Login

Szerver karbantartás

• Nálam is ugyanez a helyzet. Nem tudok belépni. Lesz valami hír,hogy mikor tudunk belépni? És hogy lesz-e valamilyen kompenzálás a kiesett időért? Jó lenne nem az xy befejezte a Csoda építését jelentésre visszaérni,mert van még pár elintéznivalóm a szerveren.
    • Ha éhenhalás lesz, akkor vissza fogják állítani az egységeket.
      Kérlek benneteket, hogy ha bármi óhaj, sóhaj, panasz, igény, kérdés merülne fel, akkor az ügyfélszolgálatra írjatok, mert csak ott tudom továbbítani az általatok küldött jegyeket a fejlesztők felé.
      Köszönöm.

Aki nem tudná: főoldal, súgóközpont (itt tud írni üzenetet).
      Gyevocska
      Travian: Kingdoms CM
    • Ez részben az újítások miatt van. A játékot fejlesztik, és minden egyes új beállítás gubancot okozhat máshol. Nagyon nehéz mindenre odafigyelve dolgozni, és még akkor is adódnak váratlan hibák.
      Ha játszottatok már más játékot, ami folyamatos fejlesztés alatt áll, akkor tapasztalhattátok már ezt.

Tényleg nagyon igyekeznek mindenben a játékosok érdekeit szolgálni, az újításokat is a kéréseitek alapján tervezik meg, és a hibák javítását sem halogatják. Az más kérdés, hogy mi mennyi időt vesz igénybe.

Ha már rögtön a hiba jelentkezésekor jelenti bárki, akkor rövid idő alatt megoldódott volna a probléma, hiszen azonnal tudtam volna riasztani a fejlesztőket.
      Ma kiírtam a játékot, amit biztosan olvasott mindenki. Tudjátok hány üzenet érkezett? Mindössze 5 db mindkét játékvilágból összesen.
      Érdektelenség, vagy tényleg ennyire nehéz megtalálni hol lehet írni nekünk?

Szóval nem mindig csak rajtunk múlik...
      Gyevocska
    • Kicsit furcsának találom, hogy akik végzik a frissítést, azok nem veszik észre, ha nem sikerül. És ez nem tűnik fel senkinek se a fejlesztő vagy az üzemeltető csapatban.

"Érdektelenség, vagy tényleg ennyire nehéz megtalálni hol lehet írni nekünk?"

Érdektelenség?
      270 regisztrált játékos ebből 236 aktiv, egy szerver végén. Azt hiszem ez elmond mindent.
      Érdemes lenne elgondolkodni miért van ez.
      Kingdombol nekem is ez volt az utolsó szerverem, mert csak kínszenvedés az egész, s ennyi játékosnál nem adja meg azt amit várnánk a játéktól.

Igen ennyire nehéz megtalálni, semmi logika nincs abban, hogy a súgó központban van elrejtve az üzenetközpont.
    • Amikor a frissítés megy, az nagyon sok játékvilágot jelent, nem csak egyet.

A magyarországi viszonylatokat nem lehet összehasonlítani a nemzetközi játékvilágokkal, ahol jóval több játékos van.
      Aki picit is járatos a különböző játékok világában, az pontosan tudja, hogy minden "csak magyar" játékvilág ilyen helyzetben van. Kis ország vagyunk, és millió játék közül lehet választani. A legtöbb játéküzemeltető cég éppen ezért összevon szervereket, mert így gazdaságos (mint pl. a kingdoms speed játékvilágok).
      Természetesen ez nem jelenti azt, hogy csak a játékosokon múlik minden, de minden esetben ők döntenek arról mennek-e, vagy maradnak, legyen az bármilyen játék. Nem sok olyan játék van, ami hosszú időre leköti a játékosokat. A Travian Legends, és a Kingdoms egyike ezeknek , mert szól valamiről. Nem csak ülsz, fejlesztesz, kapálsz, begyűjtesz, és mindezt minden különösebb cél nélkül. Itt van cél, van stratégia, van társaság. Persze vannak jobb játékok is, nem vitatom....de olyat nem ismerek, ahol soha nincs hiba, soha nincs leállás, nincsenek csalók, botosok, és minden tökéletes úgy, ahogy van.

Köszönöm, hogy megosztottad a véleményed velünk. Javasolni fogom, hogy az ügyfélszolgálat elérhetőségét tegyék láthatóbb helyre.
      Gyevocska
    • Traviannál maradok, a Legendset kezdetek óta játszom,s nem is tervezem hogy abbahagyom.
      Csak a kingdom az amiből elég volt. Alig van játékos, ennek az egyik oka biztos az, hogy nagyon drága. Sokkal több arany kell hozzá, mint a legendshez, s nem ad több élményt azért a pénzért.
      Lehetőség van itt a dual accra, de ami a dual acc fiokjában van arany az se vihető át abba az accba ahol épp játszom. De venni vehetek oda aranyat. Ez is elég furcsa.
      Ha végleg be akarom fejezni a játékot, akkor se tudom egy barátnak odaadni a maradék aranyat.
      Elhiszem, hogy sokba kerül a fejlesztés, de nem ilyenekkel kéne ezt finanszírozni, mert csak elmennek a játékosok, s inkább máshol költik el azt a pénzt játékra.
      Tudom hogy ez nem rajtad múlik, de továbbíthatnád a fejlesztők felé.