kdokoliv získal 5 a více liků na postu a napíše mi ticket (přes help-centrum), kam přihodí screenshot s jeho příspěvkem a světem, kam to chce hodit, dostane nějakou personalizovanou odměnu :-) Co vy na to? Souhlasíte co? No to je dobře. Takže tohle vláko uzavírám, moc se mi vaše aktivita líbila, vymyslíme podobný ptákoviny. Piště mi klidně další nápady (jako to někteří z vás dělají) a uvidíme, co s tím podnikneme. Ještě jednou díky!

Pac & Pusu,

Tkey

P.S.: Poslední meme odráží všeobecnou náladu v naší banánové republice a moji rozdavačnou náladu! :D

Ahoj,

Jsem tu nový po dlouhé době. Včera jsem se registroval do nového serveru a někteří po dni mají už přes 19 tisíc ukradených surovin.

Zajímalo by mě, kde můžu loupit, když všichni mají počáteční ohranu + loupežnické skrýše se neobjevují tak často. Nebo jsem něco přehlédl?

Děkuji za tipy

Loupežníci jsou jedna věc, ale už si zkusil nějakou oázu? :-)

Czech-big-1.jpg

Drazí válečníci,

na vědomost se dává, že začínají nové COM herní světy - viz níže.

COM2x3 začíná -> V úterý 3. března ve 14:00 CET

COM2 začíná -> V úterý 10. února ve 14:00 CET

COM1 začíná -> V úterý 24.února ve 14:00 CET

Jste na tyto kola připraveni? Nezapomeňte navštívit ambasádu pro dané kolo, připravte aliance, utužte přátelství a plánujte strategie!

Tkey za tým TK

20090-travian-kingdoms-update-095-forum-com-jpg

Vážení hráči,

jakmile začnou příští herní světy, začne éra menhirů 2.0.

V tu chvíli vydáme druhou a poslední část přepracovaného přesídlení.

V listopadu 2019 jsme na nové herní světy přidali první klíčovou změnu, mlhu ->

Překopání systému relokace - část první

1. Oblast kolem divů světa

Mlžná oblast kolem divů světa indikuje, že není možné přesídlit příliš blízko k divům. Velikost: 13² políček na mapě = čtverec s poloměrem 7 polí kolem políčka s divem světa.

Teď se součástí hry stanou další dvě klíčové změny, o kterých jsme s vámi diskutovali zde: [Discussion] Relocation Overhaul – Menhir Era 2.0

Pravidla pro vlastní a cizí jednotky

Rezervace a fáze odpočtu

Vzali jsme v úvahu vaši zpětnou vazbu a podle toho jsme upravili původní koncept. Vysvětlení přesídlení najdete v nápovědě ve hře, v sekci Vesnice > Přesídlení.

2. Pravidla pro vlastní a cizí jednotky

Vlastními jednotkami jsou myšleny jednotky hráče, který chce přesídlit.

· Vlastní jednotky smí být pouze na cestě do vesnice, nebo na podpoře – nesmí být žádné odchozí pohyby

· Ve vesnici, která se přesouvá, nesmí být žádné cizí jednotky; příchozí podpory a špionáže jsou automaticky zrušeny

· Příchozí útoky dopadnou na vesnici před přesídlením.

Pokud nejsou na cestě žádné příchozí útoky, budete moci přesídlit okamžitě. Objeví se potvrzovací okno pro automatické odeslání a stažení jednotek.

Pokud jsou na cestě příchozí útoky, můžete si přesídlení rezervovat na dobu po bitvě.

3. Rezervace a fáze odpočtu

Nechceme, aby noví hráči trpěli kvůli pravidlům ohledně jednotek Zejména pokud je vesnice ve farmlistu jiného hráče, může být velmi složité přesídlit do jiného království. Proto jsme přidali možnost rezervace přesídlení na chvíli těsně po dopadu posledního momentálně příchozího útoku.

Jakmile nebudete mít žádné odchozí jednotky, budete moci zadat rezervaci přesídlení. Jednotky na podpoře zůstanou na místě, dokud nedojde k přesídlení. Kromě toho také nelze odesílat vlastní jednotky. Rezervaci přesídlení lze zrušit, dokud neuplyne polovina odpočtu do přesídlení.

Po automatickém přesídlení začne odpočet 12 hodin, během něhož nemůžeš útočit, ale na tebe útoky chodit můžou (s výjimkou členů tvého nového království). Nelze útočit ani na natarské vesnice a na oázy. Jedinou výjimkou jsou loupežnické skrýše a tábory.

Co zůstane zachováno:

· Přesídlené vesnice budou odstraněny z farmlistů.

· Surovinová pole ve vesnici na novém místě budou na úrovni 0, ale hráč jako kompenzaci získá balíčky surovin do inventáře hrdiny.

· Hráč může přesídlit jen s jednou vesnicí.

· Z přesídlení jsou vyloučena pole s 9 a 15 obilnými poli.

· Není možné přesídlit do mlžné oblasti.

· Přesídlení není možné, pokud je nějaký div světa na úrovni 50 a výše

Ve hře je mnoho hráčů, kteří mají potíže najít aktivní tým hned na začátku. Proto nebudeme počet přesídlení nijak omezovat a nebudeme ho ani vázat na začátečnickou ochranu.

Kromě toho jsme v této verzi hry přidali ještě následující vylepšení a opravy chyb:

· Zamlžené vesnice: Přiblížení ze zamlžených surovinových polí do centra vesnice je nyní možné stejně jako u všech ostatních vesnic.

· Loupežnické skrýše: Po přesídlení se již nebudou loupežnické skrýše generovat okamžitě.

· Žebříček obránců: Aby bylo pořadí v žebříčku obránců férovější, nebudou se už počítat body získané z bránění neaktivních (šedých) vesnic.

· Tržiště: V záložce pro nákup se nyní zobrazuje, kolik obchodníků potřebujete pro přijetí nabídky.

· Směnárna: Limit výměny (499 zlatých v jedné transakci) je nyní implementován i v mobilní aplikaci.

· Lup z loupežnických táborů: Zvýšili jsme minimální množství kradeného zboží v loupežnických táborech. Každá první vlna získá alespoň tři a každá poslední vlna alespoň jedno.

· Každé zrnko se počítá: Tento úspěch a jeho výzva s 0 obilím nyní nepočítá desetinná čísla menší než 1.

· V některých případech, kdy místokrál povýšil na krále, byl špatně vypočítán vliv na mapě. Tato chyba byla opravena.

· Soukromé chaty se smazanými hráči můžou nyní být zavřeny.

· Různé drobné opravy chyb týkající se přesídlení.

. Pozor pro přesídlení nesmíte být v cizím království nebo musíte být bez království.

Těšíme se na vaši zpětnou vazbu.

Příjemnou zábavu při hře!

Váš Travian Kingdoms Team

P.S.: Obrázek úpravy obchodu.

19930-merchants-png

17332-mobile-anouncement1200-x-628-png

Vážení hráči,

testování beta verze Android mapy již probíhá úspěšně. Velký dík všem testerům, jste super!

Nyní je čas zahrnout vaše iPhone zařízení.

Pokud máte iPhone :!: pomozte nám a připojte se k beta testu. Nejprve musíte nainstalovat aplikaci TestFlight. Otevřete tento odkaz v iPhone a postupujte podle pokynů:

https://testflight.apple.com/join/HhX1eWVO

Důraz je kladen na novou mapu. Pokud se připojíte k testování verze beta, uvidíte novou mapu v každém herním kole, na kterém hrajete. Podívejte se na taktickou mapu, dvakrát poklepejte pro zvětšení, použijte dlouhým stisknutím menu a zkuste označit pole a hráče.

Podělte se o svůj názor v tomto vláknu vyhrazeného fóra: Feedback iOS Beta Test - New Map

Chceme mít jedno vyhrazené místo, které shromáždí veškerou vaši zpětnou vazbu, aby každý mohl sledovat průběh tohoto beta testu.

Vylepšení mapy:

• Vylepšená doba načítání
    • Taktické zobrazení mapy
    • Přiblížení
    • Usnadnili jsme rozpoznání vesnic králů

S touto novou verzí hry jsme zahrnuli také následující opravy chyb. Prozatím jsou zahrnuty pouze ve verzi beta.

Oprava chyb:

• Padání kvůli sdíleným neúplným odkazům na zprávy v chatu jsou nyní opraveny
    • Česká verze hry je nyní zobrazena ve správném jazyce
    • Selhání při otevírání nebo zavírání nastavení oznámení by měla být minulostí

Sdílejte s námi vaše pocity a názory :-)

Váš tým Travian Kingdoms

Hoši, k tomu co někteří z Vás včera předvedli je mi do breku. Člověk se snaží nějak oživit CZ servery tak vytváří soutěže a další různé kokotiny a pak je za to ještě bit. Je totiž supr práce s Vámi spolupracovat člověk pak má hned větší chuť něco vymýšlet a starat se o CZ komunitu :)

A jde mi to aspoň trochu? :D

Já pořád doufám, že i když tam někdo něco takovýho plácne, tak že si pak sedne do sedačky a řekne si, hele, kdyť je to vlastně celkem dobrá sranda :D

Ale jinak jo -> memes! :D

Dámy a Pánové, přinášíme Vám záběry přímo z bunkru Veteránů ihned po dokončení (ne)úspěšné akce proti Ebrietas.

Je příběh pravdivý ano či ne? Věřte nevěřte.

Saaaakra! Tohle je radikální! :D Ježiši vy mi děláte radost! :D Chybělo mi tam akorát -> "to nikoho nenapadlo naspat jméno "Nimda" po zpátku?!" :D

Jo jen pro upřesnění, ty slony jsem poslal do Indie před prvním útokem :D A rozbombili mi za tuhle srandu vesničku! :-(

Takže ke shrnutí, jednalo se o vtípek :-) Něco si vymysleli hráči sami a něco já (hele já vás varoval na konci meme waaaaaars) :-) Ani Magnum nepřišel k úhoně, sloníci jsou fuč, jako naše sny a vše je v pořádku..... berte to jako vzdělání v boji proti fake-news?

To je vlastně dobrej výstup ne? Sakra týkeji, tobě to pálí (jo, když vás nikdo nepochválí, musíte to udělat sám...) :-) Tato ještě jedno meme ode mě a tohle zavřu, díky za pobavení :-)

Ve vesnici/městě, kde máš pokladnu aktivovanou, tak musíš deaktivovat(trvá 12 hodin, nebo si danou pokladnu pokud máš jen jednu zboříš a budeš to mít rychleji)

V druhé vesnici si postaviš skrytou pokladnu, kterou můžeš pak aktivovat(trvá zase 12 hodin)

Vem ale v potaz, že vliv ztratí všechny vesnice co byly ve vlivu první pokladny(nebudou mohli prodávat poklady,aby měli z toho obilí a nebudeš vidět příchozí útoky,protože už tam nebude vliv).

Máš pak ale i možnost mít víc pokladen a aktivní obě dvě, když tvé království dosáhne mety 10k pokladů a uvolní se ti další slot pro novou pokladnu.:-)

:-)

Pokud to řeknu vážně, tak jsem zkontroloval Morsixe a bohužel je to Fotkošop :-)

Pokud nevážně, tak tolik sloníků a víc někdo měl a to jsem byl já....ale krokodýli ne, ty jsou fuj :-)

Jinak mě tohle fakt pobavilo, a zase nějaký memes! To se mi líbí! :D

Dolezite info pre vsetkych. Akurat som sa dozvedel ze to asi vela ludi nevie preto sa tu robi z toho velke halo.

Hrac NIMDA je nas community manager TKEY. Cize admin. Len si precitajte NIMDA od konca.

Niektori ludia si mysleli ze sa jedna o bezneho hraca, takze chapem ak ste si mysleli ze niekto podvadza. Kazdopadne to je adminovska praca a treba to brat ako easter egg :)

Dostali mě :-)

Tohle sem uplně napatří vzhledem k tomu, že toto vlákno je určené pro Memes, nicméně si dovolím na tvoji zprávu reagovat.

A tohle možná stačilo - nebylo třeba reagovat :-) Tohle je soutěž a zábava :-) Jak koukám, tak to nechám běžet do pondělí a pak asi uzavřu :-) Tohle je prvotní reakce, když je někdo dobrej -> on podvádí, bere steroidy, někoho podplatil, zaklekla pod stůl, je to kampááááááááň (aj kam jsme se to dostali - Prchale pomoc....). Ale jinak začátek byl prostě super! Díky vám moc za to, u některých jsem se fakt pobavil :-) Stálo by za to tohle dělat periodicky? Zase aby to neztratilo kouzlo a stačila se nastřádat kreativita, že jo :-) Ještě z toho udělám nějaký výstup a dám vědět. Zatím pokračujte v kretativním a kontstruktivním duchu.

Příští týden vymyslím něco jiného a nebo.... no nechte se překvapit :-)

P.S.: Našel jste někdo GIF, co má pod 1 MB? To je limit tady prej :D GIF wars by bylo fajn pokračování, ale má to svoje limity :D