Login

Komplikacje

• Komplikacje

Witam, dochodzę do wniosku że aby dalej grać w traviana trzeba będzie skończyć studia o tym kierunku .
      Drogi zespole traviana , wiem że chcecie udowadniać swoją przydatność ale na litość Boską odpuście kręcenie tą grą bez końca , i taki przykład :
      Gracz poszedł na urlop wakacyjny i po urlopie pozostał szary , no więc jest 9-cio cropek , przejmę , a kuku
      Nie dało się przejąć bo cropek na terenie królestwa i król może pobierać trybut co niby jest zyskiem królestwa i!!! No pewnie jak bym go przejął to bym trybutu nie płacił , noż to jeden z większych idiotyzmów w tej grze
      Ale w międzyczasie gracz staje się zielony bo likwiduje konto , no a już nie jest członkiem królestwa no to łup gaduły ...

O nie nie nie teraz to jego osada była przez ostatnie trzy dni na terenie królestwa ....

No to łup na osadę poza naszym królestwem , o to by było za proste ...

Przez ostatnie trzy dni osada znajdowała się na terenie królestwa z którym Twoje królestwo miało sojusz ...
      No to w akcie desperacji ... gaduły na osadę poza czyimkolwiek terenem ...

A nie nie nie , zielony-potem szary i znowu zielony gracz się skasował przed dojściem gaduł

Przepraszam czy to ja zwariowałem że chcę tu jeszcze grać czy ktoś kto to wpisał do gry ?

Kolejna bajka no poprzednim PL4 gracz dał się celowo zbanować, i król nie mógł go wyrzucić z sojuszu , no i miał dostęp do czatów prawie do końca serwera bo tak była wola twórców gry , to jest podkładanie świni uczciwym graczom.

Król powinien mieć możliwość wywalenia nawet zbanowanego gracza, albo sam albo poprzez zespół.

Tryb wakacyjny - wojsko zdycha w jego trakcie .
      i tutaj pytanie które powinno paść

Kiedy wreszcie zlikwidujecie te idiotyzmy ?
    • Gracz dał się celowo zbanować? :D No popatrz, nie wiedziałem, że takie rzeczy robiłem. ;) jeszcze zaraz wyjdzie, że przez to przegraliście. Swoją drogą to było nawet zabawne, jak wpadłeś w furię na sam koniec i usunąłeś konto, bo jednak nie było wygranej. Ban poleciał za bota, później za słownictwo :P % wyglądało to tak, że nie chciało mi się ogarniać tam cropa, bo po 2 banach miało polecieć 40-50% budynków :P a sita na Saha potrzebowałem, więc konto zostało... Następnie trafiło do onz2 (nie wiem jakim sposobem, skoro było zbanowane). Może tego nie wiesz, ale akurat tam mieliśmy kreta na pozycji księcia... Niki wiedziała, że tam jestem. Mogła napisać 2 zdania do suportu i po sprawie. Tylko, że Wam się nie chciało. Za to na koniec potrafiliście napisać ciekawe rzeczy. Może się pochwalisz co tam naskrobałeś przed kasacją? Żal, że screnów nie zrobiłem. Kończąc teraz już można wywalić gracza bez atakowania, wiec po co pisać o tym? :)
    • tak, absurdy tej gry, przekraczają granicę dźwięku ^^
      doszedłem jednak do wniosku, że nie warto tym się przejmować, i czasami po prostu olać temat, bo jest w życiu wiele ciekawszych zajęć, niż ciągłe upominanie korpo o ich niedoskonałościach.
      Na marginesie, sama idea nie jest zła, brakuje tylko profesjonalizmu, i odrobinę ludzkiej życzliwości i zrozumienia. Nie wspomnę o pokorze i umiejętności przyznania się do błędu, który jest po prostu tylko błędem.
      :saint:
    • Do NeverMore: ja nawet zapomniałem kto tak zrobił, nie jest mi to w tym momencie do niczego potrzebne że się przyznajesz ...
      To w tym momencie całkowicie bez znaczenia , chodzi o to żeby to nie było możliwe i tylko tyle i aż tyle , ale tylko ktoś "mądry inaczej" może twierdzić że czytanie cudzych czatów nie pomaga w zwycięstwie w czasie walki.

NeverMore Twoja odpowiedź świadczy jedynie że mam rację, nie pisałem kto dał się specjalnie zbanować , odezwały się nożyczki po uderzeniu w stół hahahhahaha.

I chociaż uderzę w każdego kto korzysta z usług kreta muszę to napisać , nisko upada moralność graczy żeby w grze grać znaczonymi kartami, jeśli gralibyście w pokera na pieniądze i ktoś by was ogrywał poprzez takie działanie bylibyście skłonni go zabić , a tutaj ..

Każda ze stron tłumaczy się z niegodziwości że przecież to przeciwnicy też z niej korzystają, żadnej moralności,żadnej etyki, zepsucie do szpiku kości.

No cóż Kali ukraść krowa dobrze ...., brzydzę się czymś takim, no ale przecież osobnikom korzystającym z niegodziwości jest to co najmniej dziwne .

Złodziej złapany za rękę zawsze się tłumaczy że to nie jego ręka , taka jego natura, ale to też nie do Ciebie , przecież chyba nie jesteś złodziejem :)

Pisałem to jako przykład absurdu a Ty wyciągasz pierdoły zamiast skorzystać z okazji i zamilknąć :)

Nie pisałem tego powyżej dla Twojej odpowiedzi, jak widać support nawet teraz nie ma na te tematy gotowej propozycji ani nawet odpowiedzi

The post was edited 1 time, last by kris3940_PL ().

• Tryb ochrony osad opuszczających królestwo własne czy sojusznicze (oficjalny sojusz) przed przejęciem nie jest czymś nowym.

W pewnym sensie nieszczęśliwych zbiegów okoliczności, jakie napotkały Krisa, można się ustrzec. Istnieją wszak narzędzia, w których można sprawdzić, czy dany gracz nie należał do sojuszniczego królestwa. Wymaga to poświecenia paru minut, ale to wciąż jest z korzyścią dla gracza bo nie musi tracić czasu na drogę gaduł.

Argument "król nie może wyrzucić zbanowanego gubernatora" przestał nim być wraz z aktualizacją 0.73.

Jednostki faktycznie umierają w czasie wakacji i to nie jest błąd. Z tego powodu produkcja zboża na czas wakacji nie zostaje wstrzymana, dodatkowo gracz ma możliwość ustawienia traktów handlowych, które funkcjonują podczas wakacji.

Ochrona szarych osad ma znaczenie zwłaszcza w przypadku trybu wakacyjnego. Bez niej mogloby się okazać, że aktywny do tej pory gracz, który skorzystał z wakacji i spóźnił się (z różnych względów, niekiedy niezależnych od siebie) z logowaniem przed ich końcem mógłby stracić osady.
      Community Manager
      Travian KIngdoms PL
    • Jeśli uważasz, że tutaj ktokolwiek gra bez kretów... To sorry, ale nie mamy o czym rozmawiać :)Osobiście nie bawię się w kretowanie. To był przypadek. Tak jak opisałem konto było zbanowane, a potrzebowałem go, by grać u Saha. Wy nie mieliście żadnego kreta w hornie? Mam podać Tobie nazwę tego gracza, co krecił od początku? Inni też byli. :) Np. Kebab na mulcie. Za pozwoleniem (wiedzą, nazwij jak chcesz) Niki i Kero. Nie miałbym nic do gadania, gdybyście sami byli czyści. Ale nie byliście. Trzeba było też napisać, że onz jest niehonorowe. Wygraliśmy, a Ty zacząłeś coś odwalać z niehonorowym graniem, gdy sami robiliście dokładnie to samo.

Poza tym teraz liczą się bractwa, nie czat ogólny. Ważnego info na ogólnym nikt nie podaje :)
      Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Jedyne o co proszę, to nie wypisuj o mnie kłamst na forum :)
      Jeśli nie wiesz, jak coś wyglądało, to doinformuj się zanim napiszesz.
      Rafał sprawdził w hornie każde konto. Wyłapał kretów :) Wy też mogliście. Mogliście napisać do supportu. Cokolwiek, zamiast teraz pisać o tym na forum, gdy problem został już rozwiązany w aktualizacji.

The post was edited 1 time, last by NeverMore ().

• Jak napisałem złodziej nie dość że kradnie to jeszcze się tłumaczy że to nie on , no ale tego nikt nie zmieni .

Gdybyś przyjął karę , konto zostało by odbanowane i wyleciałbyś z sojuszu , całe Twoje tłumaczenie NeverMore jest jedynie niestety stekiem kłamstw :)
      Korzystając z błędnego założenia zasad gry , do końca je wykorzystałeś do swoich celów.

Do tego ... chyba bredzisz , to jak to jest mieliśmy kreta , czy Rafał wszystkich wyłapał , sam zeznajesz przeciwko sobie :)

Żeby prosić trzeba mieć prawa honorowe według Boziewicza :)

Flavio to jest gra a nie studia a temat gry , nie mamy się poruszać w gąszczu co kilka dni zmienianych zasad tylko te zasady mają być uproszczone , zdaje się że ekipa TT zbliża się swoją działalnością zbliża się do działalności rządów i parlamentów : za wszelką cenę chcecie udowodnić ze jesteście potrzebni , o tym też jestem przekonany , ale róbcie to bez wprowadzania zamieszania w czasie zmian .

Nie wiem komu przyszedł do głowy pomysł że szara osada jest więcej warta dla króla i królestwa niż przejęta przez gracza tegoż królestwa ale powinien On się wybrać do lekarza określonej specjalności .
    • Właśnie wygraliśmy pl1. Dostałem gratulację od Niki i naszła mnie pewna refleksja. Trzeba umieć czasem przegrywać. Przegrać, pogratulować, a resztę zostawić. Na serwerach jest różnie, czasem ktoś lata na bocie, czasem spotykasz multikonta. Bywa różnie, ale gracz, który potrafi pogratulować wygranej przeciwnej stronie zasługuje na mój szacunek. Natomiast Ty zachowałeś się zupełnie odwrotnie. Nie tylko Ty... Tego mi zabrakło na końcu od części Waszych graczy. Sorry

The post was edited 1 time, last by NeverMore ().

• "I chociaż uderzę w każdego kto korzysta z usług kreta muszę to napisać , nisko upada moralność graczy żeby w grze grać znaczonymi kartami, jeśli gralibyście w pokera na pieniądze i ktoś by was ogrywał poprzez takie działanie bylibyście skłonni go zabić , a tutaj .."
      Napisz teraz coś o ONZ. O swoim królestwie, które też kretowało.
      Kebab, Krzysterix, lub np. podebranie gracza o nicku MrocznySen, gdy Klinek skasował konto. Tego było więcej, tylko już nie pamiętam. Nisko upada moralnośc graczy... Nie miałeś pojęcia, kto grał w Horn, a jednak na sam koniec obraziłeś całe królestwo. Graczy bardziej honorowych od Ciebie, np. Mikrego, żeby daleko nie szukać. Większość z nich dawała z siebie wszystko na tym serwerze, żeby wygrać. Jak chcesz zmienić świat, to zacznij od siebie. Zanim ocenisz innych, sprawdź czy sam jesteś bez winy. Wygraliśmy, bo zwyczajnie daliśmy z siebie więcej niż Wy. Czy ktoś miał kreta, czy nie, nie zmienia tego, że na koniec okazaliśmy się mocniejsi. Pisz sobie co chcesz, bo widzę, że jesteś uparty jak osioł. Nie tłumaczę się, tylko staram się wyjaśnić Tobie, co zaszło naprawdę, ale chyba wolisz wierzyć w swoją bajkę, bo tak jest pewnie wygodniej. "Kolejna bajka no poprzednim PL4 gracz dał się celowo zbanować, i król nie mógł go wyrzucić z sojuszu , no i miał dostęp do czatów prawie do końca serwera bo tak była wola twórców gry , to jest podkładanie świni uczciwym graczom."
      To jest zwyczajne kłamstwo, bo nie dałem zbanować się celowo, a po drugie mogliście wyrzucić mnie z królestwa, tylko byliście zbyt pewni wygranej na serwerze. Tyle w temacie. Pozdrawiam NM

• Dalej kłamiesz z uporem maniaka, gracza zbanowanego nie dało się wywalić z sojuszu, a to o czym pisze powyżej Flavia, ta właśnie aktualizacja weszła w życie Aktualizacja v 0.73 - 29.06.2017 , to kolejne minięcie się z prawdą , problem Twojego bana toczył się o wiele wcześniej a przyjęcie kary spowodowało by wywalenie z sojuszu .
      Tym razem na PL jeden wygraliście uczciwie fakt , ten temat z umyślnym zbanowaniem nie dotyczy jednak aktualnie zakończonego serwera , a zdaje się że chcesz wywołać takie wrażenie .

W żadnym miejscu nie napisałem że ONZ nie miał kretów, napisałem że mierzi mnie takie postępowanie . Nie jestem Kali.
      Wolę być upartym jak osioł niż oszustem, tak poza tym :)

I rzecz najważniejsza przypominam że sam się do tego przyznałeś, w moim pierwotnym poście nie wspominałem w ogóle kto to zrobił , uderz w stół a nożyczki się odezwą
      Gracze pokroju Mikrego nie odpowiadają za wszystko i nie mam do nich żalu , ba ja nawet nie mam żalu za to co Ty zrobiłeś, mnie chodzi o to ile razy zespól TT przy kolejnych aktualizacjach wali zasady gry w niebyt .

Tak jak było w sprawie braku możliwości wywalenia zbanowanego konta, czy uznania przez system że szara osada jest lepsza dla królestwa osady "żywej" , tak jak i skopano urlop w grze a przedtem wiele , wiele innych spraw .i to miało być przedmiotem tego postu

A do Flavii gracz nie był członkiem sojuszniczego królestwa ani naszego królestwa powyżej trzech dni , osad nie mogłem przejąć dlatego że osady gracza przez ostatnie trzy dni jedynie "znajdowały" się na terenie królestw a nie dlatego że były jego częścią . Skopane to do cna

Flavio prośba o zamknięcie postu

The post was edited 3 times, last by kris3940_PL ().

• Weź ty ochłoń wtedy wygraliśmy nie uczciwie ? Bo nevera zbanowało i był w ONZ2 ? Powiedz mi ze tylko dzięki temu wygraliśmy a nie dla tego że cała wasza taktyka to był off Spartakusa nie umieliście nic zaplanować to przegraliście !!! Krety były po obu stronach i gówno dały i wam i nam bo wszystko co ważne było w bractwach . Przestań pisać ze wygraliśmy nie uczciwie bo nie masz argumentów . Proponuje otrzeć łzy pogodzić się z przegraną bo byliście słabsi i najlepiej zmienić grę . Powodzenia nie życzę bo nie zasługujesz
    • Ty wolisz być hipokrytą. Obrażasz graczy, a następnie piszesz o honorowym graniu. Rozpoczynasz dyskusję na forum, a nie potrafisz przeczytać kilku zdań ze zrozumieniem. Dostałem pierwszego bana za używanie bota. Zasłużyłem sobie, bo złapaliście mnie z mojej własnej winy. Kolejny ban dostałem za słownictwo. Ten był moim skromnym zdaniem kompletnie zbędny, ponieważ otrzymałem go z powodu użycia przekleństwa w koleżeńskiej rozmowie z Banito. Od Flavii dowiedziałem się, że poleci mi kolejne 10-20% budynków, jeśli postanowię odblokować konto. W tamtym momencie nie widziałem powodu kontynuowania gry na koncie NM, więc poszedłem do Sahima jako sitter. Dopiero po jakimś czasie konto trafiło do onz2 z niezrozumiałych dla mnie powodów. Tak czy inaczej cały serwer wiedział, że onz2 istniało tylko po to, żeby zasilić w późniejszym etapie Wasz główny sojusz. Było tam 0 informacji. Ani razu nie polecieliśmy tam na skarbce. Napiszę to Tobie jeszcze raz, bo ostatnio nie zrozumiałeś. Tajne bractwa uniemożliwiają wyciek ważnego info. To, że moje konto trafiło akurat tam nie zmieniło kompletnie nic. "Cokolwiek, zamiast teraz pisać o tym na forum, gdy problem został już rozwiązany w aktualizacji." Wytłumacz mi, gdzie w tym zdaniu napisałem, że aktualizacja była przed końcem pl4 :) lub naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie napisałeś kto, ale odezwałem się, bo wypisujesz kłamstwa o mnie. Mogliście wywalić mnie z onz2- wystarczyło napisać do Flavii. Rozmawiałem ze Spartakusem oraz Niki. Nie kryłem się z tym, że to konto jest dalej aktywne. Prawda jest taka, że nawet gdybyście wywalili mnie z onz2, to nic by to nie zmieniło. Tylko u Ciebie jest taki problem, że masz małą wiedzę o Travianie. Graliśmy z osobami, które miały kilka kont(1 osoba grała nawet na 4 jednocześnie). Nawet jak ktoś łamie zasady gry, to co z tego? Jak jesteś mocny, to i tak wygrasz. Tylko przeczytaj kilka razy, żebyś zrozumiał tekst w pełni zanim zaczniesz wypisywać następne kłamstwa. Najlepiej kilka razy.
    • Ehh... Aż dodam coś od siebie. Konto Nevera było w ONZ 2. Nie było tam żadnych, ale to żadnych przydatnych informacji dla nas. Po prostu sobie było i o tym wiedzieliście. Wszystkie informacje były w tajnych bractwie, a potem nawet pisaliście sobie privki z akcjami, tak żeby wyeliminować bractwa. Jako tako nie widzieliśmy dużo o Waszych akcjach.
      Zresztą o czym tutaj dywagować, że nie wygraliśmy uczciwie? My straciliśmy króla, bo von klinkerhof skasował sobie konto. Pewnie wiesz jak duża jest to strata dla sojuszu? A no właśnie. A jednak daliśmy radę. Więc pisanie, że wygraliśmy nieuczciwie jest dla mnie śmieszne. Jakoś inni gracze potrafili pogodzić się z porażką, pogratulować nam zwycięstwa i docenić moim zdaniem świetną akcje nm'a i atak wawy na Rzym spartakusa. Jego wioska pięknie zniknęła. To był przełom. To wszystko. Nie ma co wyciągać starych brudów. My wygraliśmy, Wy przegraliście. Na innym serwerze może być na odwrót.
      Pozdrawiam!

ps. osoby z hornu macie privy ode mnie w wiadomościach na forum... wiem, nie widać tego jak sie nie kliknie ehh.
    • NeverMore nie obrażaj mnie określeniem że mam małą wiedzę o travianie , mam wystarczającą żeby określić kto kradnie a kto nie .

Panowie wawa i NeveMore skończcie z idiotyzmami , nigdzie nie napisałem że przegraliśmy przez to że Ty byłeś w ONZ , to jest kolejne Wasze kłamstwo łatwe do zweryfikowania tutaj . Nie pisałem też że to był NeverMore, sam się ujawnił .
      Poczytajcie uważnie a nie jak pięcioletnie dzieci pierwszy mój post , to był przykład błędów w travianie , bez wskazywania na rezultat wyniku gry , bo też nie uważam że miało to wpływ na wynik gry .

No ale widzę że w każdym Waszym poście musi znajdować się wzmianka o wygranej, a kogo to teraz obchodzi :)

NeverMore, jak ktoś wrzuca coś w wentylator ustawiony w swoją stronę to musi to do niego wrócić :)

Raf92f i wawa zanim zabierzecie głos w dyskusji zacznijcie czytać dokładnie od pierwszego posta , sęk w tym że takie idiotyzmy jak tam wskazane przeszkadzają wszystkim graczom

NeverMore czytaj to tak długo aż sam zrozumiesz co napisałeś to Twój cytat :

Tylko przeczytaj kilka razy, żebyś zrozumiał tekst w pełni zanim zaczniesz wypisywać następne kłamstwa. Najlepiej kilka razy.

Zacznij od pierwszego mojego postu , hmmm, a może za dużo wymagam ? :(

The post was edited 1 time, last by kris3940_PL ().

• "Kolejna bajka no poprzednim PL4 gracz dał się celowo zbanować, i król nie mógł go wyrzucić z sojuszu , no i miał dostęp do czatów prawie do końca serwera bo tak była wola twórców gry , to jest podkładanie świni uczciwym graczom."

Napisałem kilka razy, że to było kłamstwo. "NeverMore, jak ktoś wrzuca coś w wentylator ustawiony w swoją stronę to musi to do niego wrócić " - serio? Zabawne, że Ty to napisałeś... ;) Mam gdzieś Twój płacz odnośnie błędów gry, tylko zwróciłem uwagę, że skłamałeś na mój temat. Nie napisałeś, że to ja... No i co? Napisałeś kłamstwo. Czy to jest tak trudne do zrozumienia? Gdzieś skomentowaliśmy Twój komentarz odnośnie "błędów" w grze? Myślałem, że cały czas jest dyskusja o czymś zgoła innym. :P
      Zabolało co napisałem, nie? :P ale co z tego, jak dalej nie ogarniasz tematu. Nie cytuj czegoś, czego nie rozumiesz Kris :) Nie będziesz dzięki temu wyglądał na mądrego :P
      a już tym lajkowaniem własnych postów rozbiłeś bank - graty
    • Jak każdy miś o bardzo małym rozumku nie zrozumiesz co się pisze , że temat trafił w sedno poczułeś się wywołany do odpowiedzi . Napisałem prawdę , dlatego Cię to tak boli :)
      Lajkuje co chcę , moje prawo tak jak i prawo Twoich przybocznych lajkować Ciebie :)
      Mnie boli tylko jedno, że ludzie Twojego pokroju nadal mają prawo brać udział w tej grze :)
      Wbrew temu co piszesz nie myślałeś, jak byś myślał nie dotykał by tematu tak jak i temat nie dotykał nikogo osobowo .
      Ty niczego nie rozumiesz , lub udajesz że nie rozumiesz, a i jedna prośba, nie obrażaj innych oceniając ich z poziomu " każdy mierzy według własnego łokcia " , Twój jest wyjątkowo krótki .

Poza tym chyba jednak muszę zakończyć dyskusję z tobą ponieważ masz ogromne doświadczenie , może wiesz o co chodzi ? A doprawdy nie chcę zniżać się do Twojego poziomu :)
    • Zabawny jesteś :P napisałeś prawdę pisząc kłamstwo? ok :D jak trafiłeś w sedno skoro podałeś swoją wersję, a nie tę, która miała naprawdę miejsce? Ludzie mojego pokroju coś wprowadzają do tej gry, w przeciwieństwie do ludzi Twojego. ;) Ale w jednym musze przyznać rację nawet Tobie... Czas zakończyć dyskusję, bo jak czytam co piszesz, to mam wrażenie, że masz naprawdę poważne problemy z logicznym rozumowaniem. Każdy robi, co chce w tej grze, lecz prawdy nie oszukasz.
      "" każdy mierzy według własnego łokcia " , Twój jest wyjątkowo krótki ." - simowałeś przez 5 miesięcy, żeby wlecieć szrotem na cudaka Godzia, żeby kompletnie nic nie zrobić. Nic nie planowałeś, tylko słuchałeś co inni rozkazują, więc nie obrażaj graczy, którzy włożyli więcej pracy niż Ty. :)