Posts by Kaos

nick ve şifrelerimi anlık olarak yanımda olan cisimlerin isimlerinden seçerim. daha doğal, samimi geliyor bana :)

Kendimi gördüm bir an :D

Orta yakın bir zamanda diyebilirim biraz karmaşık ve zor bir durum yaşadım. Nick seçerken de aklıma geldi ve Kaos ismini koydum.

TDK'ya göre; Evrenin düzene girmeden önceki biçimden yoksun, uyumsuz ve karışık durumu anlamına geliyor.

Merhaba,

Bu konu altından oyun dünyası ile ilgili rapor, tartışma ve diploması, tüm paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.

:!:TR1n oyun dünyası 17 Eylül Salı , 15:00'da açılacaktır.

Merhaba,

Arkadaşımız gerekli yanıtları vermiş :)

Kendisinin sorununa gelecek olursak yarın açılacak oyun dünyası için duyuru zaten haberler bölümümüzde aktif. Ne konusu istiyorsunuz anlayamadım?

Merhaba,

Rakamları elbette kesin bir oran için vermedim. Üzerinde tartışılacak bir konu.. Ancak yönetimin şu an için bunu düşündüğünü söyleyemem. Artı ve eksileri konusunda oldukça hassas davranıyorlar onları da anlayabiliyorum, sizleri de.

Lakin bu konuda haberleri olduğunu bilmenizi isterim. Daha çok geliştirebilir ve bir değişiklik yapmaya karar verirlerse belki uygulamaya geçirebilirler. Bu benim düşüncem elbette bekleyip göreceğiz :)

Merhaba,

İtemlerin açık arttırmaya düştüğü ve bizim bakabileceğimiz rehber tarzında bir konu yada bölüm bulunmuyor. Beklediğiniz itemler açık arttırmaya düşmemiş ise henüz vakti gelmemiştir. Eğer bu konuda teknik bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Yardım Merkezi'nden oyun yönetimi ekibine durumu iletebilirsiniz. :)

Merhaba,

Öneriniz için aldığım bilgiler doğrultusunda sizlerle bunları paylaşacağım :)

Bir krallıktaki oyuncu sayısının sınırlandırılması, o krallığın başka bir krallıkla işbirliği yapmasını engellemez. Ve ya bu iki krallık, üçüncü bir krallık ile işbirliği yapmaktan ve daha küçük bir dördüncü krallığı yok etmekten vazgeçirmez. Ayrıca tek bir "meta" krallığı, her biri max 25 sınırlaması olan 10 küçük krallığa bölünebilir. Bu durum krallığa sadık üyelerin, krallıkta bulunmaları için haksızlık olmaz mı? Ya iki krallık, daha büyük bir krallığa karşı birbirlerine yardım etmeye karar verirse? Bu bir meta olarak kabul edilir mi? Ne zaman sadece iki krallık birleşiyor ve ne zaman bir meta haline geliyor?

Bunu uyguladığımızı var sayarsak; çoğu krallıkta sıradan oyuncular veya yeni başlayanlar için boş yer kalmayacaktır. Sadece 15 üye alabileceğiniz bir genişliğe sahipseniz, oyunu yeni birine öğretmek için bu boşlukları feda eder misiniz? Krallığınıza oyuna birkaç saat vakit ayırabilecek birini kabul eder misiniz?