Login

Search Results

Search results 1-20 of 95.

• Výpadky na CZ3

JaLe - - Všeobecné

Quote from Ppepsikk#CZ: “Nechce se nikoho zastávat ale pokud to lidi kteří vlastní Travian to dělají jen jako koníček tak je i chápu že jím to vše trvá. Takže vaše argumentace s tím že pokud by tak jednali ve firmách tak jste pod mostem je špatná. Firma musí dělat vše proto aby měla příjem a hlavně zisk ... ale pokud někdo něco děla jako koníček tak mu nejde ani tak o nějaký obrovsky zisk že hlavní příjem peněz má jinde. A pokud Travian je pro majitele hlavní příjem peněz tak prostě bude mít mén…

• Výpadky na CZ3

JaLe - - Všeobecné

Sorry blacku, váš support je fakt k breku, a klidně mi dej zase varování za sprosťárny. Nechápu co tam řešíte týden za kraviny. Pokud Vám někdo dodává špatný hw, tak to je snad smluvně ošetřený, ne? A neříkej že ne. Tohle se stát u nás ve firmě, tak nám platí miliardové pokuty. (nejsem majitel firmy, takže se nemusíte bát že bych byl miliardář). Stále to vypadá že někdo v travianu dělá něco špatně.

• Výpadky na CZ3

JaLe - - Všeobecné

Kompenzace nebude žádná, s tím nepočítej, Jako kompenzaci můžeš brát další výpadky příští týden.

• obchodní cesty

JaLe - - Otázky

Jo je to na h*, jako spousta věci tady, prostě sis koupil premium zbytečně, když ty obchodky nejde použít, klasika, to samé mobilní android apka, můůžeš dát do fronty stavbu, ale nejde rezervovat surky, k ničemu. Ale hlavně zaplať.

• Výpadky na CZ3

JaLe - - Všeobecné

U mě problémy s přihlášením, dlouho načítá, do mobilní apky se nedá skoro dostat, celé loby je nějaké na ho...

• Nový CZ4 2018

JaLe - - Otázky

Všechno začínalo ve 14:00, tak čekáme i dnes na 14:00, doufám že to je správný čas.

• Nový CZ4 2018

JaLe - - Otázky

Je to nuda, ale co mají závisláci dělat. V kolik to začíná?

• Nový CZ4 2018

JaLe - - Otázky

To tedy není, určitá skupina lidí hraje jen ten "svůj" server. Což pro někoho je číslo 4.

• Nový CZ4 2018

JaLe - - Otázky

Tak to si ho hraj sám Blacku Nebrání, to máš pravdu - ale někteří hráči hráli minulý věk cz4 a chtěj ho hrát znovu a vy to takhle "kazíte", zatím jsem tady na fóru viděl převážně negativní názory na tenhle noční mír, nechápu co to je za módu, tyhle noční míry. Ale pokud je tohle Váš krok tak prosím, nikdo Vám do toho nemůže kecat. Příště alespoň v loby označte že jde o nehratelný noční mír, ať tady jako idioti nečekáme na nový cz4, který končil před pár měsíci a nebyl žádný blbý noční mír.

• Výpadky na CZ3

JaLe - - Všeobecné

Ja nemluvím o předělání, v době kdy začal vývoj už některé technologie, které bych použil byly na světě. Nikomu nic zadarmo navrhovat nebudu, nám také nikdo nedá zlatky zadarmo - jen poukazuji na to, že člověk, který rozhodl "uděláme to takhle" je amatér a nevyzná se v oboru. Ok, netvrdím, že bude lepší, ale tvrdím, že si myslím že bude lepší. Tím jsem nechtěl říct že jsem mistrsvěta co umí vše dokonale. Jen si to prostě myslím.

• Výpadky na CZ3

JaLe - - Všeobecné

Quote from Advartic: “(Hidden Content) ” Tak to má travian asi špatné testery a tomu bych se ani nedivil, když vidím ten návrh celého herního systému. Ještě nejsem profík, ale jako junior bych rozhodně navrhnul lepší herní architekturu a technologie. A to že se nějaká chyba hledá špatně je pravda, ale co je komu po tom, takový program by vůbec neměl projít přes relase kandidáta. Ale tohle spíš vypadá na nějakou chybu HW, což se při testování neodhalí. Těžko říct kde je chyba.

• Výpadky na CZ3

JaLe - - Všeobecné

To co bylo psaný výše jsem nečetl, ale souhlasím s tím, že podpora ze strany travianu je nulová, zažil jsem mnoho výpadků, kdy jsem kůli nim přišel o jednotky, nedostal jsem žádnou náhradu, prej o jedntky přišel každej, asi na každýho šel ostrý útok a on nestačil uhnout s offkou, protože byl výpadek. Travian je super hra, ale tohle chování mě vážně štve! Nyní se travian seká, nehratelný. buffalobill_CZ reaguje trošku přehnaně, ale nedivím se mu, taky mě štve že dám plno zlatek do armády a pak dí…

• Nový CZ4 2018

JaLe - - Otázky

Také čekám na info, doufám že nebude, jinak mě tam nečekejte ani mé zlaťáčky, čekám na tento server již delší dobu a pokud bude noční mír, budu opravdu naštvaný. NECHCEM NOČNÍ MÍR ! NECHCEM NOČNÍ MÍR ! NECHCEM NOČNÍ MÍR ! NECHCEM NOČNÍ MÍR ! NECHCEM NOČNÍ MÍR ! NECHCEM NOČNÍ MÍR !

• Jsem pro, souhlasím s novým národem s legends i sem.

• Našel jsem XSS bezpečnostní chybu

JaLe - - Bugy

Nahlášeno (na .com)

• Našel jsem XSS bezpečnostní chybu

JaLe - - Bugy

Dostanu za odměnu pár zlaťáčků, když řeknu kde?

• Travian Kingdoms vs Lumia s windows

JaLe - - Otázky

Možná kdyby programátoři vybrali vhodnou technologii, tak nemusí mít 4 verze aplikace a mohl by hrát každy se slušným prohlížečem (EIčko není) 1) Browser 2) Browser mobil 3) Android 4) IPhone Ten kdo rozhodnul o tomtu způsobu vývoji je totální nemehlo a nechtěl bych ho mít ve firmě a nedejbože aby mi šéfoval. Nesmysl. Totální krok mimo. Takto travian tým investuje peníze do vývoje zbytečností, které vůbec nemusel dělat a mohl se soustředit na jiné věci. Příště si to pořádně rozmyslete, nebo si n…

• Ahoj, otázka je jasná, nehci aby po mě zbyly šedé postavené vesnice.

• Kvalita Cz SERVERU

JaLe - - Všeobecné

Jaký je tedy důvod, proč si myslíš že to je multiúčet? To jsem nenašel.

• Korist z ukrytu

JaLe - - Otázky

Příště by to chtělo lepší nadpis topicu, nemůžeho někdo z adminů změnit?