Posts by Tkey

  Hoši, k tomu co někteří z Vás včera předvedli je mi do breku. Člověk se snaží nějak oživit CZ servery tak vytváří soutěže a další různé kokotiny a pak je za to ještě bit. Je totiž supr práce s Vámi spolupracovat člověk pak má hned větší chuť něco vymýšlet a starat se o CZ komunitu :)


  A jde mi to aspoň trochu? :D


  Já pořád doufám, že i když tam někdo něco takovýho plácne, tak že si pak sedne do sedačky a řekne si, hele, kdyť je to vlastně celkem dobrá sranda :D


  Ale jinak jo -> memes! :D


  Dámy a Pánové, přinášíme Vám záběry přímo z bunkru Veteránů ihned po dokončení (ne)úspěšné akce proti Ebrietas.

  Je příběh pravdivý ano či ne? Věřte nevěřte.


  Saaaakra! Tohle je radikální! :D Ježiši vy mi děláte radost! :D Chybělo mi tam akorát -> "to nikoho nenapadlo naspat jméno "Nimda" po zpátku?!" :D  Jo jen pro upřesnění, ty slony jsem poslal do Indie před prvním útokem :D A rozbombili mi za tuhle srandu vesničku! :-(

  Takže ke shrnutí, jednalo se o vtípek :-) Něco si vymysleli hráči sami a něco já (hele já vás varoval na konci meme waaaaaars) :-) Ani Magnum nepřišel k úhoně, sloníci jsou fuč, jako naše sny a vše je v pořádku..... berte to jako vzdělání v boji proti fake-news?


  To je vlastně dobrej výstup ne? Sakra týkeji, tobě to pálí (jo, když vás nikdo nepochválí, musíte to udělat sám...) :-) Tato ještě jedno meme ode mě a tohle zavřu, díky za pobavení :-)

  Ve vesnici/městě, kde máš pokladnu aktivovanou, tak musíš deaktivovat(trvá 12 hodin, nebo si danou pokladnu pokud máš jen jednu zboříš a budeš to mít rychleji)

  V druhé vesnici si postaviš skrytou pokladnu, kterou můžeš pak aktivovat(trvá zase 12 hodin)

  Vem ale v potaz, že vliv ztratí všechny vesnice co byly ve vlivu první pokladny(nebudou mohli prodávat poklady,aby měli z toho obilí a nebudeš vidět příchozí útoky,protože už tam nebude vliv).

  Máš pak ale i možnost mít víc pokladen a aktivní obě dvě, když tvé království dosáhne mety 10k pokladů a uvolní se ti další slot pro novou pokladnu.:-)

  :-)

  Pokud to řeknu vážně, tak jsem zkontroloval Morsixe a bohužel je to Fotkošop :-)  Pokud nevážně, tak tolik sloníků a víc někdo měl a to jsem byl já....ale krokodýli ne, ty jsou fuj :-)

  Jinak mě tohle fakt pobavilo, a zase nějaký memes! To se mi líbí! :D

  Dolezite info pre vsetkych. Akurat som sa dozvedel ze to asi vela ludi nevie preto sa tu robi z toho velke halo.

  Hrac NIMDA je nas community manager TKEY. Cize admin. Len si precitajte NIMDA od konca.


  Niektori ludia si mysleli ze sa jedna o bezneho hraca, takze chapem ak ste si mysleli ze niekto podvadza. Kazdopadne to je adminovska praca a treba to brat ako easter egg :)

  Dostali mě :-)

  Quote

  Tohle sem uplně napatří vzhledem k tomu, že toto vlákno je určené pro Memes, nicméně si dovolím na tvoji zprávu reagovat.


  A tohle možná stačilo - nebylo třeba reagovat :-) Tohle je soutěž a zábava :-) Jak koukám, tak to nechám běžet do pondělí a pak asi uzavřu :-) Tohle je prvotní reakce, když je někdo dobrej -> on podvádí, bere steroidy, někoho podplatil, zaklekla pod stůl, je to kampááááááááň (aj kam jsme se to dostali - Prchale pomoc....). Ale jinak začátek byl prostě super! Díky vám moc za to, u některých jsem se fakt pobavil :-) Stálo by za to tohle dělat periodicky? Zase aby to neztratilo kouzlo a stačila se nastřádat kreativita, že jo :-) Ještě z toho udělám nějaký výstup a dám vědět. Zatím pokračujte v kretativním a kontstruktivním duchu.

  Příští týden vymyslím něco jiného a nebo.... no nechte se překvapit :-)


  P.S.: Našel jste někdo GIF, co má pod 1 MB? To je limit tady prej :D GIF wars by bylo fajn pokračování, ale má to svoje limity :D

  czech-2.jpg

  Vážení hráči,


  Ve středu 12.02.2020 od 08:00 do 11:00, musíme provést interní údržbu. Trvat bude přibližně tři hodiny a výpadek by měl mít minimální dopad - je možné však očekávat až dva krátké výpadky v této době.


  Během této doby může dojít k velmi krátkým prostojům. Prosím počítejte s tím a zarezervujte si své obilí pro tuto dobu.


  Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.


  Váš tým Travian Kingdoms

  17332-mobile-anouncement1200-x-628-png  Vážení hráči,
  Pokud máte android :!: telefon, pomozte nám a připojte se k beta testu. Otevřete následující odkaz pomocí mobilního zařízení:


  https://play.google.com/apps/t…viangames.traviankingdoms
  A postupujte podle uvedených pokynů.
  Důraz je kladen na novou mapu. Pokud se připojíte k testování beta verze, uvidíte novou mapu v každém herním kole, na kterém hrajete.


  Zejména s různorodými zařízeními s Androidem chceme zajistit, aby nové rozložení mapy nezpůsobovalo problémy. Podívejte se na novou taktickou mapu, dvakrát ťukněte pro přiblížení, použijte dlouhé stisknutí nabídky a zkuste označit pole a hráče.
  Podělte se o svůj názor v tomto vláknu vyhrazeného fóra: Feeback Android Beta Test – New Map
  Chceme mít jedno vyhrazené místo, kde bude nashromážděna veškerá vaše zpětná vazba, aby každý mohl sledovat průběh tohoto beta testu.

  Vylepšení mapy


  - Vylepšená doba načítání

  - Taktické zobrazení mapy

  - Přiblížení

  - Usnadnili jsme rozpoznání vesnic králů


  S touto novou verzí hry jsme zahrnuli také následující opravy chyb. Prozatím jsou zahrnuty pouze ve verzi beta.


  Oprava chyb


  - Pády aplikace kvůli sdíleným neúplným odkazům na zprávy v chatu jsou nyní opraveny

  - Česká verze hry je nyní zobrazena ve správném jazyce

  - Selhání při otevírání nebo zavírání nastavení oznámení by měla být minulostí

  - Velké rozlišení obrazovky již nepřeruší zobrazení pole zdrojů


  Podělte se s námi - co vám funguje, co ne, co se vám líbí a co ne :-)
  Váš tým Travian Kingdoms

  Zdravím válečníci a ce,


  dlouho jsme tu neměli žádnou soutěž co? Tak víte co? Pobavte mě / sebe.


  Házejte sem nějaký slušný memes, ať je to vtipný, ať to nikoho moc neuráží a pokud možno se to třeba týká i travianu? :-)


  Co vy na to? Do zbraně! Palte to sem! Já vykopávám!  Sám za sebe,


  Tkey  P.S.: Memes můžete tvořit tady ( https://imgflip.com/memegenerator ), nestyďte se! Jo a pár nejlepších postů dostane nějakou malou odměnu :-) Pozn. budou se počítat jen liky nikoliv dislajky :-)