Odin Community Manager

• Member since Sep 14th 2015
  • Last Activity:
Profile Hits
5,730
  • Bir sonraki TR serverı nezaman açılıyor acaba Odin bey?
    • Bu konuda henüz yeni bir bilgimiz yok ancak olduğu anda forumda paylaşacağız. Lütfen takip etmeye devam edin. :)
  • havale ile com5ten altın aldım fakat ref linki yollamayı unuttum snırım yardımcı olur musunuz
    • Merhaba,

İşlemin üstünden 3 iş günü geçtikten sonra plus@travian.kingdoms.com.tr adresinden bize ulaşırsanız, altınların hesabınıza aktarılmasını sağlayabiliriz.
  • Selamlar.Tr1 en iyi oyuncu yarışması yapılmayacak mı acaba?
    • Merhaba,

Sizden gelen isteklere göre yarışmaları düzenliyoruz. Bu konuda bir forum konusu açıp, diğerlerinin fikrini öğrenmemize yardımcı olmak ister misiniz?
  • Natar bilmecesi için altınlar henüz gelmedi, acaba bilgileri yanlış yerde mi paylaşıyorum? (bilgiler:com1-Chays)
    • Merhaba,

Altınlar hesaplara aktarıldı. Yarışmalardan sonra özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
  • Ödül altınları henüz gelmedi
    • Merhaba,

Altınlar hesaplara aktarıldı. Yarışmalardan sonra özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
  • Sunucu: Com1
    Hesap adı: Chays
    • Merhaba,

• Gizemli Kadim Natar Bilmecesi ödülü için bilgiler;

Server : TR2n
    hesap adı : fodunkiran
    • Merhaba,

• Sunucu: COM3
    • Merhaba,

• Gizemli Kadim Natar Bilmecesi için:

Sunucu: Tr2
    • Merhaba,

• Gizemli Kadim Natar Bilmecesi ödülü için bilgiler;

Server : TR1
    hesap adı : makalamukala
    • Merhaba,

• gizemli kadim natar bilmecesi cevabını nereye göndereceğiz?
    • Merhaba,

• x3 oyun dünyası ne zaman başlayacak bekliyoruz ??
    • Merhaba,

3x oyun dünyası TR özelinde açılmıyor. COMx3 oyun dünyalarında Türkçe olarak oynayabilirsiniz.
  • İyi günler. Altın almak istiyorum fakat aynı anda 2 farklı oyun dünyasında kullanabiliyor muyum aldığım altınları. İlginiz için teşekkür ederim.
    • Merhaba,

Hayır, altınları ancak tek bir oyun dünyasında kullanabilirsiniz. Ancak hesabınızı sildikten sonra satın aldığınız altınlardan kalanları başka oyun dünyasına aktarabilirsiniz.
  • İyi günler. Yanıtlanması gereken bir soru olacak cevabını verirseniz memnun kalacağız. İphone x kullanıyorum daha yeni aldım dünden sonra yağma listesine gönderdiğim saldırıların bildirimleri gelmiyor. Ama elle yaptığım saldırıların bildirimi geliyor. Ayar kısmında bunun ile ilgili birşeye ulaşamadım. İlgilenirseniz sevinirim.
  • Genel Saygınlık, level listesine nereden ulaşabilirim bir sonraki level leri görebilmek için
    • Merhaba,

Lobi hesabınızdaki Ayarlar sekmesinden ulaşabilirsiniz.
  • 3 gün önce altın almıştım hala gelmedi dokont fotosunuda attım.
    • Merhaba,

Bu gibi durumlarda yardım merkezinden bize ulaşmanızı rica ediyorum.
      help.kingdoms.com/
  • odin test server da vergi hatası var OTTOMAN krallığı TURKEY bu oyuncudan 3 gündür vergi alamıyorum vergiler açık olduğu halde ilgilenir misiniz
    • Merhaba,

Hataları yardım merkezinden bizimle paylaşmanızı rica ediyorum.
      help.kingdoms.com/
  • Tr2 Tur 4 listesine Chaylak ın eklenmesini istiyoruz:D Süre olarak hesap edildığinde basılan en büyük ordu kendisindeydi. Serverın en çok yağma yapanıydi. En önemlisiyse karakteriyle örnek bir davranış sergiledi:))
    • Listede bildirilenlerden farklı bir ismi aday göstermek istiyorsanız, yorumda sebebiyle birlikte bildirmeniz yeterli!
  • Odin bey tr2 tur 4 oylamasına Libasinho nun da eklenmesini istiyoruz tr serverinin gururu gri şeritli büyük komutansız liste olmaz
    • Listede bildirilenlerden farklı bir ismi aday göstermek istiyorsanız, yorumda sebebiyle birlikte bildirmeniz yeterli!
    • yorum derken? Hall of Fame konuları oyuncuların post larına kapalı olduğunu unutmuyorsun herhalde ^ ^
  • Odin bey ödeme de yaşanan sıkıntılar düzeldikten sonra biz oyuncuları bir sürpriz bekler mi ? Ufukta E-pin ve Mangırkart için bir kampanya var mı ? Azcık ipucu verebilirseniz seviniriz :)
    • Merhaba,

Bu konuda olumlu-olumsuz herhangi bir geri bildirim henüz vermek istemiyorum. Ama en kısa sürede vermeye çalışacağım. :)
  • tr5 açılıyor bildirim yok usta bildirim açta birlikleri belirliyelim
  • Sayın Coma , Mangırkart ile alışveriş ne zaman açılacak ve uzun süredir kapalı olduğundan dolayı tekrar açıldığında Mangırkart ile alışverişte bizleri memnun etmek için ekstra altın bonusu olacak mıdır ?
  • Köyümü yanlıslıkla tasıdım ne yapmam gerekiyor?
  • forum.kingdoms.com/thread/19005-gece-barişi/

Odin oy kullanmak ister misin ? ^^
  • Merhaba bir önerim olacak. Diğer arkadaşlar nasıl düşünür bilmiyorum.
    Kingdoms TR de aynı oyuncular sürekli oyun dünyalarında karşılaşıyoruz. Artık "Türkiye" birliği olarak tek çatı altında Com server da yabancılara karşı oynasak daha eğlenceli olmaz mı? "Türkiye" birliğinin Kralı ve Derebeylerini de yeni açılacak TR serverını kazanan ekip olarak herkes kabul edip Com server a geçsek güzel olmaz mı?
  • Yabancı forumda duyuru yapıldı ve askerlerin açıktan ölmesi kapatıldı. Türk oyun dünyalarında da benzer uygulamayı bir an önce yaparsanız çok iyi olur.
  • Merhaba İyi günler. tr2 oyun dünyasında oynuyorum. Gelen mesajları okuyamıyoruz ve yeni mesaj yazamıyoruz. Bu oyun dünyalarında ki sohbeten Tahıl desteği, Saldırı anında destek istemek vs vs gibi konularda sohbetin ne kadar önemli bir alan olduğunun bilincindesinizdir. Bu oyuna o kadar emek harcıyoruz, ya şu sorunu bir an önce çözün, ya da şu sorun bitene kadar oyunu askıya alın. Yada bu sorun düzelmeyecek deyip hesapları silip gidelim
  • tr 4 oyun dünyası özellikleri nelerdir ?
  • Odin bey özel mesaj ile size uzunca bir yazı gönderdim.Okuyup değerlendirmenizi bekliyorum.Yazdiklarimi dusunup gerekli yerlere bildirirseniz beni çok mutlu edersiniz :*
  • Odin bey gece barışına sahip oyun dünyaları çıkmakta ve çoğu kişide tecrübe etmiş bulunmakta.Oyuncularda gece barışı hakkında oluşan düşünceleri soran bir anket yapsanız ve anketin sonucuna göre bir yol izleseniz olur mu ?Olumsuz düşünceler ağır basarsa biz oyunculari bu oyun dünyalarına mahkum etmekten vazgeçebilirsiniz belki :) Bence oyuncu topluluğunun görüslerini almak gerekir.
    • Evet bu konuda böyle bir plan bulunuyor. Size yakın zamanda bir anket ile geleceğiz.