Posts by Vercingetorix#TR(5)

Bunu denedim, x3 oyunda (arada uyuyakaldığım için)10 saatte 2. köyü kurdum. ancak burada gördüğünüz şeylere ek olarak şunu söyleyebilirim.

1)25 asker basmak tamamen saçmalık, ancak tek mantığı şu olabilir, haydutları hızla temizlemek yenisinin gelme vaktini de daha erkene alıyor. Ben mantıklı bulmadığım için 5 asker bas görevinden sonrasını uygulamadım, tavsiye etmiyorum.

2)BÜTÜN kaynaklarınızı 3. seviyeye çıkarın. Ödüllerini aldıktan sonra ileriki adımlarda kaynağınız bitmeye yakın başka bir kralla konuşup size menhir atmasını isteyin. Bu yolla hem harcadığınız kaynağı geri alıyorsunuz, hem de görev ödülü+o arada yaptıkları üretim cebinizde kalıyor. Ayrıca sonradan teker teker kaynakları yıkmakla uğraşmıyorsunuz.(sadece mancınıkla yıkılabiliyorlar)

3) Köşk değil saray yapın. Biraz daha fazla kaynak harcamanız gerekecek. Ama zaten sadece 5. seviyeye kadar siz geliştiriyorsunuz. Sonraki 5 seviye kendiliğinden geliyor. Yıktığınızdaysa harcadığınızdan çok daha fazla kaynağı yıktığınızda molozlardan toplayacaksınız.

Aklıma başka bir şey gelirse buraya eklerim. Ama yukarıdaki rehberden memnun kalmadım. Bir gün yenisini yazmak gerekebilir. Optimize bir rehber değil.