Odin Community Manager

• Member since Sep 14th 2015
  • Last Activity:
Profile Hits
6,238
  • başkan hayırdır, test serverda altınlar neden yatırılmadı... böyle gecikmeler hiç hoş olmadı. yakışmıyor size... testten de mi soğutacaksınız bizi... ilk defa böyle bir şeye denk geliyoruz ve keyfimiz kaçıyor...
  • Tr2n serveri 18 sinde açılacak ama saat i hakkında bir bilgi yazmıyor nerden öğrenebilirim yada sizin bir bilginiz varmı
  • 25 saattir bir cevap için bekliyoruz bakalım
  • bekliyoruz bakalım
  • Bu ne saçmalıktır Odin bey hesapları banlıyorsunuz ortadan kayboluyorsunuz 1.si hesaplarına bakamayan arkadaşlar kendi aralarında bakıyorlar hesaplarına bu sebeple banlıyorsunuz geri dönüş yapmıyorsunuz 3x serverda 2 gün 1 haftaya denk yaklaşık geri bırakıyorsunuz altınla oynuyor arkadaşlar hesaplar açılmıyor ise altınların talebini istiyorum!!! HCKARS
    • Hadi lan ordan multici sahtekarlar
  • Odin, valla seni zor buldum. tr3 oyun dünyası sona erdi. ama benim sattığım itemlerden gelen altınlar lobiye aktarılmadı... aslında şimdiye kadar oynadığım serverların hiçbirinden artan altınlarım lobiye aktarılmadı. tamamladığım serverlar veya tamamladığım serverların hiçbirinden lobiye altınlarım aktarılmadı... en son daha yeni bitirdiğimiz tr3 den de altınlar lobiye aktarılmamış... neden benim altınlarım lobiye aktarılmıyor?
    • Bu konuda yardım merkezinden bize ulaşabilir misiniz?
  • Odin duydumki emekli oluyormussun ? Doğrumu ?

Eger doğruysa bizim adayimiz var yusuf :)
    • Emekliliğe maalesef daha çok var :(
    • 😅 tamm tamm seviyoruz seni kal
  • sorun su muhtemelen tr3 ve tr1 kullanici adim ayni uygulamada temsilci ataya bastigimda tr3 server gozukmuyor ama tr1 gozukuyor. muhtemelen tanimlamada sikinti var.
    • Hatayı yardım merkezinden bize iletebilir misiniz?
    • playstore de de yazdım bana msjlar gelmiyor başka ne deyım ayrıca gerı cek deyınce askerlerı uygulamafan atıyor .
  • geri donus icin tskr ama sorun giderildi msj almak daha mutlu ederdi
  • uygulama da guncelleme yapmasaydini zdaha uyiydi hic degilse msj lari gorebiliyordum. simdi lutfederse goruyorum 3 gun sonra. askeri geri cagir yapiyirsun uygulamadan cikiyor bir askeri 2 gun sinra web e girerek anca cekebildim. eger uygulama yapdiysaniz neden web kullanma geregi hissediyorum. msj lara bakmak icin mi. yok eger uygulama priblemliyse neden piyasaya suruyorsunuz. dip not web e sadece mobilden oynuyorum tam bir iskence oldu. ya duzeltin yada piyasadan cekin
    • Merhaba,

Mobil versiyonda geliştirilmesine devam ediliyor. Geliştirilme sürecinde ortaya çıkan hatalara da zaman harcandığı için bu gelişim maalesef biraz yavaş ilerliyor.
  • dünyanın mobile dönüş yaptığı bir zamanda yaşamamıza rağmen pc versiyonundaki başarının %10u bile mobil uygulamada yok çok büyük farklar var mecbur kalmadıkça mobili kullanmıyorum en basiti ham yetersizken pc de sıraya işlem alabiliyorsun mobilde alamıyorsun kart oyununu görmedim yavaşlık baş belası bi önceki menüye geçme alışkanlığından ötürü geri tuşu tamamen sorgusuz oyundan çıkartıyor lobiye atıyor raporlamalar çok farklı gib gibi gibi pc versiyonu ile mobil uygulama arasında dağlar oyun diliyle wowlar kadar fark var çoğu üretici artık pc versiyonunu çıkartmıyor bile oyunun ona rağmen oyunun mobili pc versiyonunun çok gerisinde hal böyleyken oyuncu sayısı giderek azalıyor ve oyunu sevenlerde zevk almamaya başlıyor. Mobil uygulama çöp baştan kurgulanması şart bununla ilgili herhangi bir çalışma yapılıyormu
    • kalemine saglik
    • Merhaba,

Mobil versiyonda geliştirilmesine devam ediliyor. Geliştirilme sürecinde ortaya çıkan hatalara da zaman harcandığı için bu gelişim maalesef biraz yavaş ilerliyor.
    • yani geliştirmeye çalışmak hata olur kum zemine gökdelen dikmek gibi bişey temeli bozuk baştan yazılması şart herşeyi farklı normaliyle
  • Krallık kurup bir valiyi yanımıza çektiğimizde valinin seviye yükselttiği hammadde alanları sıfırlanıyormu
  • neden 2 heap oynadığımız zaman hammadde gönderemiyoruz birçok oyunda böyle şey varken sizde neden yokki
    • Oyun kurallarına göre birden fazla hesapla oynamak yasaktır.
  • sorun: app gelistirmeden neden piyasaya suruyorsunuz. madem butun imkanlara app dan ulasilmiyor bari uygulama yaptik diye piyasaya surum yapmayin. hic birseyden haberimiz olmuyor ya duzeltin ya da kaldirin
  • havale ile altın alımı neden hala kapalı?
    • Banka transferinde yaşanan sorun hala giderilebilmiş değil.
  • eger altinlar loby e yonlendirildiyse ben niye goremiyorum
    • Bu konuda bana ankete katıldığınız mail adresini özel mesaj ile gönderebilir misiniz?
  • Odin beni de takip etsene biraz popülaritem olsun ;)
  • admine ulaşmak istiyorum nasıl ulaşabilirim
    ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    • Merhaba,

Şuan ulaştınız. Size nasıl yardımcı olabilirim? :)
    • akla bi cem yılmaz esprisi getirdi ;)
  • Sayın Odin, bi sorum var.
    Sur seviyesi keşif püskürtme olayına katkı sağlıyor mu ?
    • Bunu simülatörden deneyerek görebilirsiniz. :)
  • Comx3 ne zaman açılıyor.
  • Odin, cevap vermezsen Thor'a söylerim, dayımın yakın arkadaşı ;) (bi mitoloji şakası)

Bir de TR de bu sene hızlı server olacak mı ?
    • Merhaba,

TR speed server düzenlenmiyor. Ancak COMx3 üzerinde Türkçe olarak oynayabilirsiniz.
    • Tüm cevaplar için teşekkür ederim sayın Odin. Aydınlandım.
  • yeni speed server ne zaman acilacak `?
    • Merhaba,

TR speed server düzenlenmiyor. Ancak COMx3 üzerinde Türkçe olarak oynayabilirsiniz.
    • Ne zaman açılır.
  • Sayın Odin, TR1n serverında 3 haftadır oynamaktayım, en az iki düzine maceraya çıkmışımdır bunlardan en az yarısı uzun macera ve bana ya 5 er k ham geliyor ya 20 tane şifa merhemi ya da 400-500 gümüş...
    sistem bi at ve tırsak çizmesi dışında kullanmak istemeyeceğim bi çizme ve bir asa verdi ve sattım,
    Soruyorum, bunlar altın satın almadığımız için mi oluyor yoksa tamamen sistem randomu mu bu şekilde ?
    Bi zahmet cevap verin çünkü 26 ocakta sorduğum bi soru da cevapsız kalmış aşağıda, neyse ki onu oyun içerisinde öğrenmiş bulundum. Bari buna siz yardımcı olun lütfen.
    • Merhaba,

Maceradan gelen eşyalar tamamen rastgele seçiliyor. Kendim oynadığım zaman da böyle bir hissiyata kapılmıştım ama bazen şansız olabiliyoruz. :(
  • neden altın alımı yapılmıyor ?
    • Merhaba,

Altın alımını kredi kartı, kupon yada SMS ile yapmaya devam edebilirsiniz.
  • Bi sorum olacak Ben kral olarak uzaktaki bir valiyi (ben vali iken uzağa bir yere taşınıyordum davet kabulu durumunda) nasıl sınır içime taşınacak şekilde davet edebilirim. Yanıtlarınızı acil bekliyorum. Bi konu açmadım çünkü ufak ve tartışma gerektirmeyen bir konu.
  • kıs yarısması odulu beklemedeyım
    • Yarışma 31 Aralık 2018'de sona ermiş ve sonuçları açıklanmıştır.
    • ben sonucumu yazdım kazananlar arasında 4 cuyum odul ıcın yazdım
      kopuk#TR
      bozkurt#TR(18)
      LVGD
      fantasiax ( hesabım )
      Jhaan1905#TR
      RPG-7#TR
  • tılsım com7(fatasiax)
  • mesajlarımıza neden cevap vermiyorsunuz sayın odin..Hakkım olan ödülü istiyorum zor birşey olmasa gerek cevap vermeniz.
    • Merhaba,

Sizin ödülünüzün tanımlanması için gerekli mesajı COM server görevlisi arkadaşıma ilettim. En kısa sürede tanımlanacaktır.
    • İnşallah 1 hafta olacak neredeyse ödülümü alamadım daha ilginiz için teşekkür ederim
  • Sayın Odin Pazartesi gününden itibaren sizden 1 cvp bekliyorum daha 1 cevap alamadım lütfen mesajlarıma cvp veriniz.
  • Sayin Odin geçen ki Kış yarışmasında ki hikayeme server eklememişim sonra sizin uyarınızdan sonra ekledim fakat hakkım olan ödül hesabıma geçmedi Tekrar Hesap ismimi ve Serveri yazıyorum İlginiz için şimdiden teşşekkür ederim..

Börü Com3