Posts by Tkey

Dobry den,

kdy se planuje zobrazovani na mape a funkcnost odkazu na vesnice/hrace v chatu nebo aspon misto souradnic prelozeni na nazev vesnice/hrace ? Dekuji

Zdravím, přesné datum nemáme, ale máme to v backlogu jako věc, kterou chceme napravit :-) Díky za komentář, každá žádost od hráčů posune daný problém o kousek blíže k řešení, i od toho máme fórum :-) Předám dále přes report. Kdyby něco, tak jsem tu. Napiš mi do zpráv sem nebo pokud by to bylo něco vážnějšího, tak přes ticket v help centru :-)

17332-mobile-anouncement1200-x-628-png

Vážení Válačníci, Válačnice a statečné duše,

Během tohoto týdne vydáme (některé už jsou) nové verze aplikací, iOS 1.10-0 a Android 1.5.1.

Co v nich je? Samozřejmě věci potřebné na narozeninové kola na COM1nx3 a COM2nx3 a oprava několika chyb na které jste nás upozornili :-)

:!: Aktualizaci na APP storu (iOS) bude mít malé zpoždění. I přesto můžete na narozeninových světech, ale ještě neuvidíte zatím žádné ohňostroje :-( . Tento příspěvek aktualizujeme, jakmile bude aktualizace k dispozici.:!:

Narozeninová oslava - vo co jde?!

- Noční režim a ohňostroj během nočního příměří

- Narozeninový prémiový balíček

- Rakety

Vylepšení systému Android

-Menhir 2.0 jsme implementovali i pro guvernéry včetně mlhy, menhirů na mapě a vysvětlivek k omezení

-Vylepšený sběr daní

-Vylepšení výkonu a opravy chyb

Vylepšení systému iOS

-Nyní podporujeme nejnovější rozložení iPhone a tmavý režim - DARK MODE! YEY!

- Opravili jsme několik chyb, ke kterým docházelo při útoku na loupežníky

Snažíme se reagovat na vaše přání a do aplikace dávat věci co vám chybí a zároveň to vyvažovat s inovacemi a záplatováním chyb, které v procesu vznikají :-)

Co si o těchto vylepšeních myslíte? Za mě DARK MODE pecka, už nebudou bolet oči :-)

Tkey za team TK :-)

Chápu, ono je to taky dost odvislé od toho, kolik lidí na tom vlastně maká. Tak snad jednou se dočkáme ;-)

Je to tak! A jsem rád, že to chápeš :-) Vývojářů není nikdy dost :-) Kdyby si měl skillz a chuť se přestěhovat do Reichu, tak určitě nějakého šikovného vývojáře uvítají :-) Když to však jako hráč vezmu zpětně, tak ty největší bolístky se nějak zaplácali - dřív tam nebyl chat, mapa byla na pikaču, udělali se tam notifikace a spousta dalšího :-) Jen to časem asi člověk bere jako samozřejmost :-)

Vsimol si niekto ze odkedy zacali narodeninove servery na czx to nejak umrelo? :D

Tak jsou unikátní a první svého druhu, každý si to chce zkusit že jo :-) Já to chápu :-) Ale zase nemají na fóru český meme, make czech meme great again!

Hele, jo to si zasloužím, jen to nebyl výlet, ale expedice http://www.tatrakolemsveta2.cz a díky bacilu sem tu tak trochu uvíz a bez železa, páč jsem počítal, že budu 2 týdne před velikonecema doma :D Nicméně dobrý :D :D

Čekal jsem tedy úplně jiná vylepšení .... tohle si vývojáři klidně můžou strčit za klobouk ;-) Zajímalo by mě, kdy se v apce dočkáme možnosti otevřít karetní hru, zobrazovat týdenní prestiž a další podobné vychytávky. Teprve pak to můžete začít nazývat vylepšení .....

Každá iterace něco přináší :-) Pořád se snažíme něco vylepšovat :-) To co zminuješ máme taky na listu vylepšení a vývojáři na tom dělají, ale mají toho spousty na sobě :-)

17332-mobile-anouncement1200-x-628-png

Válečníci, válečníce a hlavně naši drazí testeři!

V únoru jsme vydali update mapy pro Android a iOS v testovacím režimu. Děkujeme všem beta testerům a za vaši zpětnou vazbu!

Jste borci, od koho lepšího získavat zpětnou vazbu než přímo od hračů, že? :-)

Pokud jste to ještě nepostřehli v App Store (google store), nová mapa je nyní dostupná pro všechny. Aktualizujte prosím své aplikace!

Níže seznam vylepšení :-) Díky moc !

iOS:

Vylepšení mapy:

• Vylepšená doba načítání
    • Taktické zobrazení mapy
    • Přiblížení
    • Usnadnili jsme rozpoznání vesnic králů

Oprava chyb:

• Padání kvůli sdíleným neúplným odkazům na zprávy v chatu jsou nyní opraveny
    • Česká verze hry je nyní zobrazena ve správném jazyce
    • Selhání při otevírání nebo zavírání nastavení oznámení by měla být minulostí

Android:

Vylepšení mapy

- Vylepšená doba načítání

- Taktické zobrazení mapy

- Přiblížení

- Usnadnili jsme rozpoznání vesnic králů

S touto novou verzí hry jsme zahrnuli také následující opravy chyb. Prozatím jsou zahrnuty pouze ve verzi beta.

Oprava chyb

- Pády aplikace kvůli sdíleným neúplným odkazům na zprávy v chatu jsou nyní opraveny

- Česká verze hry je nyní zobrazena ve správném jazyce

- Selhání při otevírání nebo zavírání nastavení oznámení by měla být minulostí

- Velké rozlišení obrazovky již nepřeruší zobrazení pole zdrojů

Pac a pusu,

Tkey

ahoj vem mě do království

Napiš ve hře nějakému královi či vévodovi, aby ti poslali pozvánku, řekni, že si začátečník a ať ti pošlou nějaké rady :-) Pročti si fórum, knowledge-base a získávej znalosti od spoluhráčů :-)

Na co se těšíte ? Noční mír od 2 hodin ranní do 10 polední ?? To je celkem o ničem

Je to daný tím, že je to COM kolo - mezinárodní, díky posunu času nejde vyhovět úplně všem, ale pořád lepší než drátem do oka, ne? Zkouším se zeptat, zda je to možné posunout, ale moc to nevidím :-)

Zkusím navrhnout změnu, ale s velkou pravděpodobností je to dělané jako kompromis, hrají to lidé z celého světa a tak se nejspíš našel čas, kdy je aktivita hráčů nejnižší a tam se dal oraz :-) Každopádně na tomto kole není dobrá jen kombinace noční a speed úpravy, ale bude tam víc věcí, takže rozhodně stojí za to to zkusit ;-) Normální night CZ svět máme, tohle je něco extra dle přání hráčů a zároveň jako oslava :-)

Ježíš, to je takovej luxus, když něco nemusím iniciovat já :-) Tady někdo chce nějaký kapitánský frčky co? No dobře, tvoje přihláška byla přijata :-) Pokud už budu v tu dobu v ČR, tak se určitě přidám :-) a doufám, že se náš přidá hodně.....kdyžtak se mi připoměn a hodím buď lobby news nebo systémovku pro zvýšení povědomí o akci :-)

P.S. Máš to pinly a kdyžtak pak domluvíme nějaké doprovodné věci :-)

COM2_Start.jpg

Připravte se na nový CZ noční server zde! Prostor zde pro to máte :-)

Berte to jako alternativku nebo odpočinkovku se správným časem nočního míru oproti COM narozeninová kola, které budou stát za to a aby Vám nebylo líto, že se něco děje jen na COM, tak tady je něco exkluzivně pro české luhy a háje :-)

Meme waaaaaaars vol.2 + kreativka + omluva :-)

Najděte si zde spolubojovníky, spojte se, bavte se :-) Scháníte sittera, duala, celý team či království, kam by jste zapadli - tady je to místo :-)

Tkey

Dobří lidé, válečníci, válečnice,

sešlo se víc věcí najednou, brzy nás čekají narozeniny a COM speciální servery. Těch se rozhodně zúčastněte, nebudu prozrazovat více, ale měla by to být sranda :-)

Mnozí s vás si určitě všimli, že se nám trochu nepovedlo dobře naplánovat velikonoční mír - zčásti to byla má chyba a zčásti systém, sliboval jsem nějakou náhradu.

Tady tedy je, kdokoliv sem přispěje, dokáže si z toho udělat nějakým způsobem srandu (hele šetřete mě, jo :D ), tak mu zkusím vymyslet nějakou personalizovanou odměnu. Postiženým také, ale ještě lepší bude něco vytvořit a nahlásit postižení skrz ticket. Chcete si udělat srandu a vytvořit nějaké meme jen tak? Ohledně situace na nějakém serveru? Tak do toho! :-)

Ideální by bylo hodit nějaký srandy sem, screen srandy (meme), ten hodit do ticketu a v něm kam náhradu nebo odměnu přihrát (CZ svět) a já budu konat :-) Nejde ti meme? Tak necháme na tobě, cokoliv kreativního - básnička, fotka s Travian tématikou, udělal snad někdo roušku s Travian Kingdoms tématikou (kdo dostane pusu?!), kreativitě se meze nekladou! Nahý fotky přijímám pouze od slečen a to po třech pivech, díky za pochopení :-) Nějak se to podařilo s menšími problémy vyřešit, ale i tak se Vám všem znovu omlouvám, taková věc se nám stává maximálně jednou za 10 let!

Takže já zase vykopávám ok? Tak nějak to vypadalo, když tenhle problém nastal a já měl připojení z roku 1998 (pár kb za sekundu), honili nás vojáci a lidem umírali jednotky - naštěstí je umím rychle obnovit, jak mnozí poznali :-) Jo a když si to přečtou, tak díky aktivním hráčům, co kontaktovali mé kolegy a ty udělali nějakou rychlou záplatu, takže samozřejmě patří díky i nim :-)

Jo memes se dají dobře tvořit třeba tady - https://imgflip.com/memegenerator a žádný hejty vy kujóni! :-)

Bude i český narozeninový server? nebo jen COM?

V oznámení jsou již uvedené startovací servery :-) Narozeninové servery poběží na COM serverech, je tam přece jen více lidí, co se o ně stará a může korigovat chybky, co při hraní si se systémem při tvorbě různých zajímavostí můžou vzniknout :-)

tak na tohle se teda těším! protože tohle přesně byl můj sen :D a nedávno jsem to tu vykřikovala v obýváku, že by byl super speed s nočníkem a huráá je to tady! takže za to fakt díky!
    jinak ale - musím se přiznat, že jsem teď před pár dny utekla ke klasickému travianu, návrat po x letech, protože jsem srdcařem Kingdoms.....ale co mě nalákalo? že spustili server 10xspeed což je fakt mazec rychlost, frčí to, ale přes noc ty boudy prostě padaj, protože co si budem povídat, já chodím spát a všechny ty noční útoky se přežít nedaly.... takže to na tom byla škoda. jak to šlo rychle všechno nahoru, tak to šlo i k zemi.
    brala bych 10xspeed s nočním klidem. to musí být mela. :thumbsup:

Třeba to půjde, až se situace trochu víc uklidní, tak to zkusím navrhnout :-)

Czech-big-1.jpg

Drazí válečníci,

na vědomost se dává, že začínají nové COM a lokální herní světy - viz níže. A tentokrát trochu jinak!

COM1nx3 a COM2nx3 světy začínají -> V úterý 5. Května ve 14:00 CET - na těchto světech jak určitě víte bude něco speciálního, protože máme (tím máme myslím samozřejmě i Vás válečníci!) narozky!

CZ1n svět začíná -> V úterý 26. Května ve 14:00 CET

Jste na tyto kola připraveni? Nezapomeňte navštívit ambasádu pro dané kolo, připravte aliance, utužte přátelství a plánujte strategie!

Díky, že jste s námi vydrželi tuhle pakárnu s bacilem, pomalu se vracíme do normálu. Více hodím do dalšího postu, co jsem určitým aktivním hráčům sliboval :-)

Pěknou hru vám všem!