Posts by Tkey

czech-2.jpg

Vážení hráči,

V úterý 7.5 v 13:30 CEST proběhne údržba serverů. Je možné, že bude krátký výpadek - cca 10 minut. Nemělo by to být nic závažného, avšak i tak s tím raději počítejte ;-)

S pozdravem,

Tkey

Akože čakal som tam toho viac ale čo už :D ...

https://prnt.sc/nkeo3v

P.S.: Sorry že som nevložil priamo obrázok ale keď som sa o to pokúsil tak som dostal hlášku //*The parameter “className” is missing or invalid.//*

Generování jednotek je náhodné, občas jich je více a občas méně, aby mohli uspět zkušenější i méně zkušení hráči ;-) Takhle asi stačí :-) nkeo3v

Vážení válečníci!!

sedmé kolo herního světa CZ1 začalo 20.11.2018 a skončilo 19.04.2019

Přikládám zde par obrázků ze statistik.

Byl to pořádný boj až do konce - sláva vítězům a čest poraženým (bez jedněch není druhých - viz popisek vítězného království)!! :-)

ahoj mohl bis mi pomos s virobou vojska

Vítám tě na fóru :-) Nejsem si jist, zda tato otázka patří úplně sem, ale co. Výroba vojska je záslužná činnost, je potřeba na jeho výrobu získávat dostatek surovin a to buď ze surovinových polí, z úkolů či útočením na ostatní hráče / loupežníky. Přidej se do nějakého království a uč se od zkušenějších hráčů, dokud se nestaneš jedním z nich ;-)

COM2_Start.jpg

Drazí válečníci,

na vědomost se dává, že začínají nové COM herní světy a sice COM4 a COM5 a lokální svět CZ2n !

COM4 začíná -> V úterý 28. května ve 14:00 CET

COM5 začíná -> V úterý 11. června ve 14:00 CET

CZ2n začíná -> V úterý 18. června ve 14:00 CET

(Pozn. Tkeye - vypadá to, že máme pořád asi hodně rádi úterky....asi lepší než pondělky, co vy na to? ) :-)

Jste na tyto kola připraveni? Tešíte se na lokální noční server? Vzhledem k tomu, že je lokálí server noční vás zveme na dva COM běžné servery :-)

Tkey za tým TK

Čaute lidičky je mi někdo schopný poradit... Byl jsem král , deaktivoval jsem pokladnici.. Ale království stále je a nevím jak ho zrušit..

Pokud si měl nějakého vévodu a abdikoval si, pak úloha krále přešla na něj ;-) Pokud si však neabdikoval, tak můžeš zrušit právě abdikací - mimochodem není možné abdikovat v době začátečnické ochrany ;-)

Spoustu dalších informací najdeš třeba zde i když v AJ :-)

How to abdicate as a king?

Jo a když tenhle odkaz nasdílíte kámošovi, tak dostane nějaký malý bonus na začátek, pokud si zahraje na x3 serveru....a neplatí to jen pro nové hráče, jen musí mít zaplé cookies a musí na to jít přes prohlížeč (přes apku by se stejně šlo blbě) :-)

bbash.kingdoms.com

vkolik to zacina?

Abych citoval jednoho čaroděje z Mortal Kombat: "UŽ TO ZAČALO!!!!!"

A jestli chcete navíc získat nějaký dárek pro vás a svýho kámoše, tak mu pošlete speciální link na tento server - musí být zapnutý sledování cookies a jít na to přes prohlížeč :-)

bbash.kingdoms.com

15-cropper-discussion-forum.jpg

Vznešení válečnici a válečnice,

vždy je dobré získávat od svých partnerů zpětnou vazbu - a to vy pro nás jste - partneři. V minulých měsících jsme se vás ptali na různé otázky ohledně úpravy herního systému a my vás vyslyšeli. Když se vám něco nelíbilo, tak jsme to poslali k ledu. Naopak jinde, kde jste požadovali, jsme konali. V současné době pracujeme na implementaci notifikací, o kterých jste také měli možnost hlasovat a rozhodovat! :-)

Avšak jak je uvedeno v nadpisu tohoto threadu, nyní se ptáme -> co vás pálí, co vám chybí a co se vám líbí, co máme posilovat a co naopak upozadit? Já osobně mám v hlavě dvě myšlenky, které bych chtěl zavést:

1) Odměna pro aktivní a nápomocné hráče na fóru - je mi jasné, že království mají alternativní komunikační kanály (skype, discord...), avšak zde na fóru se může ptát a odpovídat každý a já bych v nějaké periodicitě rád odměňoval ty aktivní, co vy na to?

2) Zavedl podporu iniciativ různých soutěží či prokázání kreativity. Máte nápad na zviditelnění své oblíbené hry? Možná něco zajímavé nakreslit? Natočit video? Chcete se podělit o zkušenosti či know-how? Tak to je dobře! Taková akce určitě nezůstanou bez povšimnutí.

Rád bych zde uvedl, že zde máte prostor na věci ptát a dostávat k nim zpětnou vazbu jak ze strany travian kingdoms teamu, tak ze strany ostatních hráčů, tak směle do toho, nestyďte se!

Tkey za team Travian Kingdoms