Posts by Tkey

  Ta apka je příšerná stará byla lepší, přesně jak tu píšou. nejhorší je to vypnutí při kliknutí na oázu, chtěl jsem si poslat jednotky do oázy a vypnuto.

  Taky mi to prosím hoď do ticketu, čím více budu mít reportů o nefunkčnosti, tím větší to bude mít prioritu a tím rychleji se to vyřeší. Tohle vypadá jako malá chyba v kódu, kterou by mohl vyřešit hotfix :-) Sám profesí "ajťak z operations" nechápu, jak se tam tohle mohlo dostat, respektive vím, ale stále nechápu...i mistr tesař se někdy utne :-)

  ehm, ta appka sice má pár vylepšení, ale o to víc věcí zase nefunguje.. např. kliknu na oázu a vypne se appka :D , v chatu nelze udělat nový řádek/ smajlíka - celá zpráva se smaže a chat se musí restartovat.. a další a další.. ta appka by fakt chtěla trochu péče..

  Když se kácí les, létají třísky asi :D Můžeš napsat na herní podporu? Nejlépe k tomu přidej od kdy se tak děje, vezi OS mobilu apod :-) Určitě se na to někdo šikovný mrkne :-)

  Nějak to tu zeje prázdnotou, opravdu nechcete své výtvory ukázat světu? :-) Stačí je jen hodit sem nebo poslat do ticketu a my se o to postaráme :-)


  Code
  Videa se sem dají také vkládat takto -> [media]LINK[/media]

  242-attention-forum-jpg


  Vážení hráči,
  fair play je naší nejvyšší prioritou. Proto jsme definovali odpovídající pravidla hry Travian Kingdoms a také kontrolujeme, zda hráči tato pravidla dodržují. Jakékoli porušení pravidel je nespravedlivé vůči těm hráčům, kteří pravidla hry respektují a dodržují. Koneckonců, drtivá většina z vás pravidla hry dodržuje a chtěla by, aby interakce mezi hráči byla férová. Děkujeme, že jste tak úžasná komunita <3
  Přesto se stále objevují případy, kdy hráči pravidla porušují, například používáním botů nebo vytvářením více účtů. V těchto případech uplatňujeme zásady týkající se trestů, aby byly na různých doménách co nejkonzistentnější. Nyní jsme tyto pokyny aktualizovali a zpřísnili, zejména pro hráče porušující pravidla hry opakovaně.
  Často se nás ptáte, zda můžeme tyto zásady týkající se trestů zveřejnit, nebo jak přesně určujeme, kdy bylo pravidlo porušeno. Nechceme však podvodníkům nic usnadňovat. Z tohoto důvodu nebudeme o těchto zásadách mluvit veřejně.


  Přesto jsme na vašich hlášeních závislí. Používejte prosím tuto funkci i nadále a poskytněte nám co nejvíce informací. I ten nejmenší detail nám může pomoci.


  Co mám dělat, když mám podezření na porušení pravidel?  Nahlaste prosím své podezření našemutýmu zákaznického servisu. Tento tým dotyčného hráče pečlivě prověří, a pokud se porušení pravidel prokáže, bude provedeno pozastavení účtu.


  Vezměte prosím na vědomí, že ne každé nahlášení povede k pozastavení účtu. Ne vždy se jedná o porušení pravidel, i když to tak vypadá.


  Zásady ochrany osobních údajů nám brání ve zveřejňování jakýchkoli údajů týkajících se jiných hráčů. Jinými slovy, nemůžeme vás informovat o tom, co se stalo po odeslání vašeho hlášení.  Doufáme, že většina komunity tato přísnější pravidla podpoří.  Věříme, že se vám hra bude i nadále líbit!
  Váš Travian Kingdoms Team

  17332-mobile-anouncement1200-x-628-png


  Vážení Válečnici a Válečnice,
  společně s NAROZENINOVÝMI koly jsme spustili nové APP verze Travian Kingdoms.
  KOLA NAROZENINOVÝCH OSLAV


  • Nová ikona aplikace
  • Nová budova: Léčivý stan
  • Nové výzvy pro komunitu
  • Nová kosmetika pro hrdiny

  bbash-partyhat  CHAT ANDROID + OPRAVY CHYB
  CHAT ANDROID


  • Nyní můžete formátovat text dlouhým stisknutím
  • Zkopírujte odkaz na zprávu do mezipaměti telefonu a sdílejte odkaz v chatu
  • Nyní můžete vyhledávat odkazy ve hře a vkládat je přímo do chatu  OPRAVA CHYB


  • Vyhledávání na mapě pomocí souřadnic je nyní možné pro jakoukoli dlaždici mapy
  • Opraveno vyhledávání statistik království
  • Opravená okamžitá úprava budov
  • Králové nyní mohou sbírat daně z NPC vesnice
  • Opravena chyba zobrazených bonusů CP na rychlostních světech
  • několik drobných chyb, které způsobovali nestabilitu aplikace


  Pojďme na párty!
  Váš tým Travian Kingdoms

  bbash-tadabbash-ballonbbash-cake

  24365-ifq42-jpg


  Připravte se na zcela nový CZ speed server zde! Prostor zde pro to máte :-)


  Připomínáme zde některé časové limity pro speed servery, které jsou rozdílné od normálních a jsou poměrně důležité :-)


  Ochrana začátečníků: 4 dny nebo více než 200 obyvatel

  Otevření WW(Divů světa): po 44 dnech

  dny dovolené: 7 dní, odpočítávání 24 hodin

  KU (Spojení království) je k dispozici po 10 dnech

  Tier 2 vybavení: po 14 dnech

  Tier 3 vybavení po 27 dnech


  Přibližná dobra trvání herního kola : 2,5 - 3 měsíce


  Najděte si zde spolubojovníky, spojte se, bavte se :-) Scháníte sittera, duala, celý team či království, kam by jste zapadli - tady je to místo :-)


  Házejte sem statistiky, úspěchy, připomínky :-) Memes jsou zde také vítány! A dobré budou třeba i odměněny :-)


  Tkey

  31760-download-png

  Drazí válečníci,


  na vědomost se dává, že začínají nové lokální, COM světy :-)


  CZ1x3 svět začíná -> V úterý 14. května ve 14:00 CET (UTC +2)


  COM2 svět začíná -> V úterý 28. května ve 14:00 CET (UTC +2)  Jste na tyto kola připraveni? Nezapomeňte navštívit ambasádu pro dané kolo, připravte aliance, utužte přátelství a plánujte strategie!  Pěknou hru vám všem!

  Vážení Válečnice a Válečníci,  V úterý 17. května ve 14:00 hodin SELČ (UTC + 2) odstartují herní světy BBash. Hodinu předtím, ve 13:00 SELČ, uvedeme nejnovější verzi hry 0.104 do všech živých světů kromě IT1n (tento herní svět již velmi brzy skončí)
  Odstávka bude trvat méně než 20 minut. Naplánujte prosím podle toho spotřebu úrody svých jednotek.


  Birthday Bash 2022 cosmetics gif


  Všechny světy
  Narozeninová kosmetika
  Ve všech herních kolech Travian Kingdoms budete moci vidět novou kosmetiku hrdiny Birthday Bash. Aktualizujte si aplikaci, abyste na svých mobilních zařízeních viděli speciální ikonu aplikace Birthday App a párty čepice. Odemknutí nové kosmetiky lze provést pouze na světech Birthday Bash BBash1 a BBash2.
  Zapálením Super Ohňostroje získáte šanci odemknout narozeninovou kosmetiku.


  Pouze na narozeninových herních světech
  Nové úspěchy
  Můžete získat nový speciální úspěch dostupný pouze na narozeninových světech . Jako vždy u speciálních úspěchů vám předem neříkáme, jak je získat. Jediný náznak, který dostanete, je: Nejde o oslavy na radnicích, ale o ohňostroj.
  Navíc je tu jeden regulérní achievement s 5 úrovněmi, které vám alespoň prozradíme, jak ho získat.


  • Úkol: Získejte X černého prášku na narozeninových světech
  • Kategorie: Zdroje
  • Úrovně: 1, 10, 50, 200, 400

  Získání černého prachu z jakéhokoli zdroje se započítává do pokroku; kumulativní pro oba světy narozeninových světech
  BBash 2022 achievements gif

  Komunitní výzvy
  Plňte společně s ostatními hráči nové komunitní výzvy. Po splnění úkolu si každý může vyzvednout svou odměnu.


  Léčivý stan


  Jak již bylo uvedeno ve vláknu níže, můžete ve světech narozeninových světech postavit novou budovu, Léčivý stan!  Jak se podle vás jmenují tyto dva nové úspěchy?  Bavte se!
  Váš tým Travian Kingdoms


  bbash-partyhatbbash-handshakebbash-cake

  Vážení Válečníci a Válečnice,


  letos jsme pro vás všechny vymysleli speciální překvapení: novou budovu. A ne jen tak ledajakou. Jde o přání hráčů, které jsme vyzkoušeli na testovacím světě s hráči, a nyní vám hrdě představujeme RANHOJIČŮV STAN.


  Zraněné jednotky


  Pokud jsou vaše jednotky během bitvy poraženy a v domovské vesnici se nachází ranhojičův stan, 40 % z nich se stane „zraněnými vojáky“ a vy je budete moci vyléčit. Tito zranění vojáci se po bitvě vracejí do své domovské vesnice, podobně jako to funguje při pohybu vyléčených vojáků s obvazy. Pokud je v jejich domovské vesnici dostatečná kapacita ranhojičova stanu, vydají se tam ihned po příchodu. Pokud ne, opustí tvou armádu (stejně jako těch ostatních 60 % okamžitě po bitvě).


  Pokud jsou vojáci zraněni při obraně své domovské vesnice, okamžitě se vydají do ranhojičova stanu (pokud se tam nějaký nachází a zbývá v něm kapacita).


  Tyto jednotky přítomné v ranhojičově stanu a jednotky, které jsou momentálně ve frontě na léčení, zabírají kapacitu a omezují počet jednotek, které se mohou vrátit z bitvy, aniž by dezertovaly.


  V ranhojičově stanu můžete léčit zraněné pěšáky i jezdce. Vyšší úrovně zkracují dobu léčení a zvyšují kapacitu zraněných jednotek. Způsobilé jednotky můžete vyléčit za 50 % jejich původní ceny.


  Zraněné jednotky, které jsou na cestě nebo jsou přítomny v ranhojičově stanu, spotřebovávají 50 % obilí a mohou zemřít hlady. Jednotky, které se léčí, nespotřebovávají obilí a neumírají hlady.


  Mezi jednotky vyloučené z léčení patří hrdina, jednotky vycvičené v dílně, osadníci a jednotky nalezené na dobrodružstvích.


  Léčení a kapacita


  Chcete-li léčit zraněné jednotky, můžete zraněné jednotky zařadit do fronty v léčebném stanu a upřednostnit je podle typu jednotky. Současně lze léčit pouze jeden typ jednotky, stejně jako u výcviku jednotek. V každé vesnici je pouze jedna fronta, i když je zde více ranhojičových stanů, podobně jako u pastí.


  Zvyšováním úrovně ranhojičova stanu zvyšujete kapacitu zraněných jednotek, které lze léčit, a zkracujete dobu léčení. Po dosažení 20. úrovně prvního ranhojičova stanu můžete dokonce postavit více stanů a kapacitu ještě zvýšit.


  Požadavky

  • Hlavní budova na úrovni 10
  • Akademie na úrovni 15

  Ničení a dobývání

  • Přítomné nebo ve frontě čekající jednotky budou ztraceny, pokud budou zničeny všechny ranhojičovy stany ve vesnici.
  • Všechny jednotky v ranhojičových stanech jsou rovněž ztraceny, pokud je vesnice dobyta.
  • Za vojáky se suroviny nevracejí.

  Režim dovolené

  • Během režimu dovolené je léčení jednotek pozastaveno.
  • Do fronty nelze ani přidat žádné další jednotky.
  • Jednotky v ranhojičově stanu stále spotřebovávají obilí.
  • Čas léčení jednotek je vyloučen ze zrychlené fáze následující po režimu dovolené.

  Požadavky a popis naleznete v herní nápovědě takto: Stavby > Vojsko > Ranhojičův stan.  Náplasti a obvazy versus ranhojičův stan


  NÁPLASTI A OBVAZY RANHOJIČŮV STAN
  Lze uzdravit všechny jednotky Lze uzdravit jen jednotky z kasáren a stájí (i velkých)
  Vyloučeny jsou tyto jednotky: obléhací stroje, jednotky, které se nezkoumají, osadníci, náčelníci, zvířata a hrdinové
  Uzdraví 25 až 38 % poražených jednotek (pokud je k dispozici dost náplastí/obvazů) Uzdraví až 40 % poražených jednotek (pokud je dostatečná kapacita)
  Čas: jednotky se vrátí za 24 hodin / rychlost serveru Čas: závisí na výchozí hodnotě doby výcviku jednotky a úrovni ranhojičova stanu
  Uzdravené jednotky jsou považovány za vracející se jednotky a nelze na ně zaútočit Uzdravené jednotky jsou přítomny ve stanu a lze je zničit s budovou
  Suroviny: uzdravení je zdarma, ale spotřebovává náplasti/obvazy Suroviny: uzdravení stojí 50 % původní ceny jednotky
  Nerovnoměrný počet vojáků: přednostně se uzdraví jednotky nižší úrovně Nerovnoměrný počet vojáků: přednostně se uzdraví jednotky vyšší úrovně
  Spotřeba obilí uzdravených jednotek při jejich návratu je 100 % Spotřeba obilí jednotek je 0 % během uzdravování a 50 %, pokud nejsou zrovna uzdravovány  Ranhojičův stan v Travian Kingdoms versus nemocnice v Travian: Legends


  RANHOJIČŮV STAN V KINGDOMS NEMOCNICE V LEGENDS
  Omezená kapacita Neomezená kapacita
  Mix okamžitého a postupného příchodu zraněných jednotek Zraněné jednotky ve všech případech dorazí okamžitě
  Spotřeba obilí a hladovění aktivní Žádná spotřeba obilí a hladovění, ale každý den zemře 10 % jednotek
  Snížené náklady na uzdravení Náklady na uzdravení jsou stejné jako výcvik v kasárnách/stájích
  Zničení ranhojičova stanu: fronta léčení a jednotky jsou ztraceny Zničení nemocnice: fronta léčení pokračuje a jednotky nejsou ztraceny
  Zkrácení doby léčení závisí jen na úrovni budovy Doba léčení je kromě úrovně budovy navíc snížena o 50 %


  Tipy:

  • Pokud máte dostatek místa, zvažte v hlavní vesnici postavení kameníka pro vyšší ochranu ranhojičových stanů.
  • Zvažte ranhojičovy stany jako vhodné cíle katapultů.
   • Ranhojičovy stany ve vesnici, na kterou útočíte A
   • Ranhojičovy stany ostatních hráčů, kteří poslali jednotky na podporu

  Velké díky patří našim testovacím hráčům a jejich zpětné vazbě k ranhojičově stanu. S vaší pomocí jsme již dokázali opravit několik chyb a zajistit tak, že všechno je připraveno na velkou narozeninovou party 2022!


  bbash-tadabbash-partyhat


  Uvidíme se tam!


  Váš Travian Kingdoms Team

  Možnost abdikace králů po sloučení království bych nedělal, aby sloučení království, neztratilo na významu. Ostatní body jsou dobré v tom, že řeší problém s neaktivním králem a vyřeší se tak nepříjemné situace a místo se zase obsadí. S možností abdikace je tady zase prostor vymýšlet jak to zneužít.

  Uvidíme, pokud to bude způsobovat další problémy, může dojít k další úpravě :-)

  Takže si myslím, že aktivita v rámci zpětné vazby pro věrnostní systém prozatím vyschl. A dostali jsme skvělou zpětnou vazbu, děkujeme všem za sdílení vašich názorů!
  Další kroky:
  Shromažďujeme veškerou zpětnou vazbu ze všech domén a konsolidujeme ji. V závislosti na tom, jak velké budou změny konceptu, pak buď uděláme další diskusi na fóru, nebo rovnou zahájíme testovací kolo.
  Budete o tom včas informováni <3
  Vzhledem k tomu, že v poslední době nebyla žádná zpětná vazba ohledně věrnostního systému, nyní toto vlákno uzavírám.
  Ještě jednou vám všem děkujeme, moc si vás vážíme :thumbup::thumbup::thumbup:
  Váš tým Travian Kingdoms

  Vážení hráči,
  Ano, budete moci znovu hromadit a zapalovat ohňostroje a super ohňostroje!

  bbash-fireworks OHŇOSTROJEbbash-super-fireworks


  Vylepšili jsme, jak dělat zásoby ohňostrojů obecně. Zvláště když máte více vesnic, budete milovat tlačítko pro jejich zaplnění najednou.
  Co je nového:


  • Ohňostroje nashromážděné ve zničené/dobyté vesnici jsou ztraceny a nebudou se započítávat do výzev ani udělování odměn
  • Šanci získat tajná dobrodružství dostanete pouze za zapálení super ohňostroje
  • Vaše šance získat položku Finish Now se zvýšila
  bbash-partyhatPÁRTY ČAPKY bbash-partyhat


  Minulý rok jsme představili PÁRTY ČAPKY a sadu brýlí za rok 2021 pro ty z vás, kteří hráli na světech Birthday Bash.

  Letos si můžete odemknout novou sadu brýlí, tentokrát za rokem 2022 gaul-idea a nějaké klobouky. Už se nemůžete dočkat 17. Poté otevřete spoiler a uvidíte náhled bbash-partyhat
  jak je získat?


  Pouze zapálení Super ohňostroje vám dává šanci získat narozeninovou kosmetiku jako odměnu příští ráno.bbash-super-fireworks


  Samozřejmě, že tentokrát budou k dispozici i párty klobouky z loňského roku (nikoli však brýle 2021). Nebo už je máte všechny?


  Pokud si chcete osvěžit paměť, přejděte do tohoto vlákna a podívejte se na loňské párty čepice:

  Už jste se rozhodli, které ze dvou herních kol zahájíte?


  Váš tým Travian Kingdoms


  bbash-cake

  ahojte som palo z Martina a tato hra ma celkom zaujala,pretoze este hram Grepolis uz 10 rokov

  Tak to tu vítej, snad tě hra chytí, pro informace o hře doporučuji projít si naší wiki/znalostní databázi a rozhodně se přidej k dobrému království, neboť o to hlavně v této hře jde, samotný toho nezmůžeš tolik, inu jako v životě :-)

  17332-mobile-anouncement1200-x-628-png


  Vážení válečníci a válečnice,
  spustíme nové beta testy našich aplikací pro Android a iOS. Otevřou se během následujících 2 dnů. Zkontrolujte, zda v telefonu jsou dostupné aktualizace. Jakmile budou k dispozici, budeme vás také informovat v tomto vláknu.


  BETA TEST ANDROIDU  Pokud jste již součástí programu Android Beta, získáte přístup k beta verzi automaticky. Stačí aktualizovat na nejnovější verzi 1.16. Pokud se chcete zúčastnit, můžete již tento odkaz otevřít na svém mobilním zařízení a postupovat podle poskytnutých pokynů:


  -> -> Android beta testování
  BETA TEST iOS
  Chcete-li se zapojit do beta testu iOS, musíte si nejprve nainstalovat aplikaci TestFlight. Otevřete tento odkaz pomocí svého iPhone a postupujte podle uvedených pokynů:
  TestFlight – Apple
  Test beta verze iOS je pouze v angličtině. A to z důvodu, že ostatní herní jazyky zatím nejsou k dispozici.
  CHAT
  V této beta verzi jsme opravili několik chyb v chatu a implementovali následující vylepšení:


  • Nyní můžete dlouhým stisknutím formátovat text. Stačí stisknout text a chvíli tam podržet prst a budete moci používat tučné písmo nebo kurzívu
  • Nyní můžete použít vyrovnávací paměť telefonu ke zkopírování odkazu na zprávu do chatu a příjemce může zprávu otevřít jediným kliknutím
  • Stejně jako v prohlížeči nyní můžete vyhledávat odkazy ve hře, jako jsou souřadnice, jména hráčů, království nebo vesnice, a propojovat je v chatu


  V chatu se jako odkazy zobrazí pouze odkazy ze hry. Můžete také zkopírovat a vložit externí odkazy, ale stále se budou zobrazovat jako prostý text. Necháváme to takto z několika důvodů, hlavně abychom zabránili přitahování spammerů, kteří chtějí cílit na vás, naše hráče.
  PROFILY hráče a království
  Upravili jsme profily hráčů a království tak, aby odpovídaly těm ve verzi hry v prohlížeči.
  To znamená, že v profilech hráčů a království nyní vidíte více informací a můžete kliknutím na hráče, vesnice nebo souřadnice otevřít jejich profily.
  A navíc můžete v profilu království vidět guvernéry, krále a vévody království.
  Specifické vylepšení pro Android

  Vylepšení


  • Znovu jsme zmenšili velikost aplikace
  • Uspořádání pro odesílání vojáků zpět se zlepšilo
  • Registrace v tutoriálu se změnila
  • Testovací hráči mohou vidět léčivý stan (všichni ostatní ho uvidí na světech BBash)

  Oprava chyb


  • Vyhledávání v mapě bude nyní fungovat pro jakoukoli dlaždici mapy, nejen pro oázy.
  • Záložky budov jsou dostupné po 1. úrovni budovy, ne dříve
  • Králové nyní mohou sbírat poplatky z NPC vesnic. Uvědomte si, že hraní za krále si stále můžete vybrat pouze v tutoriálu prostřednictvím prohlížeče.
  • Na rychlostních světech se denní nárůst kulturních bodů zobrazoval nesprávně. Toto je nyní opraveno.
  • Ve statistikách království je nyní hledání opraveno


  Specifické pro iOS

  Vylepšili jsme výběr daní pro krále a vévody.
  Pomozte nám co nejlépe využít tuto beta verzi a otestujte výše uvedené změny. Těšíme se, že si zde v tomto vlákně přečteme vaše názory, ty špatné i dobré <3
  Předem za to díky.  Váš tým Travian Kingdoms