Login

Search Results

Search results 1-12 of 12.

• Help center trolling

Ezio - - Bugy

Naposledy zadam o sdeleni kontaktu na osobu dohlizejici na vasi praci jakozto moderatoru a lidi z help centra, rozhodl jsem se to dale resit.

• Help center trolling

Ezio - - Bugy

Presne takhle si predstavuju chovani cloveka hodneho na support - davat dis-like otazkam na foru Absolutne neuveritelne Jen tak dale, doufam ze si vic lidi na supportu bere veci osobne a dava to verejne najevo.

• Help center trolling

Ezio - - Bugy

Problem je asi v tom ze ve hre je v hornim menu tlacitko "help center", pokud na nej klinu vyskoci mi nove okno, kde neni moznost: podivat se na stare tickety neni mozno hodnotit tickety je zde pouze moznost poslat ticket nic vic nic min pokud jdu pres horni menu pres polozku "?" tak jiz mam na vyber vicero moznosti Nechapu tedy proc mate ingame 2 mozne zpusoby jak se dostat do helpcenter a jeden je v tomto pripade tak z pulky funkcni

• Help center trolling

Ezio - - Bugy

1) jde o to ze znemoznujete reagovat na dany ticket, tim ze nelze na ticket odpovedet. Odpovednejsiho cloveka mam na mysli nekoho krome vas dvou. Vas dva sem se snazil delsi dobu kontaktovat ale bezuspesne. Je mi jedno z jakeho duvodu nemate cas odpovidat ale tyto zalezitosti budu resit s nekym kdo je nad vami. Takze naposledy poprosim o kontakt na danou osobu. 2) Ano jednoduse sem odpovedel na email ktery mi prisel ze supportu A KUPODIVU se NA NEJ NEDA ODPOVEDET 3) Ano chci o tom polemizovat al…

• Help center trolling

Ezio - - Bugy

Muze mi nekdo vysvetlit proc help centr trolli hrace? Priklad c1. Zadam o kontakt na nekoho odpovednejsiho nez standartniho cloveka z help centra a dostanu odpoved ze mam napsat na "admin@kingdoms.com" Samozrejmne ze se na dany email neda poslat zprava protoze " Nedoručitelná zpráva / Undelivered Mail Returned to Sender " Priklad c2. Nahlasim bug v jedne z mych vesnic a help centr polozi X otazek, jak jim na to mam jako odpovedet kdyz na dany email se odpovedet neda?¨ Priklad c3. U absolutni vet…

• ban na chat duvod?

Ezio#CZ(1) - - Otázky

Poprosim nekoho kdo to ma na starosti at me kontaktuje. Psal jsem Blackovi ale ten nereaguje. Zajimal by me presny duvod za co jsem dostal ban.

• Mala standarda

Ezio#CZ(1) - - Bugy

Nejak mi nefunguje mala standarda - ma davat o 60 procent vetsi rychlost jednotkam s hrdinou mezi vlastnimi vesnicemi ale nepridava nic...

• Help center

Ezio#CZ(1) - - Bugs and Errors

i already send tickets to Your help center. I got no answer for X days. Help center should answer in 24 hours, where is problem? I created more tickets in past, but noone was answered.

• Using dual accounts

Player "<a ng-class="{disabled: playerId <= 2 nolink deleted}" class="playerLink truncated clickable" clickable="openPlayerWindow()" tooltip="" tooltip-show="false" tooltip-translate="Player.AlreadyDeleted" player-link="" playerid="503">helper" is dual account. Can You please check why he is still playing? Or tell me who should i contact. Thank you

• COM 3 BUG

May I ask You what and WHEN will be this player punished? He is still playing. He was using bug for a long time, it is punishable here or it will be tolerated? Who is responsible for punishing players?

• toxicky hrac, jak s nimi nalozit?

Ezio#CZ(1) - - Otázky

z cista jasna mi napsal hrac Zonky, vubec toho cloveka neznam imgur.com/a/Fsnmc resi se to tu pokud je nekdo toxic? pripadne jak

• Ahoj, jak je mozne ze vlastni kral "Domek" utoci na cleny sveho kralovstvi kteri jsou ve hre ani ne 3 dny???? Co to jako je? jaky ma vyznam kralovstvi? Kdyz sem se ozval tak utok zrusil ale takove jednani se mi nelibi da se s tim neco udelat?