Login

suroviny v jedné vesnici

• suroviny v jedné vesnici

Dobrý den hraji na cz4 a včera když jsem měnil suroviny přes NPC obchodníka (měl jsem možnost rozdělit suroviny zadarmo díky kartě) ve vesnici bašta
      tak po rozdělení se počet surovin nezměnil ale zmizel ten počet na převod a navíc zamrzla těžba surovin .Od včerejška tak nepřibilo nic a to jsem zkoušel se znovu nalogovat .
      Může mi prosím podpora pomoct to dát do pořádku?
      děkuji.
    • Zdravim,

mel jsi ve stavebni fronte nastavenou budovu. Po pouziti NPC se suroviny pouzily na tuto stavbu.
      Nedovedu si predstavit co znamena, ze nejde tezba. Pokud se nepricitaji suroviny, tak to muze byt problem cache prohlizece, je treba vymazat cache. Nicmene pak jde pouze o chybu v zobrazovani a po obnoveni stranky jsou hodnoty nacteny ze serveru. Navic jsi v dane vesnici dnes stavel dalsi budovu, takze suroviny se evidentne pricitaji.

Black
    • včera jsem stavěl jen drobnost protože se mi po převodu nenačetly suroviny a hlíny bylo skoro na nule ale od včera se suroviny nepřičítali až dnes jsem se nalogoval se to teprve rozběhlo (po 14 hodině! do té doby nepřibilo nic !!!). A dnes jsem nic nestavěl nebylo z čeho a opravdu si nevymýšlím - je to bug když suroviny se ani nehly a hlíny bylo kolem 800 nic víc.Takže po převodu jsem přišel o suroviny a do dneška se mi nic na surovinách nepřičetlo !

ps: dneska jsem byl v práci od rána do 14 hodin takže nebylo kdy zadat stavbu!

navíc tvrdit že všechno je v normálu když za 16 hodin se stav hlíny změnil z 800 na 2000 je docela silné kafe!

The post was edited 2 times, last by michalix#CZ(1) ().

• michalix#CZ(1) wrote:

včera jsem stavěl jen drobnost protože se mi po převodu nenačetly suroviny a hlíny bylo skoro na nule ale od včera se suroviny nepřičítali až dnes jsem se nalogoval se to teprve rozběhlo (po 14 hodině! do té doby nepřibilo nic !!!). A dnes jsem nic nestavěl nebylo z čeho a opravdu si nevymýšlím - je to bug když suroviny se ani nehly a hlíny bylo kolem 800 nic víc.Takže po převodu jsem přišel o suroviny a do dneška se mi nic na surovinách nepřičetlo !

ps: dneska jsem byl v práci od rána do 14 hodin takže nebylo kdy zadat stavbu!

navíc tvrdit že všechno je v normálu když za 16 hodin se stav hlíny změnil z 800 na 2000 je docela silné kafe!
      Hádám, že budovy byly ve frontě Michalixi (nebo třeba stavěl duál, zástup, přítelkyně...). Konec konců, Black vše osvětlil výše. Pokud se vážně domníváš, že propočty neprobíhají dobře, jednoduše vše zdokumentuj a pošli jako nahlášení bugu přes support (musí tam být skutečně průkazné screenshoty). Mohu Tě ale ujistit, že bug který popisuješ v dohledné době X měsíců zpět, nikdo nenahlašoval.

The post was edited 1 time, last by Lored ().

• 2017-09-27 14:05:23BuildingMaster builder used90-12595-15535-9135-16795

Tohle presne tam mas, to znamena, ze jsi suroviny mel a v tu dobu je pouzil stavbyvedouci na stavbu pekarny na uroven 5.

Sam jsi se na ucet prihlasil pote v 2017-09-27 14:45:14, to je pak jasne, ze na ucte moc surovin neuvidis kdyz jedna z nich je na nule kdyz stavi stavbyvedouci.
      Prosim nez budes psat o silnem kafe, zkus se zorientovat v tom kde co stavis. Chapu, ze u vice vesnic je to obcas tezke.

Dodam jeste technickou, ze produkce se odpocitava na serveru, takze u vsech hracu. Je nemozne aby selhala produkce pouze u jedne vesnice, protoze propocet je vazan na case serveru.