Posts by Tkey

Zdravím,

tvůj účet bude po určité době v případě neaktivity smazán automaticky. Pokud cheš smazání urychlit, pak je nutné jít do nastavení (ozubené kolečko v pravém horním rohu), po kliknutí se ti zobrazí nabídka, kterou když proklikáš, pak najdeš možnost smazání - další možnost je v lobby a obdobně se postupuje i na mobilním zařízení.

Mrzí nás, že chceš smazat svůj účet, můžeme znát důvod? Pokud ti nevyšel start hry, doporučuji se přidat k nějakému království a udělat si ve hře kamarády - při tom procesu získáš i pár nepřátel a hra získá nový rozměr :-)

Birthdaycake_200x213.pngVážení hráči,

pro krále a královny (což jste vy všichni, protože jste tu s námi), je normální oslavovat jejich oficiální narozeniny v jiný den. Pro hru, která má Království (Kingdoms) ve jméně je téměř povinnost řídit se touto tradicí. I když první hrací kola začala na začátku března 2015, oslavíme naše narozeniny 23. dubna 2019.

Co je na tomto dni zvláštní?

Den svatého Jiřího (okej, u nás Čechů se to tak nehrotí, ale my Češi moc důvodů k oslavě stejně nepotřebujeme, nebo jo? :-) ) a jeho životní příběh nás inspiroval k vytváření vlastních příběhů v rámci narozeninové hry. Respektujeme všechna náboženství (třeba i tu, která věří ve špagetové příšery) ale pro tvůrce hry je Svatý Jiří příkladem odvahy a jeho příběh je znám pro v mnoha koutech Země

Ví, jak bojovat s draky a ví, jak obelstít smrt!

Obě tyto vlastnosti jsou důležité pro přežití v rámci Travian Kingdoms! Draka tedy vezmeme jako metaforu pro obrovskou armádu a pro obživení tu máme přece nějakej ten kýbl živé vody nebo ne? :-)

Co ještě máme v plánu na oslavu našich / vašich narozenin?

• Zvláštní achievement pro každého, kdo si zahraje na těchto herních světech
    • Co by bylo párty bez her: Budete moci spolupracovat jako tým a odemknout nové úspěchy pro všechny!
    • Lokální narozeninové herní kolo bude speciální! Tip: Faktor rychlosti stavby jednotek a světový faktor rychlosti jsou skryty v rámci samotného data oslavy :-)

Velká mezinárodní oslava bude zahájena s další speciálním mezinárodním herním kolem 7. května 2019.

Brzy budou následovat další podrobnosti a během příštích týdnů se chystáme odhalit narozeninová překvapení.

Držte si sekery, palcáty, meče a kdo ví co ještě, bude to jízda!

Váš tým Travian Kingdoms

Travian hraji potřetí a mohu konstatovat, že hra se mi jeví o mnoho zajímavější, plně funkční. Jsem velice rád, že mohu tuto hru hrát. Všem tvůrcům i podpoře moc děkuji

Gardula

Díky moc,

takové "poplácání po zádech" je k nezaplacení. Avšak jsme si vědomi určitých chybek ve hře a ty se budeme pokoušet odstraňovat. V ČR se s chválou šetří a já si toho vážím.

Survey-2019-forum-en.jpg

Vážení hráči,

prosím, pomozte nám zlepšit naši/vaši hru a podílet se na průzkumu vašich herních zážitků. Můžete jej vyplnit v pátek kdykoliv do úterý 5. března. Stačí kliknout na odkaz níže.

http://goto.traviangames.com/Kingdoms-Survey

Odměna: Každý, kdo dokončí průzkum před termínem, obdrží několik dní po ukončení průzkumu 20 zlatých.

Děkujeme vám za váš čas a za pomoc při zlepšování Travian Kingdoms!

Váš tým Travian Kingdoms

Zdravím,

již jsem ti na otázku odpověděl v ticketu, avšak klidně jinak, znovu a zde. Generování je zčásti náhodné a zčásti závislé na složení hráčů v herním světě a jejich aktivitách na aukci. Dal jsme podnět k revizi algoritmu, avšak takovéto chování není chybou.

Napiš ticket přes help centrum kam to patří a já a pak eventuelně i Helmuti ti pomůžou.
    Jako takový veterán by si to měl vědět, no nyní každopádně ;-)

Travian-Kingdoms-t-c-forum.jpg

Vážení bojovníci a bojovnice,

brzy přepneme interní software našeho Help Centra. V první fázi začal 5. února již s novým softwarem testovací herní svět. Díky zpětné vazbě od hráčů můžeme vše otestovat a postupně pokračovat s nasazováním na další herní světy.

Co se bude dít a co to znamená pro Vás?

Ve středu 20. února ve 14:00 budeme pokračovat s dalšími herními světy, pokud na nich mezitím hra neskončí:

· Arabia1, Arabia1n, Arabia2n

· COM1x3, COM3, COM5, COM7

· CZ1, CZ1n, CZ2n

· DE1n, DE2n

· ES1, ES3

· FR1, FR1n, FR2n

· HU1n

· IT1, IT2n

· NL2n

· PL1, PL2n

· PT1, PT3

· RU1x3, RU3

· TR1n, TR2n, TR3

Co to znamená pro hráče?

Potřebujeme od vás, abyste nám pomohli zbavit se ticketů ve starém systému. Pomůžete nám tak, že nám nebudete posílat žádné tickety z těchto herních kol 24 hodin před změnou systému.

Ani neotvírejte již vytvořené tickety.

Pokud nedostanete na ticket odpověď do středy 20. února 2019 16:00, napište prosím nový ticket a svůj požadavek v něm znovu vysvětlete.

Všechny nově restartované herní světy již budou připojeny k tomuto novému systému. To znamená, že tam nebude žádná přechodná fáze, a jediným rozdílem tak pro vás bude nové rozložení ticketů.

Proč je tato změna nutná?

Jsou zde tři hlavní důvody:

· Chceme vám poskytnout co nejlepší zkušenost s kontaktováním podpory, kterou nemůžeme zaručit s neaktuálním softwarem, který momentálně používáme.

· Vylepšili jsme rozložení a změnili některé texty, abychom vám zjednodušili používání Help Center, především pro hráče hrající z mobilních zařízení.

· Chceme vám nabídnout novou znalostní bázi, kterou můžeme snadno aktualizovat, a toto je první krok.

Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Příjemnou hru!

Váš Travian Kingdoms Team

Zdravím,

na vývoji mobilní aplikace se neustále pracuje. V blízké době bude zaveden nový systém pro kontakt hráčské podpory, která zrychlí řešení problémů, také se modernizuje a rozšíří znalostní databáze a v neposlední řadě se plánuje přidání nových achievementů ;-)

JaLe ... sorry kámo, Fedora x64 + FF, všechny aktualizace, jedu na dvoujádrovým dědečkovi s 4GB RAM a jede mi všechno parádně.

Tkey - oproti tomu ta androidí aplikace, to je lepší nic jak tohle. Jako to, že neumíš vyřešit posun čísla suroviny vůči obrázku na různé typy zobrazení, to je prostě akorát nedostatek času v odlaďování, nic jinýho. ;) takže máš pravdu tak 50/50 v tom, že je chyba na straně uživatele :D

Nějaké chybky jsou a budou....pravidelně je předávám teamu, který je řeší. Často i nějaké vyřeší, ale implementací nových věcí do hry zase vznikají další a tak stále dokola :-)
    Ohledně apky - já jsem zažil dobu, kdy nebylo nic a dost mi apka na cestách scházela....není ideální, já to vím, vy to víte, vedení to ví...snaží se jí neustále zlepšovat a občas se jim to i daří - zprvu nešlo ani z apky posílat zprávy ani zobrazovat reporty pořádně (okej, reporty pořád nejsou moc dobře všechny, ale jdou). A navíc je ta apka aspoň naše a TK za ní zodpovídá....takže je aspoň relativně bezpečná....což se o různých "fan-made" apkách jinde nedá úplně říci :-)

Znovu zdravím,

mě by se osobně myšlenka líbila, ale většina hráčů spíš uvažuje PVP směrem - viz výsledek voleb okolo 15c vesnic. Každopádně tvůj názor přednesu, i když si osobně myslím, že je názor na realizaci nízký :-)

Vážení bojovníci a bojovnice,

Děkujeme vám za cennou zpětnou vazbu a živou diskusi. Při dvou brainstormingových setkáních a dalších dílčích setkáních jsme interně vyhodnotili všechny vaše připomínky. Toto je náš současný závěr:

Pokud budeme pokračovat v realizaci této koncepce, rozhodli jsme se již nyní o redukci drastického zvýšení PVE přístupu a zachování i několika prázdných polí 15c na mapě - majoritní podíl hráčů ze všech serverů se takto vyjádřil (tedy změna bude nejspíš menšího rázu, než jsme původně zamýšleli).

Tuto diskusi ukončíme, protože vaše zpětná vazba zcela změnila plánovaný koncept. Z toho důvodu dává větší smysl diskutovat o nové iteraci v novém vlákně diskuze.

Prozatím potřebujeme jen odpovědět na poslední otázku. Pomozte nám tím, že se zúčastníte hlasování. Jedná se o MC 15 (15c).

Někteří z vás již řešili téma mít 15c jako hlavní vesnici a omezení. Byly vyřčeny různé názory, že by se mělo s 15c vesnicemi zacházet jako s WW vesnicemi (divy světa) - bylo by tedy zakázáno je mí jako své hlavní vesnice. Na druhé straně to může být příliš drsné omezení pro hráče. Chceme tedy znát váš názor. Na základě vašich názorů budeme konat a nebo ne :-)

Jen to nejlepší do dalších dní!

Tkey za team TK

Všechny návrhy vypadají velice dobře, aspoň MC na začátku nebude mít každý jen tak dostupné, protože takhle ho obsazují hráči kteří třeba hrají chvilku a akorát tam překáží. Cesta odměň je velice dobrý nápad a díky tomu že budou i útočit si hráč aspoň natrénuje na začátku obranu, která se začátku úplně chybí když jste v nějakém silném království tak si na Vás nikdo nedovolí a tohle by byl pro začátek dobrý trenažer na obranu!:) už se těším až ty změny nastanou, je sem se chtěl zeptat jestli se to bude týkat jen nových světů co budou nebo se to bude implementovat i do světů to už začali?

Jsem rád, že se ti navrhované změny líbí. Pravděpodobně se to dotkne až nových světů. Obrana je důležitá :-)

Díky za tvůj feedback. Menhir éra vzešla právě z četných požadavků hráčů, kteří chtěli být právě poblíž svých známých. Když to "nevychytali" tak se "spawnnuli" na druhé straně mapy a byli buď dost omezení nebo zpomaleni. Většina hráčů zatím přijala změnu kladně, pokud by bylo více hlasů proti, začali bychom uvažovat o změně či úpravě. BTW dobrý námět na sepsání práce :-)