Posts by Kaos

  Vali olarak oynarken bir krallığa köyümüzü taşıdığımızda hammadde alanları sıfırlanıyor. Hammadde alanları için harcadığım hammadde kahramanın heybesine mi ekleniyor?

  Merhaba,


  Sorunuza yanıt, evet. Kahraman heybesinde hammaddelerinizi bulup tekrar kullanabilirsiniz. Depolarınızın boş olduğundan emin olun :)

  merhaba arkadaşlar temcilciliğini yaptığım arkadaş oyunu bıraktığını söyledi ve kendi hesabıyla köydeki köşkü kaldırdı ve hiç bir şekilde aynı ip kullanmadık şimdi ben bu arkadaşın köyünü reisleyebilir miyim? şuan temsilciliği bende değil başka arkadaşa verdirdim

  Merhaba,

  Temsilciliğini yaptığınız hesap ile aranızda bağ oluşuyor. 15 gün geçtikten sonra reisleme yapabilirsiniz. Aksi halde sistem tarafından aynı IP uyarısı alırsınız. Bu süreç içerisinde de temsilcisi olduğunuz hesaba giriş yapmayın ve temsilciliği iptal edin arada herhangi bir bağ kalmasın

  merhabalar, krallığımı başka bir koordinata nasıl taşıyabilirim


  Köy taşıma aşağıdaki koşullarda geçerlidir;

  Vali olarak

  Yer değiştirme için koşullar: Sadece bir köyünüz olmalıdır ve o anki kralınızdan en az iki kat daha fazla nüfusa sahip olmalısınız.

  Koşullar karşılandığında, nüfusunuzun %50'sinden daha fazla nüfusa sahip ve son 24 saat içinde çevrimiçi olan bölgenizdeki iki krallığa önerileceksiniz.


  Kral olarak

  Yer değiştirme için koşullar: Sadece bir köyünüz olmalıdır ve krallığınızda oyuna devam eden valiler olmamalıdır.

  Koşullar karşılandığında, kralları oyuna devam etmemesine karşın valileri oyuna devam eden bölgenizdeki iki krallığa gösterileceksiniz. Yer değiştirmeyi onayladığınızda oyuna devam etmeyen kral ile yerlerinizi değiştireceksiniz.

  Merhaba,

  Oyun içerisinde nasıl altın satın alabilirim ile ilgili bir rehber hazırladık. Aşağıdaki adımları uygulayarak hesabınıza altın yükleyebilirsiniz. Bu işlemler sırasında sırasında herhangi bir sorunuz olursa bize ya da oyun içerisinden destek sistemine yazarak iletebilirsiniz. :thumbup:


  İlk adım: Hesabınıza giriş yapın ve oyun ekranının en üstündeki panelden altın butonuna tıklayın.


  BzAXBv.jpg  Açılan pencerede "Altın satın al" bölümüne tıklayın.


  yYm3TO.jpg  Burada karşınıza ne kadarlık bir paket almak istediğiniz konusunda seçenekler çıkacaktır. Aşağıdaki resimde gördüğünüz 1800 , 3500 rakamları altın miktarını, 3500lük altın paketinin üstünde gözüken +%121 ibaresi bu paketi satın aldığınızda belirtilen rakamla ek olarak hediye altın vereceğini gösterir. Altın miktarının en sağında bulunan simgelere dikkat etmeyi unutmayın, ödeme seçeneğinizi EURO ile ve TL ile seçim yaparak gerçekleştirebilirsiniz.


  9tBAZX.jpg  Telefon ile altın almak isterseniz aşağıdaki telefon butonuna tıklayarak telefon paketlerine ulaşabilirsiniz.


  rXYqJN.jpg  Herhangi bir kupona sahipseniz ya da travian etkinliklerinden bir ödül kazandıysanız bu bölüme girerek altınlarınızı hesabınıza yükleyebilirsiniz.


  Qau75H.jpg  Ayrıca ödeme yönteminizi seçebilirsiniz.


  Q5o1Lb.jpg  Karar verdiğiniz paketin üzerine bir kez tıklayarak sağ bölmede açılacak ödeme ve sipariş ayrıntılarını gördükten sonra "Satın Al" tıklayın.


  qXzhXO.jpg  Yeni bir pencere açılacaktır. Bu pencerede sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde giriniz.


  iTSev6.jpg


  Daha sonra ödemeniz onaylanacaktır. Kredi kartınızın sanal ödemelere açık olduğundan emin olun. Eğer sanal ödemelere açık değil ise bankanız ile iletişime geçerek açtırabilirsiniz. Ödeme ile ilgili soru/sorunlarınız için (Örn; Altın satın aldım ama hesabıma gelmedi? vb...) lütfen destek sistemi üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin. !Ödeme dekontunuzu saklayın!


  NOT: Satın aldığınız altınlardan kullanmadıklarınız var ise oyun dünyası sona erdiğinde ya da hesabınız silindiğinde kalan altınlarınızı farklı bir oyun dünyasında kullanabilirsiniz. Hediye altınlar transfer edilmemektedir. Aktarım için bekleyen altınınız olduğuna dair lobide bir bildirim alırsınız. Hesap isminizin sol altında bulunan edevat sütunundaki tuş aktarılabilecek Altın miktarını gösterir.

  bende de pc sorun yaratıyor chrome de açıyorum oyunu kasıyor yavaşlıyor komutlar geç açılıyor sayfa geç açılıyor ram 8 gb neden acaba sorun

  Oyun dünyası ile ilgili herhangi bir bakım yada sorun yok ise tarayıcınızdaki çerez ve cookieleri silip denemenizi tavsiye ederim. Genelde işe yarıyor. Ayriyetten pandemi nedeni ile yasak olmasından internetler bayağı ağır bazen bende sorun yaşıyorum bunuda göz önünde bulundurmak gerekli. Eğer sizden kaynaklı bir sorun olmadığını düşünüyorsanız dediğim işlemleri yaptıktan sonra desteğe mesaj atabilirsiniz severı kontrol etsinler :)

  Merhaba kış savaşçıları,


  Tahmin etkinliğimiz sona erdi. Gözlerimizi kamaştıran altınları saymanın zor olduğunu anlayabiliyorum. Umarım göz sağlığınız yerindedir ^^


  Doğru cevap: 565 Altın

  İşte tahmin oyunumuzun kazananları;


  En yakın 2 tahmin: SimonMagus ve ARSLAN Ödül 50 Altın


  En yakın 3 tahmin: ERTİ , YÜCE ENES ve KARA MURAT#TR(2) Ödül 25 Altın


  Kazanan arkadaşlarımızı tebrik eder, katılan yarışmacılarımıza teşekkür ederiz. Bir sonraki etkinliklerde görüşmek üzere :thumbup:


  Önemli Not: Kazananlara verilecek kodlar 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olacağı için kazananların en kısa sürede altınlarını almaları gerekmektedir.

  İyi de, 15 yıldır oynadığım nick i "sevmedik bu ismi" diye kabul etmediniz. Bizim ufaklık ta uğraşmış olmayınca saçma sapan bir isim yazmış. Yılların ismi niçin kabul etmediniz anlamadım, bu konuda yardımcı olun zira bana ait olmayan ve hoş olmayan bir isimle oynamak zorunda kaldım

  Değiştirilen nickiniz neydi? Uygunsuz ise değiştirilmiş olmalı, bildiğim kadarıyla uzun süredir kolay kolay isim değişikliği yapılmıyor.

  Sevgili oyuncularımız,


  Kendi kelimelerinizi bulun etkinliğimiz sona erdi. Farklı düşünce tarzları ve fikirlerin bir araya geldi etkinliğimizde bizleri güldürdüğünüz, güldürürken düşündürdüğünüz için teşekkürler. gaul-idea


  Bu güzel paylaşımlar sonucu bir karara vararak kazanan oyuncularımızı seçtik. İşte kazananlar;
  1. @Cirilla
  2. @Luna_
  3. @DaRk_BluE


  Kazanan oyuncuları tebrik ediyor, katılan diğer oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Kazanan oyuncularla Elendil forumdan, özel mesaj yoluyla iletişime geçecektir.Mesaj kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın :)

  Başka bir etkinlikte görüşmek üzere..:thumbsup:

  Merhaba,


  Hazine Binası sadece Kral veya Derebeyi olduğumuzda işimize yarıyor anladığım kadarıyla doğrumu? Vali olmamız durumunda herhangi bir faydası bulunmuyor.

  Krallığa baya etkisi oluyor. Ek kaynak ve zafer puanı ürettiği için krallığınızın ilerlemesinde etkisi var

  krallığımıza yer taşımasını ıstemedığimiz oyunculara nasıl davet edebılırız ?

  Cümleniz biraz anlamsız olmuş ya da ben pek anlayamadım. Sanırım krallığa oyuncu davet etmekten söz ediyorsunuz. Bir kişiyi krallığınıza davet edebilmek için belli bir nüfusa sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca davet edeceğiniz kişi krallığın etki alanın olmalı(sınırılarınız arasında olmalı) Bunlar olduktan sonra oyuncuyu davet edebilirsiniz.

  Daha öncede aynı öneri farklı bir oyuncu tarafından önerilmişti.Bu konuda gerekli bildirimi üst yönetime iletmiştik.

  Konuya buradan bakabilirsiniz

  Merhaba,


  Önerinizi okudum. Komançero arkadaşımınızın dediğine katılıyorum. Şu açıdan bakarsak eğer belki daha iyi anlayabilirsiniz, eğer bu uygulanabilir olsaydı o zaman destek asker göndermenin bir mantığı kalmazdı. Saldırı olan köye bütün askerler yığılırdı be savunma daha güçlü olurdu. Kendi açımızdan düşününce çok yararlı geliyor ama birde rakibin aynı şeye sahip olduğunu düşünün o zaman nasıl hissederdiniz :)


  Yinede öneriniz için teşekkür ederiz. Her türlü fikir ve önerilerinize açığız belirtmekten çekinmeyin :thumbsup: