Login

Pinned Prozradte neco o sobe

• Prozradte neco o sobe

Vazeni hraci,

radi bychom se o vas dozvedeli vice:
      - kolik hernich kol mate za sebou?
      - odkud jste?
      - na jakem hernim svete vas najdeme?

Pokud nam prozradite i nejake osobni informace, nevahejte. Napriklad vase oblibena barva nebo co delate v realnem zivote, atd.

Jsem zvedav na vase prispevky.

Black
    • Každému na potkání vykládám, že jsem naprosto běžný typ člověka. Jezdím na koních, šermuji (gotika, němka) a obdivuji klasickou hudbu a literaturu. V reálném životě už pár let pracuji v zákaznické podpoře a občas mám pocit, že je to poslání, spíše než práce. Zbožňuji společenské události od různých srazů, akcí a párty. Měl jsem tu čest ty elitní z Vás již poznat, třeba v rámci menšího Travian srazu co jsme měli nedávno v Praze. Na ostatní se budu těšit, třeba příště v Brně.

Travian jsem hrál tuším už od verze T4. Servery nespočítám. Aktuálně si prohlížím Server CZ4 a lze mě najít i pokud zašlete dotaz na Support. Nejvíce mě baví hrát s někým v duálu, především kvůli nedostatku volného času. Jsem klikací typ :).

Na Supportu je nás více, zachovejte nám přízeň a něco hezkého o sobě napište!

Lored
    • Zdravím,

tuto hru nehraji příliš dlouho. Hraji většinou za nick Skalara, ale nyní mě najdete pod nickem Šelmičky na com3. kde hraji společně s mým úžasným dualem. Hra ve dvou mi od té doby přijde lepší a jednodušší. Jinak jsem měla možnost několik mých přátel poznat v reálu a vlastně nehraji s nikým jiným, jak s touto partou. Díky hře jsem se seznámila s úžasnými lidmi, jejich nicky nebudu jmenovat, jelikož už jich je tolik, že bych celý seznam nevyjmenovala a na někoho zapomněla.

V reálném životě ráda plavu, lyžuji, jezdím na kole a chodím na procházky. Mám ráda historii a ráda navštěvuji hrady, zámky a jiná historická místa. Ve volné chvilce si ráda otevřu knihu a čtu, až někdy nemůžu přestat číst, dokud se nedostanu na konec.

Užívejte lidi léta, vody a sluníčka :)

Skalara
    • Čauky mňauky všem :P

travíka hraji už spoustu let (zhruba 7, co si pamatuji, ale možná ještě déle), ještě než z toho udělali omalovánky, tzn. ještě T3 verzi :D . Vždy jsem hrála pod nickem Elfka13, teď se většinou objevuji pod nickem Okap&Elfka13. Momentálně se nenacházím na žádném serveru, ale uvažuji o CZ4, buď sama, nebo k někomu na dual :D .

No a něco o mně :D . V této době se pohybuji v Praze a okolí, ale původem jsem ze severních Čech :D . Mám trošičku zvrhlý smysl pro humor, čím je černější, tím víc mě baví :D . Koníčků příliš nemám, nebo je dost často měním, ale ty největší lásky jsou knihy, hlavně young adult fantasy, ale ráda si doplňuji vzdělání i v klasické literatuře. Dále je to hudba, tam je to hodně podle nálady, od klasické hudby až po snesitelnou formu metalu :D . Dříve jsem hrávala basket, a do dneška si ráda zaházím na koš, jinak miluji přírodu a zvířata.

Travian je moje srdeční záležitost, poznala jsem tu pár lidí, kteří mi doslova změnili život a i teď tu hraji se super skupinou lidí, takže doufám, že se tu najdou i jiní magoři do hry, jako já :D .

S láskou

Elfka13 <3
    • Zdravím všechny válečníky ! :)

Po posledním com3 odpočívám na CZ4, kde je to pro mne takový relaxík.
      Na podzim bych chtěl dát dohromady opět silnou sestavu českých hráčů a znovu ukázat ruské části, zač je toho loket :)
      Udělali jsme docela slušné jméno české komunitě a doufám, že v tom budeme i nadále pokračovat.
      Mluvím v množném čísle, protože dle mě je travian hlavně týmová hra a jeden člověk v ní neznamená nic.
      Takže i mé úspěchy nejsou jen mé, ale jsou spousty lidí, kteří jsou stejně trefení jako já :)

Díky travianu jsem poznal spoustu super lidí, děláme i travian srazy, které již proběhly v Brně, Praze a určitě bude zase další.
      Není to jen hra, je to životní styl :saint:

No a něco o mě 8o
      Bydlím kousek od Kyjova a jsem stavař workoholik :thumbsup: , rád čtu, ale ne tak často jak bych chtěl, nejčastěji fantasy, scifi (dle názvů vesnic to znalec odhalí ihned).
      Ze sportů můžu veškeré, aktivně jsem hrál fotbal, házenou, tenis, ale co se týče pohybu, jsem talent na vše, kde můžu běhat jako pes za míčkem.
      Dále rád sleduju seriály - GOT, True Blood, BlackBooks, IT crowd, HIMYM, BBT a ostatní hitovečky.

Znát mne můžete pod nicky Qndra z obyč travianu a kingdooms pod nicky EvilRagnar, BloodRAGNAR, RAGNAR, ♥RAGNAR♥ .

:D
    • Ahoj,

Hram sa na solo hráča na CZ4, kde som zacal asi o tyzden neskor a moc to nehrotim...
      Neco o mne:

Ked som bol maly, hovorili mi ze som namysleny, no teraz uz fakt nemam chybu.
      Mam rad ciernu farbu.
      V historii (hodne roku dozadu) som robil multihuntera asi 2 roky priblizne na ceskych serveroch.. v tej dobe som hraval na Ceskych speed serveroch (verzia T3).
      Momentalne byvam v Havirove a pracujem v Hyundai.

Bazzy :)
    • Ahoj,
      travian jsem hrál už kdysi.. starou klasickou verzi, ta mě ale bohužel nikdy neoslovila. Aktivně jsem začal hrát až Kingdoms, kterému se věnuji téměř třetím rokem. Začínal jsem s nickem Chickk u aliance BSP na cz2. Později jsem začal hrát pod nickem Derrick. Mezi mé POSTUPNĚ odehrané světy patří:

- Cz2 aliance BSP (1. místo)
      - Cz3 Terra (2.)
      - Cz4 Monsters (2.)
      - Cz2 TTTT (1.)
      - Cz3 Terra (1.)
      - Cz1 BAR (1.)
      - Com3 Bohémia (2.)

...
      momentálně se nacházím na cz4 serveru opět v království BAR, kde hraji pod nickem Bestie. Hraji jen rekreačně a sám bez duala (většinu serverů jsem odehrál právě s dualem, konkrétně s hráčem CULPRIT), takže to teď nijak nehrotím...

Měl jsem možnost dostavit se na pár travian srazíku, bohužel mi do toho pokaždé něco skočilo. (Nejblíže mi byl asi ten z Brna, jelikož jsem už přes rok právě tu.)

Jmenuji se Jakub a je mi 20 let. Pocházím z města na východě Čech - Vysokého Mýta. Bydlím ale už přes rok sám v Brně a živím se svařováním. Pracuji ve třísměnném provozu, takže mi nedělá problém posílat fl i v noci. :D
      Mojí velkou zálibou je hudba, poslouchám hip hop a rapiky, k tomu nějaký G-House. Nejmilejší styl mi je však Grime, a to nejen ten londýnský. Z české scény cením a uznávám Tusy, konkrétně Darewina. Miluju to, co na naší scéně dělá...
    • Nazdar lidi,
      já jsem Chips a vždy jsem v Travu byl Chips :) To jméno jsem si půjčil od svého psa a ten se jmenuje zas podle nějakého jiného psa :))
      Do BARu ( to je naše království) jsem se dostal hned na počátku jeho vzniku a chvíli na to jsem se stál i jeho králem, to pak pokračovalo dál a pak už mě to kralování nebavilo, tak jsem to předal dál, ale furt jim do toho kecám :D Ale jsem hrdý, že jsme na CZ serverech zatím neporaženi a máme super bandu :)

Vypadá to že tu jsem furt... no asi jsem, ale mám i ženu, ta má dítě, prý naše :) a několik psů. Mám i práci, ale moc v ní nepracuji :)

Je divné že jsem offař, když vlastně mám radši mír a mám i takové ty ochranářské sklony :) Aktuálně cvičím jednotky na to, abych rozséval mír na CZ4 :thumbup:

Srazy v Praze už mám taky za sebou a na další se těším.
    • Ahoj lidi,
      V reálu se jmenuji Michala je mi 24. K traviánu jsem se teď vrátil po dlouhé době, tak doufám že mě hned kvůli tomu neodsoudíte, že jsem k ničemu :D :D :D
      Nevím co by vás mohlo zajímat :D tak třeba že jsem student a studuji na TUL. Mám rád sport a hlavně horolezení :D a můj nick je mé oblíbené kapely. :)
      Tak snad vám to pro začátek stačí :D
    • Ahoj.
      Parta co hrává na COMu mně nejspíš zná, ačkoli tam už vystupuju pod nickem Leknín (Lekníntonix a podobně). Herních kol mám za sebou asi pět, poprvé jsem začal až někdy v půlce serveru kde jsem skončil jako guvoš pod Loredem, a pak už jsem se registroval už na začátku věku, naposledy na COM3 pod Bohémií.

Momentálně mně můžete najít na CZ4 pod hlavičkou BARu, nebo na COM6 kde dělám duála Klárce.

Co se týče věcí okolo mé osoby... za úplatek jídlem klidně prozradím víc :D prozatím vám bude muset stačit že jsem student statistiky z Brna. Což si myslím že leccos vysvětluje, například proč propočítávám které stavby jsou v dané fázi výhodnější nebo se snažím být někde na viditelnějším místě v žebříčku.

Leknín