Login

Jednotky z výprav

• Jednotky z výprav

Čau hraju kingdoms druhej den a už mám přes 300 jednotek. Hrdina mě našel na výpravě 2x blesky a 2x haeudany, cca po 60 kusech, šermíře a teď 120 falangů. Sou mě skoro k ničemu a obilí mám těžce v mínusu, nemůžu se soustředit na důležitý budovy a nonstop stavím jenom cropy. To je v kingdoms normální? Několikrát větší armády než v t4? Nebo mám akorát "štěstí"
    • Athari#CZ wrote:

Čau hraju kingdoms druhej den a už mám přes 300 jednotek. Hrdina mě našel na výpravě 2x blesky a 2x haeudany, cca po 60 kusech, šermíře a teď 120 falangů. Sou mě skoro k ničemu a obilí mám těžce v mínusu, nemůžu se soustředit na důležitý budovy a nonstop stavím jenom cropy. To je v kingdoms normální? Několikrát větší armády než v t4? Nebo mám akorát "štěstí"
      Máš spíše (ne)štěstí.
    • Asi jo, musel sem přestat chodit na výpravy, protože s 200 pop, 25% za zlatky, 50% oazou a produkcou hrdiny na obilí su teď jenom lehce v plusu, na každou třetí výpravu donese vojáky. A počítám že až ho budu posílat z mc kde se ty jednotky budou hodit tak nedonese žádný. Ale všechno je tady rychlejší. Den 3 a už farmím a stavím osadniky. Akorát mě zaskočilo že většina vesnic v okolí sou neaktivní a su uplně na kraju mapy bez kralovství

The post was edited 1 time, last by Athari#CZ ().

• Je to hrozně nevyvážené, dnes jsem se zaregistroval a hned dvakrát za sebou mi přišly jednotky, jsem teď kvůli tomu už přes -150 obilí. Tak se nedá hrát a když jsem se jich chtěl zbavit a poslat aspoň k pokladnici na podporu, tak to nejde. Teď bez zlatek nemůže člověk hrát. Musí stavit jen obilné pole a surovinová pole jsou na na 3lvl, takže za den zvládnu udělat jen dvě pole. Opravdu mě kingdoms dost zklamal.
    • Taiwin#CZ wrote:

Je to hrozně nevyvážené, dnes jsem se zaregistroval a hned dvakrát za sebou mi přišly jednotky, jsem teď kvůli tomu už přes -150 obilí. Tak se nedá hrát a když jsem se jich chtěl zbavit a poslat aspoň k pokladnici na podporu, tak to nejde. Teď bez zlatek nemůže člověk hrát. Musí stavit jen obilné pole a surovinová pole jsou na na 3lvl, takže za den zvládnu udělat jen dvě pole. Opravdu mě kingdoms dost zklamal.
      Je mi líto Tvého zklamání. Zkus nějaký nový server, tam určitě 75 jednotek hrdina nepřinese. Nemyslím si, že by tohle kvůli zlatkám. Je to spíše kvůli pokročilosti serveru.
    • Já chápu, že je to pokročilým stavem serveru, ale mělo by se to nějak vyvážit. Rád bych začal na jiném serveru bohužel jiný s rychlostí 1x není.
      Když jsem dnes konečně dostal produkci do plusu, tak výprava a dalších 40 headuandů, což je zase -120 obilka. Tohle už ani není k pláči, ale spíš k smíchu. Asi nemá cenu hrát nějaký server, když se na něj nedostane člověk v prvních dnech.
    • Taiwin#CZ wrote:

Já chápu, že je to pokročilým stavem serveru, ale mělo by se to nějak vyvážit. Rád bych začal na jiném serveru bohužel jiný s rychlostí 1x není.
      Když jsem dnes konečně dostal produkci do plusu, tak výprava a dalších 40 headuandů, což je zase -120 obilka. Tohle už ani není k pláči, ale spíš k smíchu. Asi nemá cenu hrát nějaký server, když se na něj nedostane člověk v prvních dnech.
      Pošli je někam na smrt, anebo popros nějakého vyspělejšího kolegu jestli by je nemohl dočasně živit.
    • Shrnu to:
      - chcete jednotky nechat protoze je nechcete poslat na smrt
      - chcete aby vam nejedli obili

Pardon, ale totez muze napsat i hrac co ma 5 vesnic...
      Je preci na vas jak s jednotkama nalozite, jestli je potrebujete nebo ne. Posledni dobou mame casto pozadavky typu "mam velkou armadu ale nemuzu ji uzivit protoze...", a pak oduvodneni je vetsinou typu, ze hra nabizi malo obili.
      Uvedomte si prosim, ze toto je strategicka hra, a je na vas jak nalozite s moznostmi ktere vam nabizi. Nemate li jak uzivit armadu, pak ji takovou nestavejte nebo vymyslejte strategii jak ji uzivit. Ale preci nebudete mazat ucet protoze mate moc jednotek, sorry ale to neni ten pravy duvod.

Hra vam nabizi hromadu jednotek zdarma a vam se to nelibi, pritom je zde vice moznosti jak s tim nalozit.
    • To jo, ale je trochu nesmysl najít 120 falangů první den na serveru když teprve stavím pole na lvl2 a mám produkcu 30 obilí ne? Zabít je nejde kvůli bp. Mělo by na to mět vliv velikost a stáří účtu, nejenom věk serveru. Na t4 jich hrdina tak brzo donese 5-10, ne stovky. A to nepíšu o tym že třetí den vylezu z ochrany s 200 pop tak mám def proti útokům a hromadu blesků a haeudanů na farmení bez toho že bych něco vycvičil. Někdo vedle mě může nacházet "jenom" suroviny a bude o proti mě v dost velké nevýhodě, když hned po bp těch jeho 20 legií co zvladne vycvičit sundam 100 bleskama a 200 šermířama z vyprav. Ale teď už je všechno v pohodě, mám mc15 tak všechno živím tam, a samozřejmě hrdina tam nenosí už žádný vojáky, když stavím blesky 24/7

The post was edited 2 times, last by Athari#CZ ().

• Záleží spíš v jaké fázi hry, ty jednotky jsou chápu, že někdo, kdo začne třeba měsíc po začátku serveru, není šťastný, že přinese z dobrodružství hromadu falů, když se chce nejdřív zaměřit na produkci. Poslat je na smrt je, ale rozhodně škoda, to by pak vlastně užitek z dobrodružství byl nula. Na smrt by je poslal jen blbec. Vidím spíš problém v tom, že je nemůžeš poslat v ochraně někam na podporu!
    • V pozdejsi fazi se hrac objevi nejspise v kralovstvi kde je vice pokladu a proto i ukradene zbozi proda vyhodneji s hodne obili.
      Samozrejme, ze nesrovnavam hrace, pouze tvrdim, ze hrac ktery ma 5 vesnic a ma nedostatek obili take si musi poradit. Chapu, ze nelze v ochrane posilat podpory, ale je zde moznost loupit oazy a take ochrana zas netrva tak dlouho.