Posts by ATAK

şaka gibi hakaten cumhuru listeye koymuşsunuz adam oynamadı bile ilk gün hesap açtı ve gitti oyun sonuna kadar gri köy olarak kaldı silinmedi bir türlü diye espirisine yazdım ben onu sadece nickleri okuyorsunuz devamında ne yazılmış bakmadınız demi :)

bence cumhur olmalı oyunun başından beri gri köy olarak duruyor hesabı silinmedi gitti gayet başarılı bir yağma köyü cumhuru adaylığa koyun ben ona tr1 de oynayan oynamayan herkesten oy dilenip yaptırayım birinci nasıl olsa tr1 de oynamayanlarda oy kullanıyor multi hesaplarda kullanıyor önüne gelen kullanıyor saçma bir yarışma saldırı savunma nufus yağma birincilerini online süresi en yüksek olanları oylatırsınız server dışı kimse oy kullanamaz yarışma öyle olur forumdan değilde oyun içi oylama yaptırmanız mantıklı oynamayan oy kullanamaz

Alttaki biraz bulanık çıkmış ama olsun ;)

biraz emek biraz hırs , %100 alın teri

TAKLİTLERİMDEN SAKININ FOTOYLA OYNAMA FİKRİ İLK BENİMDİ X3 teki üretim miktarı tr1 serverde tutmaz 400k tahıl ürettiremezsin heleki o depo kapasitesiyle tüm katkılar olsa bile 100k üretimi geçemezsin 8o

300 atlı 252 atlı zaiyat veriyor

300 atlı + 300 piyade olduğunda 267 zaiyat veriyor ki piyadeleri saymıyorum bile

mantıken düşünüldüğünde piyadeler atlıların gücünü düşürmüş oluyor en azından kayıp çoğalmamalı yani yoksa bende farkındayım asker sayısı * atlıya karşı saldırı = saldırı gücü gibi düz mantıkla çalışan basit bir formülle çalışıyor ama mantıklı değil daha da garibini ekleyeyim yanına mızrakçı tokmaktan daha iyi savaşıyor tokmağın saldırı gücü 40 mızrağınki 10 en alttaki 2 sonuca bakmanızı rica ediyorum

kahramanın ölmüyo.istersen bi daha bak

sıkıntı orada zaten 100 totonla saldırırsam 3000 tokmağı öldürüyorum kahoda ölmüyor ama 100 tokmak 100 totonla saldırırsam hem kaho ölüyor hemde 3000 tokmağı öldüremiyorum tokmak eklemeyince daha güçlü oluyorum dikkatli bakmadın mı çok saçma bir durum buda başka denediğim bir tanesi kahoyuda çıkarttım daha anlaşılır olsun diye tokmak yokken daha az kayıpla kazanıyorsun

MERHABALAR SMİLATÖRDE TESADÜFEN DENEDİĞİM BİR ŞEY ASKER SAYISI ARTINCA ORDU GÜÇ KAYBEDİYOR MANTIKLI GELMEDİ

OYUNDA YENİ SAYILIRIM GEÇMİŞ YILLARDA BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDE BİLDİĞİM İÇİN TEKRAR Bİ OYNAMAK İSTEDİM ESKİSİ GİBİ AKTİFLİK YOK OYUNCULARIN ÇOĞU ÇİFTÇİLİK YAPIYOR FORUMLARDA OYUNCULAR NASIL HİLE YAPIP HIZLI İLERLEDİKLERİNİ ANLATIYORLAR TAKİP ETTİNİZ Mİ BİLMİYORUM AKTİF OYUNCU 500 SE EMİN OLUN 200 KİŞİ VARDIR SADECE OYUNDA TERKEDİLMİŞ KÖYLERİN ÇOĞU OYUN BIRAKANLAR DEĞİL O KÖYLE İŞİNİ BİTİRMİŞ OLAN HİLECİLER GELİŞİM SÜRESİ ZATEN ÇOK UZUN SIKMAYA BAŞLADI ŞUNU YAPAYIM DEDİĞİN İŞLEM 2 HAFTANI ALIYOR BİDE BOTLARLA UĞRAŞIYOR OLSAYDIM BIRAKMIŞTIM ŞİMDİYE KADAR.ESKİDEN OYUNUN MANTIĞI ÇOK DAHA SADE VE ANLAŞILIRDI ŞİMDİ KARMAŞIK BİR HAL ALMIŞ ÇÖZMEK 1 AYINI ALIYOR ZATEN İNSANIN İYİCE KARMAŞIKLAŞTIRIRSANIZ BİLENLER ADAPTE OLUR BELKİ AMA YENİLER GELİŞEMEZ SIKILIP BIRAKIR ALTERNATİF ÇOK FAZLA EN BÜYÜK ÖRNEKLERE GÖZ ATIN FACEBOOK OLDUKÇA SADEYKEN GELİŞTİRMEK ADINA BİR SÜRÜ DEĞİŞİKLİK YAPIP LİDERLİĞİ DAHA SADE OLAN İNSTAGRAMA BIRAKTI VE OYUNUN EN BÜYÜK EKSİKLİĞİ MOBİL UYGULAMASI MOBİL UYGULAMASI BERBAT DURUMDA BİLGİSAYARLARIN YERİNİ MOBİL CİHAZLARIN ALDIĞI BİR DÖNEMDE ÇOK BÜYÜK EKSİKLİK KİMSE CEBİNDE BİLGİSAYAR GEZDİRMİYOR AMA TELEFON HERKESİN CEBİNDE EVİNDE BİLGİSAYAR OLMAYAN İNSAN SAYISI BİLE GİDEREK ARTIYOR ARTIK OYUNU TELEFONDAN OYNAYIP FİLMİ İNTERNETLİ TVLERDEN İZLİYORLAR MOBİL VE PC MODU ÇOK FARKLI MOBİLDEN OYNAMAK İÇİN HESAP AÇTIM AMA AŞIRI EKSİK VE YAVAŞ OLDUĞU İÇİN HİÇ KULLANMIYORUM BİLGİSAYAR BAŞINDA UZUN KALAMAYACAK OLSAM ANINDA BIRAKIRIM

(KONUNUN DIŞINA ÇOK TAŞTIM AMA ÖNEMSEDİĞİNİZ BİR KONU VARKEN SÖYLEMEK İSTEDİM)