Posts by Tkey

  Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by šla hra trochu upravit.

  v Paláci nebo rezidenci aby místo 2-3 slotu na osadníky nebo náčelníky to bylo zvýšené alespon na 8 slotu hráči by v dalších průběhu nějakých světu i více dobývali náčelníkama aby byla větší akce než osídlování plus udělat server aby byla podmínka vítězství normálně div světa stím rozdílem že by se políčko s divama světu odemkl např. za 365 dní aby hráči měli šanci mít v tu dobu třeba i 30 vesnic :)

  Nápad s více osadníky\náčelníky je zajímavý, ale pravděpodobně by to ještě více rozevřelo nůžky mezi ostřílenými veterány a začátečníky. Zkušení by velice rychle vyšachovali ty méně zkušené :-) Možnost "otevřít" divy by nebyla tak náročná na úpravu, avšak už nyní většina lidí preferuje spíše speed světy a normální jim připadají většinou dlouhé, nejsem si jist, jak by reagovali na prodloužení. Teoreticky však může běžné herní kolo i ten rok trvat, pokud budou království dobré v ničení divů ostatních :-) Nicméně díky za návrh, předám dál :-)

  ifq42.jpg


  Připravte se na nový CZ server zde! Prostor zde pro to máte :-)


  Připomínáme zde některé časové limity pro servery, které jsou poměrně důležité :-)


  Začátek: 9.2.2021 ve 14:00 CET

  Ochrana začátečníků: 7 dní nebo více než 200 obyvatel

  Otevření WW(Divů světa): po 111 dnech

  Dny dovolené: 14 dní, odpočítávání 48 hodin

  KU (Spojení království) je k dispozici po 30 dnech

  Tier 2 vybavení: po 40 dnech

  Tier 3 vybavení po 80 dnech


  Přibližná dobra trvání herního kola : 5 - 6 měsíců


  Najděte si zde spolubojovníky, spojte se, bavte se :-) Scháníte sittera, duala, celý team či království, kam by jste zapadli - tady je to místo :-)


  Tkey

  Czech-big-1.jpg


  Drazí válečníci,


  na vědomost se dává, že začínají nové speciální, normální COM i lokální herní světy. :-)


  I když je tento měsíc krátký, tak se do něj narval začátek dost herních světů že?:-)  COM1x3 svět začíná -> V úterý 2. Února ve 14:00 CET (UTC +1)


  CZ1 svět začíná -> V úterý 9. Února ve 14:00 CET (UTC +1)


  COM1N svět začíná -> V úterý 16. Února ve 14:00 CET (UTC +1) - nezapomeňte hlasovat, kdy má být nastavený noční mír na tomto herním světě zde ->


  Choose your Night Truce Time


  COM4 svět začíná -> V úterý 23. Ledna ve 14:00 CET (UTC +1)  Jste na tyto kola připraveni? Nezapomeňte navštívit ambasádu pro dané kolo, připravte aliance, utužte přátelství a plánujte strategie!


  Pěknou hru vám všem!

  V lobby dej "Help Center" - pak dáš contact support - v category dáš account issue v topic can't loggin do subject dáš failed login a do description napíšeš: "Ahoj tady Rambo, veterán z Vietnamu. Za ten čas strávený ve vietnamu s vietcongem už si ani heslo nepomatuji a nebo moje zabijácké prsty ho napsali 100x špatně. Mohli byste mi poslat Chucka Norrise na pomoc nebo mi odblokovat účet? Děkuji předem za odblokování a doufám v brzké spuštění Eunx3."

  Chuck to hned napravil a dává palec nahoru :-)


  Kouknu taky na Eunx3, hráči mi teda psali s CZnx3, ale tak se mrknu na tohle :-) Když své přání vyjádří více lidí, je více slyšet :-)


  Aktuálne info pre opravu tejto chyby ?

  Myslím si, že to dosť ovplyvňuje hru hlavne keď bude def tam de ho ani netreba... nehovoriac o stratenom čase na presun...

  Chybu jsem nahlásil příslušným lidem v teamu a přislíbili prioritní řešení v dalším update :-) Pokud vše půjde dle plánu, tak by v příštím updatu mělo být i něco po čem hráči dlouho volají....nechte se překvapit :-)

  Ahoj, no to je právě ten problém, našla jsem to přesně "Hráč opustil království dne 28.12.2020" a včera bylo 05.01.2021 (tedy 8 dní po opuštění království) a stejně to nešlo :)

  Je možné, že je tento "odpočet" přerušen během doby míru, kde přebírání vesnic není možné, zkus to znovu a mělo by to jít, pokud ne napiš přes help centrum ticket s detaily a mrkneme na to ;-)

  Díky všem za účast :-) Brzy zde budou uvedeni vítězové a budou jim poslána zlaťáčky :-)


  Takže správný výsledek je 565 zlatek :-) Neptejte se, jak se na to přišlo, můj tip je, že se vykrátil počet lidí žijících mimozemšťanů na naší planetě vůči poměru úbytku včelstev :D


  K tomu se nejblíž dostali ->

  KunaLesni a Diablo#CZ(3)

  Dále byli nejblíže Sleepy#EN(5), SMRTKA a Despyy#CZ :-) Čeknětě své zprávy ve hře nebo tady na fóru :-) pro vouchery, bacha musíte je převést na zlatky do 31.12.2020, jinak se jako dopadnou jak popelka po půlnoci :-)


  Ještě jednou díky všem za účast a hodně štěstí v novém roce :-)


  Update: SMRTKA nebyla nalezena, asi si dává prázdniny nebo co :-) V tom případě dostává zlatky další hráč který byl nejlbíž a to byl radle#CZ, pokud se mi však smrtka ozve, zlatky zařídíme :-)

  Contest-Winter-Promotion-2020.png


  Vážení válečnici a válečnice,


  blíží se konec asi nejpodivnějšího roku, který jsme kdy měli.


  Je čas oslavovat, vzpomínat a vrhnout se do nového roku, o kterém všichni doufáme, že snad bude lepší.  Ale tak si uděláme nějakou tu poslední soutěž ne?


  Abyste vyhráli, musíte uhodnout, kolik zlatých mincí je na stole.


  Ano, včetně uvnitř báglu, počítat teda může, ale nemusí pomoci . :)


  Soutěž končí 27.12.2020


  Ceny:


  Pět nejbližších hráčů dostane nějaký ten zlaťák :-)

  Dva nejbližší dostanou po 50ti zlatkách a další 3 po 25ti.


  Zlaté poukázky budou rozdány 27 - 28. prosince.


  Upozornění: Tyto poukázky jsou platné pouze do 31.12.2020, musíte je do té doby použít.

  Můžete hádat pouze jednou.


  Účastí účastí účastník souhlasí s tím, že jeho přezdívka a příspěvek mohou být zveřejněny na Facebooku a / nebo na stránkách Travian Games v případě výhry v této soutěži.  Zúčastněte se a vyhrajte!
  Hodně štěstí a veselé Vánoce!


  Tým Travian Kingdoms.

  Czech-big-1.jpg


  Drazí válečníci,


  na vědomost se dává, že začínají nové speciální, normální COM i lokální herní světy. :-)


  Jak na malý rok, tak po celý rok? :-)  COM6 svět začíná -> V úterý 5. Ledna ve 14:00 CET (UTC +1)


  CZ1N svět začíná -> V úterý 19. Ledna ve 14:00 CET (UTC +1)


  COM7 svět začíná -> V úterý 5. Ledna ve 14:00 CET (UTC +1)  Jste na tyto kola připraveni? Nezapomeňte navštívit ambasádu pro dané kolo, připravte aliance, utužte přátelství a plánujte strategie!


  Pěknou hru vám všem!

  Ten čas naozaj správny? Prečo com servery a všetky servery majú mier od 8:00:00 a cz servery od 16:00? Nebude to tým, že sme mier minulý rok mali -nemali neskoro a iba si to skopíroval?

  Na všech lokálních světech začíná mír ve 12:00 na COM v 08:00. Novoroční mír v 16:00, všude :-) Pokud se více líbí 12:00, můžu to přenastavit tak, tak to tak nejšpíš po zvážení udělám :-)

  Truce_Czech.jpg  Vážení hráči,


  Vánoční svátky a Silvestr se blíží (už máte dárky a ohňostroje?!) :-) Všichni bojovníci ve světě Travian Kingdoms by v tento čas jistě ocenili malou dovolenou, aby strávili nějaký čas se svými rodinami a oslavili tyto svátky v pohodě a klidu, proto z tohoto důvodu oznamujeme příměří a vypnutí hladovění jednotek (cukroví pro všechny!!!).


  Příměří se aktivuje na následujících herních světech kolem Vánoc a Silvestra. Podrobný seznam naleznete níže:


  Vánoce


  Herní světy: CZ2, CZ2N


  Start příměří (+ žádné hladovění): 24.12.2020 v 12:00h

  Konec příměří: 27.12.2020 v 12:00h

  Žádné hladovění do: 28.12.2020 v 12:00h


  Svět CZ1 bude z míru vyňat na základě přání hráčů - více Divů světa je na vysoké úrovni a tím pádem by to zasekalo možnost posledních útoků a intrik, o což vás nechceme připravit :-)


  Nový Rok


  Herní světy: CZ2, CZ2N, CZX3


  Start příměří (+ žádné hladovění): 31.12.2020 v 16:00h

  Konec příměří: 2.1.2021 v 16:00h

  Žádné hladovění do: 3.1.2021 v 16:00h


  Důležité poznámky:


  Během doby příměří vaše jednotky pouze pozdraví obránce a vydají se zpět na oslavy do své vesnice :-)

  Nebude možné špehovat jiné hráče, ale budete moci napadnout přírodní oázy, lupiče a tábory - tohohle mohou využít ti, kterým by denní dávka Travian Kingdoms velice chyběla.

  Vojska budou nadále spotřebovávat obilí, ale nebudou hladovět během příměří a 24 hodin poté, co příměří skončí (viz rozpis).


  Šťastné svátky plné pohody a šťastný nový rok!


  Tkey za tým Travian Kingdoms

  Díky všem za účast, soutěž nám skončila a tentokrát jste byli i dost kreativní :-)


  Vpisování mimo byl dobrý nápad a ostatní podnítil k další kreativitě, nebylo to zakázané a dle "Praeter legem" tím pádem povolené. Tím pádem Lady#CZ(2) získává první místo a souhlasí to i s "likes" na postu, i když se tady tím na 100% neřídíme.


  Druhé místo náleží Beruška kvůli aktuálnosti a dalším věčem ke kterým bych se zde neměl správně vyjadřovat (sakra, proč se cítím, jako mi babička vyprávěla, jak to bylo za komunistů....).


  Třetí místo Bajty , proto jak se jeho příspěvek často blíží realitě :-)


  Ale pokud by někdo z dalších účastníků přes help centrum napíše co je k jejich příspěvku přivedlo nebo nějaký nápad na vylepšení hry, taky pro něj nějakou odměnu vymyslím :-)


  Ještě jednou všem díky za účast :-) Pokud se vám soutěže líbili, hoďte k tomu někam post, třeba i s nápadem, co by bylo pro příště vylepšit a my já vám budu naslouchat ;-)

  Comic_Teaser_750x350-forum.png


  Vážení hráči,


  Za posledních několik měsíců jsme představili několik komiksů s velmi odlišnými tématy. Jakkoli se však příběhy lišily, všechny měly jednu společnou věc - sloužili nám k pobavení


  Ale který komiks se vám líbil nejlépe? Jsme zvědaví na výsledek!


  1. To new beginnings
  2. A good place
  3. Hold your horses
  4. The king's round table
  5. Funtime with friends
  6. It's a trap

  Nezapomeňte, že do 15. prosince máte stále možnost zúčastnit se naší nejnovější komiksové soutěže a vyhrát nějaké zlaťáky:


  Komixová soutěž #6! Doplň, pobav se a vyhraj!  Váš tým Travian Kingdoms