Login

Search Results

Search results 1-17 of 17.

• Je toto omezení na nic, například já posílám jednotky na podpory, ale na to abych je živil už nemám žádné obilko, takže místo mě, je živý jiní hráči, kteří mají obilka dost a nemá na podpoře žádné jednotky, bohužel systém je pak blokuje. Mělo by být neomezené posílání obilí do vesniaktivní pokladnicí.

• Jednotky z výprav

mikess11_COM - - Otázky

PS: Blacku ty srovnáváš hráče co začal a hráče co má pět vesnic. To je nesmysl, ještě se mi nestalo, že z výpravy jsem přinesl 2x více jednotek než vydělávám obilí.

• Jednotky z výprav

mikess11_COM - - Otázky

Záleží spíš v jaké fázi hry, ty jednotky jsou chápu, že někdo, kdo začne třeba měsíc po začátku serveru, není šťastný, že přinese z dobrodružství hromadu falů, když se chce nejdřív zaměřit na produkci. Poslat je na smrt je, ale rozhodně škoda, to by pak vlastně užitek z dobrodružství byl nula. Na smrt by je poslal jen blbec. Vidím spíš problém v tom, že je nemůžeš poslat v ochraně někam na podporu!

• 1) Rád bych se zeptal co si myslíš o podpoře slabších hráčů, které Kingdoms oproti Legends podporuje a jestli není lepší mít slabší hráče jen jako farmy? 2) Co si myslíš o využívání zlatých? Dle mého názoru, kdo masivně zlatí je tak o 25% lepší hráč než kdy nekupuje zlatky. 3) Kolik zlatek asi utratíš za jedno herní kolo? 4) Kolik herních kol až do konce jsi na travianu Legends a travianu kingdoms odehrál? 5) Chodíš také do běžné práce?

• Nechceme nocny CZ4!!!

mikess11_COM - - Všeobecné

Musím říct, za mě je noční mír skvělý. Jsem hráč, který také chodí denně do práce je rád, že se od půlnoci do rána prospí. Určitě se připojím i na další takový server.

• Díky. Za info.

• A po jaké době se ti loupežnické skrýše objevují? Stačí mi jen přibližně. Já zlikviduji původní skrýš maximálně do hodiny po objevení. PS: Ještě bych se rád zeptal je rozdíl v objevování skrýší když je člověk vévoda a nebo jen guvernér?

• Rád bych se zeptal jestli došlo nějak k omezení loupežnických skrýší. Začal jsem nyní hrát na serveru cz4 a loupežnické skrýše se mi zobrazují cca jednou na 36 hodin. Přitom dříve se objevovali cca jednou za 24 hodin. Díky za odpověd

• Vesnice nebo mesto?

mikess11_COM - - Všeobecné

Zdravím, záleží na stylu hraní, pokud se zaměřuješ off a jsi dost často u počítače, doporučuji stavět víc vesnic, máš celkem víc surek => víc jednotek, jen dvě tři vesničky si udělej jako města kvůli velkým kasárnám. Jsi-li průměrný hráč, který staví trochu off, trochu def, doporučuji stavět co nejvíce města. Stylem startovní vesnice, nová vesnice, město, nová vesnice, město, atd. Města dávají méně surek, ale nemusíš se o ně tolik starat, horší na přebbrání a jednoduší na ubránění. Defař, by měl…

• Blokování chatu

mikess11_CZ - - Otázky

Dobrý večer, rád bych se zeptal jestli je ve verzi travianu kingdoms, možnost blokovat zprávy od určitého hráče, jako je to v legends anebo jestli se tato funkce plánuje přidat, docela by se mi hodila, obtěžuje mě spam některých hráčů. S pozdravem Mikeš.

• Dalekohled

mikess11_CZ - - Otázky

Ahoj, měl bych otázku jak působí dalekohled, protože se mi zdá, že u mě nefunguje. Mám shromaždiště na 3 lvl. a hrdina měl malý dalekohled, který dokáže odhalit do 11 jednotek typ jednotek. Šel na mě útok, ale nesvítil mi nikde u útoku otazník, že je to jen fake. Pak přišlo celkem 10 imperatorisů, ale já jsem to neodhalil a zbytečně jsem si sháněl podpory, přitom mi vychází 3+11=14 a tolik jednotek bych měl vidět a hrdinu jsem měl tím dalekohledem vybaveného a ta vesnice na kterou se útočilo byl…

• Okamžité doručení karty

mikess11_CZ - - Otázky

Chtěl bych se zeptat jak použít kartu okamžité doručení, protože mi nefungujou, mám jich větší množství a když si zkusím dát okamžité doručení, například surovin z pokladů od krále, tak mě to stojí zlatky, už jsem to zkoušel třikrát a nikdy mi žádná karta neubyla, ale zato mi ubyly zlaťáky.

• Stejně myslím, že off je na tom nejlépe. Jsem zvědavý na ty def medaile. Zatím jsem žádnou nedostal a když není u mě není nikde jinde.

• Docela dost mě na mapě štvou značky, sice v malém množství jsou užitečné, ale nyní jsme se na hranicích vzájemně vyktovali a zničili všechny pokladnice a když se postavily nyní nové, tak mám na monitoru na mapě minimálně 50 značek, že vstoupil do království a nebaví mě je vypínat a když dám vypnout zprávy hry, tak mám všude vykřičníky a ty mě taky rozčilují, nešlo by když vypnu zprávy hry, aby se neobjevovalo nic?

• Tak jsem procházel prestiž a přijde mi divné, je tam spousta úkolů na útoky. Vyhraj útoky, znič jednotky, zabij počet jednotek, znič budovu, ale bohužel k těmto úkolům nejsou žádné alternativy na obranu, což mi přijde dost nefér vůči hráčům, kteří hrajou defenzivním stylem. Nebude se prestiž ještě upravovat, aby přibyly úkoly, které jsou fér vůči všem hráčům?

• Diskusia k novým verziám hry

mikess11_CZ - - Všeobecné

Já to chápu, ale bohužel je to špatný krok ze začátku hry, protože zatím hraje málo lidí a když se bude zvyšovat cena, tak jich už moc nepřibude. Kingdoms je lepší, ale málo hráčů úroveň hry dost snižuje.

• Zajímalo by mě proč rostou ceny za 25% k produkci surovin, proč stojí npc víc, to hraje tak málo lidí, že se musí ceny postupně zvyšovat. Myslím, že tohle odradí hodně hráčů, osobně má kingdoms velký potenciál, ale tímto krokem odradí spoustu hráčů, asi se spíš vrátím k verzi t4, která mě vyjde zhruba na poloviční finanční částku. Jinak většina novinek je fajn. PS. Jen pro zajímavost, plus účet a bonus k produkci na trvání serveru počítám cca 300 dní 2400 zlatek na Kingdoms což dělá asi 1900 a t…