Login

Jak funguje Farmlist ?

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimization. More information.

• Jak funguje Farmlist ?

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak funguje farmlist ve hře Travian Kingdoms.

Vím že je pro něj nutná stavba Schromaždiště a veškerá správa se pak provádí přes Schromaždiště v záložce Farmlist.
      Zde si můžu založit jakýkoliv farmlist pokud mi je známo.

Akorát mi není jasné jak funguje a k čemu se používá.

Postupoval jsem tak, že jsem si v blízkosti mé vesnice našel neaktivní vesnice s populací více než 100 +.
      Pak jsem na tuto vesnici kliknul levým tlačítkem a zvolil - Přidat vesnici do Farmlistu - Základní Farmlist.

Chápu to tak, že farmlist je vlastně správa vesnic, nebo takový seznam ? Ať nemusím vždy složitě dohledávat vesnice na mapě tak je budu mít takto ve farmlistu a rychleji se k ním dostanu ?

Na youtube jsem viděl návody tzv. farmování vesnic. Funguje to tak, že když do vesnice pošlu nejprve pruzkum a pak až vojáky, a jak vyhraju tak ty suroviny jdou ke mě že ano ?
      A pak to mohu stále takto opakovat ? Tomu se říká farmování ?

Jinak lze nějak kompletně obsadit neaktivního hráče, tak abych jeho vesnic přebral. Případně tak abych tam nemusel pořád posílat vojáky a veškerá produkce pujde automaticky do mé vesnice ?
      Je to docela otravné tam stále posílat vojáky a pořád dokola.

Ještě byh se zeptal, když mi proběhne úspěšné špehování hráče, a vidím že má v ukrýtu 100 a v pokladnici také něco. Jak mu mohu vybrat suroviny + ty věci z ukrytu i pokladnice ?

Díky za radu
    • Podstate to chapes spravne ano farmlist sluzi na farmenie cize utocenie (posiela iba lupeze...) v jednom farmliste mozes mat az 100 dedin-fariem ktore mozes farmit cize posielat na ne utok ako casto chces :) kludne aj kazdych 10 minut ak mas tolko vojska...

surky ti donesu vojaci tam skade si ich poslal... kludne mozes ten isty famrlist posietat z viacerych dedin...

ano dedinku je mozne prebrat (nie hlavnu) ked das dole rezidenciu alebo palac a posles tam "ukecavaca" (senator , kmenovy vodca alebo nacelnik.. zalezi za aky narod hras...) vojacika co znizuje lojalitu... utok treba opakovat.. potom je moze nastavit obchodne cesty v trznici na presun suriek.... preberanie je dost nakladne na vyskum... nedoporucujem na zaciatku hry... skorej si par dedin psotavit aj treba :)

ukryt je o tom aby ochranoval surky cize tie sa moc kradnut nedaju myslim ze len german ma daku vynimku ze vie daco zobrat aj stade ale je to minimalne mnozstovo
      inak povedane tam de su ukryty sa moc nechodi.. zabera to cas... mozes ho skusit trafit kataputom... ale mala sanca... racej hladaj druhu farmu .)