Posts by EFE#TR

Arkadaşlar TR3 Serverında Plus hesap hesabım var server başlayalı 10 gün falan oldu. oyunun başından beri aktif oynadım ama askere gideceğim için oyunu çok zor oynicam. oyunu bilen biriyle dilerse ortak olabilirim. hesabı birlikte oynayabiiliriz. hesabı silmek istemiyorum bi emek var. oyunu oynamak isteyen de faydalanabilir. hem ben de hesabımı silmek durumunda kalmam.

Aklıma bi soru takıldı. 60 nufuslu etkin olmayan köye 60 askerle saldırıp mevcut askerlerini temizlemek istedim. saldırdım zaten askeri yokmuş. sonra o köyü yağma listesine koydum 1 asker yolladım o köye öldü. başka 1 asker yolladığım köylerde var ama o başka köylere giden 1 askerler ölmüyor ama bu 60 nufuslu olan köyde öldü bu nasıl olabilir?

Arkadaşlar bir kullanıcı bana saldırdı valiyim saldırıyor diye sığınaklarıma sığacak şekilde hammaddelerimi kullandım alabileceği ham yoktu ama 7k ham çekti benden giden hamlar ise vergi fonundan gitti yazıyor raporda köyde hammadde bırakmadım ama vergi fonundan adam 7k hammadde aldı o hammadde zaten ben de yok nerden aldı o hammaddeyi anlayan var mı? saldıran kral