Posts by Tkey

Czech-big-1.jpg

Drazí válečníci,

na vědomost se dává, že začínají nové COM a lokální herní světy - viz níže. Zároveň s nimi začínají i lokální světy ostatních národů, všechny disponují anglickou verzí hry, kdyby jste se chtěli někam přidat a třeba si zlepšit nějaký jazyk :-)

CZx3 svět začíná -> V úterý 7. Července ve 14:00 CEST

COM2x3 svět začíná -> V úterý 14. Července ve 14:00 CEST

Jste na tyto kola připraveni? Nezapomeňte navštívit ambasádu pro dané kolo, připravte aliance, utužte přátelství a plánujte strategie!

Pěknou hru vám všem!

I ty brute?! :D Že já se vůbec snažím, ale co třeba 7.7? To je takový pěkný datum ne? :-)

chtěl by jsem se zeptat proč když vyhraji v aukci klece tak se mi nezobrazují v inventáři ani po restartovaní prohlížeče nebo relogu. přikládám screeny z ráná 9.6.2020 kdy jsem vyhrál 6 aukcí přes noc ale žádnou klec jsem neobrdžel .

https://prnt.sc/swcqoi - vyhrané aukce

https://prnt.sc/swcrbd- inv

Takové věci mi házej na help centrum :-) Ale Podle logů si je vyhrál a v inventáři byli, neměl si je níže v inventáři? :-)

Díky Johnny✨ a Gomeez#CZ za aktivitu :-)

Vážení válečníci a válečnice!

Přišel čas, čas spojit meče a rozšířit řady lidí, kteří se starají o vaše radosti i strasti zde - tedy Travian Team!

Dnešním dnem se oficiálně můžete o pomoc obracet i na Kefree , je to starý\nový moderátor pro českou doménu zde na fóru, dále bude pomáhat lovit hříšníky - tedy i nový hunter! Zkrátka bude nyní moje pravá ruka! :-) Pokud já budu z nějakých důvodů nedostupný - třeba hnijící v Íránské base -, tak s některými potížemi vám bude moci pomoci i Kefree a kdo že Kefree je? Mnozí z vás ho znají pod jménem XXX , ano jedná se o stejnou osobu :-) Již má zkušenosti s moderováním a řízením z jiných her, takže bude určitě přínosem.

Často mě kontaktoval jako prostředník, když jste měli problémy a tak jsem mu nabídl, aby to dělal o level výš a on přijal. Právě prochází lehkým tréninkem a bude brzy schopný řešit problémy :-)

Pozdravte ho tady! Co že bude jeho hlavní role? Pomáhat zde na fóru, řešit problémy hráčů a lovit lidi, co porušují pravidla nebo zneužívají herní mechanismy! Hříšníci střeste se!

Takže tě vítáme bojovníku, pozdravíte nového pomocníka také? Vítáte toto rozšíření? :-)

Za team TK,

Tkey

Edit Kefree: zmazanie herného nicku, nechcem byť vykatovaný už 3. deň servera :thumbsup:

Byli výpadky, omlouváme se za to :-) Museli jsme udělat neplánovaný update kvůli opravě chyby :-) Bohužel všude....narozeninové servery zabírají více prostoru a kapacity než se předpokládalo a úpravy, které jsem tam udělali si musí "sednout" :-) Ale už by to mělo být ok :-) Pokud ne, napište mi ticket a já to popoženu :-) Díky za nahlášení ;-) Toto vlákno uzavírám, mrknětě se na soutěže, co na fóru probíhají a zapojte se o ceny, díky lidi ! :-)

UPDATE:

Pro velký zájem spouštíme 16. června ve 14:00 CET další herní svět a to COM1X3 - hráči velmi silně vyžadovali speed svět a tak jsme jim vyhověli, co vy na to? Zahrajete si na něm? :-)

Czech-big-1.jpg

Drazí válečníci,

na vědomost se dává, že začínají nové COM herní světy - viz níže. Zároveň s nimi začínají i lokální světy ostatních národů, tentokrát s anglickou verzí, kdyby jste se chtěli někam přidat :-)

COM6 svět začíná -> V úterý 9. Června ve 14:00 CET

COM8 svět začíná -> V úterý 23. Června ve 14:00 CET

Pro zajímavost lokální světy ostatních domén začínají 2. Června ve 14:00 CET - s anglickou verzí hry.

Jste na tyto kola připraveni? Nezapomeňte navštívit ambasádu pro dané kolo, připravte aliance, utužte přátelství a plánujte strategie!

Pěknou hru vám všem!

Night-Mode-Night-Truce-Forum.png

Vážení válečníci,

všechny následující světy s nočním mírem budou mít v sobě nové noční mód (viz. obrázek). Změna na noční mód zároveň indikuje, že je noční mír, nyní tedy graficky, což je super ne? :-) Dále budou mít všechny lokální světy k dispozici Anglickou verzi hry, takže pokud máte nějaké kamarády z COM či jiných domén, mohou si nyní zahrát v pohodě s vámi s menší jazykovou bariéru - angličtiny pro všechny! :-)

Dále budou na těchto a dalších světech dostupné další achievementy, které byli představené na speciálních narozeninových kolech:

• Early bird
    • Last minute shopper
    • Další dva speciální achievementy ( z nichž jeden nebyl ani na narozeninovém kole)

Co na toto vylepšení říkate? Co nové achievementy? Už se někomu podařili získat? Pochlubte se!

S uznáním říkajícím pokyvem hlavou,

Tkey za team TK