Posts by ZeroTolerance#TR

  Torbaların içindeki altınları bir miktar karıştırarak. Örneğin romalı köylünün kesesinden 1 altın, galyalının 2 altın ve cermenin 3 altınını aynı torbaya koyup tartarım.

  eğer torba 6 külçeden 0.1 külçe daha ağırsa romalı, 0.2 külçe daha ağırsa galyalı, 0.3 külçe daha ağırsa cermen köylü sahte altın getirmiştir.


  TR2N sunucusu oyuncu ismi: ZeroTolerance

  1. Seçenek: Köylü ilk önce sıçanı tekneye koyar ve nehrin karşısına geçirir. Daha sonra tekne boş bir şekilde geri döner. Geri döndüğünde bu sefer tahılı tekneye alır ve karşıya geçirir. Ama bu sefer tekrar geri dönerken sıçanı tekrar tekneye koyup geri götürür. Daha sonra sıçanı bırakıp ayıyı alır ve karşıya geçirir. Ve son kez boş tekneyle geri döner ve sıçanı tekrar karşıya geçirir.


  2. Seçenek: Köylü yine ilk önce sıçanı nehrin karşısına geçirir. Ve boş tekneyle geri döner. Ama bu sefer ayıyı alır ve karşıya geçirir. Geri dönerken de fareyi de alır ve eski yerine bırakır. Buradan tahılı alır ve karşıya götürür. Ve son olarak tekrar boş tekneyle sıçanı yerinden almak için geri döner. Sıçanı tekrar karşıya geçirir.


  TR2N sunucusu oyuncu ismi: ZeroTolerance