Posts by Tkey

  Holt nešvar českých serverů už několikaterým herním kolem je to, že hráči již utvořili stabilní komunitu a království, takže server je na 90% vyhrán již před samotným začátkem serveru, a nebo maximálně po prvních pár dnech od spuštění. Takže, chcešli si pořádně zahrát, tak jak píšeš, doporučuji ti COM servery, kde je větší komunita hráčů, a nebo založit kvalitní rebelský odboj, a to alespoň 20 hráčů a jít se zkusit poprat na CZE servery. :)


  PS: Pokavaď se přidáš ihned od začátku ke Království jednoho z njemenovaných hráčů, tak sice vyhraješ, ale zážitek ze hry je defakto 0 0 nic bohužel. Dominance od začátku až do konce serveru a pražádný odpor ze strany "nepřítele".


  Jo je tu hodně veteránů a tímto způsobem se "chrání" proti špehům a tak, i když ani taková ochrana není nikdy 100% :-) Právě od toho slouží zdejší ambasády, aby se hráči mimo, ale i v těchto strukturách mohli domluvit :-)

  Czech-big-1.jpg  Drazí válečníci,


  na vědomost se dává, že začínají nové COM herní světy - viz níže.


  COM1x3 začíná -> V úterý 1. řijna ve 14:00 CEST


  COM3 začíná -> V úterý 8. října ve 14:00 CEST  Jste na tyto kola připraveni?


  Tkey za tým TK

  Zdravím,

  chci se zeptat zda někdo půjde na server CZ1n a zakládá tam nějakou alianci :) rád bych se k vám třeba přidal nebo nšel aspon spolehlivého duala nbo zástup :) herních zkušeností relativně dost :)a o zlatky taky není nouze.rád bychsi pořádně podlouhé době zahrál.Díky

  No tak hoši, nenechte Lukiho bez odpovědi, každý dobrý hráč se hodí! :-)

  16808-travian-kingdoms-update-093-forum-com-jpg


  Vážení hráči,


  V úterý 10. září ve 14:00 CEST (UTC +2)

  Budeme nasazovat nejnovější verzi hry do všech živých herních světů. Prestoje budou trvat méně než 30 minut, podle toho prosím naplánujte spotřebu obilí svých vojáků.

  Dvě herní kola COM8 a RU1, která se otevírají ve stejný den a čas, již začnou v0.93.


  Seznam vylepšení


  Musíte aktualizovat apku na nejnovější verzi. Aktualizujte ji nyní a získejte tak nova posh oznámení.

  Changelog aplikace pro Android (1.2-22) a iOS (1.6-0)


  Další informace o všech mobilních oznámeních push naleznete v naší znalostní bázi:

  https://support.kingdoms.com/c…push-upozorn%C4%9Bn%C3%AD


  Nyní, když máme v hale síň slávy, budou ukončená herní kola k dispozici pouze 3 dny, bez ohledu na rychlostní faktor.

  Aktualizace lobby - přidání síně slávy do lobby!


  Oprava chyb


  Množství ukradených surovin: Množství surovin, které obdržíte z prodeje ukradeného zboží, závisí na produkci zdrojů největšího hráče herního kola. Implementovali jsme záložní řešení pro případ, že se tento hráč rozhodne vzít nějaké dny dovolené: tuto zodpovědnost přebírá další největší hráč v řadě.


  Budování fronty: Po skončení prázdninového režimu se již automatická stavba budov ve frontě nespustila. Toto je nyní opraveno.


  Zprávy o obraně: Králové a Vévodové vidí útočící jednotky zpráv o obraně všech členů jejich království. Měli jsme v systému chybu, která občas způsobila uniknutí této informace cizím guvernérům v rámci jejich království. Toto je nyní opraveno.


  • Loupeže přes farm list, které by přišly během nočního příměří nebo aktivní dovolené, jsou automaticky deaktivovány. Opravili jsme chybu, která smíchala kmeny při výpočtu doby příjezdu těchto nájezdů.

  Které z nejnovějších oznámení push je vaše oblíbené a proč? Vzali jste si v letních měsících dovolenou?


  Dejte nám vědět v komentářích,


  Váš tým Travian Kingdoms

  Travian-Kingdoms-t-c-forum.jpg


  Vážení hráči,


  V čtvrtek 5. září 2019, od 14:00 CEST (UTC + 2), musíme provést interní údržbu. Trvat bude přibližně hodinku a půl.


  Během této doby může dojít k velmi krátkým prostojům. Prosím počítejte s tím a zarezervujte si své obilí pro tuto dobu.


  Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Cílem je zlepšení sledování statistik ze hry, které slouží k celkovému zlepšování herního zážitku.


  S pozdravem,


  Váš tým Travian Kingdoms

  travian-kingdoms-forum_mobile-app.jpg


  Co bude nového?


  Nová Push upozornění! Nová push upozornění budou prozatím k dispozici pouze na testovacím serveru. Během září je postupně aktivujeme pro všechny herní světy. Jakmile budeme znát podrobnosti, dáme vám zde na fóru vědět.

  K dispozici je nová verze naší aplikace. Aktualizujte ji nyní a získejte další push upozornění.

  Další push upozornění

  Menu nastavení: Se všemi novými push upozorněními v této aktualizaci jsme pro vás připravili i menu s jejich nastavením. Nyní si můžete vybrat, na kterých herních světech chcete upozornění dostávat. Navíc si můžete také nastavit své preference v každé kategorii.

  Kategorie: Push upozornění v aplikaci jsou rozděleny do těchto šesti kategorií.

  1. Boje

  2. Zprávy

  3. Mapa

  4. Pozvánky

  5. Suroviny

  6. Časovač

  Pro více informací o push upozorněních se podívej do naší znalostní báze Tady.

  Také jsme aktualizovali obrázek na přihlašovací obrazovce, aby byl stejný jako v prohlížeči.

  Další vylepšení pro Android

  Deaktivace požadavku povolení zobrazení přes ostatní aplikace: Při stažení aplikace pro Android bylo vyžadováno povolení zobrazení přes ostatní aplikace. Jelikož toto povolení nepotřebujeme, požadavek jsme odstranili. Pokud jste nám to již povolili, v nastavení můžete toto povolení zrušit. Ale žádný spěch. Spálili jsme všechny mosty a toto povolení už nikdy nebudeme používat.

  Tkey za team TK

  Zdravím ;)

  Chtěl bych se zeptat, zda se neuvažuje o omezení počtu členů v jednom králoství ? Na cz serverech stálé ubývá hráčů a někteří končí i z důvodů málo stran.. Většinou vzniknou jen dvě strany o 100 lidech a ty se pak přetlačují... Kdyby bylo omezení jen na třeba 20 lidí v jednom králoství , tak by vzniklo určitě více stran a hra by dle mého názoru byla o hodně napínavější…

  Díky za zpětnou vazbu :P

  Na tom možná něco bude, pokusím se přednést v rámci zasedání komunitních manažerů - díky za příspěvek ;-)

  Zdravím,


  tvůj účet bude po určité době v případě neaktivity smazán automaticky. Pokud cheš smazání urychlit, pak je nutné jít do nastavení (ozubené kolečko v pravém horním rohu), po kliknutí se ti zobrazí nabídka, kterou když proklikáš, pak najdeš možnost smazání - další možnost je v lobby a obdobně se postupuje i na mobilním zařízení.


  Mrzí nás, že chceš smazat svůj účet, můžeme znát důvod? Pokud ti nevyšel start hry, doporučuji se přidat k nějakému království a udělat si ve hře kamarády - při tom procesu získáš i pár nepřátel a hra získá nový rozměr :-)

  Třeba při splnění určitých podmínek, počet mrtvých vojáků nebo při získání nějakého počtu off, deff bodů (+50k) v jednom reportu, by se reporty zobrazovali někde dole.. šlo by o pár velkých reportů..

  Ty celkové statistiky nezní špatně, celkem nakradených surovin, nebo něco podobného..

  Jestli to chápu správně, tak by se ti v síni slávy líbily další kategorie jako je - největší loupežník, největší obchodník apod? :-)

  Je to hezky ale nejak mi tam chybi me vlastni statistiky v danem kole.. s tim by slo taky neco delat?

  Vlastní statistiky najdeš na konci kola po příhlášení. Toto vylepšení "pouze" bere statistiky z konce hry a sází je to do lobby místo na fórum jak tomu bylo dříve a dává to více informací, které lze filtrovat, než dříve :-)

  Travian-Kingdoms-t-c-forum.jpg


  Vážení hráči,


  V čtvrtek 29. srpna 2019, od 15:00 CEST (UTC + 2), musíme provést interní údržbu. Trvat bude přibližně hodinku a půl.


  Během této doby může dojít k velmi krátkým prostojům. Prosím počítejte s tím a zarezervujte si své obilí pro tuto dobu.


  Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Cílem je zlepšení sledování statistik ze hry, které slouží k celkovému zlepšování herního zážitku.


  S pozdravem,


  Váš tým Travian Kingdoms

  16723-lobby-update-forum-jpg


  V úterý 27. srpna ve 14:00 CEST (UTC +2) aktualizujeme lobby Travian Kingdoms. Neočekáváme žádné výpadky.


  Co přinese update nového?


  Síň slávy v lobby

  Po aktualizaci budou všechny ukončené herní světy v lobby automaticky zobrazeny ve vlastní síni slávy. Začali jsme shromažďovat informace o ukončených herních kolech od konce prvních světů narozeninových oslav. Proto je bude možné nalézt ihned v lobby!


  To znamená, že některá herní kola jsou budou uvedena dvakrát, a to jak v lobby, tak i na fóru. Budoucí zobrazení síně slávy zůstane však tedy pouze v lobby.


  Pokud chcete, můžete sdílet další statistiky a informace v příslušných na fóru v sekcích ambasád pro daná svět. Ambasády se také mohou stát místem, kde můžete pogratulovat vítězům, protože v lobby povolena funkce komentářů.


  Osobní údaje v síni slávy

  Obrázky hrdiny - (avatara) zobrazené v síni slávy v lobby jsou trvalé. To znamená, že i když později změníte vzhled hrdiny, v lobby zůstane stejný.

  16726-button-hall-of-fame-lobby-jpg


  Jméno hráče – budeme zobrazovat jméno herního světa (kola). Přejetím myší zobrazíte název účtu uvedeného hráče. Tento název účtu se změní, pokud jej později změníte. Pokud budete chtít uplatnit své právo GDPR a požádat o úplné odstranění, učiníme jméno hráče anonymním.

  Vybavení hrdiny : Vyobrazené vybavení hrdiny je odrazem toho, čím byl hrdina vybaven v moment ukončení kola.


  16725-hof-in-lobby-hero-jpg
  Líbí se vám implementace síně slávy přímo do lobby? Všimli jste si rozdílů mezi zobrazením světů s nočním příměřím, speed světy a standardními světy v lobby? Podělte se o své pocity v komentářích.


  Váš tým Travian Kingdoms

  Chtěl bych se zeptat, jestli v době aktivace dovolené jsou zakázány pouze útoku a obléhání (jak je napsané v popisu), nebo i loupeže (a tedy využívání farmlistů). Po aktivaci dovolené je jasné, že už nic nejde. Objevují se během dovolené loupežníci? díky

  Zdravím, díky za dotaz :-)

  Během dovolené nemůžeš útočit na hráče a oni na tebe (hádám, že to je odpověď na část z tvých otázek), avšak vzhledem k tomu, aby hráč nemusel neustále přerušovat dovolenou, tak jsme nechali některé funkce aktivní i během dovolené - tedy můžeš využívat chat, sledovat stav království a jak se daří ostatním hráčům a ano i se vypořádávat s loupěžníky na které si třeba neměl čas při běžném hraní a omezení také nepodléhají oázy ;-)

  Travian-Kingdoms-t-c-forum.jpg

  Vážení hráči,


  V pondělí 12. srpna 2019, od 13:00 UTC + 2, musíme provést interní údržbu. Trvat bude přibližně hodinku a půl.


  Během této doby může dojít k velmi krátkým prostojům. Prosím počítejte s tím a zarezervujte si své obilí pro tuto dobu.


  Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Cílem je zlepšení sledování statistik ze hry.


  S pozdravem,


  Váš tým Travian Kingdoms

  Zdravím ve spolek,


  o čem jsem se nedávno bavili na nyní ukončeném CZ2 je hrozný nepoměr na konci světa v prestiži mezi defařem a offařem...


  Jelikož se prestiž na konci serveru odvíjí od získané týdenní prestiže po celou dobu serveru je znát rozídl mezi tím, že offař farmí jak o život aby byl v Top10 a pak to někde rozstřelí dostane se Top10 a hned mu skáče týdenní prestiž jak nic. Kdežto defař, který staví třeba prety, tak nemá šanci získat tolik týdenní prestiže, nemá moc šanci se dostat do top10 ve farmu a a pokud tedy někoho udefuje a bude v Top10 obráncí což je jediný jeho zdroj prestiže navíc oproti offařům, kteří si můžou v klidu farmit a žádné velké úsilí je to nestojí.

  Této "disbalance" jsme si vědomi, proto jsme již minulosti učinily různé kroky, které tento rozdíl o něco zmírnil. Velký "offař" nyní musí vyvinout o dost větší úsilí k vybudování a udržení pořádného kladiva a pokud ho o něco rozbije, pak se velmi těžce znovu obnovuje - často se takoví hráči sami stanou po zbytek kola defaři. Defaři mají navíc výhodu poolu - do jedné vesnice se dá teoreticky nastrkat deff z půlky herního světa, ale vyprodukovat kladivo, které by takový beton prorazilo je takřka nemožné :-) Z tohoto důvodu je rozdíl připisování prestiže postaven jinak.

  Můžu však nadhodit revizi přidělování přestižních bodů a uvidíme co z toho :-)

  Czech-big-1.jpg


  Drazí válečníci,


  na vědomost se dává, že začínají nové COM a CZ herní světy a sice COM8 (spuštěn teprve po druhé v historii :-) ) a CZ1n!


  COM8 začíná -> V úterý 10. září ve 14:00 CEST


  CZ1n začíná -> V úterý 17. září ve 14:00 CEST  Jste na tyto kola připraveni?


  Noční světy budou mít mír nastaven od 00:00 (od půlnoci) do 08:00 (do rána) a změny času, které se budou týkat přechodu na zimní čas, budou včas vykomunikovány ;-)
  Tkey za tým TK