Posts by Tkey

  Zdravím,


  o problému víme, v současné době se pracuje na jeho řešení - myšlenka je taková, že se všechen ten bordel odstraní a přejde se na vylepšenou a přesnější verzi v AJ.  Vážení hráči,  místokrálové jsou nyní již nedílnou součástí Travian Kingdoms. Už bylo načase, aby i oni dostali své vlastní medaile!  Aktualizace proběhne v úterý 3. července ve 14:00. Doba odstávky bude méně než 20 minut. Nezapomeňte se prosím zásobit obilím.  Vylepšení:


  • Medaile pro místokrále: Představujeme dvě nové medaile pro místokrále a také jsme je zahrnuli do tří již existujících medailí pro krále. Více informací najdete na našem blogu: Travian Kingdoms Blog |
  • Jazyková vlajka na mezinárodních světech (COM): Na mezinárodních herních kolech si můžete v nastavení hry změnit jazyk. Nyní uvidíte nastavený jazyk ostatních hráčů mnohem snadněji díky tomu, že se u informací o hráči na mapě bude zobrazovat i vlaječka. Podívejte se na obrázek

  Opravy chyb:


  Drobné opravy chyb a zlepšení výkonu  Už jste zkusili hrát jako místokrál nebo o tom uvažujete, abyste získali nové medaile? Měníte si nastavení jazyka na mezinárodních herních světech?  Dejte nám vědět v diskusi.  Váš Travian Kingdoms Team

  Zdravím válečníci!


  V pondělí 25.7.2018 od 14:00 asi na hodinku vypadne wiki z důvodu aktualizace - primárně z důvodu implementace GDPR. Zároveň bych Vám rád oznámil, že jsme si vědomi některých zastaralých informací na wiki a že už se na tom pracuje. Až se to pořád dokoumá a vykoumá, tak Vám sem hodím další info ;-)


  Díky za pochopení,


  Tkey za tým Travian Kingdoms

  Zdravím válečníci,


  rozhodli jste! Římská soutěž: Na herním světě musí být více Římanů než Galů a Germánů (53) měla nejvíce hlasů a tedy na serveru CZ 2 bude probíhat tato soutěž!


  Bližší informace Vám budou sděleny, až nastane čas a server CZ2 bude připraven :-)


  Nashledanou na serveru CZ2!


  Tkey za tým TK

  Zdravím válečníci,  Pokud budete mít podezření na multi-účet, určitě hráče nahlaste a já ho s radostí prověřím.


  Vašich názorů si ceníme a po vyjádření většího počtu hráču zde, na dalších lokálních serverech a na mezinárodních serverech navrhneme změnu nebo systém ponecháme tak, jak je :-)


  S pozdravem Tkey za tým TK

  Vážení hráči,


  jak jistě víte, nedávno na různých mezinárodních herních světech (COM2, COM4 a COM5) probíhala soutěž věnovaná každému ze tří národů. Po dosažení cíle na každém z těchto tří herních světů byly pro účastníky odemčeny exkluzivní kosmetické úpravy pro hrdinu a medaile.  Někteří z vás se nám ozvali, že byste chtěli podobné soutěže i pro lokální herní světy a že tyto nové vizuální úpravy by měly být použitelné i na ostatních herních světech. Vyslechli jsme vás a s radostí oznamujeme následující soutěž:  Můžete odemknout nové vzhledy hrdinů pro každého! 24. července začne 11 lokálních herních světů. Mezi nimi bude i CZ2. Každý z těchto herních světů bude mít svou vlastní soutěž. Odměny se odemknou pouze v případě, že soutěž úspěšně zvládne alespoň 6 z 11 herních světů.


  Kterou soutěž? Právě VY rozhodnete o tom, který národ bude bojovat za slávu vaší komunity!


  • Římská soutěž: Na herním světě musí být více Římanů než Galů a Germánů.
  • Germánská soutěž: V žebříčku top 10 loupežníků týdne musí být více Germánů než jiných národů.
  • Galská soutěž: 555 vesnic musí mít jméno končící příponou „ix“.

  V anketě můžete zvolit, kterou z těchto soutěží chcete pro CZ2! Hlasovat můžete do pondělí 11. června 14:00.  Pokud do 7. srpna splní podmínky soutěže alespoň 6 domén, uvolníme všechny nové vzhledy hrdiny pro všechny hráče na všech herních kolech, včetně mezinárodních herních světů.  Zapojte se tedy do hlasování!  Váš Travian Kingdoms Team

  Zdravím všechny válečníky a válečnice,


  Na vědomí se dává, že následující herní světy začínají v červenci a srpnu. Všechny světy začínají ve 14:00 (tak jako obvykle :-) ). Data začátku herních světů ( COM/CZ) můžete také zjistit přímo v lobby v levé části.


  Červenec:
  10. července - COM1
  24. července - CZ2


  Srpen:
  7. srpna - COM6
  21. srpna - COM2


  Tkey za tým Travian Kingdoms

  Zdravím,


  přebírání divu světa je poměrně náročné a obzvlášť pro jednoho hráče. Doporučuji se spojit s ostatními zkušenými hráči v tvém království a domluvit si společný postup. Nataři chránící div světa jsou nepříjemnými protivníky :-)

  Zdravím,


  Polenoo má pravdu, ale psal si i na facebook a tam si psal, že je situace vyřešena, je to tak? :-)


  S pozdravem Tkey za tým TK

  Zdravím,


  Záleží na tvém uvážení. Některé budovy (například paláč/rezidence nebo pokladnice) nelze uspíšit. Je lepší je využívat při déle trvajících konstrukcích, avšak je to jen na tobě, kdy je využiješ. Navíc můžeš k dokončení využít zlaťáky, které lze získat také ve hře a nebo je zakoupit ;-)


  Tkey za tým TK

  Drazí spolubojovníci,


  bude nutné provést několik aktualizací pro naše fórum a blog, během úpravy mohou být tyto kanály dočasně nedostupné. Tyto aktualizace vůbec neovlivňují hru, budete moci pokračovat v hraní jako obvykle.


  Údržba fóra se uskuteční dne 16. května od 11:00 do 13:00
  Údržba blogu se uskuteční dne 17. května od 11:00 do 11:30  Děkujeme za pochopení!


  Tkey za Váš tým Travian Kingdoms


  Zdravím Vás válečníci,


  oznamujeme, že již 15.05.2018 ve 14:00 začíná nový server COM5 a na tomto serveru poběží speciální event, který se bude týkat galů!
  Více informací se dozvíte po kliknutí na následující odkaz - COM5 contest details – Vercingetorix, leader of the Gallic Tribes!


  Ve stručnosti se jedná o to, že pokud se zaregistrujete za Galy a jména vaši vesnice budou končit na - "ix" - Například Asterix, Idefix, Obelix...., pak pokud Vás bude dost, všichni zúčastnění dostanou odměnu (speciální unikátní achievment a nové stylizace vaší postavy v galském stylu) :-)


  Tak hurá do toho!


  S pozdravem Tkey za tým TK

  Zdravím válečníci,


  jsme si vědomi této vlastnosti. V současné době můžete tuto herní mechaniku využít ve svůj prospěch - viz příspěvky výše. Podstoupil jsem tuto problematiku vedení společnosti skrz týdenní report spokojenosti hráčů. Nad záležitostí se zamyslíme a dáme vám vědět ;-) Díky že hrajete a užívejte si hru :-)


  Tkey - za tým TK


  Vážení hráči,


  v této aktualizaci přinášíme dlouho žádanou úpravu shromaždiště, po níž nebude nastaven žádný výchozí výběr pohybu jednotek.


  Aktualizace proběhne v úterý 8. května ve 14:00. Doba odstávky bude méně než 20 minut. Nezapomeňte se prosím zásobit obilím.


  Vylepšení:

  • Shromaždiště: Jak už jsme s vámi diskutovali na fóru ([Rally Point 2.0 - We want your ideas!]), zbavili jsme se přednastaveného pohybu jednotek na shromaždišti, takže nyní bude potřeba si u každého odchozího pohybu jednotek vybrat typ pohybu.
  • Stav nepřátelství mezi hráčem a králem: Také jste se někdy pozastavili nad tím, že někteří hráči nejsou pod vlivem nejbližšího krále a tím pádem vytvářejí „díry“ na území království? Důvodem je to, že tito hráči mají nepřátelské vztahy s králem, protože na ně král zaútočil. Změnili jsme herní mechaniku tak, aby se vliv krále obnovil ve chvíli, kdy se tito hráči stanou neaktivními.

  Opravy chyb:

  • Přesídlení s daněmi: Pokud hráč přesídlil a ve svém daňovém fondu měl daně, cestou je ztratil. To znamenalo, že po přesídlení nový král tyto daně nezískal. Toto chování bylo změněno díky tomu, že jsme najali speciální strážce, kteří chrání daně během stěhování na jiné místo na mapě.
  • Drobné opravy chyb a zlepšení výkonu

  Už jste slyšeli o tom, že hráči můžou být v nepřátelském vztahu se svým králem? Co si myslíte o vylepšení na shromaždišti? Dejte nám vědět v komentářích.  Váš Travian Kingdoms Team :)