Posts by Tkey

Druhá věc, která mě nutí se přihlašovat když já nechci je hladomor. Typicky mám velký mínus v hlavní vesnici, pomocí obchodních cest svážím obilí, ale nestačí to a musím měnit přes NPC suroviny za obilí. Nutí mně to v noci vstávat, nebo prostě se přihlašovat v době kdy prostě nemůžu nebo nechci. Tady je potenciál vytáhnout od top hráčů zlatky. Jednoduše funkce automatického NPC v případě že sýpka dojde do 0 nebo třeba když přetíká nějaká surovina, tak přerozdělit sklad, aby to neteklo.

Je to možná kontroverzní, protože to umožní hráčům větší armády, ale ta funkce může být i docela drahá, dokážu si představit, že si aktivuji funkci automatického NPC a nastavím tam, že když sýpka dosáhne 0 tak se suroviny přerozdělí na 99% do sýpky a 1:1:1 poměr ve skladu a odečte se mně třeba 10 zlatek. Funkce musí mít omezení kolikrát jde udělat za nějaký časový okamžik, typicky třeba jednou za hodinu, nebo třeba 3krát za den, to už je o poladění, ale nesmí se stát, že parknu vojsko do oázy někdo mě vykrade a každejch pár sekund se udělá automatickej NPC :-DDD, nebo když mně někdo sundá sýpku když pochoduju obléhačkou někam dlouho a já bych takto mohl vojsko zachraňovat.

To je taky dobrý :-) škoda, že takto nekomunikuje každý, konstruktivně a k věci :-)

Díky! Občas si myslím, že trpím samomluvou.....obecně česká komunita moc fórum nevyužívá, což je škoda - je to silný a užitečný nástroj. Proto jsem navrhoval i tuto incentivu pro aktivní přispěvatele.

Každý z tebou popsaných bodů má něco do sebe a takovou zpětnou vazbu přesně potřebujeme. Obzvlášť se mi zamlouvá bod číslo 2! Tvé nápady a postřehy předám vývojářům hry.

Když to shrnu - dále rozvíjet aplikaci (na tom se aktuálně pracuje - nyní například na notifikacích) , více hru automatizovat, více podporovat nováčky a dát mechanismus, které pomůžou hráčům, co nezačnou ihned po začátku dohnat hráče, kteří začali a když ne dohnat, tak aspoň přiblížit :-)

Zdravím, nevíte proč nelze zlatky koupit přes sms na čísle vedeném u operátora O2? Před ca 2 týdny to ještě normálně šlo. Nyní při platbě vyběhne hláška: "Je nám líto, produkt Travian není pro síť O2 (EuroTel) k dispozici."

Děkuji

Zdravím,

díky za dotaz :-) Řekl bych, že to má něco společného s větou před rozloučením: "Vyňaty jsou nákupy a platby přes mobil #sorryjako"....hlubší důvod neznám, ale tvůrci hry k tomu asi nějaký důvod měly (asi poplatky?)....občas je však možné využít mobilní platby i na proma, tak se snad brzy dočkáš i této akce :-)

czech-2.jpg

Vážení hráči,

V úterý 7.5 v 13:30 CEST proběhne údržba serverů. Je možné, že bude krátký výpadek - cca 10 minut. Nemělo by to být nic závažného, avšak i tak s tím raději počítejte ;-)

S pozdravem,

Tkey

Akože čakal som tam toho viac ale čo už :D ...

https://prnt.sc/nkeo3v

P.S.: Sorry že som nevložil priamo obrázok ale keď som sa o to pokúsil tak som dostal hlášku //*The parameter “className” is missing or invalid.//*

Generování jednotek je náhodné, občas jich je více a občas méně, aby mohli uspět zkušenější i méně zkušení hráči ;-) Takhle asi stačí :-) nkeo3v

Vážení válečníci!!

sedmé kolo herního světa CZ1 začalo 20.11.2018 a skončilo 19.04.2019

Přikládám zde par obrázků ze statistik.

Byl to pořádný boj až do konce - sláva vítězům a čest poraženým (bez jedněch není druhých - viz popisek vítězného království)!! :-)

ahoj mohl bis mi pomos s virobou vojska

Vítám tě na fóru :-) Nejsem si jist, zda tato otázka patří úplně sem, ale co. Výroba vojska je záslužná činnost, je potřeba na jeho výrobu získávat dostatek surovin a to buď ze surovinových polí, z úkolů či útočením na ostatní hráče / loupežníky. Přidej se do nějakého království a uč se od zkušenějších hráčů, dokud se nestaneš jedním z nich ;-)