Tkey Community Manager

• Male
  • Member since May 2nd 2018
  • Last Activity:
Profile Hits
1,204
  • ahoj, čo to je achievementy ????diky za odpoved
    • Jsou to ocenění, které získáš za dosažení určitých herních milníků. Některé získáš jednoduše, no některé jsou skryté a obtížné získat a vyžadují značné úsilí :)
  • ahoj prosím posílala jsem už 3 tickety, na účet se přihlásim jen pomocí přihlášení přes fb, protože když zadám jen emailovku tak mi to píše, že přístup byl zamítnut protože se někdo pokoušel asi několikrát špatně přihlásit....je fakt, že mě to zlobilo v mobilu přes apku. ale od té doby se nemůžu vůbec dostat na žádný server ani z pc.
    jááá chci hrááááááááát pls
    • Jdem na to mrknout, FB přihlašování občas zlobí, je lepší to mít zvlášt :) Pořád jsem v Turklandu, tak můj reakční radius pořád není top :) Ale jdu na to Kate :)
  • Zase už chcípaj jednotky!!!
  • ahoj chci se zeptat kdy zhruba zacne CZ1 server ? :)
  • Opet tam umiraji jednotky. Vyres to prosim.
  • Cus, jak je mozne ze behem velikonočního miru mi umírají jednotky?
  • ahoj, jsi tu? mame problem s blokaci uctu jednoho z nasich hracu.. potreboval bych pomoct
    • Napiš mi ticket a mrkneme se na to, je to v help centru ;)
  • Ahoj,prosimte.Stala se mi nasledujici vec.Bohuzel jsme si zalozil 3 ucty,kvuli tomu ze mi hra nenabidla startovaci svetovou stranu abych mohl hrat pobliz kamarradu.Ale samozrejme hraju pouze jenom 1 ucet,ale bohuzel mam zalozeny dalsi 2 ktere jsou neaktivni.Co s tim muzu delat abych nemel nejaky problemy.Diky moc za pomoc
  • Taky prosim odpoved na SZ.. celkem rad bych pokraocval v hrani :))
    • Už v pořádku, že? :)
  • Máš SZ/direct.. odpověz prosímtě, tuhle zprávu klidně smaž
  • zdravím: když má hráč ochranu tak jak je možné na něho zaůtočit. To je proti pravidlum. Konkrétně hráč Indrux na cz2n zaůtočil na mně a já měl ještě dnes ráno ochranu na 4 dni
    • Není možné, že si již překročil hranici populace vesnice 200? Poté je začátečnická ochrana automaticky zrušena ;)
  • Ahoj, mal by som jednu otázku. Poslal som ti PM :)
  • Ahoj sorry že uz zase otravuji ale mám bratra a budeme spolu hrát na cz 2 ale každý svůj učet ale budeme hrát přes stejnou wifi ale dva různé učty tak jestli to nebude vadit :D vím už jsem to jednou psal :D
  • Doufám že jdeš s náma hrát na další cz ? :D