Posts by Tkey  Vážení hráči,
  naslouchali jsme vašim stížnostem ohledně nastavování časových zón a zvážili jsme všechny vaše návrhy i hlášení chyb. Tyto chyby jsme odstranili a nastavení časových zón jsme zjednodušili. Nyní bude jednodušší koordinovat útoky s týmem hráčů nacházejících se v různých časových zónách.


  Aktualizace proběhne v úterý 28. srpna ve 14:00. Doba odstávky bude méně než 20 minut. Nezapomeňte se prosím zásobit obilím.


  Zjednodušení nastavení časových zón

  • Nastavení: Nyní najdete nastavení časových zón v nastavení v záložce „Hra“
  • Nyní jsou k dispozici tři různá nastavení časových zón:

   • Místní čas: Čas vašeho prohlížeče
   • Čas herního světa: Tento čas je stejný pro všechny hráče na daném serveru, čili je tím nejlepším k použití pro koordinaci plánů s ostatními hráči. Je nastaven podle středoevropského času včetně letního/zimního posunu času
   • Časová zóna UTC: V této časové zóně není letní čas a je to jediná časová zóna, která obsahuje rozbalovací menu
  • Rozbalovací menu u UTC:

   • Zde si můžete vybrat, zda chcete přidat nebo ubrat hodiny od tzv. koordinovaného světového času
   • Při použití možnosti přepnutí v liště s chatem a přepnutí do UTC bude použito nastavení v tomto menu a zobrazeno po přejetí myší
  • Přepínání časových zón:

   • Nyní můžete rychle a jednoduše přepínat své časové zóny s využitím možnosti vpravo dole na obrazovce
   • Tato funkce je navržena především pro zkušené hráče, čili ve výchozím nastavení je deaktivována
   • Klikněte na ni pro přepnutí nastavení a přejeďte přes ni myší pro více informací


  Opravy chyb týkajících se časových zón

  • GMT: Časová zóna GMT již není k dispozici
  • Obchodní cesty: Při změně časové zóny již časy dodávek neodpovídaly původním nastavením. Toto bylo nyní opraveno: při změně časové zóny bude rozvrh obchodníků přepočítán tak, aby byly suroviny doručeny v očekávané době.

  Další vylepšení

  • Nastavení: Přeskupili jsme záložky v nastavení tak, aby byly uspořádány logičtěji. Nastavení jazyka nyní najdete v záložce Hra v sekci Uživatelské rozhraní
  • Kradené zboží a daně: Při přejetí myší nad šipku příchozího pohybu napravo na obrazovce se zobrazuje počet příchozích surovin z daní a kradeného zboží.


  Podívejte se na nové rozhraní a změny u časových zón a podělte se se svými názory!
  Dejte nám vědět v diskusi.


  Váš Travian Kingdoms Team

  Je to tak, před spojením království jsou králové varování, že jde o "nerozlučný" spolek :-) Respektive místo "padlého" krále nahradit nelze vůbec, avšak pokud by si asi zůstal v království sám, pak by to teoreticky mohlo jít, ale sám jsem to nezkoušel :-)

  Zdravím válečníci !


  Tak jak začít....mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Podle obrázku níže je vidět, že naši hráči na CZ2 splnili svůj úkol!


  Bohužel podmínkou odemnutí achievementu bylo, aby svůj úkol splnilo 6 světů z 11. Hráči ze serveru CZ2 byli však pouze jedním ze 3 (CZ2, IT5, TR2), kteří úkol splnily. Takže se pro všechny neodemknou nové stylistické doplňky pro hrdiny a ani nezískají achievement.


  Avšak chceme dát určitou formu odměny právě těm 3 světům (tedy i českým hráčům na CZ2), takže pro tyto 3 švěty (CZ2, IT5, TR2) budou odemknuty vizuální vylepšení hrdinů.


  Vylepšení budou odemknuta od 8.8.2018 od 14:00!  Děkujeme, že jste se zapojili a splnili výzvu!


  Jaké jsou vaše pocity ze soutěže?


  S pozdravem Tkey za tým TK

  Zdravím válečníci!


  Ve středu 8. srpna ve 14:00 CEST


  provedeme hotfix bez přerušení hry!


  Hotfix bude implementován, abychom vyřešili problém, který způsoboval problémy s chybnou spotřebou obilí po využití možnosti "poslat zpět veškeré podpory".


  Hotfix zabrání budoucímu opakování. Vesnice, které mají v současné době problémy, mohou prozatím situaci vyřešit tak, že pošlete poslat sami sobě (nebo požádat jiného hráče) podporu do dotyčné vesnice, což spustí přepočet a opraví chybu spotřeby.


  Děkujeme vám za hlášení této chyby,


  S přátelským pozdravem,


  Váš tým Travian Kingdoms

  Zdravím válečníci!


  Ve středu 8. srpna ve 14:00 CEST


  provedeme hotfix bez přerušení hry!


  Hotfix bude implementován, abychom vyřešili problém, který způsoboval problémy s chybnou spotřebou obilí po využití možnosti "poslat zpět veškeré podpory"


  Hotfix zabrání budoucímu opakování. Vesnice, které mají v současné době problémy, mohou prozatím situaci vyřešit tak, že pošlete poslat sami sobě (nebo požádat jiného hráče) podporu do dotyčné vesnice, což spustí přepočet a opraví chybu spotřeby.


  Děkujeme vám za hlášení této chyby,


  S přátelským pozdravem,


  Váš tým Travian Kingdoms

  Tak už je vše v pořádku!


  Stahujte updatovanou aplikačku, která odstraňuje chybu k přihlášení :-)


  Omlouváme se za nepříjemnosti - stává se to maximálně jednou za deset let :D


  Tkey za team TK


  Zdravím válečníci!


  Od pátku 3.8 od 12:00 (CEST) do 6.8. do 12:00 (CEST) budou slevy na nákup zlatek. Tak tuto informaci využijte ve svůj prospěch!


  Promo akci nelze uplatnit přes vouchery, SMS a pay-by-call metody.


  S pozdravem,


  Tkey za tým TK

  Drazí válečníci,


  Děkujeme vám za vaši trpělivost! Mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu: Dobrou zprávou je, že jsme opravili problém s iOS! Špatnou zprávou je, že testování a schválení úpravy v App Store bude trvat nějaký čas.


  Doufáme, že aktualizace proběhne již dnes, ale realisticky bude k dispozici nejspíš zítra nebo i následující den.


  Jakmile budeme budeme mít další info, kdy bude aktualizace spuštěna, budeme vás o tom informovat a uvidíte ji v App Store.


  S přátelským pozdravem,


  Váš tým Travian Kingdoms

  Zdravím válečníci,


  Vyskytl se problém s iOS - operační systém iPhone. Mobilní tým už na tom pracuje. Pokud jste tak neučinili, neaktualizujte zatím službu Travian Kingdoms APP v systému iOS. Tato chyba bude určitě trvat celý den. Budeme vás informovat hned, jakmile bude chyba opravena - tedy až zavádeme stabilnější verzi.


  Omlouváme se za nepříjemnosti


  S přátelským pozdravem,


  Váš tým Travian Kingdoms

  Zdravím,


  Jak říká Sca7ha, odměny z dobrodružství jsou čistě náhodné. Sám hru pro monitorování herních mechanik hraji a osobně mám takové štěstí, že mi z 10 dobrodružství 3x nepřinese nic, pak zase něco pěkného a pak jen suroviny.


  Samozřejmě má větší šanci ten, kdo se rozhodne do hry něco investovat. Taková je realita, ale zase ti tu každých 10minut nevyskajují reklamy nebo nemusíš každý měsíc platit prachy, aby si mohl hrát, což by mě osobně štvalo mnohem více.


  Provozování serverů, supportu a vývojářů něco stojí a herní systém TK není diskriminující. I lidé, co neinvestují do hry ani korunu se mohou dostat do top 10, i když ti co investují, to mají samozřejmě o něco jednodušší.


  S pozdravem Tkey za team TK


  P.S.: Umírni své vyjadřování, vše se dá řešit v klidu a připomínky mohou být vyřknuty slušně. Další podobný výjev odměním mutem a zcela zdarma ;-)


  Vážení hráči,


  tato aktualizace je zaměřena především na podporu týmové spolupráce. Zlepšili jsme průběh týmových obranných operací a zjednodušili jsme na mezinárodních herních světech hledání hráčů mluvících stejným jazykem a jejich kontaktování.


  Aktualizace proběhne v úterý 31. července ve 14:00. Doba odstávky bude méně než 20 minut. Nezapomeňte se prosím zásobit obilím.


  Vylepšení:


  • Podpory: Přidali jsme tlačítko a potvrzovací okno na odeslání všech podpor domů naráz. V bráněné vesnici zůstanou pouze tvé vlastní jednotky (ze všech vesnic) a zvířata.
  • Herní světy COM a Nordics: Přejmenovali jsme globální a začátečnický chat na "Chat" a "Nápověda" a jsou nyní k dispozici ve vámi vybraném jazyce. Nový globální chat, označený ikonkou glóbu, je místo, kde můžete komunikovat anglicky se všemi hráči na daném herním světě.
  • Výběr daní: Pokud vesnice momentálně negeneruje žádné daně, např. když je hráč momentálně v režimu dovolené nebo jsou surovinové doly na úrovni 0, vidíte tuto informaci v tooltipu (viz screenshot).


  • Mobilní prohlížečová verze: Oznámili jsme to již dříve a nyní je to definitivní – mobilní prohlížečová verze již není přístupná. Můžete využít klasickou prohlížečovou verzi na vašem mobilním zařízení, nebo, pokud si to chcete usnadnit, jednoduše využijte aplikaci.


  Opravy chyb:


  • Tajné spolky: Po sloučení království bylo v okně s přehledem tajného spolku odkazováno špatné království. Nyní bude původní království, které se sloučilo s jiným, nahrazeno spojeným královstvím. Děkujeme vám za nahlášení této chyby!
  • Drobné opravy chyb a zlepšení výkonu


  Co si o těchto vylepšeních myslíte? A máte raději temné nebo světlé tajné spolky?


  Dejte nám vědět v diskusi.


  Váš Travian Kingdoms Team
  Vážení hráči,  ve středu 22. srpna vás požádáme, abyste přijali naše nové smluvní podmínky (T & C). Od tohoto dne budete při přihlášení ve hře vidět pop-up v lobby. Nebudete ji moci zavřít. Pouze po přijetí nového T & C budete moci pokračovat v hraní Travian Kingdoms.


  Hráči, kteří se zaregistrovali v květnu roku 2018 nebo později, již přijali novou T & C.


  Nový T & C můžete potvrdit pomocí služby APP Travian Kingdoms a stačí jej pouze jednou přijmout pro svůj účet.


  @Sitteři a @Dualové: Předejte tuto zprávu majiteli účtu! Pouze majitel účtu může přijmout T & C


  Největšími změnami T & C jsou:


  • Prozkoumali jsme pravidla GDPR a revidovali T & C tak, aby je hráči lépe pochopili
  • Podrobněji vysvětlujeme, jak uvést stížnost uživatele
  • Většinu textu jsme udrželi tak, jak tomu bylo předtím  Abychom tento proces ulehčili, zastavujeme hladovění 22. srpna 24 hodin na každé aktivní hře. Mějte na paměti, že budete stále schopni provádět útoky!


  Omlouváme se za nepohodlí a děkujeme za pochopení. Bavte se!  Váš tým Travian Kingdoms!  Zdravím Vás válečníci!!


  Mám pro Vás dobrou zprávu. K 31.7.2018 bude provedeno vylepšení mobilní aplikace (se zaměřením na demolice a komunikace na COM serverech) a budou přidány / upraveny následující funkce:


  Vylepšení:
  Demolice: Při demolici budovy to již uvidíte ve frontě budov. Klepnutím na demolici se otevře okno, ve kterém můžete vidět další informace.
  Ruiny: Můžete použít možnost "Dokončit nyní" a dokončit rozebírání ruin okamžitě.
  COM světy: Přejmenovali jsme Chat a Chatovou pomoc a nyní jsou k dispozici ve vybraném jazyce. Nová globální diskusní místnost, označená ikonou zeměkoule, je místem komunikace v angličtině se všemi hráči ve světě her.  Opravy chyb:
  Podpory: Nyní si můžete zvolit, jaký druh vlastních vojáků chcete stáhnout nebo poslat zpátky jiným hráčům
  Přehledy o farm listu: Nyní jsou zobrazovány všechny informace ve zprávách o farm listu, které se zobrazují v prohlížeči
  Oznámení o přemístění: Kliknutím na oznámení o přemístění v aplikaci již oznámení nebudete zavírat. Tato funkce je však k dispozici pouze prostřednictvím prohlížeče
  Menší opravy chyb a vylepšení výkonu
  Tkey za tým Travian Kingdoms