Posts by Tkey

  Jako určitě dobrý nápad s tou prestiží. Ale zase aby to nebylo jen na jeden server. Že na jedno serveru se budu snažit abych získal prestiž pomůžu nováčkům a když získám všechny odměny co jdou se na to vykašlu.

  Prestiž se právě převádí ze serveru na server :-) V lobby v záložce účet je vidět celková prestiž a ovlivňuje to mimo jiné i počet hvězdiček či jiných tvarů na fóru a ve hře :-)

  Dekuji za odpoved. Informaci, ze nemuze abdikovat ani kral, by chtelo doplnit, je vcelku zasadni a v popisu spojovani kralovstvi neni zminena. Naopak informace, ze po abdikace krale se mistokral stane kralem je vyslovne uvedena. Z toho by melo jasne plynout, ze abdikace krale je mozna - pro overeni jsme se i divaly, zda ma kral policko abdikace ma aktivni -a ma. Jestlize je to tak jak je v odpovedi, je to velmi neprijemny bug, hodne komplikujici hru. I nejkonzervativnejsi cirkve uznavaji smrt jako konec manzelstvi ;-)

  Už jsem předal podnět k doplnění nebo spíš upřesnění popisku... do té doby hledat na fóru nebo napsat ticket přes help centrum :-)


  Podle mě s nejedná o bug, tlačítko tam je od toho aby se mohli prohodit pozice krále a místokrále. Proto tam to tlačítko patří, to že nemůže král ani místo král opsutit spojené království je jasné :)

  U spojených království je fakt dost dobrý, když vydrží jak král tak místokrál :-)

  No hlavně pokud by šlo o toho mentora, tak by bylo supr zároveň přidat nějaké questy do hry, aby mentor měl nějakou motivaci nováčka naučit jak správně travian hrát a zároveň questy pro nováčka, aby měl motivaci si mentora hledá a učit se od něj :)


  Pokud totiž dle mě mentor nebude mít motivaci nováčka nějak zaučit, tak se na to prostě vykašle, proto třeba za pomoc nováčkovi mentora odměňovat viz denní úkoly 100 stříbrných apod

  Dneska jsme to probírali na shromáždění komunitních manažerů a přijali to jako zajímavý podnět. Akorát tedy přemýšlíme, že místo "hmotné" odměny bychom "Mentorovi" přidělili extra prestižní body a například achievement -> něco jako "I am the Mentor now!" - tím by učitel získal poplácání po zádech a zároveň by se tolik nezasahovalo do zdi a nedalo by se to zneužít.

  Další možná věc by byla udělat i hlasování na fóru o tom, kdo vás nejvíce naučil a ve hře posunul a ten by získal určitou odměnu.... třeba i oboje dohromady, co si o tom myslíte? :-)

  Vim, ze po spojeni kralovstvi nemuze mistokral abdikovat. Jak je to ale s kralem? Z napovedy to vypada, ze muze a z mistokrale se stane kral.

  Druha otazka, kdyz zacne byt kral/vevoda nesktivni "zesedne" tak to automaticky znamena abdikaci?

  diky

  Zdravím ani jeden z králů nemůže abdikovat - pokud oba králové smažou svůj účet (nebo je jejich účet smazán) nebo jsou totálně vyhlazeni, pak se spojené království rozpadne. Z místokrále se nestane král, avšak zůstane jediným králem ve spojeném království -> spojení je dlouhodobý závazek a je nutné toto brát v potaz :-)

  K druhému dotazu -> po určité době neaktivity je účet smazán, tato doba je různá u guvernérů a králů -> pokud je účet tímto způsobem smazán, tak se jedná defacto o abdikaci.

  Více se dozvíš například zde, akorát je to v AJ:

  https://blog.kingdoms.com/2017…s-kingdom-unions-depth-2/

  Aktualizovala sa resp. optimalizovali vývojári prehliadačovú hru? Nakoľko už keď klikám cez mobil - web appku safari sa mi hral už podstatne lepšie , ale stále by to chcelo optimalizovať mapu a keď kliknem na dedinu alebo na lupež. tábor tak mi to nechce ísť tam chýba optimalizácia alebo to nejde len mne?


  Pekný deň prajem

  Zdravím,


  taky se mi to občas stávalo, ale při restartu aplikace se to většinou odstranilo. Dalším důvodem může být zhoršené připojení, což se mi v minulosti taky stávalo. Apka i webové rozhraní se průběžně aktualizují - u webového většinu problému vyřeší F5. Pokud by si našel nějaké konkrétní problémy, pak zdokumentuj a zašli přes help centrum :-) Mrkneme na to ;-)

  Mám rodinu, kopec starostí, povinností v robota - fitko - domácnosť klikám len deff a som spoko, že tu je pre mňa takýto server.

  Rádi slyšíme, že ti tato herní úprava vyhovuje :-) Každému chutná a má rád něco jiného a to je naprosto v pořádku - jak by svět byl nudný, kdyby byli všichni stejní :-)

  Nedávno se mi stalo že mi umřel hrdina. Neměl jsem v domovském městě suroviny na jeho oživení tak jsem ho oživil v jiné vesnici. Ovšem po oživení si hrdina myslel, že je to jeho domov a já teď nedokážu přijít na to jak to změnit...

  Zdravím,


  díky za dotaz.


  Když hrdinu vyšleš do tvé jiné vesnice najdeš při vysílání možnost učinit danou vesnici domovem hrdiny :-)

  Jak bylo několikrát řečeno, možný by pomohlo omezení členů v království, aby se nemohlo utvořit uskupení hráčů.. případně jak to je v podobné hře, (Divoké kmeny) kde zkušení hráč funguje něco jako mentor pro začátečníky :)

  Role mentora je dobré myšlenka. V minulosti byl počet hráčů v království omezen a mělo to za následek jediné - království se rozsekalo na více části -> Super_království_1, Super_království_2 atd. a problém zůstal, akorát v jiné formě. Bohužel je to součástí takových her. Avšak vždy se může skupina lidí spojit a vytvořit opoziční sílu :-) Návrh na posílení mentora předám dále :-)

  Holt nešvar českých serverů už několikaterým herním kolem je to, že hráči již utvořili stabilní komunitu a království, takže server je na 90% vyhrán již před samotným začátkem serveru, a nebo maximálně po prvních pár dnech od spuštění. Takže, chcešli si pořádně zahrát, tak jak píšeš, doporučuji ti COM servery, kde je větší komunita hráčů, a nebo založit kvalitní rebelský odboj, a to alespoň 20 hráčů a jít se zkusit poprat na CZE servery. :)


  PS: Pokavaď se přidáš ihned od začátku ke Království jednoho z njemenovaných hráčů, tak sice vyhraješ, ale zážitek ze hry je defakto 0 0 nic bohužel. Dominance od začátku až do konce serveru a pražádný odpor ze strany "nepřítele".


  Jo je tu hodně veteránů a tímto způsobem se "chrání" proti špehům a tak, i když ani taková ochrana není nikdy 100% :-) Právě od toho slouží zdejší ambasády, aby se hráči mimo, ale i v těchto strukturách mohli domluvit :-)

  Czech-big-1.jpg  Drazí válečníci,


  na vědomost se dává, že začínají nové COM herní světy - viz níže.


  COM1x3 začíná -> V úterý 1. řijna ve 14:00 CEST


  COM3 začíná -> V úterý 8. října ve 14:00 CEST  Jste na tyto kola připraveni?


  Tkey za tým TK

  Zdravím,

  chci se zeptat zda někdo půjde na server CZ1n a zakládá tam nějakou alianci :) rád bych se k vám třeba přidal nebo nšel aspon spolehlivého duala nbo zástup :) herních zkušeností relativně dost :)a o zlatky taky není nouze.rád bychsi pořádně podlouhé době zahrál.Díky

  No tak hoši, nenechte Lukiho bez odpovědi, každý dobrý hráč se hodí! :-)

  16808-travian-kingdoms-update-093-forum-com-jpg


  Vážení hráči,


  V úterý 10. září ve 14:00 CEST (UTC +2)

  Budeme nasazovat nejnovější verzi hry do všech živých herních světů. Prestoje budou trvat méně než 30 minut, podle toho prosím naplánujte spotřebu obilí svých vojáků.

  Dvě herní kola COM8 a RU1, která se otevírají ve stejný den a čas, již začnou v0.93.


  Seznam vylepšení


  Musíte aktualizovat apku na nejnovější verzi. Aktualizujte ji nyní a získejte tak nova posh oznámení.

  Changelog aplikace pro Android (1.2-22) a iOS (1.6-0)


  Další informace o všech mobilních oznámeních push naleznete v naší znalostní bázi:

  https://support.kingdoms.com/c…push-upozorn%C4%9Bn%C3%AD


  Nyní, když máme v hale síň slávy, budou ukončená herní kola k dispozici pouze 3 dny, bez ohledu na rychlostní faktor.

  Aktualizace lobby - přidání síně slávy do lobby!


  Oprava chyb


  Množství ukradených surovin: Množství surovin, které obdržíte z prodeje ukradeného zboží, závisí na produkci zdrojů největšího hráče herního kola. Implementovali jsme záložní řešení pro případ, že se tento hráč rozhodne vzít nějaké dny dovolené: tuto zodpovědnost přebírá další největší hráč v řadě.


  Budování fronty: Po skončení prázdninového režimu se již automatická stavba budov ve frontě nespustila. Toto je nyní opraveno.


  Zprávy o obraně: Králové a Vévodové vidí útočící jednotky zpráv o obraně všech členů jejich království. Měli jsme v systému chybu, která občas způsobila uniknutí této informace cizím guvernérům v rámci jejich království. Toto je nyní opraveno.


  • Loupeže přes farm list, které by přišly během nočního příměří nebo aktivní dovolené, jsou automaticky deaktivovány. Opravili jsme chybu, která smíchala kmeny při výpočtu doby příjezdu těchto nájezdů.

  Které z nejnovějších oznámení push je vaše oblíbené a proč? Vzali jste si v letních měsících dovolenou?


  Dejte nám vědět v komentářích,


  Váš tým Travian Kingdoms

  Travian-Kingdoms-t-c-forum.jpg


  Vážení hráči,


  V čtvrtek 5. září 2019, od 14:00 CEST (UTC + 2), musíme provést interní údržbu. Trvat bude přibližně hodinku a půl.


  Během této doby může dojít k velmi krátkým prostojům. Prosím počítejte s tím a zarezervujte si své obilí pro tuto dobu.


  Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Cílem je zlepšení sledování statistik ze hry, které slouží k celkovému zlepšování herního zážitku.


  S pozdravem,


  Váš tým Travian Kingdoms

  travian-kingdoms-forum_mobile-app.jpg


  Co bude nového?


  Nová Push upozornění! Nová push upozornění budou prozatím k dispozici pouze na testovacím serveru. Během září je postupně aktivujeme pro všechny herní světy. Jakmile budeme znát podrobnosti, dáme vám zde na fóru vědět.

  K dispozici je nová verze naší aplikace. Aktualizujte ji nyní a získejte další push upozornění.

  Další push upozornění

  Menu nastavení: Se všemi novými push upozorněními v této aktualizaci jsme pro vás připravili i menu s jejich nastavením. Nyní si můžete vybrat, na kterých herních světech chcete upozornění dostávat. Navíc si můžete také nastavit své preference v každé kategorii.

  Kategorie: Push upozornění v aplikaci jsou rozděleny do těchto šesti kategorií.

  1. Boje

  2. Zprávy

  3. Mapa

  4. Pozvánky

  5. Suroviny

  6. Časovač

  Pro více informací o push upozorněních se podívej do naší znalostní báze Tady.

  Také jsme aktualizovali obrázek na přihlašovací obrazovce, aby byl stejný jako v prohlížeči.

  Další vylepšení pro Android

  Deaktivace požadavku povolení zobrazení přes ostatní aplikace: Při stažení aplikace pro Android bylo vyžadováno povolení zobrazení přes ostatní aplikace. Jelikož toto povolení nepotřebujeme, požadavek jsme odstranili. Pokud jste nám to již povolili, v nastavení můžete toto povolení zrušit. Ale žádný spěch. Spálili jsme všechny mosty a toto povolení už nikdy nebudeme používat.

  Tkey za team TK

  Zdravím ;)

  Chtěl bych se zeptat, zda se neuvažuje o omezení počtu členů v jednom králoství ? Na cz serverech stálé ubývá hráčů a někteří končí i z důvodů málo stran.. Většinou vzniknou jen dvě strany o 100 lidech a ty se pak přetlačují... Kdyby bylo omezení jen na třeba 20 lidí v jednom králoství , tak by vzniklo určitě více stran a hra by dle mého názoru byla o hodně napínavější…

  Díky za zpětnou vazbu :P

  Na tom možná něco bude, pokusím se přednést v rámci zasedání komunitních manažerů - díky za příspěvek ;-)

  Zdravím,


  tvůj účet bude po určité době v případě neaktivity smazán automaticky. Pokud cheš smazání urychlit, pak je nutné jít do nastavení (ozubené kolečko v pravém horním rohu), po kliknutí se ti zobrazí nabídka, kterou když proklikáš, pak najdeš možnost smazání - další možnost je v lobby a obdobně se postupuje i na mobilním zařízení.


  Mrzí nás, že chceš smazat svůj účet, můžeme znát důvod? Pokud ti nevyšel start hry, doporučuji se přidat k nějakému království a udělat si ve hře kamarády - při tom procesu získáš i pár nepřátel a hra získá nový rozměr :-)

  Třeba při splnění určitých podmínek, počet mrtvých vojáků nebo při získání nějakého počtu off, deff bodů (+50k) v jednom reportu, by se reporty zobrazovali někde dole.. šlo by o pár velkých reportů..

  Ty celkové statistiky nezní špatně, celkem nakradených surovin, nebo něco podobného..

  Jestli to chápu správně, tak by se ti v síni slávy líbily další kategorie jako je - největší loupežník, největší obchodník apod? :-)

  Je to hezky ale nejak mi tam chybi me vlastni statistiky v danem kole.. s tim by slo taky neco delat?

  Vlastní statistiky najdeš na konci kola po příhlášení. Toto vylepšení "pouze" bere statistiky z konce hry a sází je to do lobby místo na fórum jak tomu bylo dříve a dává to více informací, které lze filtrovat, než dříve :-)