Login

Search Results

Search results 1-20 of 551.

• Změna nicku

Lored - - Všeobecné

Kamkoliv ten ticket zadáš, tak to jen přesuneme ke správné doméně. Doporučuji pro COM tickety psát v angličtině. Otazník, vpravo nahoře, HELP CENTER. Přejmenování možné je, ale řeší se to případ od případu a dle stáří daného serveru.

• Umělecké dílo

Lored - - Bugy

Dobrý den, prosím pěkně, je třeba udělat oficiální nahlášení na support. Otazník, vpravo nahoře, help center. Prověříme to. Nezapomenout vložit nějaké screenshoty s KB, nákupem toho umeleckého díla a i čas kdy bylo použito.

• Asi jsi to napsal do špatného fóra

• extrémně dlouhé načítaní

Lored - - Bugy

Lobby se skutečně může načítat déle než je obvyklé. Každopádně já osobně jsem zatím žádný ticket s touhle zpětnou vazbou nepředával. Nezapomeň jej vytvořit. Vpravo nahoře Otazník/help center.

• Bude přes velikonoce mír? A kdy?

Lored - - Otázky

Ahoj, zjistím to. Nezapomeň mi ale poslat slíbený ticket. Tohle fórum je pro zodpovídání dotazů primárně od ostatních hráčů. Oficiality je třeba řešit přes tickety.

• Travian Kingdoms mobilní aplikace

Lored - - Bugy

Ahoj, mobilní appku mám také. Párkrát jsem ji použil včera a pak nějak před týdnem, bez problému. Jestli ale je tam nějaká potíž, dej prosím ticket do supportu ať to máme oficiálně.

• neaktivní vesnice

Lored - - Otázky

V tomto směru těžko radit. Ale i já sám jsem musel přesouvat pokladny nejen kvůli šedivým hráčům, ale i třeba místům na mapě kde nelze mít vesnici. Věřím, že kdybys podobný problém přednesl před nějakého developera tak by Ti řekl že náhoda je úmysl a má právě ztížit plánování. Tak jako tak, jelikož nejsi jediný kdo se s tím potýká, klidně napiš do fóra COM vývojářům, uvidíš sám co Ti poví.

• Korist z ukrytu

Lored - - Otázky

Quote from JaLe: “Příště by to chtělo lepší nadpis topicu, nemůžeho někdo z adminů změnit? ” .

• Výpadky na CZ3

Lored - - Všeobecné

Pročetl jsem celou konverzaci. Moc mě těší podpora kterou mnozí vyjadřují Travianu a obecně Supportu. Také jsem si všiml zpětné vazby ohledně serverů, rychlosti odpovědí a řešení herních nedostatků. Rozumím jaké emoce vzbuzuje nefunkční chat, fakt že ve shromaždišti nelze nic vidět a další. Mějte prosím na paměti, že ne všechny bugy budou vypsané ve fóru. Odpovědi v řádu hodiny na tickety jsou nerealistické - odpovím každému, ale vždy ocením Vaši trpělivost. Navíc je třeba podotknout, že u takto…

• Kvalita Cz SERVERU

Lored - - Všeobecné

Žalovat se nemá, ale hlásit se musí. Pokud se domníváte že máte tu čest s multiúčtem, nahlašte jej!

• Jsem překvapený jak moc komplexní návrh jsi zpracoval. Já osobně bych uvítal cokoliv nového. Jestli umíš anglicky, zkus ten samý návrh dát do fóra COM. Developeři tam koukají. Já zatím poprosím mého nadřízeného zda by nechtěl nějaké info předat dále.

• zamrznutý quest

Lored - - Otázky

Kdykoliv nějaký takový bug nastane, vytvoř prosím ticket přes HELP CENTER.

• Aplikace na travian, vizualizace dat

Lored - - Otázky

Tahle otázka by měla být směřována oficiálně adminům/multihunterům. Napíšeš si prosím ticket ve hře? Budou tam určitě techničtější jedinci:) Jakožto mobilních aplikací neznalý člověk bohužel nejsem ani sto odhadnout odpověď na Tvoji otázku.

• Dotazy na pokladnici

Lored - - Otázky

Nemýlím li se, zůstanou ve vsi kam jsi je přinesl z útoku. Doposud to tak bylo. Ještě si to ověřím u lidí co hrají aktuálnější servery.

• Quote from Angel: “Co vsechno bylo soucasti ty udrzby? Na CZ2 jsem spozoroval zmenu casu nocniho miru. ” Zjišťuji to pro Tebe.

• Kompenzace výpadek hry

Lored - - Otázky

Znovu a naposledy. Tohle není fórum které by support měl na starosti. Pomáhám zde dobrovolně a sice jako hráč. Pro oficiální komunikaci, včetně žádosti o kompenzaci využij ticket ve hře. Ne fórum. Ve hře otevři vpravo nahoře otazník, pak HELP CENTER. Do ticketu popiš blíže situaci, ideálně tak abychom skutečně mohli ověřit že jsi vinou dočasného zmrazení časů došel k úhoně. Nezapomeň svůj případ podložit daty (datumy, časy, screenshoty ze reportů). Pokud nebude možné ověřit Tvoji žádost, je tu v…

• Kingdom Union

Lored - - Otázky

Není naplánován přesný datum spuštění KINGDOM UNION, pouze bylo konstatováno developery že tak bude učiněno v nejbližší možné době. Vyjádření jsem získal včera.

• Quote from El Rodriguezo: “hraji to taky ale jen proto že jiný server zrovna nebyl online, takže to není moc argument To spíš odpovídá citátu, kdo chce hledá způsoby kdo nechce hledá důvody Já si tu všiml teda asi 20 příspěvků kde se na to nadává, tak dva lidi říkali že jim to nevadí. 2 lidi z 20ti!!!!! To by mě zajímalo kde jsi přišel na to že lidi to hrají rádi, to jako jsi poznal jak Od čeho tu vlastně jsi Blacku? Ptal jsem se kdy bude implantována kingdom union, na to odpověď nemáš ale jebat…

• nelze nic dokončit

Lored - - Bugy

Quote from JaLe: “Z toho co napsal blackk jasně plyne, že žádný restart do stavu před výpadkem nebude! Mám toho plné zuby, nedávno začal herní svět, jako trouba jsem do toho investoval 2500kč, protože jsem chtěl být nejlepší, kůli výpadku jsem nemo farmit, přišel jsem o vojáky a přeteklo mi spousta surovin. Nepovažuji Vaše jednáné za spravidlivé, ale chápu, že toto rozhodnutí jste neučinili vy, ale vaše vedení. Nicméně nevím, zadali si příště vaše herní služby koupím, protože za ně nedostávám to…