Gyevocska Community Manager

• Member since Jun 1st 2015
  • Last Activity:
Profile Hits
4,550
  • szia :)
    megtudod mondani mikor indul a kövi magyar kb?
    • Szia,
      Sajnos, mivel a fórum nem jelezte külön, hogy üzeneteim érkeztek, mindig későn vettem észre. Ezentúl nem így lesz (ha minden igaz, jelezni fogja).
      Amikor információm van szerver indulásról, azt azonnal ki szoktam írni a fórumba :)
      Üdv.
  • Üdv Gyevocska !
    com2x3.-as kingdoms szerveren játszom. Lenne Hu1-ről megmaradt 48 db átküldhető aranyam! Ám, amikor rákattintok a "más játékvilágba küldés" opcióra, akkor azt válaszolja , hogy " jelenleg nem vagy aktiv egyik játékvilágban sem.." Kérném a segítséged, hogyan kaphatom meg azt az áthozható aranyat? com2x3 szerverre?
    köszönettel: REX66
    • Szia,
      Ilyen ügyben mindig az ügyfélszolgálatra kell írni.
      Gondolom azóta már megoldódott...
      Üdv.
  • szia. vakáció mód alatt van éhenhalás?
    • Szia,
      A kérdés régi, de igen, van éhenhalás.
      Üdv.
  • Köszi Gyevo! :) majd figyelek...
  • elküldtem más faluimba a lovasaimat, hogy ne a főfalumban egyenek +202 volt a búza termelés, majd rájöttem, hogy máshol nem érvényesül a lóitató ezért visszahívtam őket és -1025 lett a búzatermelésem, segítenél helyrerakni?
    • Szia,
      Ilyen problémával mindig az ügyfélszolgálatra kell írni, mert csak ott tudom megvizsgálni az accontod.
      Üdv.
  • Szia! Ha nyerek a 05.28.-ai fórumjátékon, akkor nem kérem most se az aranyamat, tedd légyszi hozzá a már félretett 100-hoz! Kösz, BoMatyi
    • Szia,
      Azt gondolom ez már nem aktuális :)
      Üdv.
  • Szia. nemrég vettem aranyat Hu4- en, de még mindig nem irta jová a tranzakciot.. utána tudnál nézni? Elöre is köszönöm.
    • Szia,
      Ha ilyen problémával szembesülsz, mindig az ügyfélszolgálatra írj, és azonnal intézzük.
      Üdv.
  • Szia 1. kérdés törölni szeretnék de nem találom hol lehet.
    • Szia,
      A kérdés már nem aktuális, de meg kell válaszolnom minden korábbi üzenetet.
      Üdv.
  • Szia! A régi travin maradt aranyam. Át tudom küldeni magamnak ide a HU1 szerverre?
    Köszi!
    • Szia,
      A Legends és a Kingdoms között nem lehet aranyat mozgatni.
      Üdv.
  • Szia! Engem az érdekelne, hogy hogyan tudok játékost jelenteni, és kinél-vagy éppen kinek tudok szólni, aki tud tenni ellene-, folyamatos sértegetésért, kéretlen üzenetekért, és zaklatásért, illetve fenyegetésért?
    • Szia,
      Van olyan opció, hogy üzenet jelentése. De simán írhatsz az ügyfélszolgálatra is, és elküldöd benne a levél linkjét, tartalmát.
      Üdv.
  • Szia, megint én.
    teszek ide egy printscreent, hogy lásd, mi a gond.
    prntscr.com/i8vfxq
    prntscr.com/i8vgap
    az ügyfélszolgálatot hol érem el? mindenkinek gondja van ezen a szerón, ráadásul a bejövő támadásokat sem látjuk.
    ez azért kellemetlen, mert reggelre van vagy 20 bejövője a csapatnak, de senki sem látja.
    köszi a választ.
    porter
    • Szia,
      Már nem aktuális, de gondolom azóta sikerült megtalálni, hol kell írni az ügyfélszolgálatnak :)
      Üdv.
  • Sziasztok. Mitől van az, hogy a HU1.es szerveren nem lehet chatelni?
    Egyszerűen nincs semmilyen chat, bár az ablak kinyílik, de lehetetlen kommunikálni bárkivel. ez a probléma tegnap óta áll fenn. Lehetne tenni valamit?
    Elég sok arannyal játszom, szeretném élvezni a játékot.
    köszi a választ.
    • Szia,
      Ha az ügyfélszolgálatra írsz, akkor sokkal gyorsabb az ügyintézés, és meg is tudjuk vizsgálni a problémát. Persze ez már nem aktuális, de legközelebb...
      Üdv.
  • :) Bamba voltam,találtam más opciót.
  • Sms-ben szerettem volna aranyat vásárolni(HU1),mint a HU3 szerón.Nem sikerült,nem találtam.Lesz még ilyen opció?Számomra ez könnyebb,kellemesebb.
  • Szia!
    A Hu1 -en a mai napon nem engedi a kártyajátékot játszani és beváltani nyersanyagkártyát!?
    D.
    • Probléma esetén kérlek mindig az ügyfélszolgálatra írj. Köszönjük.
  • Szia.
    nekem kicsit furcsa dolog történt ma. A hősöm kalandon volt, hozott nyersit, de most kevesebb a nyersi a raktárban, mint amennyit hozott. ez hogy lehet?
    az agyag meg a búza is jó 500 egységgel kevesebb, mint kellene, mert előtte volt kb 1k mindenből, plusz a termelés, meg a kaland, úgy hogy hiányzik rendesen.
    • Szia,
      Probléma esetén mindig az ügyfélszolgálatra írj, mert ott közvetlenül meg tudjuk vizsgálni az accountod, és javítjuk a hibát.
      Üdv.
  • Szia. Egy jelenlegi problémára kérnék segítséget. A HU3-on játszunk. Egy király 10k kincs után tudott aktiválni magánál is és kiosztani is kincses helyet, a másik király nem. Van ennek valami szigorú szabálya hogyan kell aktiváltatni a kincseseket, vagy totál szerencse kérdése?
    • Szia,
      A kérdés már nem aktuális, de kérlek te is az ügyfélszolgálatra írj, ha gond adódik, vagy a nyilvános fórumba, ahol valaki más is meg tudja válaszolni a kérdést, ha mi nem vagyunk gépnél.
      Üdv.
  • Szia! Még ma sem tudok bejutni a játékba :(
    • Szia,
      Nem aktuális már, tudom :(
      Üdv.
  • Szia :)
    esetleg olyan fejlesztést nincs kedvetek/ötletetek csinálni , ahol új népek vannak? mint pl a régi traviban most van 2 új nép, és ügygondolóm hogy az Egyiptomi ha már hallottál rollá, az tökéletes lenne kingdoms-ba, ugyanis erős védő illetve minden ami egy királynak kell
    • Szia,
      Reméljük egyszer nálunk is lesz több nép :)
      Üdv.
  • Szia Gyevocska! Lécci segíts, nem tudom kitörölni hogy nyitottam véletlenül egy topikot, pedig csak a játékra akartam írni.
    Köszönöm
    Anna
  • szia, mikor indul új magyar szerver? :) :D lassan lemegy ez a hónap is! :D
    • Szia,
      Mindig figyeld a fórum közleményeket. Ott azonnal írom, ha indulni fog játékvilág.
      Üdv.
  • Szia Gyevocska magyar szerver még mikor indul ?
    • Szia,
      Nagyon előre nincs tervezve soha, így én sem tudom megmondani. Ha van indulás, azonnal kiírom a fórumba minden esetben.
      Üdv.
  • Szia szeretnék segítséget kérni. Ma regiztem a FightLands-8000 en. Minden tök okés. az egyetlen gond az hogy a visszaigazoló e-mailt nem kaptam meg. Így igazából szinte semmit nem tudok csinálni. Tudsz nekem ebben segíteni? Előre is köszönöm. Üdv:Katty
    • Szia,
      A visszaigazoló mail automatikus, abba belenyúlni és újra kiküldeni nincs módunk :(
      Bár tudom, már ez sem aktuális, de megválaszolom, hogy tudd.
      Üdv.
  • szia, a telefonos böngészőben sajnos nem jó a CHAT, még mindig lassan már 1 hónapja ami elég negatív, mert telefonon nem tudok kommunikálni.
    • Szia,
      Azóta már jónak kell lennie :)
      Üdv.
  • hali lenne egy problémám, tegnap óta bugol az egyik falvam nem tölti be a falut, és hiába van aktív kincstár mellettem csak a rablóvezérnek tudok eladni kincset búzát nem kapok érte. prntscr.com/fmq4kf
    • Szia,
      Amikor ilyen van, mindig töröld a sütiket és az előzményeket.
      Üdv.
  • Szia!
    Nem tudom van-e hozzá köze, de a mai frissítés óta a telefon böngészőjében nem elérhető a Kingdoms-os levelezés.
    így nem tudok kommunikálni senkivel mikor nem vagyok otthon és ez igen hátráltat a játékban
    Válaszodat előre is köszönöm
    • Szia,
      A fejlesztések folyamatosak, amit ennyi idő alatt már bizonyára észrevettél :)
      Üdv.
  • Szia!
    Nem tudom van-e hozzá köze, de a mai frissítés óta a telefon böngészőjében nem elérhető a Kingdoms-os levelezés.
    Ami azért zavaró, mert az app sem tudja megjeleníteni...
    Köszi!
  • Szia.
    Nagy kérésem lenne elfoglaltam egy falut és a király farmolta utána, ezért kikerültem és nem tud visszahívni tudnátok segíteni?köszi Lehel
    • Szia,
      A kérdés már nem aktuális. Sajnálom, hogy korábban nem mutatta a rendszer, ha üzenet érkezett, így sok elévült :(
      Üdv.
  • Szia.A frissítés után nem látszanak a piacra kitett áruk.Második falumból legalábbis...
    • Szia,
      Süti, előzmény törlés. Frissítés után, ha probléma van, mindig ezt kell elsőként megcsinálni.
      Üdv.
  • szia, szeretném megkérdezni, hogy miért 3-4 naponta ad nekem rablórejtekhelyet a játék?....