Posts by Tkey

Bylo by fajn, kdyby wiki konečně byla použitelná. Alespoň by mohla obsahovat všechny informace v angličtině, když už ne v češtině. A to, že tam narazím na věci, které ani nemají článek, fakt vypadá blbě, vzhledem k tomu, že v základu se tato hra za poslední 3 roky nezměnila o tolik a na wiki hlavně nesmějí být zastaralé informace a vývojáři si tu wiki musí samy hlídat aktualizovanou pro hráče. Nechávat takovou věc na komunitě je blbost. Proč mají hráči složitě zjišťovat kolik co stojí surovin, když vývojáři toto nejspíš budou mít někde zaznamenané a jen to pro ně znamená sehnat jednoho člověka, který se bude o tu wiki starat a kterému budou o tady těch změnách dávat vědět a on je jen zaznamená na tu wiki.

Wiki je aktuálně ve fázi přechodu - informace se předávají do "knowledge centra", všechny články já pomalu překládám do ČJ, nějaké informace již nalezneš tam, většina je v AJ, některé překládám co ČJ :-)

Super moderátor zasahuje a přináší zlatky! Dávejte si pozor všichni! :-)

Blíží se nám pomalu Haloween a tak si dáme takovou menší soutěž na naladění nálady, co vy na to? Tahle bude trošku na hlavu :-)

Král měl sen, se svou družinou, se svými vévody i vybranýni guvernéry byl v lese. Byla noc. Přišli na mýtinu na které vidí dva opravdu velké hroby. Cítí se nesví a mají k tomu pádný důvod. Ani se nenadějí a z jednoho hrubu vyleze hromada monster, jejich vůdce podívá: "Stůj, pohneš-li se, já a mí nemrtví tebe a tvou družinu rozsápeme na kusy, je nás mnoho a naší síle nemůžeš odolat". Král a jeho družina zamrznou na místě. Instrukce je jednoduchá. Dokud se nebudou hýbat, jsou v bezpečí.

Náhle se však ozve i druhý hrob a z něj vystoupí druhá skupina nemrtvých. Věci se komplikují, neboť jejich vůdce praví: "Utíkejte, pokud nevezmete nohy na ramena, všechny vás já a má skupina roztrháme na kusy, odpor je zbytečný!". Oba vůdci nemrtvých skupin se podívají na sebe a jednohlasně praví: "Pokud se rozhodnete řešit situaci silou, své síly proti Vám spojíme, vaše smrt je tak 2x jistá". Král se otočí na svou družinu, hledá nápad, jak ze zdánlivě bezvýchodné situace ven.

Jeden z vévodů se na krále podívá a praví: "Já mám nápad, co se zkusit.....?"

Co napadlo bystrého vévodu?! Doplň jeho myšlenku na řešení situace a získej odměnu!

První tři hráči, kteří odpoví správně dostanou odměnu jisto-jistě. Další hráči budou zařazeni o další ceny. Takže celkově rozdáváme 6x porci zlaťáčků :-)

Avšak pobavte mě svou důmyslností a i nesprávné odpovědi, které mě pobaví, mají šanci na získání malé odměny ;-)

Tentokrát nebruště zbraně, ale své mozkové závity!

Soutěž končí 3.8.2020 ve 12:00, rychle do toho! :-)

Tkey

P.S.: Své odpovědi neuvidíte, aby jeden neovlivňoval druhého, ok? :-)

@Netrezim a Mrakoplaš dostávají zlatého bludišťáka, ze důkaz, že nejsem jediný, kdo sem dokaže vložit obrázek! Díky hoši! :-)

Pro ostatní - nebojte, vaše obrázky jsem si stáhl a zálohoval....budete zařazení :-) Tkey má to srdíčko :D

Díky za příspěvky, jsou super, perte jich sem více, fórum to snese a já taky! :-)

Tkey

Ahoj podle mě je to skvělá hra to ano ale jelikož sem se tu dozvěděl že herní svět má pouze odpočet do konec hry tak si myslím že je to kravina travian je snad jediná hra online kde je časově danej herní svět prostě je to kravina a blbost kdyby tu byl herní svět na pořad bylo by to fajn a přilákalo by to víc hráčů 😐

I život má svůj koloběh :-) V každém kole může hráč vyzkoušet jiný národ a jiné taktiky, což je zase kladem tohoto systému :-) Můžou se utvořit různá spojenectví a ty přenést do jiných herních světů a nebo také ne.....vše má své pro a proti, navíc se hra neustále vyvíjí :-) Herní světy jsou různé - od běžných na které jsou hráči zvyklí, po noční, speed či speciální kola :-) Určitě prozkoumej všechny možnosti a nezapomínej, že jsou tu pro tebe ostatní hráči i já :-)

Připravte se na nový CZ server zde! Prostor zde pro to máte :-)

Připomínáme zde některé časové limity pro servery, které jsou poměrně důležité :-)

Začátek: 11.8.2020 ve 14:00 CET

Ochrana začátečníků: 7 dní nebo více než 200 obyvatel

Otevření WW(Divů světa): po 111 dnech

Dny dovolené: 14 dní, odpočítávání 48 hodin

KU (Spojení království) je k dispozici po 30 dnech

Tier 2 vybavení: po 40 dnech

Tier 3 vybavení po 80 dnech

Přibližná dobra trvání herního kola : 5 - 6 měsíců

Najděte si zde spolubojovníky, spojte se, bavte se :-) Scháníte sittera, duala, celý team či království, kam by jste zapadli - tady je to místo :-)

Tkey

Czech-big-1.jpg

Drazí válečníci,

na vědomost se dává, že začínají nové COM a lokální herní světy - viz níže. Zároveň s nimi začínají i lokální světy ostatních národů, všechny disponují anglickou verzí hry, kdyby jste se chtěli někam přidat a třeba si zlepšit nějaký jazyk :-)

COM4 svět začíná -> V úterý 4. Srpna ve 14:00 CEST

CZ1 svět začíná -> V úterý 11. Srpna ve 14:00 CEST

COM3x3 svět začíná -> V úterý 25. Srpna ve 14:00 CEST

Jste na tyto kola připraveni? Nezapomeňte navštívit ambasádu pro dané kolo, připravte aliance, utužte přátelství a plánujte strategie!

Pěknou hru vám všem!

Válečníci a válečnice!

mrkněte na Travian Kingdoms smršť komixových sketchů na našem blogu a okomentujte je zde!

Jak zní postup?

Stáhněte si obrázek, upravte si ho (doplňte vtipný text) a hoďte ho sem! Nejrychlejší a nejlepší dostanou odměnu!

Jaká jsou kritéria? Rychlost, vtipnost a odkaz na Travian (herní) témata (žádný prasárny).

Další obrázky se sem budou přidávat postupně v daná data, budete o nich předem informovaní ;-)

# Link to Blog Release Date \ End date
    1.1 https://blog.kingdoms.com/2020/07/09/to-new-beginnings/
    Středa, 15. července \ Středa, 22. července
    1.2 Zatím nedostupné

1.3 Zatím nedostupné
    1.4 Zatím nedostupné
    1.5 Zatím nedostupné
    1.6 Zatím nedostupné

Všimli jste si naší trapno-mouchy?silent-fly

Tady je ukázka, jak komixy budou vypadat :-)

3 nejrychlejší z vás dostanou odměnu rovnou, pro další 3 proběhne losování - zlaťáčky pro kreativce! -> celkově tedy 6x 25 zlaťáčků.

Váš team TK

Vcera se kamos snazil prihlasit u me ale zapomnel ,ze si menil heslo. Takze dostal ban za hodne prihlaseni. Na email mu prisel odkaz co nefunguje. (Your account has been locked due to an excessive number of failed login attempts.

Please use this link below to unlock your account and log in again with your current login data)+odkaz. Co dal ?? uz dva dny se nemuze prihlasit a Ticket nic.

Již vyřešeno, psát primárně tickety :-)

Po pravde, úplne zbytočne a prešla ma chuť hrať na českom servri. Ľutujem vyhodených peňazí na goldy.

Že si bobulka spraví kralovstvo, nazbiera všetkych hráčov a po týždni si dá dovču a celý čas to bola machinácia s ALJA len aby si SS vyhralo server..

Gratulujem chalani :) úbohosť

Na celom servri sú dve aliancie a namiesto toho aby ste hrali čestne a bol to zábavný server tak samotný král je špeh..fuj CZX

Sežeň team pořádných zkušených bojovníků a změn rovnováhu sil :-)