Posts by gecebaskını

Ben anlaşılmadım ben kendi koylerimiz arasında demek ıstemiştim yanlış anlaşılmasın baska oyuncuya gene destek alarak atılcak asker yıgılması dıyorsanızda zaten adamlar 2 yada 3 koyden asker bastıgı zaman tek koyune atıyor fark eden bısey olmuyor dıye dusunuyorum ama ılgınız ıcın genede tesekkur ederım.

Anladım hocamda merkezden asker basıyorsun zaten yan köylerden basıyorsun doğrumu ben yan köylerdeki askerleri dıyelim merkeze attım orda kullanmak ısıtıyorum hangi köye attıysam o koyun askeri olsun demek ıstedgımı o yanı Hammade normal olacak oyun aynı sekilde devam edıcek sadece askerleri köylerde kullanıcaz. Yani altın kullanımı olmayacakta koy gene asker basacak ama attım koyun askeri olacak yada o köyden alıp 3 köye atacam mesela o koyun askeri olacak demek ıstedıiğim buydu aslında ılgın için teşekkür ederim.

MERKEZ KÖYDE BASTIĞIMIZ ASKERLERİ VEYA YAN KÖYLERİMİZDE BASTIĞIMIZ ASKERLERİ MERKEZ KÖYDE KULLANALIM YADA YAN KÖYLERİMİZDE KULLANALIM ASKERLER SADECE BİR KÖYÜN ASKERİ OLMASIN ÇALIŞMA BEKLİYORUM...:thumbsup::thumbsup::thumbsup: