Login

Help center trolling

• Help center trolling

Muze mi nekdo vysvetlit proc help centr trolli hrace?

Priklad c1.
      Zadam o kontakt na nekoho odpovednejsiho nez standartniho cloveka z help centra a dostanu odpoved ze mam napsat na "admin@kingdoms.com"
      Samozrejmne ze se na dany email neda poslat zprava protoze "
      Nedoručitelná zpráva / Undelivered Mail Returned to Sender
      "

Priklad c2.
      Nahlasim bug v jedne z mych vesnic a help centr polozi X otazek, jak jim na to mam jako odpovedet kdyz na dany email se odpovedet neda?¨

Priklad c3.
      U absolutni vetsiny ticketu mame standardni odpoved a vysledek je 0, ticket uzavreny ale nic neni vyreseno, to snad uz neni normalni????

KAM SE DAJI POSILAT STIZNOSTI NA PRACI HELP CENTRA?
    • Ahoj Ezio,

dovol mi uvést jednu věc na pravou míru. Help center nikoho netrolí.

1) Emailovou adresu jsem testoval, skutečně nefunguje. Dle mého názoru se jedná o pouhý překlep. Avšak s vědomím že Support odpovídáme pouze já a Black si nejsem jist co myslíš tím "odpovednejsiho nez standartniho cloveka z help centra". Pokud jsi z nějakého důvodu nespokojen s odpovědí, bez okolků kontaktuj buď přímo mě, anebo mého nadřízeného Blacka, soukromou zprávu lze napsat i na fóru. Za mě známých okolností, se direktivní emailová komunikace nepoužívá, alespoň ne v help centre. Pokud jsi kontaktoval Multihuntera kvůli Tvému porušení pravidel, situace se může lišit, do toho já nevidím.

2) Hlášení bugu vždy bylo a bude ve smyslu "hlásím technickou chybu". Nevím jaké máš zkušenosti z korporátního prostředí, za mě Ti mohu říct, že pracuji jakožto profesionální Support roky a dodatečné otázky jsou vždy nutné. Málokdy dostaneš informace z prvního emailu který otevře ticket. Jednoduše odpověz na email který Ti přišel a emailovou adresu s překlepem alespoň prozatím ignoruj.

3) O tom co je a není vyřešeno, můžeme polemizovat. Ovšem v každém Supportu (včetně Travianu) se tickety uzavírají po nějaké době automaticky (pokud na ně neodpovíš). Nejsi li spokojen s odpovědí, neboj se vyžádat dodatečné informace jednoduše odpovědí na email, který Ti přišel.

P.s. fórum bugy není určeno pro zpětnou vazbu. Jakoukoliv zpětnou vazbu milerádi přijmeme klidně i SZ na fóru.

S pozdravem

Lored
    • 1) jde o to ze znemoznujete reagovat na dany ticket, tim ze nelze na ticket odpovedet. Odpovednejsiho cloveka mam na mysli nekoho krome vas dvou. Vas dva sem se snazil delsi dobu kontaktovat ale bezuspesne. Je mi jedno z jakeho duvodu nemate cas odpovidat ale tyto zalezitosti budu resit s nekym kdo je nad vami. Takze naposledy poprosim o kontakt na danou osobu.

2) Ano jednoduse sem odpovedel na email ktery mi prisel ze supportu A KUPODIVU se NA NEJ NEDA ODPOVEDET

3) Ano chci o tom polemizovat ale s nekym kdo to ma na starosti, podle me je to co se tu deje absolutne nepripustne

Jinak je veice zajimave ze na SZ nikdo z vas neodpovida, ale to je mi uz momentalne jedno.

Pokud na danou emailovou adresu nelze odpovedet, neni mozne na dany ticket nijak reagovat tudiz se vsechny nejen me tickety AUTOMATICKY uzavrou a nikdo je neresi, to si snad delate srandu?

Znovu zadam o kontakt bud zde nebo v SZ na kompetetentni osobu se kterou mohu resit toto chovani help centra.
    • 1) Není technicky možné znemožnit někomu znemožnit odpověď na ticket, pokud Ti nejde na nějaký ticket odpovědět, nebude to úmysl Supportu. Přímý kontakt nejsem oprávněn předat. Požádám svého nadřízeného aby se na situaci podíval.

2) se vztahuje k bodu 1), nemyslím si, že by to bylo technicky možné.

3) Já jsem odpovědný za odpovídání na dotazy, zjišťování a případné transfery bugů.. Porušení pravidel mají na starosti Multihunteři za něž zodpovídá Black, spadají tam veškeré bany/blokování a podobně.

Co se Tvé SZ týče, opakovaně jsem Tě informoval o rozdílu mezi Supportem a Multihunterem. Přesto jsi mě jakožto Supportovi napsal dotaz o Tvém banu, byť jsem opakovaně avizoval, že jako Support nemám práva do situace vidět/zasahovat. Milerád Ti zašlu odkaz na herní pravidla, ale případy blokací a banů s Tebou řešit nemohu, nevidím do toho.

Tvoje domněnka je celá nesprávná od začátku. Znovu opakuji, že nekomunikujeme přes přímé emailové adresy. Pokud chceš odpovědět na ticket, musíš otevřít HELP CENTRE, kliknout na daný ticket, kliknout na "Můj problém nebyl vyřešen" napsat zprávu a kliknout na tlačítko aktualizace.

Domnívám se, že zde došlo jen k nedorozumnění. Poprosím Tě, abys zkusil odpovědět metodou výše zmíněnou. A pevně věřím, že vše bude ke Tvé spokojenosti.

The post was edited 1 time, last by Lored ().

• Problem je asi v tom ze ve hre je v hornim menu tlacitko "help center", pokud na nej klinu vyskoci mi nove okno, kde neni moznost:
      podivat se na stare tickety
      neni mozno hodnotit tickety
      je zde pouze moznost poslat ticket nic vic nic min

pokud jdu pres horni menu pres polozku "?"
      tak jiz mam na vyber vicero moznosti

Nechapu tedy proc mate ingame 2 mozne zpusoby jak se dostat do helpcenter a jeden je v tomto pripade tak z pulky funkcni
    • Abys tomu rozumněl, ticket se váže k účtu na herním serveru. Musíš se přihlásit na herní svět odkud jsi psal a pak jít přes otazník vpravo nahoře. Jinak se do historie ticketů nedostaneš.

Lze se dostat i z lobby dostat do help centre. Avšak tato metoda, jak sis sám všiml, nabízí pouze zaslání ticketu, nezobrazuje historii ani nic podobného (dokáži si představit, že slouží pro urgentní případy, kdy se člověk nemůže přihlásit na herní server). Co je mi známo, vždy tomu tak bylo a nemám informace, že by se to v dohledné době měnilo.
    • Ahoj,

jiz jsem ti odpovidal na 2 tve tickety. Take jsem vyzkousel odeslat ticket a odpovedel jsem na nej, odpoved jsem obdrzel a i na ni opet mohl odepisovat. Opravdu netusim jaky je tvuj problem.
      V prvni rade je potreba se z lobby odhlasit, pak vymazat cache prohlizece a take cookies. Po restartu prohlizece to pak musi jit. Prihlasis se do lobby, otevres server odkud jsi psal ticket, kliknes na otaznik a dale na helpcenter kde se ti zobrazi tickety. Pomohlo by nam treba i poskytnuti nejakych screenu. Zatim jsi jediny kdo nam neco podobneho hlasi, takze to musime nejdrive lokalizovat a jit po kouskach. Kdyz budes jen nadavat, nikam se nedostaneme.
      Take by me zajimalo kde presne je uvedena emailova adresa kterou jsi zde psal. K nam se lze dopsat pres admin@kingdoms.travian.cz ale jelikoz jsme prechazeli na helpcenter kontaktni formular, tak nevim jak dlouho bude dostupny i onen email.
      Dale soukrome zpravy zde na foru, nepouzivam, ani nevim kde je naleznu, spravne bych mel mit zpravy zablokovane, zrejme chyba nastaveni noveho fora. Nasi povinnosti je poskytovat support pres tickety, forum slouzi pro komunitu a pro ziskani zakladnich oznameni a aktualnich informaci.