Posts by Kaos

Upcoming Forum Maintenance Thursday, 04.06.2020
Thursday, June 4th 2020, from 12:00 pm CEST (UTC +2) to approx. 14:30 pm CEST (UTC +2)
Duration: approx. 2 1/2 hours

Com sunucularında altın nasıl temin ediliyor türkiyedeki sitelerde sadece tr var.Comx5 te kredi kartı ilede ödeme yapamıyorum hata veriyor

Oyun içerisinde altın satın alma bölümünden direkt olarak hesaba altın satın alabilirsiniz. Kredi kartı sorununuz için desteğe bir yazın derim :)

EhJhZn.png

Bu güzel sohbetler için yardımcı olan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. 😊 Sizler de görüşlerinizi bildirmek için yorum yapabilirsiniz. bCi7dV.png

Tüm oyuncularımıza başarılar dilerim :thumbsup:

fxSJEU.png

Ep9fCZ.png

30 Temmuz’da açılan TR2 sunucusunda aktif olarak oynayan krallardan ve oyunculardan sizler için bilgiler sızdırdık.

Sizde serverda ki gidişatı ve oyuncularımızın düşüncelerini duymak istiyorsanız röportajlarımıza göz atın.

mxFPHp.png

Merhaba,

Gece barışı olan bir server gelecek mi yakında?

Şu an aktif olarak 1n ve 2n serverları açıktır. 1n 26.gününde , 2n 117.günündedir. 2 adet gece korumalı server var bunlardan birisi bitene kadar yeni açılacağını düşünmüyorum. Yeni açılacak oyun dünyalarını Odin önceden duyuruyor zaten :)

nick ve şifrelerimi anlık olarak yanımda olan cisimlerin isimlerinden seçerim. daha doğal, samimi geliyor bana :)

Kendimi gördüm bir an :D

Orta yakın bir zamanda diyebilirim biraz karmaşık ve zor bir durum yaşadım. Nick seçerken de aklıma geldi ve Kaos ismini koydum.

TDK'ya göre; Evrenin düzene girmeden önceki biçimden yoksun, uyumsuz ve karışık durumu anlamına geliyor.

Merhabalar,

oyunu açtığımda kral olarak açtım ama şuanda dağıtmak istiyorum malesef olmuyor elçilikden giriyorum normalde sağda dağıt demesi lazım ama bende o buton yok varmı başka yapabileceğim bişeyler

Burada açtığınız konuda arkadaşımız size yanıtı vermiş bulunuyor :)

Merhaba,

Bu konu altından oyun dünyası ile ilgili rapor, tartışma ve diploması, tüm paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.

:!:TR1n oyun dünyası 17 Eylül Salı , 15:00'da açılacaktır.

Merhaba,

Arkadaşımız gerekli yanıtları vermiş :)

Kendisinin sorununa gelecek olursak yarın açılacak oyun dünyası için duyuru zaten haberler bölümümüzde aktif. Ne konusu istiyorsunuz anlayamadım?