Posts by Tkey

  Díky všem co se zúčastnili. Vlákno uzavírám - vzhledem k tomu, že byli dva reální účastníci, tak oba dostanou 100 zlaťáků. Nejvíce reakcí dostal Bubo Bubo a cenu poroty Beruška. Zkontrolujte si svoje zprávy zde na fóru, najdete vouchery pro zlaťáky tam :-)


  Mír a lásku nebo tak něco :-)

  Díky za poznatek, hodím ho k nám do boardu na vylepšení :-) Ale hoď to i do formuláře výše, ať z toho něco máš....samozřejmě mimo dobrého pocitu z toho, že si přispěl k vylepšení hry :-)

  měly by jste udělat to že když někd o dá nabídku surovin na tržici měly by to vidět všichni hráči hned a né až po nějakem čase

  Zdar a sílu,


  tak to podle mě funguje, s vyjímkou pokud hráč zvolí, že je nabídka pouze pro členy království :-) Pokud nemá tedy ještě člověk nastavené filtry - například na to jak vzdálené nabídky se mu ukazují :-) Ale klidně se rozepiš ve formuláři, který je v odkazu nahoře a dostaneš za to i nějaké ty Zlatky navíc :-)

  242-attention-forum-jpg


  Vážení hráči,


  pomozte nám zlepšit naše komunikační kanály a poskytněte nám zpětnou vazbu. Jak? Zodpovězením formuláře níže!


  LINK ZDE!!!


  Za odměnu získáte 20 zlatých.


  Váš názor je pro nás důležitý!


  S pozdravem,

  Váš tým Travian Kingdoms


  Jazyk průzkumu závisí na jazyce prohlížeče. Průzkum je dostupný v: CZ, DE, EN, ES, FR, IT, RU, TR. Pro všechny ostatní jazyky bude průzkum v angličtině.


  Připravte se na nový CZ speed server zde! Prostor zde pro to máte :-)


  Připomínáme zde některé časové limity pro speed servery, které jsou rozdílné od normálních a jsou poměrně důležité :-)


  Ochrana začátečníků: 4 dny nebo více než 200 obyvatel

  Otevření WW(Divů světa): po 44 dnech

  dny dovolené: 7 dní, odpočítávání 24 hodin

  KU (Spojení království) je k dispozici po 10 dnech

  Tier 2 vybavení: po 14 dnech (3+14 dní máme 17.1.2023)

  Tier 3 vybavení po 27 dnech (3+27 dní to máme 30.1.2023)


  Přibližná dobra trvání herního kola : 2,5 - 3 měsíce


  Najděte si zde spolubojovníky, spojte se, bavte se :-) Scháníte sittera, duala, celý team či království, kam by jste zapadli - tady je to místo :-)


  Házejte sem statistiky, úspěchy, připomínky :-) Memes jsou zde také vítány! A dobré budou třeba i odměněny :-)


  Tkey


  Sněhurka - autoportrét

  Jakože dobrá práce! :-)

  Určite to dopadlo skvelo ako stále! Teraz sa asi sústredia na nové masky na HW, aby opäť rozšírili základňu hráčov týmito vylepšeniami!

  Maká se na všem a hlavně na vizuálu! Když se ti líbí někdo v reálném životě, tak taky nejdřív ohodnotíš jeho fyzickou schránku a pak se začneš zajímat o to co leží pod ní, ne? Tak třeba tvůrci využívají jen stejný design jako příroda :-)

  Ako dopadli Vernostny program a moznost Rozpustit spojene kralovstvo?

  Uplne sa od toho uputalo? Vlakna som videl pozamkynane, ale nic viac k tymto temam.

  EN forum sa mi nechce prehladavat :D

  V těch vláknech se sbíral feedback od hráčů, jak se jim tahle úprava bude líbit a co by na ní upravili. Takže se na tom v tomhle roce začne pracovat, stejně jako na dalších vylepšeních apky apod. :-)


  Vážení válečníci a válečnice,


  Starý rok se chýlí ke konci a nový rok je již za dveřmi.


  Je tedy nejlepší čas ohlédnout se za starým rokem a podívat se, co jsme spolu zažili.


  Rok začal koncem soutěže 50 Words to Winter a spuštěním vůbec prvního TK nočního speed COM světa COM1nx3, který si vyžádalo mnoho hráčů.
  Poté, co jsme společně oslavili Valentýna, byly představeny možné vylepšení do budoucna Rozpuštění Spojení království (SK) - Kingdom Union (KU) a Věrnostní systém - Novinka hodná pozornosti :-) a byla shromážděna vaše zpětná vazba z vaší strany. Ranhojičův stan byl navíc poprvé k dispozici v testovacím světě.
  Po velikonoční soutěži následoval nový design chatovacího systému v aplikaci Travian Kingdoms a aktualizovali jsme tresty za porušení pravidel. V průběhu roku došlo k několika vlnám banování uživatelů botů, například na světech Travian Kingdoms BBash. V reakci na tyto zákazy jsme zakusili útoky DDoS, což nám ukazuje, že jsme některé hráče těmito zákazy tvrdě zasáhli. Přesto jsme mohli narozeniny oslavit společně s novými doplňky a eventy.
  Pokračovali jsme soutěží „Představ mi svého hrdinu“, kde jsme chtěli vědět, jak vaši hrdinové vypadají. Krátce po začátku druhé poloviny roku jsme byli schopni implementovat vylepšení Ranhojičova stanu a změny prázdninového režimu v testovacím světě. Aplikace pro iOS byla rozšířena o tlačítko pro smazání celého účtu a v průběhu roku jsme měli několik beta testů aplikace.
  Na podzim se konal Halloweenský hon s mnoha komunitními výzvami, novou kosmetikou a úspěchy. Uzavřeli jsme náš Twitter kanál a mobilní aplikace byly rozšířeny o přímé zadávání čísel, takže se již nemusíte spoléhat pouze na posuvníky.
  Kromě toho jsme změnili registraci na herní světy tak, že je možné se zaregistrovat pouze do světa před vydáním předmětů 2. úrovně. Nakonec jsme uvedli soutěž Dokonči kresbu a uvedení zimního tématu jsme otevřeli zbrusu nový merch shop pro Travian Kingdoms.
  V letošním roce se toho událo hodně a my se těšíme na všechny změny a vylepšení, které příští rok přinese.
  Celý tým Travian Kingdoms vám přeje šťastný nový rok a mnoho společných zážitků.


  Váš tým Travian Kingdoms

  Ahoj všichni


  Minulý týden se náš umělec Simon připojil k relaci s losováním o ceny na Discordu. Pro ty, kteří to zmeškali, nebo pokud se chcete znovu podívat, toto video je rychlou verzí toho, co náš umělec Simon vykouzlil:


  External Content www.youtube.com
  Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
  Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


  Nezapomeňte odeslat své fotografie včas, abyste získali reakce a šanci na výhru.


  Tip: Vytiskněte obrázky pro svou rodinu, aby měli během svátků možnost projevit svou kreativitu. Víte, že můžete také nahrát obrázky od své rodiny a zúčastnit se?! Tak do toho!


  Užijte si kreslení!


  P.S.: Ceny jsou oproti ostatním relativně vysoké a konkurence dost možná nebude vysoká = velká šance na výhru :-)

  Drazí válečníci,


  na vědomost se dává, že začínají CZ a COM herní světy! :-)


  CZ2x3 svět začíná -> V úterý 3. ledna ve 14:00 CET (UTC +1)


  COM2x3 svět začíná -> V úterý 10. ledna ve 14:00 CET (UTC +1)


  COM6 svět začíná -> V úterý 24. ledna ve 14:00 CET (UTC +1)


  COM3x3 a CZ2 svět začíná -> V úterý 31. ledna ve 14:00 CET (UTC +1)  P.S.: Na těchto herních světech už bude také možné postavit stany Ranhojiče :-)


  P.P.S.: Na těchto světech již bude platit omezení registrace po přestavení tier 2 itemů na daném světě.
  Jste na tyto kola připraveni? Nezapomeňte navštívit ambasádu pro dané kolo, připravte aliance, utužte přátelství a plánujte strategie!  Pěknou hru vám všem!