Login

Search Results

Search results 1-20 of 198.

• Travian-Kingdoms-Update-084-Forum-COM.jpg Vážení hráči, tohle je náš první update v roce 2018! Vyslyšeli jsme vaše stížnosti o příliš častých aktualizacích. Z toho důvodu jsme změnili četnost aktualizací hry. Nyní budeme mít jeden update za měsíc (místo dvou). To nám dává i více času na delší testování nových funkcí a oprav chyb na testovacím světě – nyní je budeme moci testovat dva týdny před nahráním na ostatní herní světy. Aktualizace proběhne v úterý 13. 02. ve 14:00. - doba odstávky bude mé…

• Vážení hráči, ve středu 13. 2. 2018 zhruba mezi 7:00 a 9:30 proběhne údržba všech herních světů a fóra. Očekáváme, že to bude trvat maximálně několik minut, ale je možné, že výpadek v uvedeném časovém rozmezí bude o něco delší. Nezapomeňte si prosím naplnit sýpky, abyste se vyhnuli hladovění jednotek. Děkujeme za pochopení. Váš Travian Team

• Masopustní nadílka

Black - - Oznámení

carneval-monday-forum.jpg Vazeni hraci, chceme s vami oslavit masopust (karneval). To je duvod proc jsme vsem aktivnim hracum pripsali 11 zlatek. Vas Travian Team

• Výpadky na CZ3

Black - - Všeobecné

Chapu vase rozhorceni, neni to jednoducha hra pri techto komplikacich. Bohuzel vic informaci v tuto chvili nemam. Pokud davame kompenzaci, tak az po vyreseni problemu. Tlacim na vedeni aby probehla nejaka opatreni, ale neni to tak snadne.

• Vazeni hraci, pate kolo CZ1 skoncilo 31.01.2018 21:42:22. Herni svet bezel od 29.08.2017 14:00:00. Prikladam zde par obrazku ze statistik. forum.kingdoms.com/attachment/…35a7d71fa09d3cbc3c9b68b8b forum.kingdoms.com/attachment/…35a7d71fa09d3cbc3c9b68b8b forum.kingdoms.com/attachment/…35a7d71fa09d3cbc3c9b68b8b forum.kingdoms.com/attachment/…35a7d71fa09d3cbc3c9b68b8b forum.kingdoms.com/attachment/…35a7d71fa09d3cbc3c9b68b8b forum.kingdoms.com/attachment/…35a7d71fa09d3cbc3c9b68b8b forum.kingdoms.com/…

• obchodní cesty

Black - - Otázky

Omezeni je odjakziva na vlastni vesnice a na vesnice s divem jde posilat pouze obili neomezene. Je to opatreni proti multiuctum a "mrtvym" uctum. Jinak by si kazdy zalozil hromadu uctu a nastavil posilani a uz se na ty ucty neprihlasil.

• Výpadky na CZ3

Black - - Všeobecné

Problem stale neni vyresen, takze se vypadky muzou vyskytovat, s tim prosim pocitejte. Na oprave se usilovne pracuje, je to problem na hardware ktery musi vyresit technici. buffalobill, problemy maje vsechny domeny globalne, neni to cilene na ceskou republiku a uz vubec ne na tebe osobne.

• Nový CZ4 2018

Black - - Otázky

Je to pouze cislo serveru, preci je jedno na jakem serveru budes hrat. Vyberes si mezi normalnim nebo nocnim mirem.

• Uz by se to melo objevovat. Pri te prilezitosti jsem ozivil i vsechny vyhladovele jednodky ze soboty a nedele.

• Nový CZ4 2018

Black - - Otázky

Jelikoz byly do ted dva herni svety bez nocniho miru, tak ano, jde o herni svet s nocnim mirem. Pro nekoho bohuzel. CZ1 je teprve 18 dni stary, nikomu nic nebranilo v tom se tam zaregistrovat.

• Vypnuté umírání?

Black - - Otázky

Ano, hladoveni je vypnuto vsude.

• Vazeni hraci, vzhledem k soucasne situaci pri vypadku chatu a nezobrazeni nekterych informaci ve hre jsme se rozhodli, ze vypneme hladoveni jednotek. Hladoveni je vypnuto do pondeli 14:00. Doufame, ze do te doby programatori najdou reseni. Omlouvame se za potize a prosime o trpelivost a pochopeni. Zaroven dle zavaznosti a trvani problemu budeme uvazovat o pripadne kompenzaci. Vas Travian Team

• Výpadky na CZ3

Black - - Všeobecné

Problem v tuto chvili vy jako hraci muzete resit pouze tak, ze par krat obnovite stranku. Jako docasne reseni si myslim, ze se s tim da zit a hlavne neni jina moznost. Moje prace je vase stiznosti predat dal a take predat vase navrhy jak pripadne resit vedlejsi ucinky, coz delam. Zbytek je na TG jak se tomu postavi oni. Az nejak zareaguji, dostanu pokyn a predam to dal hracum. Delam vse co je v mych silach a bojuji za hrace a verte, ze ne vzdy jsem prijemny na me nadrizene, bohuzel ne kazdy to v…

• Našel jsem XSS bezpečnostní chybu

Black - - Bugy

Jak jsem uz drive psal, s .COM nemam nic spolecneho, takze zda odmenu obdrzis neovlivnim.

• Výpadky na CZ3

Black - - Všeobecné

bylo mi potvrzeno vyvojari, ze o problemu vi a snazi se ho vyresit. Problem je slozitejsi nez se zda, nicmene informuji, ze uz nasli reseni a usilovne na oprave pracuji. Chapu, ze situace s chatem komplikuje komunikaci, nicmene musime cekat nez vyvojari vse opravi. Omlouvam se za potize a prosim o trpelivost a pochopeni. Buffalobill, neobdrzis na ticket 3 hodiny odpoved a uz zde prohlasujes, ze TG je v upadku a stornujes platby u PayPal? Nezlob se ale pak pocitej s nasledky.

• Našel jsem XSS bezpečnostní chybu

Black - - Bugy

Ano, pokud bude potvrzeno, muzeme neco odmenit. Prosim pres help center.

• vojsko

Black - - Všeobecné

na tento dotaz jsem jiz odpovidal, prosim nezakladej stejny dotaz vicekrat.

• vojsko

Black - - Otázky

Jak jsem uz odpovidal na tento dotaz i ve hre, je treba vymazat cache prohlizece.

• Vazeni hraci, jelikoz chat jiz je v provozu v mobilni aplikaci, rozhodli jsme se s okamzitou platnosti ukoncit vyvoj a provoz mobilni prohlizecove verze hry abychom se mohli plne venovat prohlizecove verzi a aplikaci. Tato zmena nijak neovlivni prohlizecovou verzi, jedina zmena kterou zaznamenate, ze pri prihlaseni do hry pres mobilni prohlizec se vam zobrazi hra bezne jako v desktopove verzi prohlizece. Hlavnim duvodem podpory mobilni verze bylo vyuziti chatu na smartphonech, s aplikaci uz k to…

• Dekujeme vsem za ucast. Zde je vyhodnoceni. Ze vsech spravnych odpovedi byly nahodne vybrany tyto vyherci: 50 zlatych: Deilama CZ2 Diesel43 CZ3 Merryk CZ2 PepaTheBůh CZ3 Pongo CZ3 1 dobrodruzstvi: Bombasko CZ1 sFrenkie CZ3 Vsem zucastnenym dekuji za ucast a vyhercum gratuluji k vyhre. Odmeny byly pripsany. Vas Travian Team