Login

Spojeni kralovstvi

• Musím se přidat ke kritice. Vrátil jsem po nějaké době a jsem rozčarovaný velké množství změn ale informace žádné. Nápověda naprosto neaktuální. Celkem klíčkové věci ohledně vévodů naprosto zavádějící informace. S velkou slávou spustíte noční klid ale opět že na oázy utočit lze info žádné. Jak se potom maji hráči orientovat?
    • StoneHeart wrote:

Zaslechl jsem,ze se da udajne spojit dve kralovstvi,udajne nejaka novinka.Psalo to i vic hracu,kdy to ma vubec přijit v ktery čas serveru?
      Dik za odpoved.

Doporučuji prostudovat Travian Blog, drobnosti jsou zde vysvětleny. Termín kdy to bude přidáno na servery není dosud stanoven. Sleduj fórum o vyhlášení serverů a vše se včas dozvíš:)
    • Jchym_COM wrote:

Musím se přidat ke kritice. Vrátil jsem po nějaké době a jsem rozčarovaný velké množství změn ale informace žádné. Nápověda naprosto neaktuální. Celkem klíčkové věci ohledně vévodů naprosto zavádějící informace. S velkou slávou spustíte noční klid ale opět že na oázy utočit lze info žádné. Jak se potom maji hráči orientovat?
      Toto je fórum na otázky ohledně herních mechanísmů, směřuj prosím svoji zpětnou vazbu do odpovídajícího fóra. Odpověď na Tvoji otázku jsem již vložil do Tvého ticketu. Na oázy lze útočit kdykoliv a je to zamýšlený herní mechanismus.

The post was edited 1 time, last by Lored ().