Posts by Tkey

Night-Truce-Daylight-Saving-changes-forum.jpg

Vážení hráči,

podzim je tady, dny se znovu zkracují a večery se prodlužují. Jako každý se mění čas na zimní.

Toto se dotkne zejména světů s nočním příměřím.

Zde je krátký přehled toho, co to pro vás znamená:

V neděli 25.10.2020 noční příměří končí o hodinu dříve, v 7:00 UTC + 1 ráno a začíná večer o hodinu dříve, v 23:00 UTC + 1.

V pondělí 26.10.2020 také skončí noční příměří o hodinu dříve, v 7:00 UTC + 1.

V pondělí 26.10.2020 upravíme noční příměří během dne tak, aby znovu začalo jako obvykle o půlnoci a skončilo v 8:00 ráno.

Ovlivněné herní světy:

CZ1n

S pozdravem,

Váš tým Travian Kingdoms

Připravte se na nový CZ server zde! Prostor zde pro to máte :-)

Připomínáme zde některé časové limity pro servery, které jsou poměrně důležité :-)

Začátek: 3.11.2020 ve 14:00 CET

Ochrana začátečníků: 7 dní nebo více než 200 obyvatel

Otevření WW(Divů světa): po 111 dnech

Dny dovolené: 14 dní, odpočítávání 48 hodin

KU (Spojení království) je k dispozici po 30 dnech

Tier 2 vybavení: po 40 dnech

Tier 3 vybavení po 80 dnech

Přibližná dobra trvání herního kola : 5 - 6 měsíců

Najděte si zde spolubojovníky, spojte se, bavte se :-) Scháníte sittera, duala, celý team či království, kam by jste zapadli - tady je to místo :-)

Tkey

Czech-big-1.jpg

Drazí válečníci,

na vědomost se dává, že začínají nové speciální, normální COM i lokální herní světy. :-)

Bacha na změnu času, která proběhne 25.10.2020 :-)

CZ2 svět začíná -> V úterý 3. Listopadu ve 14:00 CET (UTC +1 - Pozor dojde ke změně času)

COM2x3 svět začíná -> V úterý 10. Listopadu ve 14:00 CET (UTC +1 - Pozor dojde ke změně času)

COM3 světy začínají -> V úterý 24. Listopadu ve 14:00 CET (UTC +1 - Pozor dojde ke změně času)

Jste na tyto kola připraveni? Nezapomeňte navštívit ambasádu pro dané kolo, připravte aliance, utužte přátelství a plánujte strategie!

Pěknou hru vám všem!

Jak říkáš, je to proces :-) Díky za návrhy, hodím je do reportu a probereme to v teamu :-) Nějaké incenity pro tvorbu království zní zajímavě :-)

rovnaka IP ? dva ucty ? jeden PC ? myslim ze max pomer je 2:1 alebo skus prijat daku ponuku... a jedine cez trznicu myslim ze prvych 7dni sa posielat surky ani nedaju vzajomne.. pomohol by obrazok screen problemu :)

plus ak hras cez mobil cez tu "super" aplikaciu tak to skus cez pc prehliadac, dalsia moznost na mobile chrome a v nastaveniach zaskrtnut verzia pre pc

Díky za radu :-) Máš malého zlatého bludišťáka. Ale hoši, nebashujte nám tu tolik tu apku, já když jsem zacínal hrát kingdoms, tak nebyla žádná a tohle je pořád lepší než nic :-) Třeba Travian Legends nemá žádnou apku :-)

Díky všem za účast, čas na soutěž je nyní u konce. Později vás kontaktuji s výhrami :-) Jinak jsem hodnotil hlavně vtip vložený do vtipu. Bylo to velmi obtížné vyžadování. Nechal jsem se sledovat, jak moc jsem při čtení vydechuju vzduch nosem - míra smíchu. Nejvíc mě pobavil druhý příspěvek - Zdeněk_King (dělat že tu člověk není je takový ze života :D), Ex-periment_CZ (popravit dobrý), Zasz#CZ (mě pobavil s králem šumavy a okenicemi. Zašlu vám kódy na zlatky. Ale i ostatní nepřijdou na ocet. Napište mi ticket Gargantua a FIXXX98 CZ nějakou maličkost pro vás vymyslím :-)

COMIC_04_The-king%E2%80%99s-round-table_exp_blank.png

Vážení hráči,

je čas na další ze série soutěží! Je čas na čtvrtou výzvu pro vaši kreativní stránku. Stejně jako minule můžete buď použít šablonu, nebo jen napsat text a odpovídajícím způsobem jej očíslovat pro 5 bubliny (celý obrázek je lepší) :)

Tohle MEME určitě znáte a dá se na něj udělat tolik srandy! :-)

Zahájení soutěže: 08.10.2020 v 09:00

Soutěž končí: 17.10.2020 ve 23:59 SELČ

Výběr vítěze : Interní porota, která vybere nejzábavnější a nejzábavnější titulky, které je rozesmály. Komiks musí zapadat do Travianových království a znít jako skutečný příběh.

Upozorňujeme, že kopírování příspěvků jiného hráče není povoleno. Účastí účastník souhlasí s tím, že jeho přezdívka a příspěvek mohou být zveřejněny na Facebooku a / nebo na stránkách Travian Games v případě výhry v této soutěži.

Ceny:

1. cena: 125 zlatých

2. cena: 75 zlatých

3. cena: 50 zlatých

Pokud tu bude více než 20 unikátních záznamů , rozdáme další vouchery s 2x25 Zlaťáky a uděláme to za každý další 20. vstup (40, 60, 80, ..)

Odkaz na prázdnou šablonu: Template

S přátelským pozdravem

Tkey za tým Travian Kingdoms

17332-mobile-anouncement1200-x-628-png

Vážení hráči,

Během příštích dnů budeme aktualizovat naše mobilní aplikace pro Halloween Hunt 2020:

Haloweenský lov (HaHu) -> 5x rychlost bude obsahovat:

• Halloweenské masky
    • Úplné zatmění
    • Halloween Premium balíček
    • Komunitní výzvy

Oprava chyb v iOS:

Opravili jsme průzkumné reporty , abyste je mohli znovu otevřít.

Pokud najdete chybu, pomozte nám ji opravit nahlášením na support.kingdoms.com

Pokud se vám vylepšení líbí, pomozte nám a udělte nám dobrou recenzi v obchodech APP.

Naostřete své meče a do boje! :-)

Váš tým Travian Kingdoms