Posts by Tkey

Czech-big-1.jpg

Drazí válečníci,

na vědomost se dává, že začínají nové COM herní světy a sice COM2x3 a COM2

COM2x3 začíná -> V úterý 13. sprna ve 14:00 CEST

COM2 začíná -> V úterý 27. sprna ve 14:00 CEST

Jste na tyto kola připraveni?

Lokální herní světy začnou v září - bližší info bude následovat ;-)

Tkey za tým TK

COM2_Start.jpg

Vážení válečníci!!

druhé kolo herního světa CZ1n začalo 21.01.2019 a skončilo 21.06.2019

Přikládám zde par obrázků ze statistik.

Byl to pořádný boj až do konce - sláva vítězům a čest poraženým!! smile.png

Líbilo se Vám kolo s nočním mírem? :-)

COM2_Start.jpg

Vážení válečníci!!

druhé kolo herního světa CZ1n začalo 21.01.2019 a skončilo 21.06.2019

Líbilo se Vám kolo s nočním mírem? :-)

forum.kingdoms.com/wcf/index.php?attachment/16099/

forum.kingdoms.com/wcf/index.php?attachment/16100/

forum.kingdoms.com/wcf/index.php?attachment/16101/

forum.kingdoms.com/wcf/index.php?attachment/16103/

forum.kingdoms.com/wcf/index.php?attachment/16105/

Vážení válečníci!!

druhé kolo herního světa CZX3 začalo 24.04.2019 a skončilo 19.06.2019

Líbilo se Vám speed kolo? :-)

Jedna drobnost, možná budu překvapen, že to nějak jde. Řešil jsem jestli je v chatu možné napsat hromadnou zprávu, co by každému přišla jako soukromá. Ve travian legends to šlo, když sem jako příjemce napsal alianci. Tohle tu chybí a zprávy zanikají ve vláknech kde je spousta spamu. Je totiž velkej rozdíl když se přihlasím a vyskočí na mě soukromá zpráva než muset proklikat různá vlákna. Typicky by se to používalo v žádosti o def atd. V legend mohlo vedeni ali dát práva v administraci aliance. Tohle tu vážně chybí nebo to nějak jde?

Je to jedna z věcí co stojí čas a nemusela by. Hráči kontrolují vlákna jestli tam neni něco důležitého a často to ani nenajdou. Nadruhou stranu autor důležité zprávy musí řešit aby to nikdo nespamoval. Největší opruz je zamykání vlákna. Kdy to nestihne, nebo naopak někdo čeká než mu to král odemče atd.

Ad - Chat - V minulém updatu byl chat vylepšen, jak jste s tím spokojení? Vyřešilo to nějaké problémy? :-)

COM2_Start.jpg

Drazí válečníci,

na vědomost se dává, že začínají nové COM herní světy a sice COM3 a COM1n a lokální svět CZ2x3 !

COM1x3 začíná -> V úterý 25. června ve 14:00 CEST

COM7 začíná -> V úterý 9. července ve 14:00 CEST

COM1 začíná -> V úterý 23. července ve 14:00 CEST

CZ1 začíná -> V úterý 30. červenceve 14:00 CEST

Nějak se nám ty COM servery množí, že? Více šancí, více možností zkoušet různé taktiky a nové funkce :-)

Jste na tyto kola připraveni?

Tkey za tým TK

travian-kingdoms-mobile-push-notifications-forum.jpg

Vážení hráči,

pro mobilní aplikaci jsou k dispozici nové aktualizace. Aktualizujte si tedy aplikaci, abyste mohli dostávat push-notifikace v telefonu.

Push notifikace (dále také oznámení) vám budou oznamovat následující události:

Příchozí útok: Když jsou vaše vesnice pod útokem

• Lupiči: Když se objeví nové lupičské úkryty nebo nové zlodějské tábory (sakra, na tohle jsem beze srandy čekal :-) )

Dále jsme implementovali:

• Jedinečnou grafiku narozeninových světů pro verzi světů s nočním mírem a pro speed světy v lobby

• Vylepšení UI chatu (lepší rozhraní)

• Skvělá nová ikona aplikace

Opravy chyb systému Android:

Galové: -> Pasti: Nyní můžete vidět aktuální a celkový počet pastí (vylepšení)

Surovinové pole : Pozadí polí se při přepnutí do jiné vesnice občas správně nezměnilo. To je nyní opraveno.

• Stavební fronta: Při zvyšování úrovně surovinových polí se občas stalo, že jste viděli neustále úroveň 11. Nyní opraveno.

Pokud jste mobilní aplikaci ještě nenainstalovali nebo chcete rychle aktualizovat, kliknětě níže dle svého operačního systému (iOS, Android):

iOS: https://itunes.apple.com/app/travian-kingdoms/id977102758

Android: https://play.google.com/store/…viangames.traviankingdoms

Jedná se o první vlnu implementace push-notifikací - jak se vám líbí? Dostali jste už nějaké? A co si myslíte o nové ikoně aplikace?

Podělte se o své dojmy v komentářích

Váš tým Travian Kingdoms

Je to takový one man show :-D ,přitom je určitě hodně hráčů co by mělo co říct. Těch vylepšení se dá ale udělat hromada. Ono není ale důvod sem chodit, sám sem tu chodil jen pro info kdy začne server. :thumbsup:. Chtěj po vývojařích aby daly zlatku hráči za každej tvuj like.

Naneštěstí máme spousty času :D.

Já sem stejně nakonec napíšu všechny věci co bych vylepšil :/

To je jen dobře :-) Já s hráči komunikuji i za pomocí lobby zpráv (těch si většinou všimnou) nebo za pomocí sys_msg, ale to je vždy už spíš takový invazivní pop-up, takže ten nerad používám :-)

Ad Zlatky za lajky, tak nějak jsem si představoval ocenění aktivity právě zde na fóru i mimo něj - kdyby byl někdo aktivní a pomáhal by komunitě, dostal by nějakou třeba menší, ale vtipnou či personifikovanou odměnu :-)

Travian-Kingdoms-Update-092-forum-COM.jpg

Vážení hráči,

Naši vývojáři pracovali v poslední době především na přípravách na nadcházející mobilní push-notifikacích – ty přijdou již brzy.

Naši umělci měli nějaký volný čas a upravili pozadí karetní hry pro naše současné logo.

Aktualizace proběhne v úterý 28. května ve 14:00 hodin CEST (UTC + 2). Dvě hrací kola začínající v té době, com4 a ru3, již začínají s novou verzí hry. Doba výpadku bude méně než 20 minut. Prosím, naplánujte rezervy obilí odpovídajícím způsobem.

Oprava chyb:

Achievementy: Počítání měst pro „Vesnici nestačí“, bylo někdy špatné. To je nyní opraveno.

Svazky království (Kingdom Union): Vliv vévody: Občas, po sjednocení dvou království, byl do špatného království přidán vliv mapy vévodovy pokladnice. To je nyní opraveno.

Vytváření fronty budov: Někdy se do fronty budovy nezařadily, když byl hráč offline. Toto je nyní opraveno a všechny stavby začnou, jakmile bude k dispozici dostatek prostředků.

• Menší opravy chyb a vylepšení výkonu

Který typ oznámení (notifikací) bude vaším oblíbeným? Máte již úspěch „Vesnice nestačí“?

Dejte nám vědět v komentářích,

Váš tým Travian Kingdoms

Druhá věc, která mě nutí se přihlašovat když já nechci je hladomor. Typicky mám velký mínus v hlavní vesnici, pomocí obchodních cest svážím obilí, ale nestačí to a musím měnit přes NPC suroviny za obilí. Nutí mně to v noci vstávat, nebo prostě se přihlašovat v době kdy prostě nemůžu nebo nechci. Tady je potenciál vytáhnout od top hráčů zlatky. Jednoduše funkce automatického NPC v případě že sýpka dojde do 0 nebo třeba když přetíká nějaká surovina, tak přerozdělit sklad, aby to neteklo.

Je to možná kontroverzní, protože to umožní hráčům větší armády, ale ta funkce může být i docela drahá, dokážu si představit, že si aktivuji funkci automatického NPC a nastavím tam, že když sýpka dosáhne 0 tak se suroviny přerozdělí na 99% do sýpky a 1:1:1 poměr ve skladu a odečte se mně třeba 10 zlatek. Funkce musí mít omezení kolikrát jde udělat za nějaký časový okamžik, typicky třeba jednou za hodinu, nebo třeba 3krát za den, to už je o poladění, ale nesmí se stát, že parknu vojsko do oázy někdo mě vykrade a každejch pár sekund se udělá automatickej NPC :-DDD, nebo když mně někdo sundá sýpku když pochoduju obléhačkou někam dlouho a já bych takto mohl vojsko zachraňovat.

To je taky dobrý :-) škoda, že takto nekomunikuje každý, konstruktivně a k věci :-)

Díky! Občas si myslím, že trpím samomluvou.....obecně česká komunita moc fórum nevyužívá, což je škoda - je to silný a užitečný nástroj. Proto jsem navrhoval i tuto incentivu pro aktivní přispěvatele.

Každý z tebou popsaných bodů má něco do sebe a takovou zpětnou vazbu přesně potřebujeme. Obzvlášť se mi zamlouvá bod číslo 2! Tvé nápady a postřehy předám vývojářům hry.

Když to shrnu - dále rozvíjet aplikaci (na tom se aktuálně pracuje - nyní například na notifikacích) , více hru automatizovat, více podporovat nováčky a dát mechanismus, které pomůžou hráčům, co nezačnou ihned po začátku dohnat hráče, kteří začali a když ne dohnat, tak aspoň přiblížit :-)