Login

Search Results

Search results 1-20 of 110.

• Relokace 15 MC - zakazat nebo nechat?

JaLe - - Všeobecné

Za mě nesmysl, ať ta možnost je jen pro 1. ves.

• Prestiž

JaLe - - Všeobecné

Ahoj, může mi někdo říct / odkázat na tabulku prestiže? Jaký jsou všechny symboly a kolik bodů pro to potřebuji? Nevím třeba jestli je má prestiž lepší než někoho kdo má 3 stříbrné hvězdy.

• Na cz4 to suport opravil pár hodin co jsem to nahlásil, tady se mě novej admin snaží přesvědčit že nemám pravdu.

• Ahoj, už jsem to hlásil a pořád to nikdo neopravil. Na novém cz1n lze útočit od 09:00 do 01:00, místo od 08:00 do 24:00 tak jak to má být. Kdy to konečně bude opraveno? Tohle postrádá smysl, tohle není noční mír, bylo slíbeno od 8 do 24.

• jak

JaLe - - Všeobecné

Kdo je slavino

• Jak přebrat natarku s divem

JaLe - - Všeobecné

Ahoj, je potřeba v natarce něco sestřelit když ji budu přebírat? Je pravda že zeď zůstane? Když jí nesundám beranama? Díky za odpověď.

• Změna nicku

JaLe - - Všeobecné

Jméno ti normálně změní support, alespoň tak to funguje na cz. Mám pocit že tam jsou nějaký podmínky, jakože... "nesmíš být v pokročilé fázi hry", nebo tak něco.

• Špehování vesnice s hrdinou

JaLe - - Všeobecné

Určitě můžu uhnout, já bych navrhoval nějaký pasivní režim, kdy se hrdina schová před vším, i špehem, nebo aby nezískával zkušenosti.

JaLe - - Všeobecné

Příklad, je hromadná akce, každý posílá 9 fejk útoků a 1 ostrý. Každá vesnice je jinak daleko, například jsou časy odeslání v: 8 - fejk 9 - fejk 10 - fejk . . . . 13 - ostry 14 - fejk V době kdy začnu odesílat první fejky (mezi 8 a 13) hodinou mám hrdinu doma a čekám na odeslání ostrého. Nepřítel dělá to, že na mě pošle jednoho špeha a když je hero doma, dostane XP za jednoho špeha a oni vidí ve statistikách že se mi pohlo XP a ví, že hero je ještě doma, to znamená pravděpodobně jsem do teď ostr…

JaLe - - Všeobecné

To je ale na ho* systém, když někdo na mě pošle jednoho špeha a já jich mám ve vesnici 10000. Hrdina dostane XPčka a on přes tabulku statistik zjistí že ho mám doma. To je dost na prd.

• Bude přes velikonoce mír? A kdy?

JaLe - - Otázky

Bude přes velikonoce mír? A kdy?

• Během nočního míru (nebo dopadu jednotek v nočním míru) nelze změnit počet jendotek ve farmlistu

• Diskuze k updatům

JaLe - - Všeobecné

Dost směšný měsíčný updaty, to tam měsíc fixujou tři věci? Co takhle konečně přidat do mobilní apky využití surek pro stavební frontu? Proč nefixujete bugy a přidávaj se nějaký blbý zlatý korunky.

• Jaky je maximální bonus do vlivu jednotek v oáze - pokud je ...? Myslím tím, když pošlu jednotky na podporu do oázy, abych měl větší vliv než hráč co je hned vedle ní.

• Výpadky na CZ3

JaLe - - Všeobecné

Quote from Ppepsikk#CZ: “Nechce se nikoho zastávat ale pokud to lidi kteří vlastní Travian to dělají jen jako koníček tak je i chápu že jím to vše trvá. Takže vaše argumentace s tím že pokud by tak jednali ve firmách tak jste pod mostem je špatná. Firma musí dělat vše proto aby měla příjem a hlavně zisk ... ale pokud někdo něco děla jako koníček tak mu nejde ani tak o nějaký obrovsky zisk že hlavní příjem peněz má jinde. A pokud Travian je pro majitele hlavní příjem peněz tak prostě bude mít mén…

• Výpadky na CZ3

JaLe - - Všeobecné

Sorry blacku, váš support je fakt k breku, a klidně mi dej zase varování za sprosťárny. Nechápu co tam řešíte týden za kraviny. Pokud Vám někdo dodává špatný hw, tak to je snad smluvně ošetřený, ne? A neříkej že ne. Tohle se stát u nás ve firmě, tak nám platí miliardové pokuty. (nejsem majitel firmy, takže se nemusíte bát že bych byl miliardář). Stále to vypadá že někdo v travianu dělá něco špatně.

• Výpadky na CZ3

JaLe - - Všeobecné

Kompenzace nebude žádná, s tím nepočítej, Jako kompenzaci můžeš brát další výpadky příští týden.

• obchodní cesty

JaLe - - Otázky

Jo je to na h*, jako spousta věci tady, prostě sis koupil premium zbytečně, když ty obchodky nejde použít, klasika, to samé mobilní android apka, můůžeš dát do fronty stavbu, ale nejde rezervovat surky, k ničemu. Ale hlavně zaplať.

• Výpadky na CZ3

JaLe - - Všeobecné

U mě problémy s přihlášením, dlouho načítá, do mobilní apky se nedá skoro dostat, celé loby je nějaké na ho...