Login

Usuniecie konta

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimization. More information.

• Właśnie miałam spytać jak usunąć konto, bo nigdzie tej opcji znaleźć nie mogłam. I na dodatek nie da się wybrać świata, na który się chce zarejestrować, bo zaraz przerzuca na ojczystą domenę, a przynajmniej ja tak miałam, ja mu wpisuje com, a on mi zaraz wpisuje pl. Komputer mądrzejszy od człowieka próbuje być. Jak ja nienawidzę takich sytuacji. Dopiero jak przeszłam samouczek w opcjach nagle mi pokazało inne serwery. Travian Legends jest lepszy. I żadne reklamy na skrzynkę pocztową wam nie zwiększą popularności Traviana Kingdoms jak takie coś będziecie robić. Myślałam, że tak jak w innych wersjach Traviana da się usunąć konto więc się zarejestrowałam nawet nie wiedząc na jaki serwer, bo początkowo takich informacji brak z zamiarem usunięcia konta zaraz. Mam konto na pl-u 5, na którym nie chcę grać więc jakby ktoś chciał zagrać na moim koncie to zapraszam. Nick taki jak na forum, a hasło *******
    • Aby zagrać w innej domenie wystarczy zmienić język w lobby (lewy górny róg).

Aby skasować awatar ze świata gry wystarczy przejść do opcji ( w prawym górnym rogu obok nicka jest zębate kółko). Następnie przejść na zakładkę "awatar". Na samym dole jest opcja kasacji awatara.

Przypominam, że podawanie hasła do swojego konta w lobby jest zabronione. W ramach 1 konta w lobby można grać na różnych światach gry - osoba która ma hasło do lobby może zrobić na tym koncie wszystko - z kasowaniem awatarów czy przeniesieniem monet z lobby na awatara i ich wydaniem.

Nie chcesz dalej grać na PL5, ale nie chcesz tez kasować awatara? Poszukaj współgracza i ustaw go w lobby w ustawieniach danego świata gry. Współgracz musi mieć swoje konto w lobby i nie może grać już na tym samym serwerze.
      Community Manager
      Travian KIngdoms PL
    • Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Pisałam, że miałam problem z zarejestrowaniem się na domenie com, a przecież przed rejestracją nie ma żadnego lobby, przez lobby już dawno rozpoczęłam grać na comie, ale irytuję mnie, że wcześniej nie ma takiej opcji i czy chcę, czy nie muszę najpierw rozpocząć grę na pl i przejść samouczek żeby mieć dostęp do lobby i zacząć grę gdzie indziej, bo dopiero wtedy pokazują się inne światy.
      A co do usunięcia konta to już się zorientowałam jak to zrobić i niestety nie zawsze jest to takie proste jak piszesz. Jak miałam do wyboru zostanie gubernatorem, albo królem nie wiedząc kompletnie na czym ta gra polega i jakie będą konsekwencje tego czynu wybrałam króla i przez to teraz nie mogę usunąć swojego awatara, bo mi pokazuje, że muszę najpierw abdykować w ambasadzie, ambasadę wybudowałam, ale abdykować dalej nie mogę, bo w ambasadzie mi się taka opcja nie pokazuje. Ponoć w ambasadzie powinien się pokazać jakiś prostokąt ze strzałką, ale mi się nie pokazuje.
    • g.ub;#PL wrote:

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Pisałam, że miałam problem z zarejestrowaniem się na domenie com, a przecież przed rejestracją nie ma żadnego lobby, przez lobby już dawno rozpoczęłam grać na comie, ale irytuję mnie, że wcześniej nie ma takiej opcji i czy chcę, czy nie muszę najpierw rozpocząć grę na pl i przejść samouczek żeby mieć dostęp do lobby i zacząć grę gdzie indziej, bo dopiero wtedy pokazują się inne światy.
      A co do usunięcia konta to już się zorientowałam jak to zrobić i niestety nie zawsze jest to takie proste jak piszesz. Jak miałam do wyboru zostanie gubernatorem, albo królem nie wiedząc kompletnie na czym ta gra polega i jakie będą konsekwencje tego czynu wybrałam króla i przez to teraz nie mogę usunąć swojego awatara, bo mi pokazuje, że muszę najpierw abdykować w ambasadzie, ambasadę wybudowałam, ale abdykować dalej nie mogę, bo w ambasadzie mi się taka opcja nie pokazuje. Ponoć w ambasadzie powinien się pokazać jakiś prostokąt ze strzałką, ale mi się nie pokazuje.
      Jeżeli chciałabyś zagrać na innej domenie wystarczy ją ustawić w looby(lewy górny róg), tak jak Flavia napisała wyżej.
      Natomiast jeżeli nie masz tej opcji wystarczy, że link kingdoms.com/pl/ zmienisz na kingdoms.com/com/ - Nie widzę w tym żadnych problemów, nawet jeżeli nie orientujesz się w internecie. Logiczne jest, że jeżeli mamy ustawiony język/domenę polską to zarejestruje nas własnie w tym języku.

Co do ról w grze, mamy wszystko opisane w Wikipedii(Prawy górny róg, ew. link zewnętrzny).
      Aby opuścić królestwo należy wejść w Ambasadę, następnie wybrać kategorię królestwo i kliknąć znaczek na przeciwko nazwy królestwa, po namierzeniu piszę "Abdykuj".