Posts by Tkey

Hele, já nezapomněl :D Nebudu vám kecat, našel jsem už způsob jak vám přidat achievementy, ale ne ten, kterej jsem sakra chtěl! A nebudu vám dávat jen tak nějakej, takže poprosím o sečkání než se doptám vyšší moci, kde sakra ty speciální achievementy jsou :-)

Král se mě ptá kam má umístit menhir aby to bylo ve vlivu království.. Trošku tomu nerozumím co po mě chce.. Děkuji za odpověď

Bylo by lepší se zeptat přímo jeho, určitě by to vysvětlil....ale co, když se podíváš na mapu, tak kolem pokladnice jsou hranice (žluté), tam sahá vliv království....vyber si nějaké políčko, které se ti líbí (vyhovují ti surovinová pole) a on ti tam hodí menhir (takovej kámen) a tam se můžeš přemístit ;-)

za mě by bylo řešení udělat plnohodnotnou aplikaci na mobil což by přísun hráčů zvedlo.. nebudeme si nic nalhavat ne každý z nás může sedět u pc a ta appka je v podstatě nepoužitelná.. spousta z nás radsi klika v prohlížeči,ale to také není řešení staci aby člověk měl o něco slabší telefon a uz se mu to seka a nenaklika tam toho o moc víc než v té appce a navíc to žere o mnoho víc dat.. takze za me přísun hráčů nezmění zadna nová pravidla ani změna divů a hlavně delat takové zásadní změny na rozjeté serveru to prostě nejde..přísun hráčů změní jen to když společnost travian začne delat něco pro lidi a ne jen vydělávat.. :) když udělají něco pro to aby si ty lidi mohli v klidu mačkat v praci, na dovolené ci doma když nemají pc, dnes nejde jelikoz s appkou je to o nervy a na prohlížeči to není o moc lepší... takze za me pravidla neměnit a je to jen na travianu ci české servery nechá zaniknout diky nedostatku hráčů.. :) češi jsou rozmazleny a radsi nebudou hrát než aby něco 20 minut posílali z mobilu..

Dobrý názor a silný feedback. Já si toho vědom jsem.... a také tam směřujeme :-) Vždy je však u hry tohoto formátu udržet dva "plnohodnotné" inputy (browser i apku), když jede člověk čistě apku, tak je to jednodušší na údržbu a vývoj (stějně tak web rozhraní), ale webové rozhraní má své pohodlí a výhody - stejně jako má apka svou to-go výhodu...časem se rozdíl mezi nimi bude snižovat.

Nepletme si prosim predmet debaty. To ze TK ma problemy vsetci vieme, to ze appka je na prd vsetci vieme, to ze by to chcelo komplexnejsie ozivenie vsetci vieme...

Teraz sa vsak bavme o tom co mozeme spravit s aktualnym stavom na serveri. Takze sa musime bavit v medziach na ktore TKey dosiahne. Pridanie dalsich 2 narodov to rozhodne nie je :)

Rozumiem ze poupravenie funkcionality pocas zabehnuteho serveru nie je idealne, ale to naozaj chcete hrat podla starych pravidiel v aktualnom pocte hracov? :D

Pravda, narvat sem 2 národy asi fakt nedám...a když jsme dělali průzkum, tak se to většině hráčům ani nelíbilo :-)

Na apce se pracuje.....další update by se měl věnovat právě omezení zneužívání přemisťování a dalšímu vylepšování apky....je spoustu nápadů na stabilizaci a vylepšení, ale kapacity jsou omezené :-) Ale když to srovnám se situací dříve, tak se ta apka pomalu zlepšuje....beru to tak z hráčského hlediska, má své mouchy, ale věci co mě dost štvali (třeba absence chatu) se odstranili :-)

Saaaakra to je ale návrhů a aktivity, tak se mi to líbí :-)

Vyjádřilo se tady dost lidí a návrhy či názory jsou co tak koukám dost protichůdné....kreativní a zajímavé :-) Některé jsou proveditelné jednoduše a některé hůře :-)

Zjistil jsem, že se dají znovu aktivovat výjimečné herní módy z minulosti - viz např. proběhlý Halloween (to se mi dost líbilo)....takže tyhle srandy budou snad častěji :-)

Vzedmula se zde vůle a nevůle pro změny. Celkový feedback si z toho beru takový, že změny jsou fajn, ale je dobré se na nich dohodnout dopředu a předem je oznámit zde, že? :-) Takže většina (i iniciátor Polenoo) uznali, že obecná pravidla necháme u starých pořádků, prozatím....ale u čtení jsem se cítil asi takhle:

Další věc, co jsem probral ještě s dalšími komunitními manažery je jak trochu zvýšit počet hráčů - tedy takto:

*Kdokoliv přivede dalšího hráče na tento herní svět a napíše ticket na support dostane nějaký malý uvítací dárek a to jak nový hráč, tak ten co ho pozval (nemusí to být někdo mimo travian, stačí přivést zatoulanou ovečku, dát jí cukříček, zachránit ji před vlky)

-> jo a budu si to psát, takže žádný podvádění vy kujóni! :D

*Založím si tam taky účet pod nějakým aliasem a kdokoliv provede určitou akci, tak získá poměrně vzácný achievement :-)

Pac a pusu,

Tkey

Já bych to nechal tak. Spíš by se mohl udělat nějaký bonus pro nově příchozí hráče aby je to motivovalo se zaregistrovat třeba i po týdnu a samozřejmě na to udělat speciální vlákno a třeba i herní upozornění že je otevřený speed s bonusem pro nově příchozí. Nějaké balíčky se surovinami nebo tak něco. Asi je to blbost ale podle mě když se současní hráči nedohodnou jestli chtějí 7 nebo 1 div, tak asi vymyslet něco jiného. Nevím kdo tady kdy stavěl div ale už vidím jak tady 180 lidí soupeří o 7 divů a jak 20 lidí bude stavit div, když je to pain stavit i ve 40lidech.

To meme je smutný, ale dobrý :D

Díky za názory, koukal jsem na svět a chápu asi pohledy více lidí - jak Polenoo, tak i ostatních. Čekám na více hlasů. Z toho co jsem koukal, tak jsou vesnice hlavně kolem dvou divů, nebylo by optimální nechat tedy tyto dva? Restart serveru moc jako možnost nevidím, za tím je trochu více procesů než za nějakou alterací herního kola, ale díky tomuhle postu jsem si detailněji prošel admin GUI a je tam hodně srand s kterýma by se dalo něco dělat :-)

Díky za názor :-) Bohužel před začátkem serveru nemůžeme dopředu vědět, kolik hráčů se přidá. Každá změna má své odpůrce a příznivce. Zatím zde máme fakta - server má jinou strukturu a bylo by fajn na něm něco změnit - máme možnost experimentovat. Avšak zatím zde mám odezvu tří hráčů - chtělo by to větší vzorek ;-) O změně by byli všichni samozřejmě ingame informováni. Je lepší cesta nechat otevřené dva divy světa?

Každá hra se časem mění a změny vycházejí z hlasu hráčů - velký podíl změn vzešel z COM serverů, ale některé nápady jsou i z naší komunity :-)

Poprosím zdejší čtenáře, ať se tedy k návrhům vyjádří, popřípadě přispějí svými vlastními, ať něco vymyslíme ;-)

Multi účty rozhodně nejsou fajn....bohužel "špehové" jsou všude. jak na COM, tak na CZ serverech a není to proti pravidlům hry - je to o důvěře (jako v normálním životě). Pokud máte důkazy, že hráč jedná proti pravidlům hry, pak mi to nahlašte a my to prověříme. Mám již seznam lidí, kteří multi jedou a sleduju je, jakmile nasbírám více materiálu, bude učiněn krok k nápravě a potrestání. Nevím co to s tou českou náturou je, že musí určitá část z nás neustále podvádět, asi za to můžou zbytky komoušské výchovy - kdo nekrade (a nepodvádí), okrádá svoji rodinu....a pak se člověk podívá na naše přední politické představitele a vlastně se ani nediví....