Posts by Kaos

  bende de pc sorun yaratıyor chrome de açıyorum oyunu kasıyor yavaşlıyor komutlar geç açılıyor sayfa geç açılıyor ram 8 gb neden acaba sorun

  Oyun dünyası ile ilgili herhangi bir bakım yada sorun yok ise tarayıcınızdaki çerez ve cookieleri silip denemenizi tavsiye ederim. Genelde işe yarıyor. Ayriyetten pandemi nedeni ile yasak olmasından internetler bayağı ağır bazen bende sorun yaşıyorum bunuda göz önünde bulundurmak gerekli. Eğer sizden kaynaklı bir sorun olmadığını düşünüyorsanız dediğim işlemleri yaptıktan sonra desteğe mesaj atabilirsiniz severı kontrol etsinler :)

  Merhaba kış savaşçıları,


  Tahmin etkinliğimiz sona erdi. Gözlerimizi kamaştıran altınları saymanın zor olduğunu anlayabiliyorum. Umarım göz sağlığınız yerindedir ^^


  Doğru cevap: 565 Altın

  İşte tahmin oyunumuzun kazananları;


  En yakın 2 tahmin: SimonMagus ve ARSLAN Ödül 50 Altın


  En yakın 3 tahmin: ERTİ , YÜCE ENES ve KARA MURAT#TR(2) Ödül 25 Altın


  Kazanan arkadaşlarımızı tebrik eder, katılan yarışmacılarımıza teşekkür ederiz. Bir sonraki etkinliklerde görüşmek üzere :thumbup:


  Önemli Not: Kazananlara verilecek kodlar 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olacağı için kazananların en kısa sürede altınlarını almaları gerekmektedir.

  İyi de, 15 yıldır oynadığım nick i "sevmedik bu ismi" diye kabul etmediniz. Bizim ufaklık ta uğraşmış olmayınca saçma sapan bir isim yazmış. Yılların ismi niçin kabul etmediniz anlamadım, bu konuda yardımcı olun zira bana ait olmayan ve hoş olmayan bir isimle oynamak zorunda kaldım

  Değiştirilen nickiniz neydi? Uygunsuz ise değiştirilmiş olmalı, bildiğim kadarıyla uzun süredir kolay kolay isim değişikliği yapılmıyor.

  Sevgili oyuncularımız,


  Kendi kelimelerinizi bulun etkinliğimiz sona erdi. Farklı düşünce tarzları ve fikirlerin bir araya geldi etkinliğimizde bizleri güldürdüğünüz, güldürürken düşündürdüğünüz için teşekkürler. gaul-idea


  Bu güzel paylaşımlar sonucu bir karara vararak kazanan oyuncularımızı seçtik. İşte kazananlar;
  1. @Cirilla
  2. @Luna_
  3. @DaRk_BluE


  Kazanan oyuncuları tebrik ediyor, katılan diğer oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Kazanan oyuncularla Elendil forumdan, özel mesaj yoluyla iletişime geçecektir.Mesaj kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın :)

  Başka bir etkinlikte görüşmek üzere..:thumbsup:

  Merhaba,


  Hazine Binası sadece Kral veya Derebeyi olduğumuzda işimize yarıyor anladığım kadarıyla doğrumu? Vali olmamız durumunda herhangi bir faydası bulunmuyor.

  Krallığa baya etkisi oluyor. Ek kaynak ve zafer puanı ürettiği için krallığınızın ilerlemesinde etkisi var

  krallığımıza yer taşımasını ıstemedığimiz oyunculara nasıl davet edebılırız ?

  Cümleniz biraz anlamsız olmuş ya da ben pek anlayamadım. Sanırım krallığa oyuncu davet etmekten söz ediyorsunuz. Bir kişiyi krallığınıza davet edebilmek için belli bir nüfusa sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca davet edeceğiniz kişi krallığın etki alanın olmalı(sınırılarınız arasında olmalı) Bunlar olduktan sonra oyuncuyu davet edebilirsiniz.

  Daha öncede aynı öneri farklı bir oyuncu tarafından önerilmişti.Bu konuda gerekli bildirimi üst yönetime iletmiştik.

  Konuya buradan bakabilirsiniz

  Merhaba,


  Önerinizi okudum. Komançero arkadaşımınızın dediğine katılıyorum. Şu açıdan bakarsak eğer belki daha iyi anlayabilirsiniz, eğer bu uygulanabilir olsaydı o zaman destek asker göndermenin bir mantığı kalmazdı. Saldırı olan köye bütün askerler yığılırdı be savunma daha güçlü olurdu. Kendi açımızdan düşününce çok yararlı geliyor ama birde rakibin aynı şeye sahip olduğunu düşünün o zaman nasıl hissederdiniz :)


  Yinede öneriniz için teşekkür ederiz. Her türlü fikir ve önerilerinize açığız belirtmekten çekinmeyin :thumbsup:

  Gelen 30 haneli kodu kupon sekmesine kopyalıyorum ama yüklenmiyor , başka bir yolu var mıdır?

  Kopyalarken başta ve sonda boşluk olabiliyor. Bu nedenle çoğu copy paste işlemlerinde hata alabilirsiniz. Kodu eksiksikz ve hatasız şekilde yazdığınız takdirde olacaktır aksi halde bir hata alırsanız destek bölümünden bu durumu bildirin. Satın aldığınız siparişi, kodunuzu ve ödeme dekontunuzu attığınız takdirde kendileri size yardımcı olacaktır.